Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szubplazma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
141. hozzászólás - 2012.09.21. 07:32:18 (Válasz Alendaar #140 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.09.21. 07:16:35
Idézet: Miklós - 2012.09.20. 11:11:23
A KH önmagában nem megoldás. A VU egy PVP játék, a KH tagjai viszont NPC-k. Sokkal uncsibb gépi ellenfeleket ütni, mint valós karaktereket.


Miklós!
Én szeretem őket ütni (és ezzel többen is vagyunk így valószínűleg)! Sokkal jobban, mint hogy 35 percenként ütve a PC-t teljesen tönkrevágjam az ő játékát!


Na ebben kompetens vagyok. Marmint, hogy kinek mije vagodik tonkre ha utod. Az elmult 24 oraban 35-szor vertek agyon (az elmeleti maximum 48). Reprezentativ a felmeres, havi 1000 vereseg kozeleben vagyok.
Es mindemellett amikor akarok tudok portyazni, tudok entitasozni (jellemzoen 1 nap alatt szoktam egy entitast leverni a kuldi miatt).

Szoval vannak olyan regeneracios lehetosegek a jatekban, hoyg egyszeruen nem tudod annyit utni a masik jatekost, hogy neki ne maradjon EP-je. Sot, ha olyan embert nem utsz, csak azt ered el vele, hogy majd uti mas. Szivatni valojaban azzal lehet, hogyha az allatait kiutod alola, bar a feltamasztas esszencia + 14-es mega ota ez is kibirhato.

Mindezt nem azert irtam, mert a KH bovites ellensege lennek, sot. Ha jol emlekszem en vetettem fel elsokent. Sokkal inkabb azert, mert vegtelenul bosszant azok rinyalasa, akik bekapnak napi 3-4 utest egy embertol es mennek hozza rinyalni, hogy miert folyton oket uti.
Pontszám: 8.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
142. hozzászólás - 2012.09.21. 07:54:00 (Válasz Kocos #136 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.09.20. 23:37:19
Idézet: Ariel - 2012.09.20. 21:43:02
Idézet: Kocos - 2012.09.20. 21:07:48
Idézet: Ariel - 2012.09.19. 19:11:00
Nálam a legnagyobb probléma pl az, hogy a KH ellen a háborúk alatt csak óránként lehet portyázni


Lehet kapitulalni.


Csak másik 30 tagot kellene meggyőzni arról, hogy kapituláljunk csak azért, mert hamar elfogy a célpontom, ha csak óránként támadhatok... Miklóst előbb meggyőzöm a háború szabályainak módosításáról


Demokracia suxx. Amugy a tobbi 30 tagnak nem ugyanugy jobb 35 percenkent utni?


Akinek van elég célpontja, annak elég az egy óra is. Mire végigveri mindet, már ütheti őket előröl. Vagy ha le tud nyomni egy sort reggel, egyet délben, egyet este.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.80
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
143. hozzászólás - 2012.09.21. 07:55:27 (Válasz Kocos #141 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.09.21. 07:32:18
Szivatni valojaban azzal lehet, hogyha az allatait kiutod alola


Esetemben ez eléggé releváns.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.86
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
144. hozzászólás - 2012.09.21. 07:58:14 (Válasz Alendaar #143 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.09.21. 07:55:27
Idézet: Kocos - 2012.09.21. 07:32:18
Szivatni valojaban azzal lehet, hogyha az allatait kiutod alola


Esetemben ez eléggé releváns.


Hiszek neked, de a nem akarod szivatni a jatekostarsaidat, es az 5milliot sebzel az allataiba kozott velek nemi feszultseget felfedezni.
Tehat ha nem akarsz szivatni, eloveszel egy jofajta felejtest a farzsebbol, es a szakifejlesztes koltsege is csokenni fog, meg LE-t is kapsz vissza. Win-win.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.09.22. 00:42:35-kor
Pontszám: 7.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
145. hozzászólás - 2012.09.21. 08:48:59 (Válasz Kocos #144 hozzászólására.)
Már elgondolkodtam rajta.
Egy ütést simán kibírnak a 40k ép-jű állatok naponta. Viszont az állatok nélküli kristályokon sokkal könnyebb küldizni...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.86
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
146. hozzászólás - 2012.09.21. 10:24:16 (Válasz Alendaar #145 hozzászólására.)
És ha 10 percenként tudsz 4000-et gyógyítani az állataidon, akkor annyira nem is fájdalmas.
Pontszám: 6.56
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
147. hozzászólás - 2012.09.21. 10:24:47 (Válasz Viskos #146 hozzászólására.)
Kb.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.86
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
148. hozzászólás - 2012.09.21. 16:47:05
Idemondok már én is valamit, tudjátok én mit gondolok, bár szarja le mindenki.

Ez így ebben a formában baromság kb. Nem tudom minek kell kitalálni plusz kavicsokat meg gyötrelmeket ehhez az egészhez.

Ősdrágakő az minek? Ennek így nagyon izzadságszaga van. Nem lehet vele semmit kezdeni, csak az hogy vadászatkor majd kapok pluszt. Ennyi erővel lehetne egy AF, amit dinamikusan kell fejleszteni szintenként, és azt adja, hogy 10% eséllyel 25%al nagyobb lesz a óriás vadászat. És kész. Ősdrágakő, még a neve is olyan erőltetett szegénynek. De lehet azért van, mert mindjárt jön a testvére, az őskőgyémánt.

Hasonló a vélemény ezzel a szubplazmával kapcsolatban is, erre is mehet az AF és kész, nem kell itt plusz tárgy. AF, első szint, jó drága, egy szinttel lentebb is üthetsz. Második szint, még drágább, még egy szinttel lentebb is üthetsz. És ennyi. Úgyis azoknak van problémája a támadással akik egy mázsa AF-en ülnek. Kettőt egy csapásra, semmi plazma nem kell.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
149. hozzászólás - 2012.09.21. 17:02:41 (Válasz LanMaffia #148 hozzászólására.)
Lásd mennyire érdekel amit ísz elmondom hol buktad be a dolgot. Mind a két fejlesztésnek az a lényege, hogy akkor kapsz tápot (bár a szubplazma esetében a táp egyeseknél kérdéses), ha vadászol és portyázol. Mert ez a kijelölt fejlesztési irány, hogy azok, akik mindent csinálnak, kapjanak bónuszt a specializált karakterekkel szemben. Tehát ha csak AF lenne, nem valósulna meg az, hogy a bónuszt csak akkor kapod, ha mindkét diszciplinát aktívan használod. Így meg igen.
Pontszám: 7.02
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
150. hozzászólás - 2012.09.21. 17:12:51 (Válasz Kocos #149 hozzászólására.)
Ha pusztán ennyi a lényege Kóc akkor elég kínszenvedéses az egész.

Ha az a lényege, amit megvalósít, akkor viszont az én ötletem jobb.

A portyázás meg a vadászat erőltetése meg mehetne másképpen, nem pedig két új szó bevezetésével, egyébként sem értem a miértjét, minél jobban próbálnak egy szűk keresztmetszetbe beletuszkolni, annál inkább ki akarok belőle szabadulni. Ahogy látom mások is
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.47
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
151. hozzászólás - 2012.09.21. 17:55:33 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 14:52:08
A közeljövőben bekerülő új esemény, "A bolygó ura" terveink szerint egy új tárgyat hozna a játékba, erről szeretnék most egy külön topicot nyitni, mindenki elmondhatja a véleményét.

Idézet: Lora - 2012.09.21. 11:19:14
Így lett leprogramozva. Ha VF-es vki mindegy hogy 1 vagy 55 a Vf szakija, akkor 25%-ot kap.


Vagy 2 nap alatt leprogramozta Baraty, vagy ez a topic csak amolyan "nah írjatok valamit mintha lenne beleszólásotok".

Ezt a VF-s dolgot továbbra se értem. Ennek függvényében meg pláne nem:

Idézet: Miklós - 2012.09.20. 11:11:23

Szó sincs VF-ellenességről.


A VF-nek az az előnye hogy kevesebb tp-t kap a vadászat során, az EH-nak meg hogy nincs 0LE-s portyája illetve több AF-t.

Erre jön egy újabb fejlesztés ami a VF-es előnyét csökkenti a vadászat során. Pontosabban nem csökkenti csak nem tudom vele kihasználni a VF adta előnyeimet. Remek...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.95
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
152. hozzászólás - 2012.09.21. 18:13:25 (Válasz Helion1988 #151 hozzászólására.)
Erre jön egy újabb fejlesztés ami a VF-es előnyét csökkenti a vadászat során. Pontosabban nem csökkenti csak nem tudom vele kihasználni a VF adta előnyeimet. Remek...


Nana
Nem csökkenti az előnyét, csak nem növeli tovább a VF vadászat előnyét...
Egy szint alatt a VF-el 2x annyi lény jön neked, mint az EH-snak, azaz ha fele annyi bónuszt ad neked akkor egy szin távlatában pont ugyan annyi bónuszt ad neked is meg az EH-snak is a tárgy.

Meg lehet próbálni ezt kiforgatni, de mesterkéltnek érzem
Pontszám: 6.53
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
153. hozzászólás - 2012.09.21. 19:35:17 (Válasz Miklós #99 hozzászólására.)
Kedves Miklós!
Bocs, hogy csak most válaszolok a posztodra, de szerintem NEM értettem félre, a szubplazma és az ősgyémánt működését. Max. az előző írásomban rosszul fogalmaztam, és nem fejtettem ki eléggé. Mivel egyedül a TE válaszaid a mérvadóak, ezért azokat (természetesen, ahol szükséges ott azt is amire válaszoltál) beollózom.
Az indító posztodban az alábbiakat írod:

Idézet: Miklós - 2012.09.19. 14:52:08
A közeljövőben bekerülő új esemény, "A bolygó ura" terveink szerint egy új tárgyat hozna a játékba, erről szeretnék most egy külön topicot nyitni, mindenki elmondhatja a véleményét.

szubplazma (egyéb): Ha van szubplazmád, és megnézel egy karaktert, akit a szintkülönbség miatt nem támadhatnál meg, kapsz egy sárga támadás gombot, ha az egyéb támadási feltételek teljesülnek és legalább 60% életpontja van. 1 szubplazma árán megtámadhatod (LE-t csak akkor kapsz, ha van EH-d, állatot, játékost nem sebzel ilyenkor, kiégett őskövet nem lopsz).
.


Ennek köszönhetően, aki nem EH-s (tehát VF-es) nem kap LE-t. Ez az Én olvasatomban azt jelenti, hogy csak TP-t kapok (tekintsünk el az állatok fejlődésétől, mert az kihívással ingyen is megoldható, és a küldetésektől is, mivel így esély sincs a küldetés közben LE-t szerezni) és így, mivel csak büntetés, ki vagyok zárva a lehetőségből (saját magamat nem büntetem, tehát a VF-esek nagy része nem fogja használni).

Idézet: Miklós - 2012.09.19. 15:19:00
Ja igen, amit még nem irtam le:
Az állatok fejlődnek ilyenkor is. A támadó játékos ha veszitene, akkor sem bukik LE-t, és akkor sem kap a másik TP-t, a visszaélések elkerülése végett. A támadó játékos sebződik normálisan, de kiégett őskövet ő sem bukik de úgy igazságos ha az állata neki sem sebződik. Ha a támadó nyer, LE-t TP-t csak akkor kap, ha van EH-ja. Szkrarabeusz és büntető tárgy nem működik ilyenkor.

Igen, a relikvia a bolygó ura eseménynél lesz nyeremény, és félévente újra megszerezhető lesz.

A tárgy ugye portyázásnál használható, de vadászat során lehet szerezni.

Ennek lesz egy párja is, az ősgyémánt, de az ennél jóval egyszerűbb, azt talán nem kell ennyire kivesézni: portyázás során lesz esély szerezni (ugyanúgy relikviával AF képességgel max. 5%), és a vadászat során az óriás méretű szörnyből szerzett LE-t növeli 50%-kal (a VF ezt a bónuszt nem duplázza), minden óriás szörnynél elhasználva 1 ősgyémántot.


A kettős mérce itt kezdődik, mivel a szubplazmát csak EH-val éri meg használni (VF-nél csak büntet), ráadásul az EH miatti plusz LE-t az EH-sok megkapják. Így az ősgyémánt, ami a VF-eseknek kellene, hogy biztosítsa az egyensúlyt még le is van korlátozva, de csak a VF-eseknek!!! Mivel a két tárgyat együtt kell vizsgálni (az egyensúly miatt), ezért a VF-esek duplán vannak büntetve!!!




Idézet: Miklós - 2012.09.19. 15:55:44
Igazatok van, a küldetések miatt muszáj adni valamennyi TP-t akkor is, ha nincs EHja. (azt a minimális mennyiséget, amit lehető legnagyobb szinttávra támadásnál kapna az illető.)

A kínzókamrában még nem látom, hol a probléma (már ahhoz képest, ahogy jelenleg működik, ami önmagában egy probléma )

Az ősgyémánttal kapcsolatban: valóban pongyola volt a fogalmazás, a lényeg, hogy a VF-esek ebből az effektből ne profitáljanak duplán, tehát nekik az ősgyémánt csak +25% LE-t kell, hogy adjon.


Itt az elején biztosítottad be az egyoldalú büntetés egyik részét a VF-eseknek.

Mivel az EH-sok is használják a küldetésekhez a szubplazmát, ezért a VF-eseknek ez nem jelent plusz lehetőséget!

Még mindig nem értem, hogy miért profitálnánk duplán? A többiek posztjaiból is azt látom, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Ráfordítottam a fejlesztés kültségét a VF-re, akárcsak az EH-sok az EH-ra. Minket mégis büntettek a vadászatnál, az EH-sokat a portyánál viszont nem, holott Ők is megkapják a bónuszukat! Ráadásul a büntetés kollektív, mivel nem veszi figyelembe, hogy ki mennyire fejlesztette ki a VF-et (mekkora „bűnt” követett el).


Idézet: Miklós - 2012.09.19. 17:03:38
Idézet: Truth80 - 2012.09.19. 15:59:50
Miklos, nem eleg ha VF 0 TP 0 LE-vel a vegen beallitja a kuldetes szamlalo az LE/TP aranyt?

Igen, azt hiszem ez ugyanazt az eredményt hozza ki végül. És Gtr2-nek is igaza van, akkor senki nem fog bátorságból felfelé ütni.

Idézet: Offsboy - 2012.09.19. 16:10:57
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 15:55:44
A kínzókamrában még nem látom, hol a probléma

A probléma az, hogy ha 100. szintűként lebeszélés miatt be tudom kamrázni a HT-s szövi 15 magas szintű tagját

Ok köszönöm! Erre nem gondoltam, felfelé kinzókamrázás. Akkor azt hagyjuk, pedig jó lett volna. Vagy esetleg úgy, hogy fefelé távon kivül ütésnél nincs csak kamra?

Craslorg: a szubplazmát pls ne variáljuk át. Portyázni az EHsnak megéri a LE/TP miatt, meg a VF-esnek is a küldik miatt. Tehát ott a LE-n nem kell tuningolni, a célponthiány ami probléma.

Az ősgyémántnál (ami egyébként darabonként kb. 1.5 VD-nyi LE-t jelent, vagyis ha minden óriás lényre jut, átlagban +10% LE) VFeseknek azért kell a felezés, mert a VFesnél ha egy 140-es, az EHsnál egy 70-es LE/TP portya átalánnyal számolunk, akkor ha mindketten +10%-kot kapnak akkor a VFesnek ez +14, mig a portyásnak csak +7 LE/TP-t jelent. Ez csak akkor lenne oké, ha cserébe a portya LE-t tuningolná a szubplazma, ami nem lesz. Szóval ha mindenkinek +7 LE/TP-t akarunk adni, akkor sajnos a VFesnél csak +25% bónuszt adhat az ősgyémánt.


Ez abban az esetben igaz lenne, ha a szubplazmánál a VF-esek nem csak TP-t kapnának, hanem ugyanannyi LE-t, mint az EH-sok (természetesen figyelembe véve a kreatív affinitást, és az egyéb módosítókat, az ősgyémántnál pedig a spektrálist és az egyéb módosítókat). Tehát az EH-soknak az EH-ból eredő bónusza nem érvényesülne. Viszont mivel ez nem így van, ezért ez csak egy egyoldalú büntetés a VF-eseknek!

Idézet: Miklós - 2012.09.19. 18:13:37
Craslorg: talán az lenne a legjobb, ha felfelé és lefelé ütve a legnagyobb még üthető szinttávnak megfelelő LE-t és TP-t adnánk.

Paco: Egyrészt az ilyen támadások igen ritkák lesznek. 20 portyából kb. 1. Másrészt több játékos közt is oszlanak meg. Tehát nem fog túl gyakran előfordulni, hogy "porba aláznak". Ha valaki bejön hozzád, okkal teszi: lehet egy múltbeli sérelemért, vagy mert piszkáltad a szövi társát v bármi más okból. De legalább megvan a lehetősége - anélkül, hogy neked bármi kárt okozna. Az éremnek két oldala van. Te nem akarod, hogy bárki meg tudjon támadni. Van, aki viszont lehetőséget szeretne rá kapni, hogy legalább egy-két alkalommal, tét nélkül csatázzon veled. Ennyi kompromisszum belefér. Ettől nem leszel erősebb vagy gyengébb.



Idézet: Miklós - 2012.09.20. 11:11:23
Paco: a számokat nem hasból vettem. Olvasd el a leírást, maxos AF képességnél 5% esély van a szubplazma szerzésére. 50 x 0.05 = 2.5 szubplazma naponta. A relikviát nem fogja minden aktív játékos megszerezni (sőt!), mondjuk hogy a fele (de ezzel felülről becsültem). 2.5/2=1.2 szubplazmás támadás jut egy aktív játékosra. Csakhogy nyilván sokan fogják a passzív játékosokat is támadni (küldetést ezeken is ragyogóan lehet teljesíteni, LE is jár érte) tehát becsülhetően egy játékosra átlagosan csak 3-4 naponta jut 1 ilyen támadás, amiből semmilyen hátránya nem származik. De ha jelentős igény van rá (de csak akkor!) berakhatjuk, hogy ha valaki prémium tag akkor ha akarja, beállíthassa, hogy őt ne támadhassák. De ami Isten Kardja írt is jó ötlet, hogy legyen vmi pici jutalom, pl. állat morál növekedés a legyőzöttnek. Rakok is ki erről szavazást.

Ariel: a szubplazma célja nem az, hogy véglegesen mindenki számára tökéletesen megoldja a portyacélpont problémát. Egyszerűen csak enyhíteni próbálja azt. Nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy minden nap kell egyet portyáznod szubplazmával. Megteheted azt is, hogy felgyűjtöd, és akkor használod el, amikor tényleg szükség van rá (esemény alatt, háború alatt, vagy amikor a KH épp a katakombában van). Plusz ne felejtsük el azt sem, hogy ha most valakinek még van elég célpontja, attól elkezdheti gyűjtögetni, és később, amikor már kevesebb lesz, akkor ott lesz neki egy szép mennyiség.

Kvnoemi: nem tudom, hogy egy adott VFesnek hasznos lesz-e a szubplazma vagy sem (szerintem az, hogy van-e elég portyacélpont, az nem EH-tól v VF-től függ), de a lényeg, hogy a szubplazma nem ad +LE-t, ezért nem tudja ellensúlyozni azt, ha az ősdrágakő a VFesnek jobb LE/TP-t ad. Ezért szüskéges, hogy az ősdrágakő mindenkinek egyformán legyen hasznos.

…......

Idézet: Helion1988 - 2012.09.19. 21:01:12
Mi az oka egyébként ennek a nagy "VF ellenességnek"? Miért jobb Miklóséknak az Eh mint a VF?

Szó sincs VF-ellenességről. Mindössze arról van itt szó, hogy a tárgy pontosan ugyanolyan erős legyen a VFeseknek és az EHsoknak is. Pontosan ugyanannyival növeli a LE/TP-t mindenkinek. Egyébként egy EHs kevesebbet vadászik, mint egy VFes, tehát ez a fejlesztés valójában pont, hogy a VFeseket tápolja.

Idézet: Popeye72 - 2012.09.20. 04:56:33
Jól értettem? A szubplazmát csak EH-sok tudják használni, tehát a VF-esek ismét ki lesznek zárva (0LE, sok +TP) a szinte ingyen tápból, és még +TP-t is kapunk?
Az ősgyémántot a VF-eseknél lekorlátoznátok, viszont használhatják az EH-sok is méghozzá korlátozás nélkül?

Huh, szerintem te valamit nagyon félreértettél, olvasd vissza még egyszer a posztokat... A szubplazmát bárki használhatja, nemcsak az EHsok, az ősgyémánt "korlátja" azaz hatása (LE/TP) pedig pontosan azonos mindenkinek.


Arielnek írt válaszodból kiderül még egy (bár a többihez képest „elenyésző”) igazságtalanság, mégpedig az, hogy mivel az ősgyémánt a következő lehetőségnél automatikusan kisül, míg a szubplazma gyűjthető, ezért az EH-soknak adtatok egy újabb taktikázási lehetőséget, holott az ősgyémánttal is lehetne taktikázni, ha gyűjthető lenne.

Kvnoeminek írt válaszodban írod, hogy „a szubplazma nem ad +LE-t”. Ez feljebb szerintem abszolút kiderült, hogy nem igaz!

Helion1988-nak írt válaszodban írod, hogy „Szó sincs VF-ellenességről.”
Miklós ezt Te magad sem hiszed el! Ha így lenne, akkor pl.: az AF-ek között nem csak EH-t tápoló, de a csak VF-eseket fejlesztő képességek is lennének. A relikviakuponos tárgyak között az EH-t tápoló agyar mellett lenne VF-et tápoló cucc is. Úgyhogy maradjunk abban, hogy igenis VF ellenesség van, csak ezt nem mondjátok ki, csak így fejlesztetek.

Miklós, ha végig olvastad, amit írtam látni fogod, hogy nem értettem félre és, hogy a posztokat is végig olvastam. Igazad van a szubplazmát bárki használhatja, csak épen a két tárgy együtt a VF-eseket duplán bünteti, míg hozzájuk képest az EH-sokat jelentősen tápolja.


Idézet: Miklós - 2012.09.20. 11:40:57
A beállíthatóság leprogramozása a sok kivétel és feltételkezeléssel együtt kb. annyi lesz, mint maga a szubplazma használat. Épp ezért biztos szeretnék lenni benne, hogy erre a sok munkával járó kényelmi funkcióra ténylegesen azoknak van szüksége, akik fenntartják a játékot.


A ki-be kapcsolhatóságra ugyan szükség van, de mivel a játék egyensúlyt (ha kis mértékben is, de) felborítja ez a fejlesztés, ezért szinte mindegy, hogy leprogramozzátok-e vagy sem.
Pontszám: 7.79
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
154. hozzászólás - 2012.09.21. 19:44:24 (Válasz Birka #152 hozzászólására.)
Birka: Ezzel nincs is gond. A probléma ott van, hogy ezzel együtt a szubplazmánál a VF-esek szintén csak büntetve vannak. Így abból az előnyből amiről beszélsz csak kétszeres hátrányt kapunk.
Pontszám: 6.47
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
155. hozzászólás - 2012.09.21. 20:00:47 (Válasz Popeye72 #154 hozzászólására.)
Ki kell venni a VF-et.
Minden fejlesztésnél csak jön a rinya, hogy jaj a VF. : )
Pontszám: 8.14
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
156. hozzászólás - 2012.09.21. 20:13:55 (Válasz Tigristappancs #155 hozzászólására.)
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.94
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
157. hozzászólás - 2012.09.21. 20:18:26 (Válasz Tigristappancs #155 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.09.21. 20:00:47
Ki kell venni a VF-et.
Minden fejlesztésnél csak jön a rinya, hogy jaj a VF. : )


Amikor pedig felmerült, hogy tűnjön el a VF, akkor jött a rinya, hogy jaj, kell a VF
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
158. hozzászólás - 2012.09.21. 20:26:09 (Válasz Tigristappancs #155 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.09.21. 20:00:47
Ki kell venni a VF-et.
Minden fejlesztésnél csak jön a rinya, hogy jaj a VF. : )


Tényleg az lenne már lassan a legjobb. Komplett fejlesztések épülnek CSAK arra hogy egy kicsit billentsünk mindig az EH felé a mérlegen. Rengeteg fejlesztési időt és folyamatos hőbörgést (apró nerfek) spórolnánk.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.55
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
159. hozzászólás - 2012.09.21. 21:51:35
Nem értem hogy tudtok minden témából oda kilyukadni, hogy töröljük el a VF-et. Azt mondjátok, hogy minden gondnak a kiindulópontja ez volt. Oké, értem én, itt kezdődött, de tudtommal a VF következménye lett az EH. Tehát töröljük el a VF-et és az EH-t is! Sőt, tulajdonképpen minden azóta történt fejlesztést, ami ennek a következményének tudható be. Akkor elfogadom. Addig pedig szálljatok le a témáról mert kezdenek csúnya gondolatok megfogalmazódni a fejecskémben.

(Állítólag az a baj, hogy a VF-es játékosok lassabban haladnak mint az EH-sok. Tájékoztatásul közlöm, hogy VF-el gyorsabban haladok mint bárki a környékemen.)
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.73
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
160. hozzászólás - 2012.09.21. 22:02:01 (Válasz Kvnoemi #159 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.09.21. 21:51:35
Tehát töröljük el a VF-et és az EH-t is! Sőt, tulajdonképpen minden azóta történt fejlesztést, ami ennek a következményének tudható be.
Benne vagyok! Hol kell aláírni?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője