Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen Csevej 2.
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7301. hozzászólás - 2020.01.19. 09:58:55
Sziasztok,

2 olyan cikket is talaltam az indexen ami talan erdekelhet itt masokat is:

1. Meghalt Gaspar Andras, (Wayne Chapman- Magus regenyek iroja)
https://nerdblog.blog.hu/2020/01/18/ meghalt_gaspar_andras_wayne_chapman_damien_forrestal_ed_fisher_magus_gorduin_val halla_gyasz_nekrolog

2. Argum city-rol egy kritika:
https://index.hu/tech/godmode/2020/01/17/argum_city_tihor_miklos_netes_jatek/
V3-Alíz
Pontszám: 6.50
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7302. hozzászólás - 2021.01.01. 18:41:21
Nem találtam hirtelen jobb helyet ennek, úgyhogy ide írom inkább:

Boldog és sikerekben gazdag újévet mindenkinek!
---
Pontszám: 8.33
népszerűtlenÁdámFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7303. hozzászólás - 2022.10.12. 19:18:39
Kop kop! Van itten valaki?

Régen nem jártam erre Mondjuk ok azt hittem innen is törölve van a regisztrációm Na vissza tértem a játékba ugyan nem mert nem enged regelni a laptop de majd próbálkozok Na meséljetek ki hogy van?
Nem vagyok más csak egy álmodó, a mindenség tengerén szárnyaló
Pontszám: 3.39
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7304. hozzászólás - 2023.04.02. 21:31:10
jövő hónapban elindul a hardcore 7-es világ, ahol az ájult állatok végleg elpusztulnak, lopással bármilyen, nem viselt tárgyat el lehet lopni, és vesztes portyánál 1-el csökken az egészséged, és ha 0-re csökken, végleg meghalsz.


ez amúgy egész jól hangzik, én támogatom hogy megcsiálják
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.81
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7305. hozzászólás - 2023.12.31. 14:31:55
Szilyabilya evribodri...!

Az első ok ami miatt írok, hogy 49 hsz-em van, és piszokul érdekel, hogy milyen rangot kapok utána...
Na persze már írtam volna CSAK emiatt egy "A" betűt, de most tök jó alkalom, hogy kívánhatok ennek a kis családnak boldog új évet
Nagyon kevés a haragosom, és nem is haragszom már senkire, mert megkaptam életem körömlakkját és néha nézem a kezem írás közben és nem jönne össze a 2.
Szóval ez és még ez

https://www.youtube.com/watch?v=lGbopENruLo
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.19
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7306. hozzászólás - 2024.02.06. 11:26:33
lyó liszín áp hírizdösztori endá gáugáugeratuforvin endóldéjz endól nájt en tuliszin tuliszin... haha
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
542 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7307. hozzászólás - 2024.02.06. 11:34:18 (Válasz Szoffi #7306 hozzászólására.)
ADHD
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.41
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7308. hozzászólás - 2024.02.06. 11:37:38 (Válasz Emishi #7307 hozzászólására.)
niddzsáááááááááááá!!
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7309. hozzászólás - 2024.02.06. 11:46:40
ADHD... mean:

ADHD is one of the most common neurodevelopmental disorders of childhood. It is usually first diagnosed in childhood and often lasts into adulthood. Children with ADHD may have trouble paying attention, controlling impulsive behaviors (may act without thinking about what the result will be), or be overly active.
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7310. hozzászólás - 2024.02.06. 11:49:21
egyébként elég finom vagyok, de ne kóstolgass
mókázok és egyebek, de ez ne késztessen téged arra, hogy beleállj a fejembe niddzsáááááááááááá!
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
542 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7311. hozzászólás - 2024.02.06. 11:50:34 (Válasz Szoffi #7310 hozzászólására.)
Köszönöm, hogy alátámasztottad az állításom
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.41
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7312. hozzászólás - 2024.02.06. 11:54:04 (Válasz Emishi #7311 hozzászólására.)
maga mindig későn veszed észre a bicskát...
hát nem segítek
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7313. hozzászólás - 2024.02.06. 11:59:54
nahh... ne is szólj, mert itt nálad csak okosabbak vannak és mindenki rajtad fog nevetni, akiben megvan az a bizonyos faktor
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7314. hozzászólás - 2024.02.06. 12:13:52
ááál detsiváksz ízinárá béjbe sizgáncumárbor ááál detsiváksz ízinárábéjbe jeEe
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7315. hozzászólás - 2024.02.06. 12:14:32
endáj binkincsunááááj
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7316. hozzászólás - 2024.02.06. 17:02:51
Közkívánatra...

Magamról egy pár szót megengedek, aki prűd, vagy el van tévedve, kérem szépen csukja be a szemét, mert jujjuj van...
Elméleti fizikus; programozó; építész technikus; AWI hegesztő szakmáim vagyok... (haha mókázok, mert így szeretem használni a nyelvet.. nem a szakmákkal viccelek, hanem a kifejezésekkel..)
Transzi lány vagyok, ezt rohadtul nem akarom kifejteni, akibe szorult kicsi ész, az nem is igényli..
Cuki vagyok, sőt édes , soha nem bántok senkit ok nélkül, de piszkosul nem engedi a büszkeségem, ha engem akarnak csesztetni...
Hohóóóó... most aztán kiderült, mennyire okos vagyok (haha), de emellé nyugodtan ide tudom biggyeszteni, hogy 9 éves korom óta harcművészetet gyakorlok, ez nem is lenne fontos, de nem lehet kihagyni a sorolásból, mert már 102 éves vagyok, tehát legalább 70 éve csinálom..
Haha.. most kérdezed meg, hogy melyik ága.. Kalaripayattu és Wing Tsun...
Kb 6 éve már a saját termemben gyakorlok, saját technikát, nevet nem adtam neki... úgyis meghalok egyszer baszki..
Ha valaki esetleg a sötét energia gravitációra gyakorolt POZITÍV hatását észleli, kérem nekem szóljon először
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7317. hozzászólás - 2024.02.06. 17:27:07 (Válasz Szoffi #7316 hozzászólására.)
Szerintem nagy dolog, hogy így leírtad ország-világ előtt a másságodat, ami nagy bátorságra vall. Sok ember egész életében nincs ennyire bátor!

Ahogy olvastalak, nekem az villant át a fejemben, hogy a jól érzed magad mögött talán hangsúlyosabb az, hogy nagyon egyedül érzed magad, ezért egy fórumon közzéteszed, hogy örülsz, hogy észrevegyenek, lássanak, hogy ne legyél annyira egyedül. Persze nem biztos, hogy így van, de én pont így csinálnám, ha személyesen nem kapnám meg azt, amire vágyok legbelül.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.40
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7318. hozzászólás - 2024.02.06. 17:43:45
háhh.. tudom ki vagy mármint a játékban, kb akkora állat vagy (fuuu.. ez azt jelenti, hogy rettenetes karit bortokolsz), mint _Naruto_
annyi igazad van egyébként, hogy eddig csak azoknak mondtam meg, h ki vagyok, akik kicsit közelebb kerültek hozzám, de nem vagyok egyedül
itt van velem a 2 lábam, a fejem és a 2 kezem, sőt 21 éve élek kapcsolatban egy lánnyal, aki nem akar megverni, csak mert valamiben más vagyok, mint a zöldséges csóka (haha saját kertem van, szóval rajtam nem nyerészkedik..)
szóval ideírtam aztán tojok bele, lehet utálni, de lenézni nem...!
ha belegondolsz.. mindenki egyforma (genetikai kódok/progik, célok, érzelmek etc..), csak az emberek szeretnek különlegesnek tűnni (rohadtul jajj de nem azok), az agyunk is egy érthetetlen valami, a tudatosságog is az (AI?.. haha nagy kamu, kár, hogy elhiszik.. amíg nem értjük magát a tudatosságot, nem is tudjuk létrehozni...), szóval az én kicsi "másságom" is egy pont semmi, csak a politikusok tették azzá, akárcsak a bőrszínt..., szóval semmi nagyot nem tettem
amiatt reagáltam, mert kedves vagy és nyitott és nem bántasz, mint a balkáni átlag basszus...
A hozzászólást Szoffi módosította 2024.02.06. 17:54:48-kor
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7319. hozzászólás - 2024.02.06. 17:54:26
egyébként amiatt voltam ma ADHD, mert végre megtarthattam a névnapom és mivel már nagyon ritkán iszom alkoholt, most kicsit belement a fejembe
https://www.youtube.com/watch?v=mgVWlWVkhM8
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 6.60
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7320. hozzászólás - 2024.02.06. 17:58:44 (Válasz Szoffi #7318 hozzászólására.)
Aki bánt, az is inkább azt jelenti, hogy nem téged nem szeret, hanem magában nem szeret olyasvalamit, amit nem tud még elfogadni, csak könnyebb mondjuk rád vetíteni. Persze ez a szitucáió nem könnyű akkor és ott, de valójában erről szól.

Egyébként semmi okom nincs bántani. Mindenki azt csinál az életével, amit akar, úgy éli, ahogy akarja. Érdemes önvizsgálatot tennie annak, aki teszem azt, elítél. És egyébként de, nagyon nagy dolog a coming out. Rengeteg, évek-évtizedek szenvedése van mögötte, aminek az utolsó néhány perce az, amit coming-outnak hívunk.

Egy időre viszont a V2-re megyek, ha jól emlékszem, akkor versenyeztünk Lady Alvarielen a top3 helyezésért, na de most már velem legalább nem kell.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!