Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
261. hozzászólás - 2009.07.05. 01:50:49 (Válasz Ricardo #260 hozzászólására.)
Persze, hogy logikátlan lenne. Ezt nem is vitatom. Abban is igazad van 20-30. szintig nincs olyan nagy eltérés a hordák között. A smaragd 31-40. szinttől kezd elhúzni és ez annak köszönhető, hogy a felszerelésekkel egy kicsit jobban tápolható a hordabónusza vagyis az hogy erősebb a varázslatban.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.83
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
262. hozzászólás - 2009.07.05. 01:57:21 (Válasz Cavalorn #259 hozzászólására.)
Gondoltam, hogy írok neked is egy rövid esszét emberségből, de aztán rájöttem felesleges, mert csak kútba kiáltott szó lenne.

Ez helyett inkább kérdeznék valamit. Ha olyan nagy penge játékos és szuper okos fejlesztő vagy a barátoddal egyetemben, akkor olvasd át a hsz-t amit írtál és mond meg nekem mi az a hiba ami szerintem mindenkinek kiszúrja majd a szemét benne, de ennek ellenére legalább 8-ra értékelik majd.

Ha egyedül nem megy kérd meg a barátodat hátha veled tud normális hangnemben beszélni és segít neked.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.69
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
263. hozzászólás - 2009.07.05. 03:10:25 (Válasz Ricardo #260 hozzászólására.)
Nem a smaragd bónusz túltápolt, hanem a varázslatok szálltak el nagyon.
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.50
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
264. hozzászólás - 2009.07.05. 08:42:14 (Válasz Eliteninja #263 hozzászólására.)
Most mondtad ki a valódi problémát. Az esetek nagy százalékában a csata eldől akkor, amikor a varázslatok lezajlanak.Aki erre plusz módosítókat kap, pláne jobban jár. Valószínűleg a játék elején ez az egyensúlytalanság még nem volt látható. Megoldást jelenthet esetleg a hordaspecializált tárgyak megjelenése a játékban, amelyek tulajdonságai attól függnek, hogy melyik hordába tartozó használja.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
265. hozzászólás - 2009.07.05. 09:02:14
Nem mondom, hogy tökéletes a rendszer, de ha a varázslatok nem lennének erősebbek a fizikai sebzésnél akkor senki nem foglalkozna a varázslatkörrel, mivel úgy is csak 1 van, harci kör pedig 6.
Így a varázslatoknak tudni kell 6 kör méretű sebzést okozni, mert nem mindenki akar 6 kis pofonra építeni.
Lehet, hogy ez sokaknak nem tetszik, de az sem lenne egyenlő és/vagy kiegyenlített, ha a varázslat csak egy 7. harci körrel érne fel.

Aki nem bírja ki a varázslat 1000-2000 sebzését (a 3000 még a legnagyobbak közt is extrém és nem gyakori) az azt sem bírná ki ájulás nélkül, ha 6 harci kör alatt kapna körönként 4-500-as kritikus ütést és a 4 állatt 150-250 sebzését. - Mert ugye azon a szinten ahol 2-3000-et tud a spell, ott már ennyi fizikai sebzést is lehet okozni, ha valaki ügyes.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.67
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
266. hozzászólás - 2009.07.05. 09:09:48 (Válasz BlackSheep77HUN #262 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.05. 01:57:21
Gondoltam, hogy írok neked is egy rövid esszét emberségből, de aztán rájöttem felesleges, mert csak kútba kiáltott szó lenne.

Na látod pont ilyen veled vitatkozni...
Ez helyett inkább kérdeznék valamit. Ha olyan nagy penge játékos és szuper okos fejlesztő vagy a barátoddal egyetemben, akkor olvasd át a hsz-t amit írtál és mond meg nekem mi az a hiba ami szerintem mindenkinek kiszúrja majd a szemét benne, de ennek ellenére legalább 8-ra értékelik majd.
Ha egyedül nem megy kérd meg a barátodat hátha veled tud normális hangnemben beszélni és segít neked.

Ha képes lennék korrigálni a(z állítólagos) hibát a HSZemben, akkor már a post írásakor megtettem volna.
Ja rájöttem.... Az egész post egy nagy hiba, nem lett volna szabad leállni veled vitatkozni...
Pontszám: 6
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
267. hozzászólás - 2009.07.05. 09:47:49
Aki akar az úgyis gömböz, ezért egy kis gyakorlati példa:
Tám., Vé., Iq ugyanúgy 180-ig feltolva kritikusokban sem állok rosszul, a tárgy bónuszok olyan 20-30 körül adnak. Az az én meglátásom, hogy akinek Iq 180+ 40-50 van tárgyakból az már általában 1000 körül sebez, én viszont az ő 150+ 80-100 Védekezését el sem találom.
Ugye itt már mindegy hogy nekem 180+80-100 a védelmem, mert el sem kell találnia közelharcban vesztettem.

Nem sírás, csak tény, hogy ezek szerint rosszul csinálom a dolgot, mert üdvözítő megoldás csak a magas iq lehet.
Szeretném,ha erre a problémára mondjatok valamit.

Még egy-két dolog:

1. Felejtsük el a szerepjátékos dolgokat ez nem az, és számítógépen nem is lehet sosem, mert a karakter nem számokból áll csupán.
2. Ezt a varázslós harcos dolgot is felejtsük el, mert itt nem kasztok csak irányok vannak, pontosabban sajnos nincsenek.
3. Fantasy műveltségünket ne csak filmekből szerezzük lásd. Gandalf-ot varázslónak titulálok, ő azért egy kicsit több volt annál.
Dorn
Pontszám: 6.43
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
268. hozzászólás - 2009.07.05. 09:57:05
Azt kifelejtettem, hogy ez nem horda kérdés, hanem globális játékfejlesztési kérdés, most úgy látszik egy irány létezik, mondjuk aki ismeri a behó játékokat az tudja, hogy mindig nehéz volt megtalálni az egyensúlyt az egy vari kör és a több ütés kör között
Dorn
Pontszám: 4.25
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
269. hozzászólás - 2009.07.05. 23:17:31 (Válasz Cavalorn #266 hozzászólására.)
Én nem akartalak megbántani sem téged sem Morrch-t. A személyeskedés meg aztán végképp távol áll tőlem. De azt senkitől nem tűröm el, hogy azért mert esetleg valamihez jobba ért vagy jobban tud, ezért lenézően és lekezelően beszéljen velem, vagy bárki mással. Ezt soha nem is hagytam és nem is fogom szó nélkül hagyni.
Én nem haragszom egyikőtökre sem és ha esetleg megbántottalak volna benneteket akkor azért bocsánatot kérek.

Lehet velem vitázni, de nem 20 cm-ről a föld felett. Sajnos a fórumra igaz az, hogy sokan lekezelően bánnak az új belépőkkel és csak egy két ember van aki normális hangnemet tud megütni a 20 értelmetlen hsz-után is.

Ráadásul ez a téma most nem egy szabályról szól, hanem egy vélt vagy valós problémáról amire ilyen meg olyan, jó és rossz ötletekkel próbálunk észérvekkel megoldást keresni. Az hogy néha-néha elkalandozunk más-más fantasy világok felé is az egy dolog, de ettől még nem lesz valaki "hozzá nem értő"

Főleg úgy hogy ez a téma amiről beszélgetünk, vitázgatunk, vélt/valós problémát karol át. Így igazából senki nem is érthet hozzá. Egy dologban van nagyjából egyetértés hsz-k között hogy van némi egyensúly probléma a hordák között. És hogy ez a mérleg most a smaragdok felé billent el. De még azt sem lehet tudni igazából, hogy mi okozza a problémát. Van aki szerint a varázslatok lettek túl erősek, van aki szerint a felszerelések lettek túltápolva, van aki azt mondja a fizikai sebzések túl gyengék.
Lehet, hogy mindenkinek igaza van, de lehet hogy senkinek. És csak azért mert valaki magas szintű és tapasztalt, okos játékos még nem biztos, hogy tud kézenfekvő megoldást, hiszen lehet nincs is mit megoldani. És hogy miért nem azért mert egyszerre csak egy hordában játszik. Azt tudja, mit és hogyan érdemes a saját karijával és hordájával kezdeni, de azt már nem fogja tudni mit kell kezdenie a másik hordabélivel. Hiszen 4 horda 4 bónusszal 4 irányzattal.

Legalábbis szerintem.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.88
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
270. hozzászólás - 2009.07.05. 23:53:43
Tedd be szakértelemként, hogy lehessen elnyeléseket fejleszteni.
De akkor azt is tedd be, hogy egy szakértelemmeltöbb harci köröm is lehessen, mint a szívósság. (ez úgy menne, hogy egy harci kör HELYETT lenne egy másik varázslatkör, max 3 körig fejleszthető) így szívóssággal meg is lenne a 3-3 kör.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 2
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
271. hozzászólás - 2009.07.06. 02:01:45 (Válasz Morroch #187 hozzászólására.)

Olyan jó látni amikor azok sírnak akiknek nincs elég játéktudásuk...
Ezt a játékot senki nem játszhatja sikeresen, ha nem gyűjt össze minden fellelhető információt.
BllackSheep & Szurilo a szövetségetekben lehet, hogy nagyon durva hobbyjátékosok vagytok, de többet nem mernék állítani az írásaitok alapján. Látszik, hogy csak arról van foglamatok ahányadik szintig fellépdeltetek már.
Nem kell, hogy elhigyjétek amit a V1-an játszó 50-70 szint között játszók már átéltek és elmondanak nektek, de fogadjátok el, hogy amit "tudtok" a játékról és a benne rejlő lehetőségekről az minimálisnak tűnik.


Morroch ez most övön aluli volt. Hogy van pofád ilyet leírni?

"Hobbyjátékos" lol, szövetségi vezető vagyok egy olyan szövetségben ami töretlenül fejlődik kb. V2 kezdete óta. Top 2. szövi vagyunk háborús győzelmekben, soha nem vesztettünk még általunk indított csatát, ellenben megvertük a
Lords of Destruction-t 2009. febr. 28.
ELIT GYÉMÁNT-ot 2009. márc. 23.
Sötét Mágusok-at 2009. ápr. 27.
Vackor-t 2009. jún. 27.
Pár hete újra megvertük az Angels of Hells-t.

Ha felütnéd a toplistát mielőtt szájalnál, észrevennéd, hogy nekünk 0 bajnokunk van, Sötét Mágusoknak 11, Vackoréknak 20. Jelenleg is van egy csomó nekik, nyilván nem ennyi de rengeteg. A mi játékosaink 70%-a másodrangú "hobbyjátékos" valóban nem túl aktív, sok az olyan is aki még nem látott őskövet a kezében. Többek között én életemben egyszer vettem 30 követ.

De ha engem akarsz ócsárolni, akkor mutatom az egyéni toplistát:
193. Heretic 42 Smaragd Sötét Mágusok 853 706 1.9M
194. Nuitari 42 Smaragd ALJAS CSŐCSELÉK 760 648 477.4k
195. Attlee 42 Rubin Martalócok 735 566 465.3k
196. Elizabeth 42 Rubin Vörös Sherwood 734 603 101.8k
197. Szurilo 42 Rubin Rubin Harcosok 731 670 212.8k
Vagy 3 napja léptem szintet az előtt nagyon sokáig top 1 voltam Tö és SZö szerint 41. szinten.

Amit meg állítok smaragd vs. rubin azt meg azért merem állítani 42-es szintű létemre, mert ezen a szinten ez a helyzet. Nem azon megy a vita hogy a V1-en az 5x szinten ki az erősebb, hanem azon hogy mit látok én a v2-n. Ha V1-en nem ez a helyzet, akkor ott mások a játékszabályok vagy fingom sincs, de itt akkor is erősebb a smaragd. És mint ahogy ebben a hsz-emben és az azt követő néhányban leírtam: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,167.160#hsz163 ez egy bebizonyított tény. Persze erre a hsz-emre biztos nem figyeltél mert hát akkor be kéne ismerni hogy tévedtél.

Legyél szíves bocsánatot kérni, mert ha én nem is lennék tisztában a játékszabályokkal, attól még ilyen sértést nem engedhetsz meg magadnak személyem ellen!
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5.90
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
272. hozzászólás - 2009.07.06. 02:16:13 (Válasz Tiha #270 hozzászólására.)
Jah persze....és mennyi egészséggel akarsz mászkálni? 300?
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
273. hozzászólás - 2009.07.06. 08:24:21 (Válasz Szurilo #271 hozzászólására.)
Szerinted kit érdekel, hogy ki(ke)t győztök le?
Szerinted kit érdekel a toplistás eredményed?
Szerinted honnan kéne tudnom vagy bárkinek aki nem játszik?
Egyedül az írásaid alapján ítéllek meg.
Egy "szövivezető" semmivel nem több másoknál.
V2-n rengeteg a smarad, így sokkal több köztük a jó játékos, még ha arányaiban van annyi a többi hordában is.
V2-n ugyanazok történnek meg amik V1-en már lementek, nem hogy tudjuk mi van most ott, sőt azt is tudjuk mi lesz. Nem én, hanem az itteni játékosok.
Ez a téma másfél-két napja lejárt. Máskor ilyen hosszú estimesét az kistesódnak/gyermekednek mondj, de ha mindenképp nekem szánod akkor PÜ-ben.
Ezután, ha nem topicba illőt írsz akkor sértegethetsz vagy lehet tiéd az utolsó szó, nem érdekel, nem fogok reagálni - csak gondoltam ennyit illik közölni.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
274. hozzászólás - 2009.07.06. 09:01:09 (Válasz Morroch #273 hozzászólására.)
Engem nem érdekel, hogy téged nem érdekel, de akkor meg ne ítéljél meg az írásaim alapján, mert ha én ezt tenném, akkor hidd el annak te se örülnél. Honnan tudod milyen egy szövetséget vezetni? Látszik hogy még sose vezettél. V2-n valóban sok a smaragd, de látszik nem érted/nem olvastad el amit linkeltem. Tök mindegy mennyi a smaragd játékos V2-n, amíg XX random kiválasztott játékosnál XX-1 a smaragd ellen veszít a legtöbbször(százalékosan) addig jól látszik hogy melyik horda a legerősebb. Az üzeneteimet meg oda írom ahova akarom, én is alig vettem észre hogy beidéztél egy korábbi helyen és ily módon megsértettél.
Továbbra is fenntartom, hogy ha van bőr a képeden akkor bocsánatot kérsz!
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
275. hozzászólás - 2009.07.06. 09:06:07 (Válasz Szurilo #274 hozzászólására.)
Hagyjátok már abba ezt a szájkaratét, és vonuljatok privátba. Senkit nem érdekel az offtopic személyeskedő vitátok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
276. hozzászólás - 2009.07.06. 09:09:34 (Válasz Morroch #273 hozzászólására.)
Mindig viccesnek találtam, ha valaki jól megmondja a magáét másoknak nyilvánosan a fórumban, de ha erre válasz is érkezik, akkor az már nem odaillő, meg lehetőleg privátban.
Ha a Te hozzászólásod ideillő, és nyilvánosságra való, akkor a válasz is az. Ha a válasz nem ideillő, és nem nyilvánosságra való, akkor már a Te hozzászólásod sem az.
Egy vita nem abból áll, hogy az egyik fél elmondhatja a magáét, de a másik nem.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
277. hozzászólás - 2009.07.06. 09:11:58 (Válasz Szurilo #271 hozzászólására.)
Azt azért ne felejtsd el hogy az SM most simán vert titeket
Csak ennyit akartam, ti meg rendezzétek le a kötetlen csevelybe:D:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
278. hozzászólás - 2009.07.06. 09:20:42 (Válasz Gort #276 hozzászólására.)
Én még témához írtam ami miatt veri a nyálát és bocsánatkérést vár. Nincs miért bocsánatot kérnem.
Morroch off
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3.63
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
279. hozzászólás - 2009.07.06. 09:32:57 (Válasz Szurilo #271 hozzászólására.)

"Hobbyjátékos" lol, szövetségi vezető vagyok egy olyan szövetségben ami töretlenül fejlődik kb. V2 kezdete óta. Top 2. szövi vagyunk háborús győzelmekben, soha nem vesztettünk még általunk indított csatát, ellenben megvertük a
Lords of Destruction-t 2009. febr. 28.
ELIT GYÉMÁNT-ot 2009. márc. 23.
Sötét Mágusok-at 2009. ápr. 27.
Vackor-t 2009. jún. 27.
Pár hete újra megvertük az Angels of Hells-t.


"Soha nem vesztettünk még általunk indított csatát..." -Na most ez mit bizonyít? Azt hogy mindíg csak gyengébbeket támadtok, ezzel inkább nem kéne dicsekedni...
A győzelmekhez meg annyit, hogy bizony ilyen "gyorsan beütünk párat aztán a 100% tagság megy katakombába" taktikával bárki legyőz bárkit. De szó szerint. Na mindegy.

2009.01.17. 21:47:38
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +4944 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.02.06. 22:12:35
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +11542 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.02.18. 15:51:04
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +13035 töltődés a szövetség Lélekkútjába
2009.05.14. 15:56:59
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +45814 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.05.25. 08:32:34
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +46780 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.06.08. 01:11:03
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +53383 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Tegnap, 11:34:38
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +68083 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
A hozzászólást Cavalorn módosította 2009.07.06. 09:34:09-kor
Pontszám: 4.83
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
280. hozzászólás - 2009.07.06. 09:34:11
Kéne ide egy moderátor a terméketlen flame törlésére.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!