Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
101. hozzászólás - 2009.04.29. 18:47:25
Nagyon jól hangzik ez az állatom örül ha gyógyítom dolog!

Lehetne arról is szó, hogy több állatot gyógyítsak, idomítsak egyszerre. Ami nagyon tetszene egy checkbox amit ha bepipálok az állatom a pihenés után aktív szolgálatra vált. Esetleg több fél órára küldöm el egyszerre az állatomat pihenni?
Remélem ezen ötletek közül is tartasz legalább 1-et megvalósíthatónak.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
102. hozzászólás - 2009.04.29. 18:51:41 (Válasz Miklós #100 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.04.29. 17:37:02
A védekező állat fejlődik dolgot hamarosan megvalósítjuk.

Én a fejlődés képletét nem bonyolitanám el úgy, ahogy Birka írta.

Az állat egy fix TP-t fejlődne vereségnél. Az intelligens kedvencnek sem kell ezt feltétlenül módosítania. Az állat akkor fejlődik, ha az aktuális szintje kisebb vagy egyenlő, mint a gazdi szintjének a kétharmada.

A dolog célja a felzárkóztatás lenne, nem pedig az, hogy a karakterek az állatukat gyorsabban fejleszthessék.


Nagyon fontos lenne, hogy a legerosebb allat szintjet vizsgaljatok (ami a toplistaban is szerepel)! Igy elkerulheto, hogy az ember barakjon ket gyatabb allatot piheneskor, akik meg tudnak fejlodni, mig kozben a 2/3-on tuli allatai ott sorakoznak a kennelben. En is csatasorba tudnek allitani megfejlodokepes allatokat, de gondolom nem ez a cel.
Pontszám: 5.33
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
103. hozzászólás - 2009.04.29. 19:13:46 (Válasz Kocos #102 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.29. 18:51:41

Nagyon fontos lenne, hogy a legerosebb allat szintjet vizsgaljatok (ami a toplistaban is szerepel)! Igy elkerulheto, hogy az ember barakjon ket gyatabb allatot piheneskor, akik meg tudnak fejlodni, mig kozben a 2/3-on tuli allatai ott sorakoznak a kennelben. En is csatasorba tudnek allitani megfejlodokepes allatokat, de gondolom nem ez a cel.


Várj, ezzel azt mondod, hogy akinek 2/3-on túli állatai vannak, az újabb befogásai ne fejlődhessenek úgy, mint annak a karakternek, akinek nincsen? Itt a fejlődés gyakorlatilag azt jelenti, hogy pihenés közben betámadják, szétszedik a gyatra állatokat huncut darabokra, és még csak ne is kapjanak TP-t, mert van egy igazi vérdög a kennelben?
Igazándiból nem értem hogy hol van ebben visszaélésnek a lehetősége. Mondjuk nem valósidejű probléma nekem, lehet ezért. Kifejted jobban?
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
104. hozzászólás - 2009.04.30. 05:26:07 (Válasz Meridiath #103 hozzászólására.)
Idézet: Meridiath - 2009.04.29. 19:13:46
Idézet: Kocos - 2009.04.29. 18:51:41

Nagyon fontos lenne, hogy a legerosebb allat szintjet vizsgaljatok (ami a toplistaban is szerepel)! Igy elkerulheto, hogy az ember barakjon ket gyatabb allatot piheneskor, akik meg tudnak fejlodni, mig kozben a 2/3-on tuli allatai ott sorakoznak a kennelben. En is csatasorba tudnek allitani megfejlodokepes allatokat, de gondolom nem ez a cel.


Várj, ezzel azt mondod, hogy akinek 2/3-on túli állatai vannak, az újabb befogásai ne fejlődhessenek úgy, mint annak a karakternek, akinek nincsen? Itt a fejlődés gyakorlatilag azt jelenti, hogy pihenés közben betámadják, szétszedik a gyatra állatokat huncut darabokra, és még csak ne is kapjanak TP-t, mert van egy igazi vérdög a kennelben?
Igazándiból nem értem hogy hol van ebben visszaélésnek a lehetősége. Mondjuk nem valósidejű probléma nekem, lehet ezért. Kifejted jobban?


A cel nem az, hogy a isebb allatot gyorsan fel lehessen huzni, hanem az, hogy akinek az allatai gyengek az fel tudja zarkoztatni oket. Akinek tehat vannak eros allatai, az kivanatos, ha nem tudja kihasznalni, mert akkor ez eros karit tapolnank, nem a gyenget.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
105. hozzászólás - 2009.04.30. 06:42:42
Eszembe se jutott, hogy nem a legmagasabb lény szintje a korlát.

Különben a főlények kennel, sajtolni valók meg kitéve boxzsáknak, és idővel sajt...
Pontszám: 5.43
utáltBigZozzFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
106. hozzászólás - 2009.06.21. 15:45:40 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Én is varázsló karaktert választottam, de a varázslataim mit sem érnek, a harcos karakterek is simán levarázsolnak. Akkor miről is beszélünk? :S
Pontszám: 2.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
107. hozzászólás - 2009.06.21. 15:49:40
Igen?
Hanyadik szintű vagy?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
108. hozzászólás - 2009.06.21. 16:45:01 (Válasz BigZozz #106 hozzászólására.)
Idézet: BigZozz - 2009.06.21. 15:45:40
Én is varázsló karaktert választottam, de a varázslataim mit sem érnek, a harcos karakterek is simán levarázsolnak. Akkor miről is beszélünk? :S


Fejleszteni kell a varazslashoz kapcsolodo tulajdonsagaidat.
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
109. hozzászólás - 2009.06.22. 17:28:15
Namármost, kezdjük ott, hogy nem szoktam sírni, de most nagyon a tyűkszememre "léptek". Jött ez a két fejlesztés (új szakértelmek, mesteri építés), okés belenyugodtam, hogy nem olyan nagy szám dolgok... de az, hogy eltoltunk kb. 25 millát az 5 millás mesteri után arra, hogy legyen egy félig kész gyakorlóterünk és egy 20-as védőfalunk - 20/20-ról indultunk ugye - arra, hogy utána a 21. szint hirtelen 8,1 millió LE-be kerüljön. Ki találta ezt ki? Jól átgondolta? Köszönjük, igazán megérte a dolog nekünk!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
110. hozzászólás - 2009.06.22. 17:33:27 (Válasz pityu #109 hozzászólására.)
Mindegy, annyi amennyi. Tessék visszatakarodni vakolni Különben beépíttetlek téged is a falba
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
111. hozzászólás - 2009.06.22. 17:40:34 (Válasz CaveMaN #110 hozzászólására.)
De Diktátor úr... (hangos üvöltés - CSEND LEGYEN, NINCS DEEE!!!) - így Káosz úr kénytelen volt nekiálni befelazni vmelyik társát, mert Ő már kifogyott a téglából...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
112. hozzászólás - 2009.06.22. 18:46:49 (Válasz pityu #109 hozzászólására.)
Nyugi, azt a mesteri építés által elérhetővé vált rohadt drága épületet is le fogjátok majd bontani, amikor jön a mesteri építészet 2. Na, utána majd a 26 szintje az épületeknek kerülni fog vagy 40.000.000 LE-be. Akkor örömmel gondoltok majd vissza a régi szép idők olcsóságára.
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
113. hozzászólás - 2009.06.22. 18:49:44 (Válasz Ywgarrd #112 hozzászólására.)
Miklós a találkozón megjegyezte, hogy ott rontotta el, hogy csak 20. szintnél jutott ez az eszébe. Ma már minden 5. szint után csinálna egy ilyen épületet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
114. hozzászólás - 2009.06.22. 18:50:33 (Válasz Ywgarrd #112 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
115. hozzászólás - 2009.06.22. 19:03:34
Ez is csak azért van mert a félszemű hiába verte itt a tamtamot a redves farkával, hogy NEM ÉRI MEG.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóKreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
116. hozzászólás - 2009.06.22. 19:15:27
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
117. hozzászólás - 2009.06.22. 19:30:05 (Válasz Mortimer #113 hozzászólására.)
Mi meg ott rontottuk el, hogy még mindig játszunk
Dorn
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
118. hozzászólás - 2009.06.22. 21:26:03 (Válasz Mortimer #113 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.22. 18:49:44
Miklós a találkozón megjegyezte, hogy ott rontotta el, hogy csak 20. szintnél jutott ez az eszébe. Ma már minden 5. szint után csinálna egy ilyen épületet.


Kíváncsi lennék, mennyien játszanának így.
Ha megnézed a szövetségi toplista első oldalát, az alján levő szövetségnek harmad akkora lélekkútja sincs, mint a legtetején lévőnek, kb. epikusban is háromszoros a különbség. És a toplistának 70 oldala van...

Az, hogy ilyen épületeket le kell bontani majd újra felépíteni, azt fogja eredményezni kisebb szövetségeknél, hogy letesznek a továbbépítés lehetőségéről, és inkább egyénileg próbálnak átlépni erősebb szövetségekbe. A kis szövetségek pedig szépen kihalnak.
A szövetségi toplitsa 6-7. oldalától kezdve már gyakoriak a 1-6 fős miniszövetségek (uyge 70 oldal van!) - ők örülnek, ha 10-ig fel tudnak valamit építeni. Ha ott lenne egy ilyen akadály (leomlás), az számukra egy határvonalat jelentene. Nem kell nagy jóstehetség ahhoz, hogy azt mondjuk, már az első oldalon levő szövetségek legalább fele sem fogja soha felhúzni a mesteri építkezést. Hosszú távon ez pedig olyan hátrányt fog nekik jelenteni, hogy el kell hagyniuk a szövetséget - esetleg a játékot.

Részemről első ízben vettem komolyan fontolóra azt, hogy abbahagyom a játékot, vagy hordát, szövetséget váltok. És ahogy beszélgetek más játékosokkal, nem vagyok ezzel egyedül

A kihívás nem azt jelenti, hogy hordjunk össze 100.000, egymillió, százmillió stb. LE-t. És szórakoztatónak is max. első alkalommal nevezhető.
Pontszám: 9.38
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
119. hozzászólás - 2009.06.22. 21:37:43 (Válasz Jeriko #118 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.06.22. 21:26:03


Részemről első ízben vettem komolyan fontolóra azt, hogy ************ (itt félrebeszélt), vagy hordát, szövetséget váltok.


Ez csak egy dolgot jelenthet, mégpedig azt, hogy jössz hozzánk... állunk elébe!

Úrakból sosem lehet elég, biztos Te is felfedeznéd a valódi önmagad. Csak Diktátorral vigyázz, szerintem nem normális. :quiet:
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
120. hozzászólás - 2009.06.22. 21:39:16 (Válasz pityu #119 hozzászólására.)
Hörrrrr.... Húzás falazni!

Csak Diktátorral vigyázz, szerintem nem normális

Mondja ezt az, akinek hangok beszélnek a fejében
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.22. 21:40:04-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!