Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szubplazma
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
341. hozzászólás - 2013.01.10. 16:33:20 (Válasz Azazel #340 hozzászólására.)
Álszent hozzáállás? Tehát úgy érted, hogy én egy szintben top karakter gazdája vagyok aki a sokkal kisebbeket veri szubplazmával?
Történetesen engem ütöttek le a hsz előtt 2 héttel 100-ról 58-ra (én vagyok az 58-as).


Szerintem háborúzni felesleges, ha nem tudsz jó nagyokat rabolni közben akkor csak tönkretesz a részvétel. Idézek a szövink háborús veresége utána fórumbeszélgetésből: "Mit nyernénk győzelmekkel? Egy kis alamizsna LE-t a kútba? Az lófasz...ingyen jön ugyanannyi fél nap alatt. Így hogy vesztes háborúk vannak mögöttünk az ingyen termelődő LE-t viszik a kútból, az nem veszteség. Viszont, ha küzdenénk a győzelemért azzal szednétek be az üres TP-t ami káros lenne a karaktereknek."

Szerinted abszurd, hogy a védekező szövetség nagyjai a támadó kicsijeit ütik plazmával? Használjon plazmát a támadó fél is. Szerintem az az abszurd, hogy ha van egy szövi 50-es tagokkal akik a másik szövi egyetlen 50-es gyenge tagját laposra verik, míg a 100-as társaik csak nézhetik és nem szólhatnak bele.
Te bemennél egy kocsmába megverni valakit akinek a kétajtós haverjai ott ülnek mellette? Ha a szekrények le vannak láncolva, akkor lehet (játék jelenlegi helyzete), de ha visszaüthetnek akkor talán nem (szubplazmás háború verzió), csak ha neked is vannak szekrény kísérőid.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.18
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
342. hozzászólás - 2013.01.10. 17:46:18
63 db szubplazma
Már nem is merem használni, mert azonnal jön a nyivákolás...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.08
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
343. hozzászólás - 2013.01.10. 18:10:32
Srácok! Egy kis prémért cserébe bárki kikapcsolhatja! Én rögtön kikapcsoltam... Ha ilyenekre leszek szorulva egyszer mert nincs célpont inkább törlök! Ez nem megoldás és nem hiszem hogy olyan nagy élmény 50 szintre leütve legyözni valakit! Csak írtam egy számot...
Pontszám: 6.41
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
344. hozzászólás - 2013.01.10. 21:27:13 (Válasz ADZSI76 #343 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2013.01.10. 18:10:32
Ha ilyenekre leszek szorulva egyszer mert nincs célpont inkább törlök!


Ne tegyél elhamarkodott kijelentéseket
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.08
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
345. hozzászólás - 2013.01.10. 22:04:13 (Válasz Isten Kardja #344 hozzászólására.)
Simán megteszem...
A V5-röl is töröltem, igaz akkor még nem volt szub izé...
Nem emlékszel?
Hál istennek az új karim még messze van az élmezönytöl, nem is szándékozom a kövi 2 évben utolérni öket!
Pontszám: 6.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
346. hozzászólás - 2013.01.11. 07:48:25 (Válasz Quellon #341 hozzászólására.)
Szerintem érthető volt amit írtam, nem ismétlem meg.
Talán az első mondat kivétel : azt javasolni álszent hozzáállás, hogy csak a védekező szövinél számítson a plazmás győzelem.
Kiváncsi lennék hány olyan szövi van, aki ha támad, nem a "tutira megy".

Nem vitatom ,hogy a háborús rendszerben vannak problémák, de ez szerintem csak egy újabb lenne közülük, nem pedig a megoldás.

(Egyébként meglehetősen sokmindent megteszek a játékban, amit a való életben nem, az elmúlt 41 évben például még nemfordult elő, hogy berontottam a szomszéd házba, egy kutyafalka kiséretében, hogy rommá verjem az ottlakókat , pedig itt naponta többször is megteszem... )
Báró Samedi
Pontszám: 7.53
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
347. hozzászólás - 2013.01.11. 07:56:14 (Válasz Azazel #346 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2013.01.11. 07:48:25
...például még nemfordult elő, hogy berontottam a szomszéd házba, egy kutyafalka kiséretében, hogy rommá verjem az ottlakókat , pedig itt naponta többször is megteszem...
Ez jó

Idézet: Azazel - 2013.01.11. 07:48:25
azt javasolni álszent hozzáállás, hogy csak a védekező szövinél számítson a plazmás győzelem.
Ezt viszont továbbra sem értem. Egyikőnk nem tudja az álszent szó jelentését. Készséggel elhiszem, hogy én nem tudom, de akkor fejtsd ki légy szíves, hogy szerinted mit jelent maga a szó és mit értesz ezalatt rám nézve.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
348. hozzászólás - 2013.01.11. 08:19:39 (Válasz Quellon #347 hozzászólására.)
Inkább én nem vagyok akkor tisztában vele, hogy számomra mit jelent ez a szó...

(Nincs kedvem, és energiám,most így éjszakás műszak után ezt boncolgatni , álszent mer' aszondom.)... mert ilyen kijelentést csak az tegyen,aki bizonyíthatóan olyan szövetség tagja, amely becsukott szemmel, dobókockával választ ellenfelet a háborúihoz.Amennyiben mégis előfordult már, hogy latolgatták az esélyeket, netán kimondottan győzni szerettek volna , akkor igenis álszent dolog a részéről a javaslat, sőt a javaslat helyeslése is.

Ha így sem érthető, ugorj vissza az első sorra, és a három pont utáni részt ne olvasd újra.
Báró Samedi
Pontszám: 8.35
népszerűChiborgFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
349. hozzászólás - 2013.01.11. 09:42:26
Álszent, nem álszent... ebbe nem bonyolódok bele, mert én sem értem.

Szerencsére megvan a megfelelő stratégia a szubplazmás támadások ellen...
...de valóban jó volna, ha ezt a hibát javítanák, hacsaknem az a célja a Játékvezetőknek, hogy növeljék a játékosok és szövetségek aktivitását a játékban.
Pontszám: 10
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
350. hozzászólás - 2013.01.11. 10:46:54 (Válasz Azazel #348 hozzászólására.)
Megnéztem most már egy hivatalos forrást, de azt találtam amit magamtól is tudtam. Álszent szinonimái: sunyi, kétszínű, képmutató, alakoskodó, álnok, alamuszi, alattomos, orv, csalárd, gerinctelen, galád, számító

Melyik (mind?) vagyok és miért? Azt hiszem máskor, ha valami nem tetszik jobban át kell gondolnod, hogy mivel érvelsz. Én nem tartom magam sunyinak, kétszínűnek, képmutatónak, stb. és a legkevésbé gerinctelen. Még ha tévedek is vagy változik valamiben a véleményem, mindig vállalom a következményeket.
Azt elfogadom, hogy nem tetszett Ezüstszél ötlete és a támogatásom sem. Ki lehet kapcsolni és vissza is lehet ütni szintén szubplazmával. Ennyi, azt hiszem lezárhatjuk.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
351. hozzászólás - 2013.01.30. 11:17:50
Egy kérdés. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki nem kapcsolta ki a szubplazmát, mert számomra nincs jelentősége, viszont nem is használom, így haszontalanul gyűlik. Fordítva biztos több van, akinél az ősdrágakő gyűlik halomba, mert nem, vagy csak minimálisat vadászik. Nem lehetne ezeket átválthatóvá tenni? Csak úgy jelzésértékűen, mondjuk 100 szubplazma 1 ősdrágakő és fordítva. Nem lenne táp, de mégse gyűlne haszontalanul a cucc.
Pontszám: 8.72
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
352. hozzászólás - 2013.01.30. 14:43:22 (Válasz Bpetya75 #351 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2013.01.30. 11:17:50
Egy kérdés. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki nem kapcsolta ki a szubplazmát, mert számomra nincs jelentősége, viszont nem is használom, így haszontalanul gyűlik. Fordítva biztos több van, akinél az ősdrágakő gyűlik halomba, mert nem, vagy csak minimálisat vadászik. Nem lehetne ezeket átválthatóvá tenni? Csak úgy jelzésértékűen, mondjuk 100 szubplazma 1 ősdrágakő és fordítva. Nem lenne táp, de mégse gyűlne haszontalanul a cucc.


Aki ügyes az majdnem tetszőleges taktika mellett el tudja használni a szubplazmát értelmesen (tehát úgy, hogy többlet LE bevételre tesz szert általa).
Pontszám: 7.06
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
353. hozzászólás - 2013.02.01. 09:02:34
Azon nem lesz változtatás, hogy ne lehessen kamrázni +30 szintről?
Pontszám: 7.48
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
354. hozzászólás - 2013.02.01. 09:29:48 (Válasz Kocos #352 hozzászólására.)
Én semmiféle ügyességet nem érzek abban, hogy tizen-huszon-sok szintekkel lejjebbre ütök.

Jó ideje -6 alá csak egészen elvétve támadok. De ez legyen az én agymenésem, a szubplazmát ettől függetlenül mereven elutasítom.
Pontszám: 8.72
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
355. hozzászólás - 2013.02.01. 09:50:43 (Válasz Bpetya75 #354 hozzászólására.)
Ha most ezt azért írtad, hogy rágjam a szádba, hogyan lehet értelmesen használni a szubplazmát, akkor kiábrándítalak: nem fogom.

Idézet: Bpetya75 - 2013.02.01. 09:29:48
Én semmiféle ügyességet nem érzek abban, hogy tizen-huszon-sok szintekkel lejjebbre ütök.

Jó ideje -6 alá csak egészen elvétve támadok. De ez legyen az én agymenésem, a szubplazmát ettől függetlenül mereven elutasítom.
Pontszám: 7.06
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
356. hozzászólás - 2013.02.01. 10:22:04 (Válasz Kocos #355 hozzászólására.)
Kösz, meg vagyok nélküle
Pontszám: 8.72
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
357. hozzászólás - 2013.02.14. 10:22:56
Úgy tűnik már nem számít a győzelem vereség mutatóba a szubplazmás csata.
Akár egyező akár ellentétes tapasztalata van valakinek az jelezze, ha kérhetem.

Én az alapján gondolom, hogy Ferko +77 szintről benézett (tehát tuti nem ütőtávos nekem) és nem gyarapodott a vereség statisztikám.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
358. hozzászólás - 2013.03.27. 20:30:56
Ezúton szeretném megköszönni hogy eme nagyszerű fejlesztésnek köszönhetően ,
forintért lehet venni győztes háborút.

Egyáltalán nem érzem játélményt rontónak ,demoralizálónak ,hogy már itt is csak pénz kérdése
a sikeresség ,mert abból ugye mindenkinek ugyanannyi van.
Íly módon az a veszély sem fenyeget ,hogy a játékosok túlságosan eltávolodnak a realitástól.
Báró Samedi
Pontszám: 7.53
utáltZsemilFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
359. hozzászólás - 2013.07.26. 13:10:45
Háborúba ugyanugy működik a szubplazma?
Pontszám: 2.38
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
360. hozzászólás - 2013.07.26. 14:16:41 (Válasz Zsemil #359 hozzászólására.)
igen
Pontszám: 5.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!