Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
201. hozzászólás - 2009.08.19. 12:45:48
Azért az mi durva, hogy top100 rabolt LE diffisek közé befért 13 rubin és 3 zafír... Első oldalon meg egyáltalán nincsenek!
Ugyanez mondjuk szinte bármilyen rendezés szerinti listára igaz.
Pontszám: 8.75
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
202. hozzászólás - 2009.08.20. 13:54:11
Hány jutalmazott lesz az egyes kategóriákban? Mindenhol csak az első, vagy az első három esetleg? Valamint milyen katagóriákat jutalmaztok?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
203. hozzászólás - 2009.08.20. 14:59:00 (Válasz pityu #202 hozzászólására.)
A béta szerveren ezek voltak a kategoriák, és csak holtverseny esetén volt több győztes:
"The triple speed beta server has ended. Thank you for participating! Final results: Highest level character: Beta (45). Highest Ability Scores and Skills Total: Barrique (761 and 587). Highest SE difference, most victory and highest level pet: Endyr (392.4K, 961, and lvl 22). Highest damage: Barrique (1087). Most quests completed: Fultar, Varasz and Endyr (5. Most correct quiz answers: Mromnio (4901). Top builder: Szpaszkij (5.6M). Clans: Most members: Beginners (20). Biggest soul-well and most buildings: Cosa Nostra (400.8K and 119). Most champions and victories: Zan (8 and 12). Epic monsters killed: Beginners, First and Cosa Nostra (2)."
Pontszám: 6
irritálóRex08Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
204. hozzászólás - 2009.08.21. 10:18:34
Üdvözletem mindenkinek!
Most, h egy picit nyugalom lett, szeretném elmondani a véleményem: Az Újsmaragd gyilkosaitól vagyok, és minket nem érdekel a győzelem, már letettünk róla, viszont nagyon tetszik a 3x-os szerver, és még két szövetséggel együtt arra jutottunk, h javasoljuk, ne érjen véget a v4. Sok embernek sok pénze van benne, és sok ideje is. Ywgarrd nézőpontját helyezném előnybe, a másodlagos cél nagyon jó ötlet, és esetleg másoknak is lehetőséget ad a nyerésre.
Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van!

V3:Axonn- Smaragd gyilkosai
Pontszám: 3.60
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
205. hozzászólás - 2009.08.21. 10:22:32 (Válasz Rex08 #204 hozzászólására.)
Az emberek arra szavaztak, hogy a v4 egy véges világ legyen! Ezen érdemes lenne elgondolkodnod, nem hiszem, hogy ez fog változni.
Pontszám: 4.40
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
206. hozzászólás - 2009.08.21. 10:53:43 (Válasz Rex08 #204 hozzászólására.)
Rossz indok hogy sok pénzt és időt feccöltek bele egyesek, mindezt annak a tudatában tették, hogy ez bizony nem lesz örök életű szerver, így mindenkinek lehetősége volt mérlegelni, hogy neki mennyi befektetést ér meg a véges világ.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóRex08Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
207. hozzászólás - 2009.08.21. 13:14:14 (Válasz Lanmandragoran #206 hozzászólására.)
Hát bizony ez igaz. A szövetségek között is sok támogatóját és ellenzőjét is találtam az ötletnek, de egyenlőre úgy néz ki, h sokan támaogatják.
Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van!

V3:Axonn- Smaragd gyilkosai
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
208. hozzászólás - 2009.08.21. 22:03:37 (Válasz Rex08 #207 hozzászólására.)
Nálunk aki erről véleményt formált, mindenki arra szavazott, hogy ne záruljon le. Kíváncsi lennék, hogy az anno véges világra szavazott emberek közül hány olyan van, aki játszik V4-en, még aktív, nem törölte vagy fogja törölni magát, nem csak a tesztszerveren játszott vagy leginkább nem gondolta-e meg a dolgot. Legfeljebb 100?
Pontszám: 7
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
209. hozzászólás - 2009.08.22. 12:51:58
Szervusztok!

Rókamóka: A beleölt pénzetek nem fog kárba veszni, ha van valamelyik végtelenített világban karakteretek. Átutalhatjátok majd a befizetett ősköveket a számára, és ott felhasználhatjátok majd. A pontos értékeket (költség, arány, és hasonlók) nem ismerem, de biztos, hogy nem az összeset, de kb a 90 %-át megmenthetitek az átutaláskor.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
irritálóRex08Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
210. hozzászólás - 2009.08.22. 13:40:15
Ha vége is lenne a v4-nek, jó lenne, ha a verseny után valami más verseny, vagy cél lenne, és azután érne véget, esetleg az is felmerült bennem, hogy lehetne egy olyan világ ahol mindig versenyeznek, mindig lenne valami verseny és persze jutalmak is. Tudom, hogy én csak beszélek, és megvalósítani már egészen más tészta lehet, de hát eddig is mindig feltalálták magukat Miklósék.
Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van!

V3:Axonn- Smaragd gyilkosai
Pontszám: 5.40
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
211. hozzászólás - 2009.08.22. 13:44:52
Most mit kell sírni?
Vége lesz a v4-nek szeptember elején,fogjátok fel.Ha tetszik ha nem.
A köv v4-en is ott lesz a lehetőség h nyerjetek.
Szerintem sok Hegylakó nem fog újra játszani,pl én max építőként.Mert nem bírnám se őskővel se idővel.
Pontszám: 3.60
irritálóRex08Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
212. hozzászólás - 2009.08.22. 13:52:52 (Válasz D4vid #211 hozzászólására.)
Ez az...én se bírnám, úgyhogy a következőben már biztosan nem leszek. De mondom, még ha véget is érne akkor is később jobb lenne. Sok szövetség támogatott is ebben. Ha jól emlékszem 2-3 nem értett egyet azon kívül a többi aki visszaírt az mind támogatott. Sokan nem akarják, hogy véget érjen a v4 a verseny végével. A következő meg már alig éri meg, ha erős kari akar lenni valaki, akor egy csomó pénzt, és időt kell beleölni. Ezért legtöbbeknek előröl kezdeni mindent nem éri meg.
Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van!

V3:Axonn- Smaragd gyilkosai
Pontszám: 4.67
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
213. hozzászólás - 2009.08.22. 18:06:59
Awenhai: köszönöm szépen a korrekt választ, de ezzel tisztában voltam az elejétől kezdve!

D4vid: Azt meg Te fogd fel, hogy mi nem Hegylakók vagyunk, nem NYERNI szeretnénk, hanem JÁTSZANI! És ez sokkal egyszerűbb lenne, ha 6-7 heti (kinek mennyi) kemény munkánkat nem nulláznák le, és kezdhetnénk elölről. Nekem az is egy megoldás, mert akkor végre kipróbálhatnám, milyen az, ha szinthuszárkodom, és 4-5 szinttel fentebbről csapkodom lefelé a többieket a szintemet legalább 7-8-cal megelőző cuccokkal. De az új világ indításának számomra ez az egy haszna lenne - sokaknak pedig az, hogy amit elrontottak az elején, most már tudják, hogy nem szabad -, amúgy jó lenne ez így, ahogy van.

A lényeg az az ENERGIA, amit a játékba öltünk, lehet, hogy ez nektek semmi, de mondtam már, nem mindenkinek van lehetősége egész nap ott ülni VU előtt, és nem hiszem, hogy rajtatok és még néhány emberen kívül szívesen vennék, ha törölnék a jó pár száz gép előtt eltöltött órájukat.

Azt nem lehetne megoldani, hogy V4 maradjon, és indul egy V5 ugyanígy 3x sebességgel, az is végtelenül? Felőlem versenyezhettek amott is halálig...
Pontszám: 5
irritálóRex08Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
214. hozzászólás - 2009.08.22. 18:31:41 (Válasz Rokamoka #213 hozzászólására.)
Ezzel bizony én is egyet értek.
Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van!

V3:Axonn- Smaragd gyilkosai
Pontszám: 4.14
kedvelt tagKriszoFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
215. hozzászólás - 2009.08.22. 19:10:14 (Válasz Rokamoka #213 hozzászólására.)
Figyu: amit vitatsz az a játék legelején meghirdetett alapszabály volt. Az egész világ lényege, hogy megszűnik. Én pont EZÉRT öltem bele a sok órát, abban a boldog tudatban, hogy egyszer vége lesz. Már megbocsáss, de ha ilyen a felfogásod, mint írtad, akkor mi a bánatért regeltél erre a világra? Van erre a célra- az angollal együtt 4 világ...
Pontszám: 7.13
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
216. hozzászólás - 2009.08.22. 21:11:09 (Válasz Kriszo #215 hozzászólására.)


Elég sok "alapszabály" változott már meg a játékban...
Vanni van, csak nem 3x sebességgel!
Pontszám: 7.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
217. hozzászólás - 2009.08.22. 21:12:26 (Válasz Rokamoka #213 hozzászólására.)
Figyu már,szerinted mi "semmi" energiát nem öltünk bele abba hogy nyerünk?
És én meg azt szeretném ha 6-7 heti kemény munkámat nem dobhatnám ki az ablakon mert nektek nem tetszik hogy nyerünk,ti "játszani" szeretnétek.
Most komolyan,mia francért nem mentek akkor doomlordra?
Az is nemrég indult,ott a lehetőség hogy bizonyítsatok.
Így is elég költséges volt már számomra ez a világ.Meg sok időt öltem bele.
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
218. hozzászólás - 2009.08.22. 21:13:14 (Válasz Rokamoka #216 hozzászólására.)
Hogy tudsz te kifogást keresni...
Pontszám: 3
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
219. hozzászólás - 2009.08.22. 21:18:39 (Válasz D4vid #217 hozzászólására.)
A "semmi"-t mégis honnan idézted?

Senki sem vitatja az érdemeiteket, mint azt próbáltam már többször is tisztázni. Én nem irigylem tőletek, valakinek nyernie is kell! Felőlem kiírhatnak akármennyi versenyt, azok arról szólnak, hogy megpróbálj a legjobb lenni, ha nem, fogadd el, hogy nem így történt.
No akkor én is egyszerűsítek: mégis miért nem fér össze az, hogy megkapjátok a (mitis?) jelképes érmeteket és az, hogy tovább fusson a szerver?
Pontszám: 6
kedvelt tagKriszoFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
220. hozzászólás - 2009.08.22. 21:32:23
Nekem nem fájna, ha tovább menne a szerver a jutalmak szétosztása után, de rögtön törölnék róla. (amúgy a játékvezetés az alap sebesség mellett sem tudja kidolgozni a dolgokat 3x sebesség mellett kifutna alólunk 1 hónap alatt, szóval ne is álmodj róla....
Pontszám: 5.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője