Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
201. hozzászólás - 2009.07.04. 12:27:42 (Válasz Eliteninja #200 hozzászólására.)
Akkor nem kíséred elég figyelemmel a csatáikat, ha szerinted képesek a leírtakra.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 2
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
202. hozzászólás - 2009.07.04. 12:30:36
Jah....te mindent tudsz! Komolyan bazeg....öntelt smaragd
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.20
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
203. hozzászólás - 2009.07.04. 12:30:38 (Válasz Morroch #194 hozzászólására.)
Vannak olyan Fórumozok akiknek érdemes megfogadni a tanácsát és érdemes rájuk figyeln!
Te eddig a témához hozzá sem szagoltál, csak jöttél és ugattad a Holdat V1 50. így meg V1 70. úgy!
Próbáltam elkerülni a személyeskedést és a sétegetést, neked ez nem sikerült, úgyhogy nem is vagy arra érdemes, tőled bármiféle tanácsot megfogadjak. De igazából nincs is szűkségem tanácsra, ha valamit nem tudok vagy nem értek akkor azt megkérdezem olyan embertől aki arra érdemes és nem egyből azzal kezdi, hogy a V1 50-70. és az úgy van ahogy!

Ez a különbség közted és a normális fórumozok között.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.90
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
204. hozzászólás - 2009.07.04. 12:32:33
Egyáltalán nincsen kegyensújozva!!!!!! Rubinos vagyok és Ork karakterként már kénytelen vagyok az IQ ra tápolni, mert egyszeruen brutális a varázslatsebzés, amiket bekapunk. Már egy hónapja emiatt egy árva pontot sem tápoltam a támadásomon! Ez nem korrekt. Osszezagyválhattok itt bármit... ez tény!
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 2.63
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
205. hozzászólás - 2009.07.04. 12:34:37
Attól még, hogy nem fórumozunk, talán tobb tapasztalatot is osszeszedtunk, mint itt egyesek..
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 2
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
206. hozzászólás - 2009.07.04. 12:34:55 (Válasz BlackSheep77HUN #203 hozzászólására.)
Black, leveled jött:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
207. hozzászólás - 2009.07.04. 12:36:02 (Válasz Bagolyesz #204 hozzászólására.)
Szia Bagi!

Már azt hittem egyedül kell küzdenem a smaragd uralom ellen!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.40
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
208. hozzászólás - 2009.07.04. 12:38:11
nincs nagy kedvem itt koptatni az idomet csak hozzászoltam a sok okostojás is gondolkodjon már el egy picikét.
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 3.60
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
209. hozzászólás - 2009.07.04. 12:40:09
3 rubin mondja a magáét és állítja, hogy nem sérteget csak, ha énis...
Azért nem a smaragdok a hibásak, hogy x+1-en nem tudtok olyan karaktert építeni amivel elégedettek lennétek... ork karakter? Hol élsz? Ez nem LotR, Gothic vagy bármi más, se orkok, se kasztok amik erősen elhatárolódnának! Itt csak 4 horda van hordabónusszal ami nem azt jelenti, hogy ha bizonyos színű vagy akkor másképp nem is boldogulhatsz.
A problémákra megoldást kell keresni, nem pedig kikönyörögni, hogy valaki oldja meg.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.09
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
210. hozzászólás - 2009.07.04. 12:43:56
Sztem Ariel is azt mondta, h túl tápok a varázslatok, mégha nem is mondott semmi sértőt rád nézve pedig ő zafír....
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
211. hozzászólás - 2009.07.04. 12:45:51 (Válasz Bagolyesz #208 hozzászólására.)
Hát ha nincs kedved ne is koptasd, megvagyunk anélkül is, el okostojáskodunk itt...
Amúgy akárki varázsolhat nagyot,ha smaragd ha nem, és ez nem gyűrük ura hogy külön fajok legyenek...én annyit akarok megértetni, amibe szerintem igazam is van, hogy nincs lényeges erőkülönbség a hordák között, egyszerüen most jobban megy a smaragdoknak...de akárki tehet ellene...
Pontszám: 6.75
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
212. hozzászólás - 2009.07.04. 12:48:21 (Válasz Eliteninja #210 hozzászólására.)
"túl tápok a varázslatok"...kinek? nagy IQ-Tau-val mindenkinek táp a varázslat..a smaragdnak egy kicsivel nagyobb eséllyel talál, ennyi az előnye...szerintem ha már a smaragdot fikázzátok hogy milyen tápos, akkor inkább az 1 szinttel hamarabbi vari vásárlást említsétek...
namindegy, mentem strandolni,én belefáradok hamar a vitába, de hajrá Morroch!
Pontszám: 6.29
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
213. hozzászólás - 2009.07.04. 12:51:08 (Válasz Eliteninja #210 hozzászólására.)
Arielről nem ejtettem szót és Ő se rólam.
Sértegetésről csak blacksheep beszélt.
A varázslat akkor erős, ha kihasználod a benne rejlő lehetőséget. Arielt gömbözd meg bátran, utána fejleszd akkorára a támadsod, mint az IQ-ja és az erőd, mint a taumaturgiája, persze ezt úgy, hogy alig páran vannak még a közelében is ugyanennek és adj hozzá minimum 100+60 kritikus ütést. Na aztuán mond meg légyszíves, hogy hányszor és mekkorát találtál be, összedva pedig az mennyi sebzés lett 6 kör alatt.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
214. hozzászólás - 2009.07.04. 12:53:18 (Válasz Morroch #209 hozzászólására.)
Na ebből a hsz.ből látszik mennyre nem figyeltél arra hogy mit írkáltunk itt eddig össze-vissza.

Senki nem jött azzal hogy a smaragdok hibásak bármiben is egyszerűne sokkal erősebb a varázslatuk mit a többi hora által okozható fizika sebzés!

Eddig az mondtátok mondta, mindenki abba az irányba fejleszti a kait amerre szeretné, ha éppen ork akkor ork, ha lovag akkor lovag, ha varázsló akkor varázsló.

Mi nem várunk megoldást seniktől kötetlenül beszélgetük egy játéktechnikai problémáról. Amit mindenki a maga modján több kevesebb sikerrel megpróbál megoldani, de Te megint jössz a fellengzős lenéző dumáddal. Vagy szállj le a földre vagy ne ír ide. Keres olyan fórumot ahol elnézik neked a pöhendi stílusodat.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.78
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
215. hozzászólás - 2009.07.04. 12:56:56
Szerintem van egyensúlytalanság (ott fenn ), amit az okoz, hogy minden felszerelés védekezést ad. Ha olyan felszerelés pakkot is lehetne választani, ami ugyanannyi támadást és védekezést adna a viselőjének az szerintem jótékony hatással lenne az egyensúlyra. A "varázslók" továbbra is vehetnék a lényegében csak védekezést adó cuccokat, a többiek pedig kapnának egy kis segítséget, hogy átüssék azt a nagy rakás védelmet.
(Persze engem még nem érint, lehet hogy nem is fog, egyelőre úgy látom a komolyabb vetélytársaim közül egy sem tervez ilyen jellegű agresszív "kasztosodást", addig pedig a mindent fejlesztek dolog nekem is megfelel.)
V1 Mordred
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
216. hozzászólás - 2009.07.04. 13:03:03 (Válasz BlackSheep77HUN #214 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Na ebből a hsz.ből látszik mennyre nem figyeltél arra hogy mit írkáltunk itt eddig össze-vissza.

Az a baj, hogy tényleg össze-vissza írkáltok és sajnos vagyok elég makacs és hülye ahhoz, hogy figyeljek is erre.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Senki nem jött azzal hogy a smaragdok hibásak bármiben is egyszerűne sokkal erősebb a varázslatuk mit a többi hora által okozható fizika sebzés!

Az előbb írtam, hogyan növeld fizikai sebzésed. Ahogy egy erős varázslatokra építő az IQ-Tau-t húzza egekbe úgy te próbáld másképp, de ez keveseknek sikerül, azért pedig nem a mágust fejlesztők a hibásak, sem a hordabónuszok.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Eddig az mondtátok mondta, mindenki abba az irányba fejleszti a kait amerre szeretné, ha éppen ork akkor ork, ha lovag akkor lovag, ha varázsló akkor varázsló.

Kíváncsi leszek mikor érti meg mindenki, hogy itt nincsenek orkok sem lovagok, sőt még varázslók sincsenek csak így rövidebb leírnunk, hogy varázslatra építő, magas IQ-Tau és kritikus varázslattal-al rendelkező Végzetúr! Itt csak Végzeturak vannak!

Téged nem tudlak elnézni és ahogy a viharfelhőidből látom mások sem... de most megbocsáss keresnek, majd reagálok, ha visszaértem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.67
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
217. hozzászólás - 2009.07.04. 13:09:56
Valóban így van, ahogy az előttem szólók is kifejtették...A varázslattal kapcsolatos tulajdonságokat sokkal jobban megéri kifejleszteni, mint a fizikai sebzést befolyásoló tulajdonságokat, mert hatalmas sebzést lehet vele okozni, ráadásul a fizikai harcban három tulajdonságot kell fejleszteni, míg a varázslatnál csak kettőt. A legendákban leírtak szerint egy harcos jellegű Rubin hordás kénytelen az IQ-t is fejleszteni, hogy megvédje magát . Így a harcos jelleg el is tűnik...A varázslatok az esetek nagy részében el is döntik egy harc kimenetelét, így válik egy alapvetően harcos rubin karakterből, aktív mágiahasználó.
Pontszám: 6.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
218. hozzászólás - 2009.07.04. 13:14:20
Szerintem nem a horda bónuszokkal van gond, hanem az, hogy aránytalan az IQ+TAU a Támadás+Erő-vel szemben...nem tudom pontosan, hogy hogy befolyásolja a sebzést, de aránytalan, hiába van 6 harci köröm(ahogy az imént írtam)és, ha mindenkibe 1000 fölött spellelnék, akkor is röhelnyek tartanám.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
219. hozzászólás - 2009.07.04. 13:16:00 (Válasz Morroch #213 hozzászólására.)
Ha közelharcban akar érvényesülni az ember sajna egyel több tulajdonságot kell fejlesztenie mint egy "varázslónak". Emellett a tárgyak sincsenek egyensúlyban. 70-80 IQ is összeszedhető tárgyakból és fókuszkristályokból, sajnos ez a támadásra már nem igaz. Ez a két különbség pedig már túl sok.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
220. hozzászólás - 2009.07.04. 13:20:42 (Válasz Morroch #216 hozzászólására.)
Hidd el nem hajtok a népszerűségre és ez a része a dolognak egyáltalán nem is érdekel.
A Rubin vs. Smaragd párharc a varávzslat kontra fizikai sebzés része a dolognak viszont annál inkább.
De zárjuk le ezt a féligmeddig sértegető, személyeskedő vitátt mert nincs értelme, ráadásúl már rég elkanyarodtunk az eredeti témától.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője