Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
21. hozzászólás - 2009.04.22. 16:24:25
szerintem egy oylan játékban ahol varázsolni csak eccer lehet egy csatában támadni meg akár 6szor is...igen nagy butaság ha valki aztmondja hogy ő varázsló...mer ez vicc...ha egyetlen egy harcimozdulatra(a varázslásra) épitetted a karakteredet és emiatt most szopóka lehetősége áll fenn akkor gyurd ki kicst a közelharci statokat is...

jómagam egy amoylan magekiller karaktert viszek direkt azé mert nincs annál jobb érzés amikor valaki rádver egy 400as varázst te meg beleversz 40et a saját bűbájoddal mégis a harc további köreiben dirib darabra szaggatod a vajákos állatját...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.27
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
22. hozzászólás - 2009.04.22. 16:27:27
Faktor, ez két különböző harci módszer. Így is úgy is lehet érvényesülni. Viszont ha kinyírják a varázslatot, akkor az egy újabb lépés afelé, hogy lesz egyféle build ami működik, és kész. Azt meg szerintem senki nem akarja.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.04.22. 16:27:46-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
23. hozzászólás - 2009.04.22. 16:33:36
de mit nyirják ki a varázslatot? akkor azzal mer eddig az állatok mittomén tudtak elnyelni azzal már kinyirták a közelharcot? nem nyírnak itt ki semmit...eccerűen csak kissé lekorlátozzák a varázsolást...eléggé elvoltmár az terjedve hogy "áhhh magasabb szinten már csak a mágia számít"...szerintem amugy nem...ezzel a fejlesztéssel meg pláne nem...

de azt se hiszem hogy most azé mer majd mittomén egy állat elnyel egy 400as varázslásból 30at vagy akármennyit azzal már tönkrevágták itt pár ember karakterét...merezmegmármegint a lol kategoria...má elnézést...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.90
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
24. hozzászólás - 2009.04.22. 16:37:45
Faktor, rossz a hasonlatod, ha az állatok elnyelését 6-szoroznák( ugye 6 harci kör), akkor biztos ugyanígy támogatnád az ötletet-igaz?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
25. hozzászólás - 2009.04.22. 16:41:07
én úgytudom az állataim minden harcikörben kifejtik az elenylésüket...márha most erre céloztál volna hogy nem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.80
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
26. hozzászólás - 2009.04.22. 16:41:35 (Válasz Dr_Faktor #21 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.22. 16:24:25

jómagam egy amoylan magekiller karaktert viszek direkt azé mert nincs annál jobb érzés amikor valaki rádver egy 400as varázst te meg beleversz 40et a saját bűbájoddal mégis a harc további köreiben dirib darabra szaggatod a vajákos állatját...


Nos ha te "magekiller" karakterre gyúrsz, akkor nem lehet, hogy mégiscsak létezik varázsló a játékban?
Nem lenne szerencsés ez a fejlesztés szerintem, megint csak a karakterkópiák felé vinné el az egész játékot. Ha egy út van az gáz, ha már akad egy másik is, máris jobb a helyzet.

Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.22. 16:33:36

de azt se hiszem hogy most azé mer majd mittomén egy állat elnyel egy 400as varázslásból 30at vagy akármennyit azzal már tönkrevágták itt pár ember karakterét...merezmegmármegint a lol kategoria...má elnézést...


A te szinteden lehet, de magasabb szinten mint már írtam tobzódnak a nagyobb állatok és a mágia tulajdonságra rágyúrok (manakonstrukció). Egy átlagos 700-as varázslatsebzésből 100 felettit elnyelni nem lenne nagy művészet, az pedig már nem csekélység szerintem...
Pontszám: 4.88
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
27. hozzászólás - 2009.04.22. 16:44:40
Hát én egy értelmes mondatot nem találtam abban amit Faktor írt.... a smaragd hordások (mint jómagam) csak varázslattal tudnak sebezni. A horda bónuszai erre vannak kihegyezve, így a karakterek is. Eléggé unfair lenne az egyetlen harcban alkalmazható "fegyverünket" legyengíteni.
--
Elnézést, nem legyengíteni, csupán megadni a lehetőséget rá.
A hozzászólást Csirguz módosította 2009.04.22. 16:47:22-kor
Pontszám: 6.17
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
28. hozzászólás - 2009.04.22. 16:45:24 (Válasz Dr_Faktor #25 hozzászólására.)
Nem erre céloztam, arra céloztam, hogyha egy körben hatszorozódna az elnyelés, mert ugye egy 50-es szinten megvan egy min. 110-es mágia+40-es szintű blöki
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
29. hozzászólás - 2009.04.22. 16:53:17
Csirguz van azokban az írásaimban bőven éretelmes rész...(lehet te vagy túl hülye hozzá)

azmeg hogy ki hoyg viszi a karakterét és hoyg hívja az tökmind1 Lehetek én WarMage MageKiller Headhunter Paladin akármi aminek elképzelem magam a két alapvető vonal az akkor is csak annyi hogy...varázslósabb vagy harcosabb leszel...

és mint mondottam volt vala az állatok is elnyelik a közelharci sebzések egy bizonyos mennyiségét mégsem lett szarabb a közelharcoskodás...

szal uyganoylan formában ahogy az állat elyneli a közelharci sebzést elynelhetne valmennyit a varázslásból is...azt ennyi...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.22. 16:54:34-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.31
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
30. hozzászólás - 2009.04.22. 16:56:21 (Válasz Dr_Faktor #29 hozzászólására.)
Előbb tanulj meg emberi nyelven írni, mielőtt másokat lehülyézel, te isten barma!
Pontszám: 8.72
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
31. hozzászólás - 2009.04.22. 16:56:59
Dugó legyen Csati dugó legyen...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.25
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
32. hozzászólás - 2009.04.22. 16:59:31 (Válasz Dr_Faktor #29 hozzászólására.)
Tudod Faktor, az ilyenek miatt megy el az ember kedve attól, hogy véleményt nyilvánítson! Hogy jössz te ahhoz, hogy lehülyézel másokat, csak azért mert nem úgy gondolkodik mint te!
Gondolom egy diktatúrában jól éreznéd magad, ahol te lennél minden okosság megmondója! Mert te mindent tudsz és mindent jól tudsz!
Még szerencse, hogy nem te diktálod ebben a játékban a feltételeket... mert se értelmes javaslatot, se értelmes indoklást nem olvastam tőled... csak fennhéjázó, lekezelő, pökkhendi hsz-ket... amiben természetesen mindenki hülye, aki nem olyan okos, mint te...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
33. hozzászólás - 2009.04.22. 17:01:30 (Válasz csati777 #30 hozzászólására.)
10 pont...
A hozzászólást D4vid módosította 2009.04.22. 17:01:40-kor
Pontszám: 6.40
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
34. hozzászólás - 2009.04.22. 17:02:21
és ő hogy jön ahoz csak azé mer nem ért a véleményemmel egyet máris értelmetlenségnek nyilvánítsa?

de netérjünk el a topik alaptémájától és ne menjünk át offolósdiba...

egyébként egy Smaragdhordás is lehet jó harcos karakter(értsd:közelharciharcos) mert a játékfejlesztés lehetővé teszi számára...az hogy valki smaragd az nem indokolja hogy ő akkor máris full mágus legyen és mindent leszarva csak azokat tápolja aztánmegha jön egy frissités ami kerezstbeüt neki eljácca a hattyú halálát...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.67
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
35. hozzászólás - 2009.04.22. 17:12:41
Mennyi hsz-t szülhet egyetlen mondatom. Engem nem érdekel ha lehülyéznek, de ha valakinek nem tetszik a stílusa annak a szemébe mondom.

Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.22. 17:02:21

az hogy valki smaragd az nem indokolja hogy ő akkor máris full mágus legyen és mindent leszarva csak azokat tápolja aztánmegha jön egy frissités ami kerezstbeüt neki eljácca a hattyú halálát...


De bizony indokolja. Semmi értelme nem lenne úgy smaragd karaktert indítani, hogy aztán erőre és támadásra gyúrj. Nem jáTSZuk el a hattyú halálát, egyszerűen piszkálja az orrunkat ez a fejlesztés. Nincs kedvem elmagyarázni miért, már megtették előttem, vagy meg fogják tenni.
A hozzászólást Csirguz módosította 2009.04.22. 17:13:57-kor
Pontszám: 7
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
36. hozzászólás - 2009.04.22. 17:18:30 (Válasz FeketeS #20 hozzászólására.)
Idézet: FeketeS - 2009.04.22. 15:58:08
És azt is tegyük hozzá, hogy egy csatában 6 harci, és 1 varázskör van magas szinten....na nehogy már azzal az egy körrel legyen a gond


Ej-ej. De legyen azzal a körrel gond. Nem egy csatámat (na jó majdnem mindet) úgy nyerem, hogy vagy kiütöm az ellent már a varázslattal vagy (és ez a gyakoribb) ellövök egy varit, majd egyetlen ütésem sem talál és reménykedem, hogy amit lőttem elég nagy volt. Nyugodtan meg lehet gömbözni és leesik, hogy miről beszélek.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
37. hozzászólás - 2009.04.22. 17:19:28 (Válasz Khetty #32 hozzászólására.)
A diktatúrát ki kell építeni, gondolod, pont faktor ki tudna építeni egyet?

Persze, mehet a varázslat elnyelés az állatoknak. De akkor kérünk varázssívósságot is! Miért üthet a harcos kétszer, a varázsló meg miért nem varázsolhat akkor, amikor az ellenfele két centire van tőle? Az ellenfelének kitérni se lenne esélye.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.67
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
38. hozzászólás - 2009.04.22. 17:22:36
lol...

és akkor a gyémánt horda? akiknek a hordabonusza kb semmit nem ér...hála annak hogy mindenki levereti magát azt 15% alatt kaparja a semmit...mégis le kell nyelnie a gyémántoknak ezt a békát...és szerintem képesek rá a smaragdok is(ha úgyalakul hogy lesz ilyen fejlesztés)...

nah mind1 én is leírtammár nem eccer de most leírom újra a lényeget...(nahjó csak kivágom és beillesztem)

"mint mondottam volt vala az állatok is elnyelik a közelharci sebzések egy bizonyos mennyiségét mégsem lett szarabb a közelharcoskodás...

szal uyganoylan formában ahogy az állat elyneli a közelharci sebzést elynelhetne valmennyit a varázslásból is...azt ennyi..."

hehe...amugy Csirguz örülök hogy nem vetted a szívedre...nem akartalak én megsérteni de valmivel utalnom kellett rá hogy bizony nemteccik hogy értelmetlenségnek tartod hozzászólásom csak azért mert máshogy látjuk a dolgokat...

Faktornak jópár helyen van már Személyi Kultusza...és hamrosan itt is az lesz...ez a Nagyság Átka...

Danka egyébként ami kérdéseket kérdezel az nonszensz és blőőd...a varázslat megformálásához idő és koncentráció szükséges...nemúgymegyez mint a kardcsapás...de áhhh...nem magyarázom...disznók elé kár a gyöngy =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.67
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
39. hozzászólás - 2009.04.22. 17:25:31 (Válasz Dr_Faktor #34 hozzászólására.)
A játék kezdetén hordát lehetett választani, függetlenül attól, hogy láttuk volna, hogy melyik lesz jobb vagy rosszabb... azt hiszem, azon kár vitatkozni, hogy melyik jobb vagy rosszabb, mert mindegyiknek vagy előnye és hátránya is...
Értelemszerűen egy rubin a közelharcot erősíti, egy smaragd a varázslatot... ez nem zárja ki, hogy a rubint fejlesszen az IQ-n/Taun és hogy a smaragd fejlesszen az Erőn/Támadáson, de a játék nem új keletű problémája, hogy csak egy fejlődési út létezik... és mindent egyszerre fejleszteni nem lehet...

Aki azt választotta, hogy IQ-TAU-Védekezéssel és egy kis kivégzéssel taktikázik az elhanyagolta a közelharci skilleket... de miért kell egyáltalán arra "kényszeríteni" a játékosokat, hogy ezeket is fejlesszék, ha nem akarják?
Hiszen ha drasztikus lesz a változás, az tényleg megfektet sok karaktert, aki vagy vadul fejleszteni kezd, vagy hagyja a fenébe az egészet.
És tényleg nem értem, hogy miért kell egyenfejlődést produkálni? Valaki így taktikázik, valaki úgy... elvileg az lenne a Bajnoki viadal célja, hogy lemérje, hogy ki volt ügyesebb, de a játékban szerintem már jó ideje, nem a tulajdonságok vagy szakértelmek fejlesztésének ügyessége adják meg a sikert, hanem az, hogy ki tud folyton 15% alatt maradni, vagy ki tudja visszafogni a fejlődését (nem csak szakértelemmel)... vagy ki tud már a saját szintjétől jóval erősebb fegyvert venni (ami most már nem azért kell, hogy jobb legyél, hanem hogy versenyben maradj!)
A sikerélmény hiányától zeng a fórum már jó ideje, illetve arról, hogy akik elérték a játék pillanatnyi határait azok törölni akarnak (nem csak a topról van szó)...

Jó lenne tudni, hogy Miklós hogy gondolta ezt a varázslat-elnyelést? Milyen mértékben? Kapunk érte kompenzálást (p: + varázslati kör szakértelem a harcban)
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
40. hozzászólás - 2009.04.22. 17:26:50 (Válasz Dr_Faktor #38 hozzászólására.)
Ezek szerint személyedben gondolom egy nagyhatalmú mágust tekinthetünk, olyan sok mindent tudsz a varázslatokról... pfff...

A gyémánt horda bónusza réges-régen ki van tárgyalva! Mit gondolsz, miért a gyémántok közül vannak az első 25ben 10en Le rablás alapján?
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!