Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
281. hozzászólás - 2009.07.06. 09:44:25 (Válasz Mortimer #280 hozzászólására.)
Igazából azért nem szükséges törölni a felesleges hsz-eket, mert úgy sem valósul meg semmilyen fejlesztés. Szóval tök mindegy miről megy a vita, akár az egész fórumot is törölni lehetne, ha a hasznosságot vizsgálnánk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.46
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
282. hozzászólás - 2009.07.06. 09:57:08 (Válasz Ricardo #281 hozzászólására.)
Ricardo ez egy 10 pontos hsz.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.20
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
283. hozzászólás - 2009.07.06. 10:00:53 (Válasz BlackSheep77HUN #282 hozzászólására.)
Blacksheep ez 10 pontos nyalás!
Hiéna-ZP

Pontszám: 8
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
284. hozzászólás - 2009.07.06. 10:19:29 (Válasz Morroch #278 hozzászólására.)
Az OFF miatt én Morroch helyett is elnézést kérek. Nem írtam volna ha nem sértegetett volna. Azonban ti is beláthatjátok, ha valaki nyilvánosan valótlant állít rólatok, vagy megsért, akkor azt nyilvánosan szeretné az ember jog orvosolni is.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3.40
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
285. hozzászólás - 2009.07.06. 10:26:06 (Válasz Morroch #273 hozzászólására.)
""V2-n rengeteg a smaragd, így sokkal több köztük a jó játékos, még ha arányaiban van annyi a többi hordában is.""

Eddig azt hittem, hogy nagy játékos vagy csak éppen rosszindulatú. De ezután kételkedem abban hogy nagy játékos lennél. Miért lenne egyenes arányos az hogy mert több a smaragd a v2 akkor több a jó játékos is. Ez butaság.

Szurilo kár vitatkozni Morrochal, függetlenül attól hogy igazad van-e vagy nincs. Ő egy rosszindulatú ember, akinél ha elfogynak az észérvak akkor szájkaratéval próbál pontot tenni a dolgok végére. A baj nem az hogy Ő ilyen, a baj az hogy a fórumozok többsége még őt értékeli fel. Ez minősíti a fórumot is.

Sokan hasznosabb és értelmesebb is olyan emberekkel mint Mortimer, Szabinho vagy Ajgatsz Pü-ben megbeszélni játéktechnikai dolgokat. Ők legalább türelmesek és értelmesek. Rájuk érdemes figyelni és velük lehet vitázni is mert nem fognak egyből lehülyézni és még a szabályokat is tisztában vannak. Nem úgy mint ez a pontagyú
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 11:08:13-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.13
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
286. hozzászólás - 2009.07.06. 10:27:31 (Válasz Szabinho #283 hozzászólására.)
He-he! Miért nincs igaza!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 10:53:26-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
287. hozzászólás - 2009.07.06. 10:38:01 (Válasz BlackSheep77HUN #285 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.06. 10:26:06

Sokan hasznosabb és értelmesebb is olyan emberekkel mint Mortimer, Szabinho vagy Ajgasz Pü-ben megbeszélni játéktechnikai dolgokat. Ők legalább türelmesek és értelmesek. Rájuk érdemes figyelni és velük lehet vitázni is mert nem fognak egyből lehülyézni és még a szabályokat is tisztában vannak. Nem úgy mint ez a pontagyú


Kár hogy 20 pontos nyalás nincs...pedig ez az volt
És én nem vagyok türelmes, értelmes meg végképp nem, összekeversz valakivel
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.06. 10:38:53-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 4
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
288. hozzászólás - 2009.07.06. 10:41:10 (Válasz Szabinho #287 hozzászólására.)
Mindegy, akkor legalább, ha agyvérzést kapsz a gép előtt eggyel kevesebb SM lesz akit le kell győznünk!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.86
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
289. hozzászólás - 2009.07.06. 11:59:26 (Válasz Gort #139 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.07.03. 16:56:11
Véleményem szerint egy szerepjáték nem a különböző felszerelésektől, vagy szakértelmektől lesz szerepjáték, hanem attól, hogy Te személyiséget adsz a karakterednek, beleképzeled magad a bőrébe, megszemélyesíted őt. Úgy reagálsz a dolgokra, ahogy ő reagálna. Azért persze csak mérsékelten, nem kell legyilkolni senkit.
Szóval, ha ez a játék számodra nem szerepjáték, akkor legalább annyira benned van a hiba, mint a játék készítőiben.
Én folyamatosan szerep játszom a végzetúrral. A szövetségen belüli kapcsolatok, a diplomácia, a baráti, és ellenséges kapcsolatok ápolása... Ez mind egy-egy szerep, amit igyekszem jól eljátszani. A vadászat és a portya csak a háttér, a szerepjátszás az igazi játék. Próbáld ki...


Emlékeim szerint én sem azt írtam hogy a felszerelésektől és szakértelmektől lesz egy szerepjáték szerepjáték! Én egyet értek veled abban személyiséggel kell felruházni a karaktert mert valójában tényleg ez teszi egyedivé! De csupán csak ennyi lenne? Tényleg fontos része a szerepjátszás a szerepjátéknak de ettől még nem lesz "igazi játék" hisz az élet is egyfajta szerepjátszás! Egy szerepjátéknak pedig pont az a lényege hogy kiragadjon a való világból és elkalauzoljon egy másik varázslatos világba! Ha ezt vesszük alapul igenis fontos szerepe van a "körítésnek"! szükség van a felszerelésekre a szakértelmekre és még sok minden másra is ugyanis ezzel csak egyedibb lesz az általam kreált karakter! Szerepjátszás és "körítés" szerintem 50-50 %-ban fontos! Azért nem neveztem igazi szerepjátéknak mert számomra nem volt teljes a "körítés"!
Ezek után hogy bennem van e a hiba?! Talán igen. De akkor benned is kb ugyanannyi hiba van mint bennem! Azért amiért téged már maga a szerepjátszás kielégít míg engem ezen túlmenőleg a körítés is ugyanúgy érdekel nem hiszem hogy emiatt hiba lenne bennem hisz csak mindkettőnknek más a nézőpontja!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.07.06. 19:56:08-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
290. hozzászólás - 2009.07.06. 16:00:27 (Válasz Morroch #187 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.07.04. 07:07:29
Olyan jó látni amikor azok sírnak akiknek nincs elég játéktudásuk...
Ezt a játékot senki nem játszhatja sikeresen, ha nem gyűjt össze minden fellelhető információt.
BllackSheep & Szurilo a szövetségetekben lehet, hogy nagyon durva hobbyjátékosok vagytok, de többet nem mernék állítani az írásaitok alapján. Látszik, hogy csak arról van foglamatok ahányadik szintig fellépdeltetek már.
Nem kell, hogy elhigyjétek amit a V1-an játszó 50-70 szint között játszók már átéltek és elmondanak nektek, de fogadjátok el, hogy amit "tudtok" a játékról és a benne rejlő lehetőségekről az minimálisnak tűnik.
......
Ha meg veletek ez nem gyakran fordul elő, mert minden téren nagyon faszályosak vagytok akkor nem kell itt cirkuszolni egy már rég lefutott dolgon (mások nevében?).

További sok sikert, csak előbb ismerjétek meg a játék teljes spektrumát.


Morroch Te mire gondoltál akkor amikor ezt írtad? Megnéztem a karkidat. Azon az egy pénzen vásárolt medálon kívül még mit tudsz felmutatni. Mert azon kívül nem ér semmit az karaktered. Mire vered a nyáladat az 51 szintedre? Te beszélsz játéktudásról. Pont Te aki nem hogy a top 10-ben nem vagy benne de a szinteden az az utolsó előtti vagy! Te vered a nyáladat és oktatsz ki olyanokat aki messze jobb karakterrel rendelkeznek mint TE. 51. szinten 800 TÖ-vel és 825 szakival. A karakteredet a V2 nem hogy fentről lefelé de még lentről felfelé is rommá verné bárki.
Ezzel a karakterrel Te jobb ha meghúzod magad egy sarokban amikor karakter fejlesztésről és játéktudásról van szó, mert a karaktered alapján egyikről sem tudsz semmit. Azoknak akiknek itt eddig csak osztottad az észt farmkaraktere lehetnél. Te egy vicc vagy. Nem pedig karakter fejlesztő akinek megvan minden játéktudása. Lemerném fogadni azt is hogy nálad a játéktudás fogalma kimerül a wikidot-ban.

Ez a fórum ennél többet nem is érdemel.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 16:22:30-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
291. hozzászólás - 2009.07.06. 16:28:07
szerintem pedig Blacksheep az a felhasználó nedumáljon akinek az aláírásában nincs ott a karaktere neve és hogy melyik világon jáccik...ez alapkövetelmény ahoz hogy kinyithasd a szád és ilyen postokat megmerj engedni magadnak...

de mostmár tényleg mutasd már meg a karidat mer olyan kiváncsi volnék rá...bár szerintem a tiedtől se hullana itt senkise térdre...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.54
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
292. hozzászólás - 2009.07.06. 16:46:49 (Válasz Dr_Faktor #291 hozzászólására.)
Nagyon szívesen megmutatom a karakteremet bárkinek, aki kéri. Nem is kell hasra esni előtte, nem a legjobb, de én legalább nem verem a nyálamat a játéktudással meg a karakterfejlesztéssel úgy mint ez az utolsó előtti. És a nullával nem ugatok le senki úgy mit ő teszi.

Aki kíváncsi és tudja megnézheti. Ajánlom a smaragdoknak az ellenük hozott győzelem vereség mutatót is.

V2 Raulh de Con - Martalócok
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 16:48:04-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.18
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
293. hozzászólás - 2009.07.06. 16:52:48 (Válasz Dr_Faktor #291 hozzászólására.)
Ja ez kimaradt. Nem engem kell rendreutasítani, hogy mit engedek meg magamnak és mit nem hanem ezt az egyszerű embert aki elkezdte a fikázást és az ugatást úgy hogy egy rakás szerencsétlenség emberileg is és játékosként is.

De igyátok a szavait és hallgassatok rá!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 16:54:34-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.36
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
294. hozzászólás - 2009.07.06. 17:02:54 (Válasz BlackSheep77HUN #290 hozzászólására.)
Gyerekek, az isten szerelmére!
Kérlek benneteket, vonuljatok privátba! Borzasztó ezt olvasni...
A hozzászólást bonca módosította 2009.07.06. 17:03:23-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
295. hozzászólás - 2009.07.06. 17:06:25
látom te ilyen önérzetes srác vagy...jóvan jóvan...nincs semmi baj...báár szerintem akkor is lehetnél csendesebb...meg ha nem tetszik a forum akkor ne használjad...ezt mint baráti jótanácsot mondom...nahde sok sikert a továbbiakban...

jahigen a karidat nem láttam nem vagyok v2n így azt még leírhatod hogy hanyas a szinted mennyi épitésed zsákmányolt léééd statjaid száma szakértelmeid száma meg a nyert vesztett csatákat és a v1n ki vagy?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.44
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
296. hozzászólás - 2009.07.06. 17:09:10 (Válasz bonca #294 hozzászólására.)
Igazad van! De bocsássál meg nekünk, hogy a nyilvános sértegetésre nyilvánosan védekezünk. Ha rajtunk/rajtam múlt volna akkor nem lett volna ennyi Off. Sőt semennyi. Csak normális hangnemben és pusztán a játékról kellet volna beszélgetni esetleg vitázgatni. De nyilvános sértegetést és fikázást nem én és még csak nem is mi kezdtük. Az egyetlen bajunk az hogy folytattuk.

A fórum és a téma amiről beszélgettünk és vitázgattunk addig amíg ez nulla bele nem ugatott tetszett. Most is tetszik, de amíg vannak olyanok mint ez a senki addig lesznek olyanok is mint én akik nem hagyják szó nélkül. Sajnálom, hogy ezzel tönkretettük a témát de köszönjétek ennek a sötétnek.
Ha rajtam múlt volna sosem fajult volna idáig a dolog.
A magam nevében bocsánatot kérek minden normális fórumhasználótól és ígérem hogy igyekszem visszafogni magam és csak a témára figyelni. De a sértésekre ezentúl is reagálni fogok.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.06. 17:28:30-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.40
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
297. hozzászólás - 2009.07.06. 17:28:35 (Válasz Cavalorn #279 hozzászólására.)
Ja,értem én.
Ti teli vagytok pókokkal,nálunk vagy 3-4 ember van aki fel tudja venni a versenyt veletek.
Mégis hogy verjünk meg titeket?
Ti voltatok az agresszorok,és simán megakadályozhattátok volna.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
298. hozzászólás - 2009.07.06. 18:30:55 (Válasz D4vid #297 hozzászólására.)
Áhh hagyjad, először azt írja hogy a gyengéket támadjuk és hogy azzal ne dicsekedjünk, utána meg bemásolja 7 ellenünk nyert háborújukat. Ez összeférhetetlenség.

Amúgy nem sok olyan szövi van akik fellépnek a legnagyobb klánokkal szemben. Mi ilyenek vagyunk, a normális szövik el is ismerték ezt, ALJAS CSŐCSELÉK, Zafír, stb. de van aki sír hogy csak katakombábal verjük meg őket és az nem etikus. Hadd sírjanak ezt akartuk elérni.

Na de alapvetően tényleg off a dolog, úgy hogy hagyjuk abba az egész vitát, teljesen meddővé vált amúgy is.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5.40
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
299. hozzászólás - 2009.07.07. 19:16:30 (Válasz BlackSheep77HUN #296 hozzászólására.)
Elhiszed nekem, hogy rajtatok kívül mindenki magasról sz**ik rá, hogy ki, kit, mikor, hogyan és miért sértett meg?
Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
300. hozzászólás - 2009.07.07. 21:27:12 (Válasz csati777 #299 hozzászólására.)
Ha mindenki szarik rá akkor nem mindegy hol sértegetjük egymást. Normálisabb fórumokon ezért vannak moderátorok. De ha a tagok is rászólnának az így viselkedőkre ahelyett, hogy még adnák alá a lova akkor a fórum a témáról szólna és nem másról.

Nem hajtok a népszerűségre nem is érdekel. A sok csatlós akkor is le fog pontozni ha éppen bocsánatot kérek azért amit korábban írtam. Úgyhogy nincs miről beszélni mert jellemző a fórumra hogy tele van nagyképű, beképzelt, rosszindulatú görénnyel. Persze azért vannak normális tagok is csak sajnos kevesebben mint az előzőek.

A legjobb példa az a hsz amire Te is írtál. Bocsánatot kérek a viselkedésemért mégis lepontozzák. Nem mintha érdekelne a pontozás, de egy kicsit furcsán csinálják. Ebből látszik hogy mindegy mit írsz akkor is lepontozzák, mert a rosszindulat dominál a fórumon.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.07. 21:34:32-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője