Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
321. hozzászólás - 2009.08.28. 11:06:33 (Válasz Darksol #318 hozzászólására.)
No végre valaki, aki fölösben nem tagadja a dolgot, köszönöm!
Isten őrizz, hogy versenyezzünk a kockaságban, mindössze arra szerettem volna utalni, hogy mi is mindent megtettünk a sunnyogók eltakarítása érdekében.

*: De, anélkül is van értelme elkezdeni egy szervert, én semmi különösre nem számítottam, személyesen senkit nem ismertem, erre fel mindenben top50 vagyok és a szerintem/számomra legfontosabb versenyben van egy ezüstöm.
A szövit is összekapartuk annyira - a semmiből -, hogy másodikak legyünk, tehát ezt nem nevezném értelmetlennek.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 11:11:47-kor
Pontszám: 8.75
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
322. hozzászólás - 2009.08.28. 11:08:31
Ismeretség és ismertség szavak között viszont annál inkább egy betű a különbség.

McLee: erősen igyekeztem, hogy _kinőjem magam_
Pontszám: 8.75
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
323. hozzászólás - 2009.08.28. 11:10:50 (Válasz Rokamoka #321 hozzászólására.)
azért ez nem úgy volt, hogy írtam Damage-nek az 1. világon, hogy: te figyelj haver csinálok v4-es szövetséget nem jössz néhány potensebb nyuszival?"

Elkezdtük 4 Tyrantossal spontán, aztán (hogy-hogynem ) feltűnt, hogy ez a srác - meg jópár másik - itt is erős karaktert fejleszt. Miért van ez, nem tudom, de onnantól egyértelmű volt, hogy őket invitálom meg és nem azt, akinek 5 a szakértelemösszege és helyesírási hibákkal tarkított a karakterlapja....
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
324. hozzászólás - 2009.08.28. 11:15:06 (Válasz Darksol #323 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.08.28. 11:10:50
itt is erős karaktert fejleszt.


Azt az "is" szócskát elszólásnak vettem.

Idézet: Darksol - 2009.08.28. 11:10:50
Miért van ez, nem tudom, de onnantól egyértelmű volt, hogy őket invitálom meg és nem azt, akinek 5 a szakértelemösszege és helyesírási hibákkal tarkított a karakterlapja....


Ez csak természetes.
Pontszám: 8.75
népszerűMcLeeFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
325. hozzászólás - 2009.08.28. 11:15:59 (Válasz Rokamoka #322 hozzászólására.)
RokaMoka: szurkolok Neked! Komolyan!
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
326. hozzászólás - 2009.08.28. 11:17:43
Okés, most már bevallhatjuk, hogy mindannyian multik vagyunk. Unom már egyfolytában összevetni, hogy melyik karakterrel mit írtam, és kinek
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
327. hozzászólás - 2009.08.28. 11:21:36 (Válasz Rokamoka #324 hozzászólására.)
Miért elszólás?

Elég gyorsan körvonalazódott a szerveren, hogy kik azok akiknek van már múltja/tapasztalata korábbi világokon. (Emellett nem egy karakterlap árulkodott a gazdájáról.)

Edit: Damage 26. multija vagyok
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.08.28. 11:22:01-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
328. hozzászólás - 2009.08.28. 11:26:54 (Válasz Ricardo #327 hozzászólására.)
Várjál már, én is multi vagyok. Darksol multija vagyok, de ő is multija valakinek, csak elfelejtettem, hogy melyikünknek. Mindjárt belépek vele és megnézem...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
329. hozzászólás - 2009.08.28. 11:34:51
Hm, az irónia sajnos rám nem hat, engem az irónia szült!

Nos, bármennyire is olvasgatom, nem igazán látom, hol írtam multizásról. Egyszerűen arról van szó, hogy feleslegesen tagadt(at)ok valamit. Azért elszólás, mert Darksol először kifejtette, hogy ismerősökkel indult a szerverre, aztán az ellenkezőjét állította, majd még ugyanabban a hozzászólásban azt írta, hogy itt IS erős karaktert fejleszt.
De Ricardo válaszával (az editet kivéve) tökéletesen meg vagyok elégedve, eddig is erről papoltam.


McLee: köszi!


*: bocs, nem pont homlokegyenest az ellenkezőjét, hisz' Tyrantosokkal indult, ez okés. Viszont az, hogy utána kiket hívsz meg az árulkodó karakterlapok alapján, az már ismer(e)tség kérdése volt nálatok.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 11:36:34-kor
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
330. hozzászólás - 2009.08.28. 11:40:28 (Válasz Rokamoka #329 hozzászólására.)
Mondjuk én még mindig nem tudom a fél V4-es klánról, hogy kinek kicsoda a V1-es megfelelője.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
331. hozzászólás - 2009.08.28. 11:45:45
Hát szerintem mostmár sose fogod megtudni
Este buli leeeesz
Pontszám: 4.25
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
332. hozzászólás - 2009.08.28. 11:48:12 (Válasz Ricardo #330 hozzászólására.)
Tuti h nem fogod megtudni:D Nálunk a szöviben 30-40% nak nincs is V1 V2 tapasztalata...

Nekem is egy gyenge V3-as karakterem volt meg DoOMlord tapasztalatom kevéske... Mégis elértem azt a szintet amit szerettem volna!
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
333. hozzászólás - 2009.08.28. 11:48:18
Én tökéletesen elzárkóztam a V4-től, nagyrészt Endyr véleményét olvasva (akinek a szavára sokat adok), hogy ez egy brutális szerver lehet ilyen gyorsasággal.
Aztán Glórinnal vadászgatva mélyunalomból mégiscsak beregeltem, de a célom nagyjából annyi volt, hogy tíz főnél több ember legyen a portyalistámon, mert az milyen jó.
Portyázgattam, elvoltam, megláttam Damage-t, írtam neki valami vicceset, aztán elmentem nyaralni.
Mire visszajöttem volt kismillió csp-m, és pp-m, a karakterek kb. a 20. szinten harcoltak (én a 3.-on talán), és Damage szólt, hogy lépjek be egy vicces szövetségbe, ahol Darksol multija is ott van. (Darksolt a V1-ről "ismertem" - mármint láttam már a nevét, egyszer kétszer, itt-ott )

A taktikáról, nyerésről.

Az, hogy ebben a szövetségben okos emberek vitték a prímet, az egy dolog. Hogy okos embereket vezettek, az is. A fórumunk beteg volt végig, és mókás - ez csak a hab a tortán.
Nem ezért nyertünk.

Hanem azért, mert mindenki akkor és abban a pillanatban, amikor kellett azt tette, amire szükség volt.
Mindenki beáldozott valamit, és mindenki alázattal viszonyult a közösség érdekeihez.
És persze az is furcsa valahol, hogy Top3-as karaktereknek kellett magyarázgatnom a héten, hogy mik is a nyerési feltételek.

Nekem minden szempontból kellemes csalódás volt a V4. Játéktechnikailag is, közösségileg is.
Akikkel itt játszottam azok mind játékos emberek és nem a gépre szíjazott félentitások voltak. S emellett mégis képesek voltak derűsen és diadalmenetben végigjárni egy nem könnyű utat. Izzadtságszagtól, belső konfliktustól, egyénieskedésektől, hörgésektől mentesen.

Erre nem volt képes senki más - ezért nyertünk, nem másért.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.60
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
334. hozzászólás - 2009.08.28. 11:53:51
Akkor végre ugyanarról beszélünk. Nálunk is rendkívül jó a hangulat egy ideje, az epikusok összehoztak minket, de az építők sem maradnak ki. Csak nálatok ez a kezdetektől megvolt, nem az utsó 2 hétben.


*: Hogy ne tűnjek savanyúnak, mert egyébként elképesztően meg vagyok elégedve V4-gyel és az ott elért eredményekkel, nekem is hatalmas élmény volt. Az egyetlen hátulütője talán az lehet, hogy ezek után sokan nem lesznek hajlandóak a rém unalmas lassú világokon játszani. Rengetegen kinyilatkoztatták ezt, én már úgy egy hét után.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.28. 11:56:05-kor
Pontszám: 9.17
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
335. hozzászólás - 2009.08.28. 11:54:28
Én senkit se ismertem a szövetségből,és V1 V3 világban mégcsak a közelébe se vagyok annak hogy jó karakterem legyen.Szal ez az előre kitervelt tömörülés hülyeség
Ha az induló szövim nem állt volna betokosodott emberkékböl,akkor ők is a szövetség tagjai lehettek volna...ugyhogy ennyit a ki kicsodát ismer vádról
Pontszám: 4.25
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
336. hozzászólás - 2009.08.28. 11:56:11
Én úgy mentem v4-re hogy senkit nem ismretem csak azt a 3 Tyrantost az igaz hogy amikor beirogatták a többiek a vx-es neveiket valamiért nekem is simerősnek tűnt a név de pl én nem beszéltem egyikkel sem és szerintem az én nevemet se nagyon jegyezte meg senki az elmúlt majdnem egy évben .Szóval az hogy ismerjük egymást???hát ez erős túlzás .
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
337. hozzászólás - 2009.08.28. 12:03:35 (Válasz chehs #333 hozzászólására.)
Tőlünk is csalogattak jopár játékost át a sz9vidbe, hogy ott tuti elsők lehetnének...

Ez pl gusztus dolga, de érdekes taktika... Szerencsére nálunk a nyerési feltételek mellett a "jol érezzük magunkat" volt előrébb amikor láttuk hogy toronyba nem érjük be az 1. ket, és az elee óta megvan a 10-15 fő akik aktivak forumba 10 000 post stb

ott rontottuk el hogy nem kezdtük el kirugdalni a nem odavalókat az elején, de jobb is igy, mert legalább nem ment a hangulat rovására!

és most is nagy arc folyik a mi szintünkön a 2. helyért, ami sokkal érdekesebb mint egy kocka csapat ellen loholni, élvetet nélkül egyéniséget félretéve:) Hajrá Khatifok, nem hagyunk titeket:D
Pontszám: 4.14
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
338. hozzászólás - 2009.08.28. 12:09:50
Én úgy gondolom hogy azért mert összetartunk és szervezettek vagyunk még nem kéne lekockázni...A hangulatról meg annyit hogy nálunk 15 ember legalább mindig aktív szeretünk feljárni egymás társaságáért ami nem fog kifulladni akkor se ha vége lesz a szervernek. Mig a többi szövetség kapkodott összevissza az elején mit kéne meg hogy kéne,addig nálunk mindennek megvolt a helye és az ideje. Szal gondold át mégegyszer melyik az összetartóbb és jobb csapat:P
Pontszám: 5.40
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
339. hozzászólás - 2009.08.28. 12:10:05 (Válasz Thauglor #337 hozzászólására.)
Az a vicc, hogy az építőinket elnyelte a föld, a harcosok építenek!
Én az elmúlt 16 órában már olyan 300K-t nyomtam be, szerintem meglesz az egy milla.

Sok sikert, de még nem fújtunk ki!
Pontszám: 9
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
340. hozzászólás - 2009.08.28. 12:10:55 (Válasz Thauglor #337 hozzászólására.)
Idézet: Thauglor - 2009.08.28. 12:03:35
és most is nagy arc folyik a mi szintünkön a 2. helyért, ami sokkal érdekesebb mint egy kocka csapat ellen loholni, élvetet nélkül egyéniséget félretéve:) Hajrá Khatifok, nem hagyunk titeket:D


Nem akarlak megbántani, de így csak a keserűség szólhat belőled. Miért lennénk kockák? Csak mert nyerni akartunk és ezért a legjobb tudásunk szerint játszottunk? Ha valaki jobb Nálatok annak már nincs egyénisége?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője