Re: Kötetlen Csevej 2.
6001. hozzászólás - 2009.05.13. 11:52:16
6001. hozzászólás - 2009.05.13. 11:52:16
én szeretem a gyémántokat. 
Jómagam is gyémánt vagyok.

Jómagam is gyémánt vagyok.

VILÁG1-Peti
Pontszám: 5



















40 felett már nincsenek 3000 es portyák csak nagyon elvétve, persze ha egész nap aktív vagy akkor lehet mazsolázni, de...


De elég az, főleg, hogy tp nélkül jönnek a drágák 
Hehe...sajnos betelt a slotom,pedig 8 férőhelyes...ideje lenne kimaxolni, mert ilyen gyorsan nem tok sajtolni, hiába maxos a kronom 10 perc mindig kell (az pedig 3 vadászat)! 
