Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
161. hozzászólás - 2009.07.03. 23:58:51 (Válasz Szurilo #158 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,136.0#hsz3

Nézz körül ebben a topikban.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
162. hozzászólás - 2009.07.03. 23:59:16 (Válasz Szurilo #159 hozzászólására.)
De ez a gáz benne, hogy ha talpon akarsz maradni harcoskén akkor neked Erő+Tám+Védő+IQ+Taut kell fejlesztened míg a smaragd esetében elég a IQ+Tau+Védő fejlesztése mert a többit az épület és a tárgy bónuszok megdobják. És igazából neki nem is kell a fizikai harcban sebeznie mert egyszerűen nem tudod megütni. A varázslat meg pont elég. A magas Ép miatt még a kiütés is reménytelen.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.40
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
163. hozzászólás - 2009.07.04. 00:03:14 (Válasz BlackSheep77HUN #162 hozzászólására.)
Ha a Te megközelítésedet nézzük, akkor a harcosnak meg csak erő, támadás és iq az amit növelni kell, szemben a varázsló védő, iq taum triójával. Költségekben ugyanott van.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
164. hozzászólás - 2009.07.04. 00:04:09 (Válasz Mortimer #160 hozzászólására.)
Hát nézd, amit írsz egyetértek vele, ez egy megoldás a problémámra, hogy ne végezzenek ki olyan könnyen, de akkor most közelítsük meg a dolgot olyan irányból, hogy vajon a smaragd hordának, vagy globalizáljunk, a varázslóknak kell ennyi Egészség? A térkapu miatt lehet hogy nekik is kelleni fog, de jelenleg nálam nem a térkapus szörny a kihívás hanem egy varázslókari tehát ha én egy varázslókari ellen akarok túlélni akkor több Egészségre lesz szükségem mint egy Térkapus szörny ellen. Pláne hogy a NPC térkapus szörnyhöz annyi ÉP-t gyűjtök amennyit akarok. Béke időben ritkán támadnak meg, így erre van elég időm. Egyszóval ha a térkapus szörny nem lesz egy idő után sokkal durvább a kataklizmájával mint egy játékos akkor alapvetően a smaragd horda a bónusza miatt engem nagyobb Egészség növelésre késztet mint én őt. Tehát máris jön az előnye, ő kevesebb LE-t fordít Egészség növelésre mint én, jobban fog a háborúkban boldogulni.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 2.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
165. hozzászólás - 2009.07.04. 00:05:13 (Válasz Mortimer #160 hozzászólására.)
Várjuk meg egy kívülálló véleményét is....de szerintem még mindig elszálltak a varázslatok:) nézd meg a top sebzét....
Camelus - 3454.
A varázslata: tűzcsapás
Szint: 73
Sebzés: 95-299
Fókuszkristály: vén tűzgyöngy
VP költség: 210

Azért ez kicsit röhely nem? Még, ha kritikus is, akkor is CSAK dupláz, tehát natúrban 1727-et kellett volna lőnie, ugye? És a vicc, hogy nem csak kisemberekbe lő(szintjéhez képest)mert amikor háborúztunk a mi karijainkba is durván lőtt, nem ekkorát, da NAGYOT, még azokba is akik eléggé dúrván toltak az IQ-ra:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
166. hozzászólás - 2009.07.04. 00:07:04 (Válasz BlackSheep77HUN #153 hozzászólására.)
Könyörgöm, de nem alapból ugyanolyan jó harcosok közelharcban is! a rubinok közelharcosok, mégis fejleszthetik úgy a karijukat hogy jó legyen varikörben is...nekik a közelharc a bónuszuk, a varit kell "tanulniuk"...smaragdnál pont a fordítotja...v2-n nagyon sok smaragd van, és fölénybe is vannak, de nem mindig van ez így...mindegy, így éjjel se erőm se kedvem vitatkozni:D
Jóccakát!


szerk.: Kifelejtettem.. Gandalf bá simán lenyomja azt a kis törpe Gimlit...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.04. 00:10:03-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
167. hozzászólás - 2009.07.04. 00:07:13 (Válasz Szurilo #164 hozzászólására.)
A térkapus dögök semmik....-.- arra nem nagyon kell ÉP-t gyűjteni sztem.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
168. hozzászólás - 2009.07.04. 00:08:00 (Válasz Mortimer #160 hozzászólására.)
Szerintem alapjaiban baj az, hogy egy varázsló ugyanakkora egészséggel/Ép-vel rendelkezik mint egy fizikálisan erősebb harcos.

És itt megint csak előjön az a baj hogy a harcosnak többféle TŐ-t kell fejlesztenie és betehetjük a felsorolásba akkor az Egészséget is. Míg a varázslónak nem kell hisz az első körben kiüt a varázslattal.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.57
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
169. hozzászólás - 2009.07.04. 00:11:22 (Válasz BlackSheep77HUN #168 hozzászólására.)
Ez nem az a játék, el vagy egy csöppet tájolva. A hordák között alig néhány százalékos különbség van valamilyen irányba. Ez nem specializáció, ez csupán egy hajszálnyi különbség.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
170. hozzászólás - 2009.07.04. 00:12:50 (Válasz Eliteninja #167 hozzászólására.)
Tegnapi csatám: A nekrobestia feléd hajít egy kataklizma varázslatot. 1293 pontnyit sebzett. Az állataid 275 életpontot sebződtek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
171. hozzászólás - 2009.07.04. 00:14:29 (Válasz Mortimer #169 hozzászólására.)
ezt akarom elmagyarázni neki én is, hogy aki smaragd hordában van az is varázsolhat jól, és ez minden hordánál így van.....de mindegy, akik türelmesebbek nálam szép lassan úgyis elmagyarázzák
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
172. hozzászólás - 2009.07.04. 00:15:20 (Válasz Mortimer #170 hozzászólására.)
Egy 2szeres bajnokot így megsebez egy sehonnai térkapus lény?
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
173. hozzászólás - 2009.07.04. 00:16:26
Érdekes, hogy mindenki, aki nem smaragd hordás fel van háborodva amiatt, hogy IQ-t is fejlesztenie kell. Ha azt mondanám, hogy ne növeljen senki támadást, akkor ki lennék röhögve.

Vegyük már észre, hogy ebben a játékban amolyan félisteneket játszunk (halhatatlanok vagyunk és bolygónk más élőlényeit 100%os eredménnyel vagyunk képesek pusztítani) akik mindenhez értenek. Mindenkinek növelnie kell mindent, ha versenyképes akar maradni.

(Azt meg, hogy egy smaragdnak nem kell egészség azt kikérem magamnak. )
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
174. hozzászólás - 2009.07.04. 00:16:59 (Válasz Ricardo #163 hozzászólására.)
Ez akkor lenne igaz ha nem 1+5vagy6 körös csaták lennének.
És azt azért ne felejtsük el, hogy nem csak Rubin és Smaragd hordák vannak. Tehát a harcosnak a többi "harcos" ellen is fejlesztenie kell.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
175. hozzászólás - 2009.07.04. 00:19:07 (Válasz BlackSheep77HUN #174 hozzászólására.)
Jah igen. A rubinnak mindenkit le kell győznie, a smaragd meg örüljön, hogy a rubint le tudja győzni. Értem már honnan fúj a szél.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
176. hozzászólás - 2009.07.04. 00:21:40 (Válasz BlackSheep77HUN #174 hozzászólására.)
Mi ez a harcos jelző? mindenki ugy fejleszti a karakterét ahogy akarja...egy rubin(zafír,gyémánt..) is lehet varázsló, ha játék közben rájön hogy ő varikkal akar csatát nyerni. minimális szerintem az az előny amit a hordabónusz ad, kivéve a smaragdnál a kereskedelem.. Meg a gyémátnál a nagy rablások..
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.04. 00:22:48-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
177. hozzászólás - 2009.07.04. 00:22:14 (Válasz Mortimer #169 hozzászólására.)
Akkor csak egy hajszálnyival kellet volna az elejétől az aljában véve varázshasználóknak kevesebb Ép-t kapni szintlépésekkor.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.67
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
178. hozzászólás - 2009.07.04. 00:23:46 (Válasz BlackSheep77HUN #177 hozzászólására.)
áh, készvagyok... Légyszi, mond meg, hanyas szintű vagy hanyas világon, és mi a karakterneved?:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
179. hozzászólás - 2009.07.04. 00:24:04
én annyit tudok mondani...nerohangássz kardal ott ahol mindenkinél AK van...márha értitek hogyértem...

régen nekm is volt ilyen úri hóbortom hogy aztmondtam én harcos vagyok és széttépek minden bűbájos vajákost...aztán rájöttem hogy bizony ez nemígyműködik...

ebben a játékban nemlehet így kasztosodni konkrétan hogy nah én harcos vagyok meg egy kicsit paplovag is a másik meg fejvadász csatamágus...okosan kell pakolászni és max 1-2 statra lehet aztmondani hogy nah azt nem fejlesztem...(de még arra is raknod kell) azt megnézed milyen cuccok lesznek kalkulálsz tervezgetsz rászakértelmesítesz arra az ösvényre amin menni akrsz aztán meg átállsz a másikra...

tehát egyszó mint száz itt nemkifizetődő ha csak ilyen vagy csak olyan vagy...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.25
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
180. hozzászólás - 2009.07.04. 00:25:58 (Válasz Ricardo #175 hozzászólására.)
Igen-Igen
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!