Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
121. hozzászólás - 2009.06.22. 21:40:59 (Válasz CaveMaN #120 hozzászólására.)
A hangok mondták...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
122. hozzászólás - 2009.06.22. 21:41:42 (Válasz pityu #121 hozzászólására.)
Sejtettem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
123. hozzászólás - 2009.06.22. 21:47:19 (Válasz pityu #119 hozzászólására.)
Héhéhé! Ehhez lesz pár szavam nekem is...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
124. hozzászólás - 2009.06.22. 21:49:12 (Válasz Ösvényjáró #123 hozzászólására.)
Nem lesssssz
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
125. hozzászólás - 2009.06.22. 23:23:06 (Válasz CaveMaN #124 hozzászólására.)
nem hagyod szegényt agresszívan toborozni
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
126. hozzászólás - 2009.06.22. 23:26:58 (Válasz cirip #125 hozzászólására.)
Pedig milyen reményteljesen fogtam bele...Legutóbb egy marketingest fogtunk, elnézést nem egyet, hanem a legjobb tollal bírót.

OFF befejezve...

Majd közvetítsetek azért, kíváncsi vagyok a többi szint árára is...
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.06.23. 15:36:11-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
127. hozzászólás - 2009.06.23. 06:55:33 (Válasz cirip #125 hozzászólására.)
Diktátor vagyok, vagy mi a fene
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
128. hozzászólás - 2009.06.25. 20:18:16
A fejlesztéshez hozzászólva: a varázslat elnyelés bevezetése tényleg nagyon sok játékost megvágna,de gondoljunk bele abba is hogy a sima elnyelés viszont azok játékát lehetetleníti el akik a közelharcot preferálják! Az állatokkal már annyira lefogják a fizikai sebzést hogy néha szinte magas erő+kritikussal is nevetséges a bevitt sebzés! Jogosan mondhatja bárki azt erre hogy akkor növelje mindenki a IQ+Taut az egekbe és nincs probléma, de akkor hagy tegyem fel azt a kérdést mi értelme van akkor a 4 különböző hordának különféle bónuszokkal ha csak egy stratégia a nyerő? Tehát ha nem is fogják vissza varázslatelnyelést akkor talán a fizikai sebzést sem kéne így elnyomni!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.06.27. 10:32:54-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 6.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
129. hozzászólás - 2009.06.30. 10:00:19
Játékvezetőktől kérdezném, hogy:

Varázslat elnyelést mikor kapnak az állatok?
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
130. hozzászólás - 2009.06.30. 10:31:12 (Válasz Nari77 #129 hozzászólására.)
Majd amikor több állatot gyógyíthatunk egyszerre.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
131. hozzászólás - 2009.06.30. 11:29:46 (Válasz Szaki06 #128 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2009.06.25. 20:18:16
A fejlesztéshez hozzászólva: a varázslat elnyelés bevezetése tényleg nagyon sok játékost megvágna,de gondoljunk bele abba is hogy a sima elnyelés viszont azok játékát lehetetleníti el akik a közelharcot preferálják! Az állatokkal már annyira lefogják a fizikai sebzést hogy néha szinte magas erő+kritikussal is nevetséges a bevitt sebzés! Jogosan mondhatja bárki azt erre hogy akkor növelje mindenki a IQ+Taut az egekbe és nincs probléma, de akkor hagy tegyem fel azt a kérdést mi értelme van akkor a 4 különböző hordának különféle bónuszokkal ha csak egy stratégia a nyerő? Tehát ha nem is fogják vissza varázslatelnyelést akkor talán a fizikai sebzést sem kéne így elnyomni!

ez kétélű penge. ha az állatok túl sokat nyelnek el a varázslatból akkor meg a smaragd gyengül meg annyira hogy kénytelen erőt és támadást is húzni. vannak olyan smaragdok akik preferálják a közelharci sebzést is, nemrég gömböztem Mortimer mestert, ő ilyen, 2 szövitársam is ugyanezt a taktikát követi. de mivan ha én nem akarom? mi van ha én varázsló akarok lenni extrém magas IQ-val, tauval és védekezéssel? a fizikai elnyelés kellett az állatoknak mivel egy varázsló felépítésű kari kb csak varázslattal tud sebezni, aztán valahogy megpróbálja elkerülni a közelharci sebzést. gömböztem már magas szintű smaragd játékosokat hogy ki milyen taktikát követ, van ilyen is. ha mindent bekorlátozunk akkor az a vége hogy TÖ-vel sem lehet taktikázni és abban is mindenki egyenkaraktert fejleszt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
132. hozzászólás - 2009.06.30. 11:37:25 (Válasz S0laris #131 hozzászólására.)
Most sem lehet taktikázni sokat, én is irányt váltottam.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
133. hozzászólás - 2009.07.03. 01:01:40 (Válasz S0laris #131 hozzászólására.)
1.) Én nem azt írtam hogy varázslatelnyelést kell feltúrbózni mert mint azt le is írtam sok mostani játékost vágna meg, hanem a fizikai sebzést nem kellene annyira elnyomni!

2.)Hát igen: "de mivan ha én nem akarom? mi van ha én varázsló akarok lenni extrém magas IQ-val, tauval és védekezéssel?"

És mivan ha én én meg azt nem akarom? Hmm? Mivan ha én Extrém Erő+Kritikussal akarok érvényesülni.......? Hát az van hogy akkor én elmehetek a jó p.....ba!!! Ha nem az IQ+Tau stratégiát erőltetem akkor felmossák velem a padlót mert a fizikai sebzés kicsikét levan butítva! Ennyi icipici apró különbség van csak!!

Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.07.03. 01:03:01-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 4.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
134. hozzászólás - 2009.07.03. 08:23:42 (Válasz Szaki06 #133 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2009.07.03. 01:01:40
1.)

És mivan ha én én meg azt nem akarom? Hmm? Mivan ha én Extrém Erő+Kritikussal akarok érvényesülni.......? Hát az van hogy akkor én elmehetek a jó p.....ba!!! Ha nem az IQ+Tau stratégiát erőltetem akkor felmossák velem a padlót mert a fizikai sebzés kicsikét levan butítva! Ennyi icipici apró különbség van csak!!


ez nagy butaság. nem egy csatám volt, hogy bekaptam 1500-at, én lőttem 200-at, majd pedig 300-400-as körönkénti ütésekkel és 100-200-as állatsebzésekkel simán nyertem. annyi a bibi, hogy a védekezés is jól jön.
Pontszám: 3
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
135. hozzászólás - 2009.07.03. 09:15:30 (Válasz Szaki06 #133 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2009.07.03. 01:01:40

Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!


Nem, el kell keserítselek, ez egy optimalizátor-játék némi stratégiával fűszerezve. De amúgy jól látod, pontosan annyi szerepjáték van benne mint a Diablo-ban... Amúgy a Diablo még annyira sincsen kibalanszolva mint ez, szóval eléggé rossz példa. A WoW már inkább szerepjáték, meg stratégia, de annak a játéknak semmi köze a VU-hoz.
A "nem PC-s játékok" kifejezésbe nem kötnék bele, mert értem mire gondolsz.

Viszont abban igazat adok neked, hogy a varázslás a játék jelenlegi formájában a domináns harci skill. A fő problémát abban látom, hogy védekezésre vagy 3x nagyobb bónuszt lehet kapni tárgyakból bármelyik szinten mint támadásra. +A kimondottan varázslós tárgyak, ami még önmagában nem gont, de elfogytak a kimondottan közelharciak... Pl minden 6. szinten válthatnák egymást vagy valami.
Szóval a problémádat értem, de mivel mi a VÚ-ról beszélünk ezért tudom, hogy mindig 1 azaz egy optimális fejlődési irány létezik, ez most éppen a varázslás egekbe tápolása. Nincs alternatíva. Lehet hogy később a közelharc lesz, de addig is, örüljünk hogy ha eltaláljuk az ellent
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
136. hozzászólás - 2009.07.03. 09:37:26
a felszerelésnél én is látom a problémát, magasabb szinten a fegyverek a varázslást erőltetik.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
137. hozzászólás - 2009.07.03. 10:34:24 (Válasz Cavalorn #135 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2009.07.03. 09:15:30

A WoW már inkább szerepjáték ...


Aki valaha is szerepjátékozott már, az tudja, hogy a WoW-nak sincs semmi köze hozzá. A szerepjáték alapvetően nem harcorientált játék, hanem interaktív.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
138. hozzászólás - 2009.07.03. 11:22:20
"Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!"

jajj istenem én csak arra gondoltam mikor példákat írtam hogy VU-ból aza a fajta "szerepjátékosság" hiányzik ami minden karaktertípust egyedivé és saját bónuszainak megfelelő stratégiájával tesz játszhatóvá ne pedig egyetlen egy séma van "ráerőltetve az emberre! Én nem akartam a szerepjáték mélyebb jelentésébe belemenni!

"ez nagy butaság. nem egy csatám volt, hogy bekaptam 1500-at, én lőttem 200-at, majd pedig 300-400-as körönkénti ütésekkel és 100-200-as állatsebzésekkel simán nyertem. annyi a bibi, hogy a védekezés is jól jön."

winnie RESPECT,de komolyan csak annyi a bibi hogy nekem egyszer sem sikerült 1500-at visszahozni
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
139. hozzászólás - 2009.07.03. 16:56:11 (Válasz Szaki06 #138 hozzászólására.)
Véleményem szerint egy szerepjáték nem a különböző felszerelésektől, vagy szakértelmektől lesz szerepjáték, hanem attól, hogy Te személyiséget adsz a karakterednek, beleképzeled magad a bőrébe, megszemélyesíted őt. Úgy reagálsz a dolgokra, ahogy ő reagálna. Azért persze csak mérsékelten, nem kell legyilkolni senkit.
Szóval, ha ez a játék számodra nem szerepjáték, akkor legalább annyira benned van a hiba, mint a játék készítőiben.
Én folyamatosan szerep játszom a végzetúrral. A szövetségen belüli kapcsolatok, a diplomácia, a baráti, és ellenséges kapcsolatok ápolása... Ez mind egy-egy szerep, amit igyekszem jól eljátszani. A vadászat és a portya csak a háttér, a szerepjátszás az igazi játék. Próbáld ki...
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 9
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
140. hozzászólás - 2009.07.03. 20:55:05
Mondjatok már még egy olyan játékot ahol a varázslókat ennyire tápolják mint itt? A varázsló legyen varázsló a harcos meg legyen harcos!

A harcrendszer úgy ahogy, de jó! A varázsló varázsol a harcos meg vagy beledöglik vagy nem. De ha nem döglik bele akkor a varázslónak legyen vége. Aránytalanul nagyok a varázslatok sebzései a fizikai sebzésekhez képest. Azt mondom erre még rendben is van hiszen varázsolni csak 1x míg támadni 5-6x lehet. De egy varázsló miért rendelkezik egy harcos fizikumával és felszerelésével. A varázslok testi ereje sokkal gyengébbnek kéne lennie egy harcoshoz képest.

Mi az hogy varázslok olyan erősek a közelharcban mint egy harcos? Mi az hogy a varázslok ugyanolyan páncélokat, fegyvereket és pajzsokat hordanak mint a harcosok. Mi az hogy egy varázsló ugyanolyan erőben van mint egy edzet harcos. A varázslok gyenge fizikumú megfáradt görnyedt "lények" Nem pedig barbárok.

A hiba itt van nem pedig a sebzésekben.
És ne keverjük a szezont a fazonnal minden hordának megvan a maga specializaciója, de olyan bónuszokkal mit a smaragdok senki nem rendelkezik. A varázslók és harcosok egyszerre, a többiek meg csak vannak.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.71
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!