Re: Kötetlen Csevej 2.
841. hozzászólás - 2009.01.16. 22:39:00
841. hozzászólás - 2009.01.16. 22:39:00
nekem ez tetszik (mármint vámpírból), csak inkább nem mutatom, csak linkelem, mert szétrángatjuk szegény fórumot
Pontszám: 5
jaj de jó.
én meg jó csúnya






De nem baj. Ő fogja nevelni a griffeket amiken szárnyalunk! Tudom, ilyen élőholtak alá... Kizárt...













