Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
301. hozzászólás - 2009.08.28. 09:02:08
ennyi.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.08.28. 13:31:17-kor
Time in a bottle
Pontszám: 3.60
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
302. hozzászólás - 2009.08.28. 09:15:55 (Válasz Faust0ne #301 hozzászólására.)
Véges világnak indult, versenyszervernek. A másik világok lassúságára vannak jóféle szakik, amivel csökkentheted az időt. A feltételeket teljesíteni fogják és vége lesz, majd indul egy újabb ilyen világ. Köveket meg átviheted másik világra valamilyen arányban.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.33
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
303. hozzászólás - 2009.08.28. 09:29:46
Itt a vége ugyérzem. V3-on van karakterem, de csak teherként
ha indul ismét gyors szerver játszok még szerintem de a lassúak kicsit nyőgősek számomra...

A nyerési feltételek: Kicsit sem zavar hogy egy olyan szövi nyer ahol csak kockák játszanak, habár ez a többi szövi és erős játékosok lehetőségeit teljes mértékben baszűkíti arra h bármit csinálsz tökmind1, kb olyan mintha kimondták volna: a V4-nek ekkor és ekkor vége addig járszatok!
szoval a nyerési feltétel mint olyan az szememben semmi:)

Annak viszont örülök hogy a gyors szerver jobban öszekovácsolja a csapatokat (szerinem ms szöviben is) mivel nagyobb aktivitást jelent. Ez mindenképp egy hatalmas jópont:)
üdv: T.
Pontszám: 5
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
304. hozzászólás - 2009.08.28. 09:30:15 (Válasz Faust0ne #301 hozzászólására.)
Elég érdekesen látod a helyzetet
Te melyik v4-en játszol? Ugyanis most ütjük le a 29. epikust, este pedig a 30. következik. Ha ez nincs közelében a 30 epikus csatának, akkor mi?
Mit akarsz a hírektől?
Nézd a szövetségi toplistát és ott mindent megtalálsz, ami ebben az esetben mérvadó. Ott most az epikusnál 28-at látsz, egy óra múlva 29-et.

Thauglor: egyenlő esélyekkel indult mindenki, időben tudni lehetett, hogy indul a szerver és milyen feltételekkel. Nevetséges, hogy aki nem tud eredményt produkálni, az fikázza azokat, akik ismerik a játékot és jobban játszanak, ezért győznek.

Mellesleg mindenkivel egyetértek, aki hasonló sebességű szerver indítását hiányolja. Miért? Mert én is ezt szeretem a legjobban, épp a sebessége miatt.
Sajnos azonban azzal nehéz lenne vitatkozni, hogy a játékfejlesztés üteme nem tudná követni a gyors világ fejlődési sebességét. Nagy kár, de ez van.
A hozzászólást McLee módosította 2009.08.28. 09:43:29-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
305. hozzászólás - 2009.08.28. 09:41:15
nem nézem minden nap sorry...most látom...(ennyi idő alatt vertek le egy epikust??...gratula).....bocsessz...megszűnök...de akkor ezek szerint ujraéledhetek majd ....sjnálom az ugatást...mindig ezt csiálom...ezé utál mindenki....eccerűen nagyon fog hiányozni a szerver ....
Time in a bottle
Pontszám: 5.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
306. hozzászólás - 2009.08.28. 09:44:33
...most azé úgy neked mennék...kár hogy egy hordában vagyunk..
Time in a bottle
Pontszám: 3
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
307. hozzászólás - 2009.08.28. 09:44:51 (Válasz Faust0ne #305 hozzászólására.)
Á, semmi gond. Az epikusokhoz így a 25. túl olyan 3 óra kell minimum, ugyanis csak egy része ütőképes a szövinek.

Nagyon kikapnál, ha nekem jönnél, ahogy nézem az adatlapodat, de mivel kissé nagy a szintkülönbség köztünk, nem is tudnál.
Mellesleg mivel érdemeltem ki a vérszomjadat?
A hozzászólást McLee módosította 2009.08.28. 09:47:22-kor
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
308. hozzászólás - 2009.08.28. 10:04:24 (Válasz McLee #307 hozzászólására.)
...semmivel csak hülyültem ...amúgy gratula ...szép munka volt....és nem is lehetett kétséges hogy ti győztök majd...
Time in a bottle
Pontszám: 3
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
309. hozzászólás - 2009.08.28. 10:08:15 (Válasz Faust0ne #308 hozzászólására.)
Bármily hihetetlen, egyetlen oka volt csak: olyan tagok vannak, akik feltétel nélkül, az egyéni érdekeiket félretéve mindig azt csinálták, amit a taktika megkívánt. Az sikerült, ami a legnehezebb - a sunnyogókat kihagyni a szöviből. Jó játékos sok van, más szövikben is, csak azt hiszem azokból van kevesebb, akik tényleg hajlandóak igazi közösségi játékosként résztvenni egy szövetség működtetésében. Ennyi az egész, semmi több.
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
310. hozzászólás - 2009.08.28. 10:32:20
....a mi szövink is remek csapatjátékosokból áll....csak az a baj hogy későn jöttem....khaam ...és persze egy kicsit más nálunk a lényeg....mindenki legyen egyéniség....milyen lenne már ha mindenki csak üres ütőgép lenne (nem ti, de sztem sejted kikre gondolok )...vagy csak nyomulós építészek....nálunk "vannak nagyok, de vannak kicsik is"....és kell építész...sunnyogó...és ütőgép...na meg olyan is aki csak a játék kedvéért szórakoztatja magát minden ok és cél nélkül...egy igazi közösség...és ha elindul az új szerver...mi a Lordok ott leszünk....
Time in a bottle
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
311. hozzászólás - 2009.08.28. 10:36:53
Minden harmadik szó után elalszol, amikor a pont billentyűn van a kezed?

Nagyon nehéz volt a sunnyogókat kihagyni, elvégre mind ismertétek egymást korábbról. Ez egyetlen másik szövinek a 25%-áról sem mondható el.


Mi is ott leszünk a visszavágón!
Pontszám: 7.20
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
312. hozzászólás - 2009.08.28. 10:41:15 (Válasz Rokamoka #311 hozzászólására.)
Ki kell ábrándítsalak Rokamoka: nem ismertük mind egymást, mert én pl. senkit nem ismertem, csak egy tagot, akivel a V3-on is egy szöviben vagyunk. A maradék 33-mal nem találoztam még semmilyen formában. A kihagyás úgyis működhet ám, hogy aki egy napig nem azt csinálja, amire szükség van, az repül. Ilyen egyszerű ez.

Faust0ne: egyetértek, mindarra szükség van, amit leírtál, csak ezen a szerveren ez nem jön be. A többin igen
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
313. hozzászólás - 2009.08.28. 10:47:51 (Válasz McLee #312 hozzászólására.)
Éppen erről beszélek. A végső 35-ben valaki VALAKIT biztos, hogy ismert, onnan pedig nyert ügy a dolog. Cápa is belezavarodott, amikor megpróbálta nekem beadni, hogy "véletlen" verődött össze a bagázs. No azért ne tessenek már nemtomhányezer embert hülyének nézni!
Úgyhogy nem igazán ábrándultam ki.
Ezen felül természetesen továbbra SEM vitatja senki az érdemeiteket. Szerinted mi hány embert rúgtunk ki? Az utolsó 2-3 hétben csak olyanok maradtunk, hogy onnantól nem láthattál szürke színt a taglistán, de ez önmagában nem elég. Bármilyen csapatnak óriási előnyt jelent, ha egy-két emberrel össze van szokva.
Pontszám: 7.20
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
314. hozzászólás - 2009.08.28. 10:50:14
Én senkit nem ismertem a szöviből.
Elhiheted nekem.
Csak Ludmillát futólag(Meszy),de az se volt vmi sok.
Én azért jöttem át mert itt veterán rókák vannak,akik méltán ismertek v1-v2ről.
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
315. hozzászólás - 2009.08.28. 10:50:15
1...pontokat írok hogy így könnyebben kifejezzem gondolatmenetem....2...."Nagyon nehéz volt a sunnyogókat kihagyni, elvégre mind ismertétek egymást korábbról."....most ezzel lesunnyogózol vagy azt akarod kifejezni hogy mind ismertük egymást korábbról?...igazábol eggyik sem igaz...a csapatunk magja az a 7 ember az igenis ismerte egymást...ők alapították a szövit....én most kezdtem a játékot kb 25 napja...3..."Ez eggyetlen másik szövinek a 25%-áról sem mondható el"....sztem van még egy jópár átmenekült szövi...csak figyeld meg...biztos találsz...még azon a lapon is ahol ti vagytok....4...távol áll tőlem hogy kötekedjek...csak kommunikálok...
Time in a bottle
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
316. hozzászólás - 2009.08.28. 10:55:06 (Válasz Faust0ne #315 hozzászólására.)
Ez remek, de úgy látom, Neked nem esett le, hogy McLee-nek szólt a második fele, szerinted miért ő válaszolt rá? Gondoltam egyértelmű, melyik rész kire vonatkozik. A sunnyogó szót pedig nem én használtam először, és senkit nem áll szándékomban ezzel a szóval illetni, kivéve azokat, akiket kirúgtunk a szövetségből. Élősködőkkel nem éppen élvezetes a játék.
Pontszám: 8.75
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
317. hozzászólás - 2009.08.28. 10:57:57 (Válasz D4vid #314 hozzászólására.)
Jó, tehát nem ismerted őket, de méltán ismertek v1-v2-ről. Hát kaptam egy szép paradoxont az arcomba!
Játszhatunk a szavakkal, elvégre van egy 'e' betű különbség a két szó között.
Pontszám: 7.20
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
318. hozzászólás - 2009.08.28. 11:02:18 (Válasz Rokamoka #313 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2009.08.28. 10:47:51
Éppen erről beszélek. A végső 35-ben valaki VALAKIT biztos, hogy ismert, onnan pedig nyert ügy a dolog..........Az utolsó 2-3 hétben csak olyanok maradtunk, hogy onnantól nem láthattál szürke színt a taglistán, de ez önmagában nem elég. Bármilyen csapatnak óriási előnyt jelent, ha egy-két emberrel össze van szokva.


Valaki ismert valakit? Persze, hiszen mindenki játszik más világokon. Úgy nincs is értelme elkezdeni egy versenyszervert (ahol ugye a végső győzelemre megy ki a dolog) hogy nem viszel magaddal ismerőst. Ahhoz viszont, hogy ütőképes 35 tagod legyen kell a toborzás. Az viszont könnyebben megy, ha v1,2, vagy 3-on már letettél valamit az asztalra. Itt a Hegylakóknál pont olyanok álltak össze, akik más világokon folyamatosan egymást nyírták. Mondhatnám azt is, hogy létrejött az ELIT-TGY- Tyrant-VM szintézis. Miért? Pont azért, mert ismertük a másik erejét...
Ami a szürke emberek hiányát illeti: a Hegylakóknál nem egyszer láttam olyat, hogy éjjel kettőkor még 6-8 ember zöld volt...
A hozzászólást Darksol módosította 2009.08.28. 11:03:09-kor
Pontszám: 8.75
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
319. hozzászólás - 2009.08.28. 11:04:11 (Válasz Rokamoka #317 hozzászólására.)
Szerintem az általad említett "játékosok közötti összeszokottság", illetve a "a statisztikák alapján eredményesnek tűnés" között nem csak egy "e" betű a különbség. Persze nem nyelvtanilag értettem

Javítás: elütés
A hozzászólást Damage módosította 2009.08.28. 11:04:43-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
320. hozzászólás - 2009.08.28. 11:04:29 (Válasz Rokamoka #317 hozzászólására.)
Nincs ebben semmi paradoxon. Persze, hogy megy az ember, ha hívja egy SZERVERSZINTEN ismert játékos. De ettől még nem ismerem, nem tudom, mennyire megbízható és korrekt, és ő sem rólam.
Kinövöd magad a következő szerver indulásáig valamelyiken, hogy mindenki ismerjen, és a jövőbeli világban hozzád is dőlni fognak a játékosok
Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani, az történt, hogy sokan análkül regeltek a szerverre, hogy vették volna a fáradtságot arra, hogy elolvassák, miért és milyen céllal jött létre, értelmezték volna a leírtakat, és megpróbáltak volna annak megfelelően felépíteni egy működő stratégiát, és taktikusan végigvinni.

Érdemeket meg nem kell emlegetni, biztos vagyok benne, hogy senki nem tekinti közülünk érdemnek ezt a helyzetet. Nekünk jött össze, amit elterveztünk.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője