Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
341. hozzászólás - 2009.08.28. 12:16:20
Hát ez az...épitők meg harcosok ha megnézed bármelyikünk adatlapját nálunk nem volt rangsorolás,mindenki odatette magát a cél érdekében,a közös érdek fontosabb mint az egyéni ...ezért is ünnepelünk a nap végén

megjegyzem: nálunk az 1 milla alapfeltétel ...későn kezdtél el vakolni
A hozzászólást Diamond módosította 2009.08.28. 12:18:28-kor
Pontszám: 3.60
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
342. hozzászólás - 2009.08.28. 12:22:40 (Válasz Diamond #341 hozzászólására.)
Megjegyzem: én terjesztettem elő a 250K-s minimumot, amúgy 80K-t ütöttem epikusba... Lehet, hogy az ebbe ölt legalább 150K-nyi lötyi felmentett valamelyest az alól, hogy a 400 ezremet tovább húzzam, nem gondolod?
Pontszám: 5.44
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
343. hozzászólás - 2009.08.28. 12:26:12
jaj te kemény ember
1 milla épités mellett 163.089 a pillanatnyi epikus sebzésem ha már számokat akarsz
mellesleg nem igazán tudom ki vagy V4 en ,de lehet tegnap ott lógtál a szögön a kamrámban is
A hozzászólást Diamond módosította 2009.08.28. 12:29:17-kor
Pontszám: 3.60
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
344. hozzászólás - 2009.08.28. 12:28:54 (Válasz Diamond #343 hozzászólására.)
Nem nyert hangszórót! Nézzük már meg a szintemet úgy, hogy 5 napja 10-es valóságformázással megyek, aztán pislantsunk a Tiedre! A nevem az aláírásomban van, Tudorka. Ha meg számokat akarunk, 1558-as a karakterszámom, a Tied?
Pontszám: 7.20
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
345. hozzászólás - 2009.08.28. 12:30:14
mellesleg az enyém is itt van alul

remélem most örül a lelked hogy lepontoztak...óvoda
A hozzászólást Diamond módosította 2009.08.28. 15:22:17-kor
Pontszám: 3.17
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
346. hozzászólás - 2009.08.28. 12:32:59 (Válasz Diamond #345 hozzászólására.)
Na nem mondod... talán eljutottam odáig, hogy azzal kezdjem, Rád nézzek, szerinted honnan tudom, hányas szintű vagy? Óóó, topjista ejső ojdaja? Rendezd Rabolt LE vagy küldetés, esetleg győzelmek száma szerint, gyorsan megtalálsz! A többiben sajnos a másfél héttel későbbi indulásom miatt csak a mászodik ojdajra kejültem be.


*: Hogy ne legyen totál off: Az építési minimumotokat 5-en nem teljesítették, Te éppenhogy, 4-en meg 10%-ot sem nyomtak rá. Nálunk ugyanez 1-3-0. Lehet, hogy nem 1M, de mindenkit az erejéhez képest kell mérni, sajna mi nem válogathattunk sok-sok szinthuszár közül...
Ezt csak azért mondom, hogy lásd: nem eleve volt harcos és építő szerep, hanem a körülmények (amiket többek között Ti alakítottatok ki) hozták így, és nagyon jól sikerült felosztani, tökéletesen működik. Az, hogy a HT-ból adódó előnynek köszönhetően - ahogy Cápa fogalmazott - az építőitek "tervszerűen átalakulnak harcosokká", az nyilván máshol kivitelezhetetlen.

Az a baj, hogy azt hiszitek, máshol nem volt meg a közös érdek fontosabb, mint az egyéni. Nem a ló....t nem! Csak éppen nem mindenki volt tisztában vele, hogy mi a dolga, rengeteg volt a kezdő. Ahhoz képest sztem tökokés a dolog, de ezt ugyanebben a topicban pár napja veséztük ki.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 12:46:25-kor
Pontszám: 7.67
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
347. hozzászólás - 2009.08.28. 12:36:33
Nem kéne szétoffolni a topicot! Használjátok a kötetlen csevejt az ovodás szintű versengésetekhez.
Pontszám: 4.14
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
348. hozzászólás - 2009.08.28. 13:30:05
...végre valaki...amúgy meg közel nem vagytok olyan kemények amilyennek bereklámozzátok itt magatokat...ezt se vegyétek sértésnek..de ez sajna így van...top1....az a baj hogy szint szerint megy a téma nem eredmény szerint...nagyjábó ennyi....a szerver talán két legkeményebb harcosa még a 15 szintet sem érte el....fennt könnyű dolgotok van mert tudtok irreálisan alcsonyabb szintű harcosokat gyakni...ott nem nehéz a fejlődés...
Time in a bottle
Pontszám: 1.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
349. hozzászólás - 2009.08.28. 13:33:25 (Válasz Faust0ne #348 hozzászólására.)
Azért ment a nagyrésze nálunk előre, hogy könnyebb legyen. Ez is a taktika része volt. Nem egyszemélyes terminatorokra volt szükségünk, hanem jó harcosokra, akik tudják az epikust püfölni és közben a vakolókanalat sem hanyagolják. Megnézném, hogy az általad említett 15. szint alatti nagy harcosok mennyit sebeznének bele a ma esti 30. epikusba.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.83
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
350. hozzászólás - 2009.08.28. 13:37:55 (Válasz Ricardo #340 hozzászólására.)
Reméltem hogy valaki beszól erre:)

de valamelyőtök irta hogy ti még éjjel is 6-8 an zölden villogtok, addig én arra azt mondom hogy kocka amig világ a világ:) És nem bánat hanem valóság...

Pl Jaana meg DEvilboy is éjjelnappali, rájuk is ugyanazt tudom mondani hátha megnyugszik lelked hogy felsértettem egy titkot:)

Khaifok: Nálunk van egy csomo inaktív játékos akiket megkértünk h 1 nap alatt annyit épiitsenek amennyi a ccsövön kifér, ez az egy esélyünk:D DE sajna a 35 -ből kb 10 ha ittvan álltalában epinél is. mindenki máskor dolgozik...
Pontszám: 3
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
351. hozzászólás - 2009.08.28. 13:45:39 (Válasz Thauglor #350 hozzászólására.)
Nekem mondod!
Bár általában jó szokott lenni az időpont, amit elsőre tűzök ki, de azért nem semmi szervezést igényel. Ja, meglesz a 20 epik, most tartunk lassan a felénél! Kútban és HT-ban lehet, hogy nyertek, de nem adjuk könnyen magunkat.
A legalacsonyabb költségű épületek húzása, hogy épületek számában megelőzzetek, övön aluli volt, de azt a legkevésbé sem bánjuk, elvégre lélekpajzsot mi is tudnánk építeni egy óra alatt 5-6 szintet, de jót mosolyogtunk ezen az ötleten!
Pontszám: 6.71
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
352. hozzászólás - 2009.08.28. 13:49:42
Faust: Sajna Ricardonak van igaza, hiába van sok jó egyéni helyezett egy szövetségben, ha alacsony a szintjük. Mivel megint rengeteg gyémánt regelt, így könnyű volt összeszedni a megfelelő szintben lévő embereket.

Tényleg, ezt még meg sem említettem. Azt mondjátok, összeesküvés-elmélet, de hogyan kellene elhinnem, hogy véletlenül regisztrált minden V1-V2-es nagyöreg gyémántnak?
Pontszám: 6.71
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
353. hozzászólás - 2009.08.28. 13:55:59
Nem játszok V4en,de itt mást sem lehet olvasni, csak, hogy milyen könnyű volt a győztesnek mert rájuk még a nap is fényesebben sütött,és persze ők semmiben sem jobbak,sőt,csak hát mázli.

Tiszta epénisz verseny amit itt csináltok. Lesz még v4 talán több is.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.88
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
354. hozzászólás - 2009.08.28. 14:04:10 (Válasz PottomPanna #353 hozzászólására.)


Ha mondjuk Dyna Blaster-ben elverek valakit, az is azt fogja mondani, hogy ez csak azért van, mert én 15 éve játszom a játékkal, ő meg 1. Ez teljesen természetes emberi dolog.

Ha mindezt egy gyorsított Dynában tenném, ami nekem is új, de a tapasztalataim alapján nyilván könnyebben boldogulok vele, még inkább ezt mondaná.
Pontszám: 6.71
fórumozóLao111Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
355. hozzászólás - 2009.08.28. 14:11:02 (Válasz Rokamoka #354 hozzászólására.)
Nem volt újdonság a 3x-os sebesség, Miklós külön buzdított mindenkit, hogy lehet tesztelni V4-re:

"A mai napon, 13 órakor elindítunk egy angol nyelvű Végzetúr béta tesztet. A teszt 3x sebességgel fog menni, így egyúttal a 4-es világ rendszerét is kipróbálhatjátok előzetesen. "
Pontszám: 4
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
356. hozzászólás - 2009.08.28. 14:12:30 (Válasz Lao111 #355 hozzászólására.)
És szerinted a tesztszerveren hány százalékot tettek ki a veteránok?
Pontszám: 6.71
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
357. hozzászólás - 2009.08.28. 14:37:02 (Válasz Rokamoka #352 hozzászólására.)
"Tényleg, ezt még meg sem említettem. Azt mondjátok, összeesküvés-elmélet, de hogyan kellene elhinnem, hogy véletlenül regisztrált minden V1-V2-es nagyöreg gyémántnak? "

Nem kell elhinned, nem mindenki gyémántnak regisztrált.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.88
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
358. hozzászólás - 2009.08.28. 14:38:15 (Válasz Rokamoka #352 hozzászólására.)
...kedves Uhlama...nem szinten lévő terminátorkodásról beszéltem...hanem arról amit az előbb itt Lady Boss-al nyomattatok...nem kell ez...erősek vagytok mind a ketten...nagyonis...sőt megmondom őszintén hogy téged azért erősebbnek tartalak nála...de ezeket nem kell firtatni sztem...értelmetlen...főleg itt...ennyi...és ezért nem kell lehúzni senkinek a beszólását...és iegenis lent nehezebb az élet mint ott fennt....és itt nem arról szólt senkinek a fáma hogy mennyit ütünk az epikusba...több 13 szintű karakterünk is ütötte őket és nem azért mert olyan kemények...hanem azért mert velünk harcoltak...senki sem kérte..de ők beálltak a sorba...és igazság szerint egy bizonyos idő után aki felregelt a szerverre nem biztos hogy azért tette hogy nyerjen...hanem azért hogy játszon...ugyanis elég hamar ki volt már akkor alakulva az első pár helyezett...
Time in a bottle
Pontszám: 2.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
359. hozzászólás - 2009.08.28. 14:46:50 (Válasz Rokamoka #352 hozzászólására.)
Csak pár példa.
Drakan Laurion,Morphium,Noliferatu és én úgy jöttünk át zafír hordából.
Ők akik biztos hordát váltottak,de szerintem még más is.
Pontszám: 2
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
360. hozzászólás - 2009.08.28. 14:54:15 (Válasz Faust0ne #358 hozzászólására.)
Igen, szinten aluli volt, amit műveltünk, de ezt:
"megjegyzem: nálunk az 1 milla alapfeltétel ...későn kezdtél el vakolni"
nem hagyhattam annyiban!

Egyébként ne értsd félre a dolgokat, mert én melletted állok, jómagam is a karakter saját erejéhez viszonyítok, a szint szerintem sokadlagos szempont. DE!
Ha a két legkeményebb harcos alatt mondjuk Vivi-t és Ronon Dex-et érted, hát elárulom, hogy én is megállhattam volna, hogy csak portyázzak egész V4 alatt... De akkor a szövetségnek semmilyen hasznára nem lettem volna, így aztán haladnom kellett a szintekkel is. Amíg nem került sor végleges tisztogatásra, és nem jöttek meg a nagy szintű, igazi epikverőink, szerinted mi könnyen boldogultunk a lényekkel? Nálunk sem két ember ütötte, elhiheted, én konkrétan 17-es szinten kezdtem az 51-es szintű ellen, és azóta egyet hagytam ki.

Éppen ezért nem igaz - nem csak saját magamra gondolva - hogy csak a Hegylakóknál volt meg a szövetségi célért alárendelő magatartás. Van köztünk olyan is, aki a rabolt LE lista első oldalán lehetne simán, de inkább beállt vakolni.


Ja, és én nem pontozlak le, ne aggódj, mivel csak és kizárólag felfelé pontozok, ami nem tetszik, az marad 5-ösön. Láttam, hogy valaki notorikusan végigment, szép egyeseket osztogatva, csak gratulálni tudok, igazán minősíti az elkövetőt, mint ahogy az is, hogy nem vállalja a dolgot.
Pontszám: 5.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!