Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
361. hozzászólás - 2009.08.28. 14:57:44 (Válasz D4vid #359 hozzászólására.)
Világos, közben végeztem a csevegővel, ahol ezt megírtad. Ez még inkább arra utal, hogy ismerősök hívnak, mert idegenek nem fogják kifizetni a hordaváltásodat - vagy ha igen, na arra én is azt mondom, hogy uétramegakockaság -, idegenek kedvéért pedig Te sem fogsz fizetni, csak ha már látod, hogy ott biztos győzelem vár, azt meg nem véleményezném.
Pontszám: 6.80
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
362. hozzászólás - 2009.08.28. 15:08:14
Ez a gyémántos elméélet egy kis beszédet kíván,

Megesett egy kis beszélgetés nálunk is, fel lett hozva hogy miért pont gyémántok vagyunk stb...
Talán portya miatt ez a leg jobb talán nem, magam sem tudom. Az biztos hogy lélekkuárnál is sok előnye van, hosszú távon abbol a LE-ből amit fegyvereken nyertem, simán meg lett volna a +10 kereskedelem is, ami pl a smaragdoknak előny varázslatoknál.

Az övön aluli gyors építkezés meg most hatalom tornya az pont az epi miatt van... mert ahoz mindig kevesen vagyunk:=:( Most pl 8-an vagyunk zöldek!:)
Pontszám: 4
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
363. hozzászólás - 2009.08.28. 15:11:48
...igazad van Uhlama de én is 14-en kezdtem verni az epikusokat....és a szövetségem hasznára váltam...ha nem is a legjobb építész vagyok de 7-es szinten volt már 40000 építésem....attól mert valaki csak portyázik még lehet a szövetsége hasznára háborúban vagy akárhogy.....lehet a legjobb stratéga egy suttyogó...aki győzelemre viszi szövijét és egy átlagon aluli harcos.....de ezt most befejezem mert nem tudom hogy ennek így van-e értelme...nem a győzelem mindig a legvégső cél...hanem hogy elérjünk valamit akárcsak magunknak is...és én is melletted állok....szép munkát végeztetek...és nincs de...
Time in a bottle
Pontszám: 5.43
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
364. hozzászólás - 2009.08.28. 15:19:23
.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 15:44:29-kor
Pontszám: 6.17
fórumozóLao111Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
365. hozzászólás - 2009.08.28. 15:36:10 (Válasz Rokamoka #364 hozzászólására.)
Ez mellé ment! Nálam mindenki 5-ön áll, én nem pontoztam senkit se.
Pontszám: 2
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
366. hozzászólás - 2009.08.28. 15:47:10 (Válasz Lao111 #365 hozzászólására.)
Bazzeg, jó hogy szólsz, éppen a Tőled kapott levelet néztem, és automatice írtam a nevet, srry. Ha nem írod most ezt, észre nem veszem, hogy elírtam. A felhőcske a másik delikvensre attól még igaz. Mea culpa.
Asszem sok ez így epikkel meg építőversennyel együtt, mára inkább lelövöm magam, és kíváncsian várom az eredményhirdetést.

Ja, amúgy kösz a rávilágítást.
Pontszám: 6
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
367. hozzászólás - 2009.08.28. 17:26:30
Annyit hozzáteszek, hogy pl. én sem, és rajtam kívül még egy páran nem gyémántnak regeltek, de mivel a sját hordájukban nem találtak maguknak megfelelő szövetséget, ezért hordát váltottak.

Én személy szerint pedig konkrétan Damage és Glórin miatt mentem a szövetségbe, mert régen is egy helyre tartoztunk...
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
368. hozzászólás - 2009.08.28. 17:36:16 (Válasz Diamond #345 hozzászólására.)
Az óvodáról annyit, hogy egyrészt én nem egy elavult hozzászólásban rejtegetem, hogy mit gondolok, másrészt én aztán nagyon kértem, hogy pontozzanak le! Ha megnézed, _valaki_ eleve végigszórta egyessel az összes hozzászólást, ritka nagy IQ-ra vall, én csak 10-est szoktam adni arra, ami nagyon tetszik, ebben kimerül a pontozásom. Nem mellesleg olyannyira nem érdekel, hogy ki kinek hány pontot ad, hogy hihetetlen. A szöveg tartalmi mondandója az, ami érdekel, nem az, hogy mások mit gondoltak, ez a pontozás egy felesleges viszályszító baromság.
Egyszerűen kár volt felhoznod, hogy nálatok mi az alap, mert ezek szerint ez a fajta pökhendiség nem tetszik a népnek. Nyilván én meg túlreagáltam, és ezért bocsánat, de akkor így éreztem, pont.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
369. hozzászólás - 2009.08.28. 18:40:19 (Válasz Rokamoka #368 hozzászólására.)
Tudod Rokamoka, vannak, akik tudnak tisztességgel veszteni, és vannak, akik nem.
Én tudok, mivel Jaana alaposan helyben hagyott a szintversenyben. Nem keresek mentségeket vagy magyarázok bizonyítványt, hanem szimplán gratulálok neki. Szép volt Jaana!

Megfelelő embereket toborozni, egyben tartani a szövetséget, és a lehető legoptimálisabb győzelmi utat kitaposni nem volt könnyű dolog. Nyilván tapasztalhattad is, hiszen, ha olyan könnyű lenne, gondolom holtversenyben lennénk. De nem így van. Akárhányszor is írod, hogy "gratulálsz", minden alkalommal, amikor megpróbálod sutyi ismeretségre vagy előre megdumálásra fogni a dolgot, csak a saját bizonyítványod töltögeted. Fogadd el, hogy vannak nálad jobbak, vagy rekedj meg a szinteden - nekem édesmindegy.

Ha már itt vagyok, szeretném megköszönni mind a 34 szövetségi társamnak a befektetett energiát, és a csapatjátékos hozzáállást.
Relddo és Gerdaal kollegák teljesítményét külön kiemelném, mivel megszervezni és egyben tartani egy ekkora (és ilyen színes ) szövetséget hatalmas és időnként baromira komplikált feladat
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.13
irritálóKenosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
370. hozzászólás - 2009.08.28. 18:55:20 (Válasz Damage #369 hozzászólására.)
sztem ezt már túltárgyaltátok
viszont lehet, hogy picit leszállhatnál a magas lóról(ez alatt azt értem h mások orra alá dörgölni, h milyen fasza vagy, mert ezzel csak további felesleges hsz-ket szülsz).

ui.: gondolom majd a következő gyorsvilágon lerendezitek,vagy egy sör melletti csocsóval:D
A hozzászólást Kenos módosította 2009.08.28. 19:02:37-kor
Pontszám: 5.57
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
371. hozzászólás - 2009.08.28. 19:03:42 (Válasz Kenos #370 hozzászólására.)
Kedves Kenos!

Nem úgy fest, hogy Rokamoka lezárta volna a gyanúsítgatást, ezért született a hozzászólásom. Remélem nem sértettelek meg vele, amiért nem hagyom szó nélkül, hogy valaki megpróbálja elbagatellizálni azt, amiért keményen megküzdöttünk.
Azért is bocsánatot kérek Tőled, amiért az orrod alá dörgöltem, hogy milyen fasza vagyok - gondolom arra a részre utalsz, ahol elismerem, hogy van nálam jobb, ugye?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.88
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
372. hozzászólás - 2009.08.28. 19:12:28 (Válasz Damage #371 hozzászólására.)
Szerintem is fasza vagy Glamage!

De akkor is az lennél egyébként, ha nem én játszanék a karaktereddel!
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
373. hozzászólás - 2009.08.28. 19:14:23 (Válasz chehs #372 hozzászólására.)
Multik nélkül hova jutottunk volna? Ohh, még belegondolni is rossz!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
374. hozzászólás - 2009.08.28. 19:21:43
Damage:

Teljesen igazad van, túl sok kifogást keresek, ilyen a természetem, de a gratulációval már napokkal megelőztelek. Miközben Te még mókáztál nem keveset, én már réges-rég megírtam Cápának a gratulációm, illetve mindenki másnak, aki megérdemelte. A karakterlapomon is két napja az szerepel, ami most van.
Az, hogy a szövetségi győzelmetekkel szemben van egy fenntartásom, miszerint jókora előnyt jelentett nektek a játékbeli tapasztalat, továbbra is megtartom, de ezt nem azonosítanám azzal, hogy nem ismerem el a győzelmeteket. Igenis van nálunk/nálam jobb!


*: Bár az elég gáz, hogy még Vodkaslecso ellen sem tudtatok háborút nyerni...
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 19:31:53-kor
Pontszám: 9.17
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
375. hozzászólás - 2009.08.28. 20:05:57
FIN
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
kedvelt tagKiadoFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
376. hozzászólás - 2009.08.28. 20:07:08
Brühühü vége, szemét Hegyfalók, miattuk.
Pontszám: 5.00
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
377. hozzászólás - 2009.08.28. 20:07:21
A jutalom:
A Hegylakók szövetség minden teljes jogú tagja, valamint a fenti eredmények elérői különleges jutalomban részesülnek! Megadhatják egy másik világon levő karakterük nevét, ez a karakter 100 őskövet kap, valamint a dicsőség medálját, ami 1%-kal növeli a vadászatból szerzett lélekenergiát. (Ha valaki több kategóriában nyer, akkor is csak 1 medált kap).
Pontszám: 7.50
fórumozóMcElekFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
378. hozzászólás - 2009.08.28. 20:10:16 (Válasz Ywgarrd #377 hozzászólására.)
Gratulálok a Hegylakóknak!
V2: McElek
V4: Elekecske
V1: Elek
Pontszám: 5
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
379. hozzászólás - 2009.08.28. 20:11:55
A nyertesek:

Legmagasabb szint: Jaana (46. Szint)
Legnagyobb tulajdonságösszeg: Zentor (Tulajdonságösszeg: 1038)
Legnagyobb szakértelemösszeg: Rideghangulat (Szakértelemösszeg: 810)
Legnagyobb LE differencia: Kosarasszájú CetCápa (Szerzett LE differencia: 2.253.761)
Legtöbb okozott sebzés: Morphium (Legtöbb okozott sebzés: 1290)
Legtöbb teljesített küldetés: DEVILBOY (76 db)
Legtöbb helyes kvízkérdés: Nellus (6876 db)
Legmagasabb szintű állat: Elekecske (49. Szint)
Jaana (49. Szint)
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3.60
népszerűtlenmedvigFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
380. hozzászólás - 2009.08.28. 20:13:29
Grt nekik...mikor lesz uj világ????
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője