Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szubplazma
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
301. hozzászólás - 2012.12.14. 18:12:00 (Válasz McMad #298 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2012.12.14. 17:48:51
Ki lehet (majd egyszercsak) kapcsolni.


Már ki lehet:
Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak:
(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)
Ha a prémium tagságod lejár, ez a funkció automatikusan kikapcsol.


Ott van a beállításoknál.
Vagy esetleg én vagyok lemaradva és ez eddig is ott volt,csak még nem működik?
Pontszám: 8.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
302. hozzászólás - 2012.12.14. 18:13:55 (Válasz Büyük #301 hozzászólására.)
Akkor ezt ma rakták be, csak elfelejtettek szólni róla. Vagy ott van, de nem működik
Pontszám: 7.73
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
303. hozzászólás - 2012.12.14. 18:16:15 (Válasz Bekas #300 hozzászólására.)
Ezekkel az extrákkal szeretnék rávenni az EH-sokat a vadászatra, mert akkor volt erősebb a VF-nél (V3-on bizonyosan), ha minimális vadászattal éltek az EH-sok. EZ jellemzően nem változott. Talán pár eventbe bátrabban belemennek, de...
/Én pl. maradok VF-es, mert az eventmániámat jobban szolgálja még mindíg... /
Pontszám: 7.15
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
304. hozzászólás - 2012.12.14. 18:22:00 (Válasz Büyük #301 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2012.12.14. 18:12:00
...(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)...

Köh-köh... Húúúú... Hinnye-hunnye...
Pontszám: 7.15
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
305. hozzászólás - 2012.12.14. 20:18:56 (Válasz McMad #304 hozzászólására.)
Azaz, nem találhatok plazmát? Vagy ha találok azonnal megsemmisül?

Ezt, hogy kell értelmezni?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.41
népszerűProfjohnnieFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
306. hozzászólás - 2012.12.15. 14:33:27
Sziasztok!
A szubplazmávl kapcsolatos ellenérzéseimnek szeretnék hangot adni.

Háborúban állunk egy másik szövivel, ahol engem nem ér el senki szintben mert túl kicsi vagyok. Ezzel minden szuper is lenne, mert nyugodtan élhetném a kis életem.

De a gondom ott kezdődik, hogy én 58-as szintű vagyok és 130-as szinűek kezdtek el ütni. Igaz nem veszítek semmit, de A HÁBORÚS STATISZTIKÁBAN SZAPORODNAK A VERESÉGEIM.

Szerintem ezen változtatni kellene minél hamarabb. Esetleg meghallgatnám a ti véleményeteket ezzel kapcsolatban.

Így nagyon egyszerű lesz háborúkat nyerni akár építő vagy szinthuszár karakterekkel is. A szintjükben lehet, hogy nagyon gyengék de 50-60 szinttel lejjebb akárkit elvernek...

Ez természetesen csak az én meglátásom.

További szép napot!
Pontszám: 7.80
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
307. hozzászólás - 2012.12.15. 14:43:18 (Válasz Profjohnnie #306 hozzászólására.)
Együtt érzek veled...
Kapcsold ki a Szubplazma használhatóságot a Beállítások alatt (mán ha prémes vagy + elvesznek / nem lesznek egy ideig szubplamáid), vagy menj Katakombába, vagy...
Mindegy.
Értsd meg, hogy megy a "magas szintűek megvédik ezzel is a farmolt kicsiket" /nem én mondtam/. :-X
Kieg.: Remek dolog ez a szubplazi. Attól függ melyik végéről nézzük. :S
A hozzászólást McMad módosította 2012.12.15. 14:43:57-kor
Pontszám: 7.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
308. hozzászólás - 2012.12.15. 15:11:08 (Válasz Profjohnnie #306 hozzászólására.)
A beállítások menüben a prémiumos játékosoknak kikapcsolható (elveszíted az összes szubplazmád, de nem fognak tudni támadni).

Igaz, azzal egyetértek, hogy a háborúban ennek NEM szabadna számítania.
Pontszám: 8.87
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
309. hozzászólás - 2012.12.21. 22:25:19 (Válasz Craslorg #299 hozzászólására.)
Craslorg:
Én nem azért lettem VF-es, mert kevesebb TP jön, hanem azért mert egy teljesen más játékstílust jelent mint az EH. Az EH-snak, mivel főként a portyából van a bevétele, ezért a célpontok aktivitását figyelve naponta akár 5-6 alkalommal is be kell lépnie, persze csak, ha a szintje szerinti topon szeretne maradni, és e mellett időnként (elsősorban kényszerből: event, VT stb.) vadászik. Míg a VF-es naponta 1x (esetleg 2x) lép be a játékba, és 1-3 óra alatt elkölti a CSP-t, TP-t, közben esetleg portyázik párat (ha optimalizál, akkor csak kihívásozik). Mivel ÉN nem tudok naponta 5-6 alkalommal belépni, ezért VF-ezek. Az egyensúly akkor borult fel, amikor Miklósék azt feltételezték, hogy aki vadászik és portyázik is, az csak EH-s lehet, pedig (a játék stílus miatt) lehet VF-es is. Onnantól kezdve, hogy az EH-soknak el kezdték tápolni a vadászatot (és az EH-t is), a VF-eseknek viszont nem tápolták a portyázást (és a VF-et sem), minden ami az EH-sokat tápolta borította az egyensúlyt (AF, esszencia, agyar, szubplazma stb., stb.). A gond az hogy, aki azért VF-ezik, mert nincs lehetősége naponta 5-6 alkalommal belépni (munka, család, egyéb), azok nagyrésze abba hagyja a játékot, amikor már a játék élményét komolyan befolyásolja az EH egyoldalú túltápoltsága. Ez V1-en valahol 110-130. szint környékén van.
Pontszám: 7.94
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
310. hozzászólás - 2012.12.21. 22:29:39 (Válasz Viszok009 #305 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2012.12.14. 20:18:56
Azaz, nem találhatok plazmát? Vagy ha találok azonnal megsemmisül?

Ezt, hogy kell értelmezni?


Valószínüleg a már megszerzettek semmisülnek meg, mivel eladni nem lehet, és lemondasz a szubplazmázásról.
Pontszám: 8.38
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
311. hozzászólás - 2012.12.21. 22:39:19 (Válasz Popeye72 #309 hozzászólására.)
Az EH-snak 2-3 óra se kell. Fertőtlenedve 5 percenként le tud 5 támadást tolni, ami azt jelenti, hogy a napi 25 PP-t, ha lefelé támad, márpedig EH-sként úgy éri meg az AF-ekkel, akkor fél óra alatt végez a napi dolgaival. Ez persze egy átlag EH-s, mint ahogy te egy átlag VF-esről beszéltél. Egy kiemelkedő VF-es bizonyos szint felett a térkapuval olyan LE/TP-t ér el, hogy csak nyekken. Emellett fixen 220 LE/TP a minimuma a portyára, ha a küldiket pörgeti. (Emlékeim szerint erre van beállítva a küldinyeremény TP-je, ha csupa 0 LE-s csatái vannak.) Egy jó VF-es tud portyázni. Aki EH-ra építi a karaktert, annak a vadászat felejtős. Persze így kevésbé tud küldiket pörgetni, mert nincs állatelfogás. Ha van, akkor már számolni kell, hogy mennyivel romlik az aránya.
Aki viszont VF-esként csak vadászik, EH-sként csak eltolja a PP-it, azok közül az EH-snak kell kevesebbet a gép előtt töltenie. Egy átlag EH-s nem nézegeti az ellenfeleit és mérlegel mikor lehet nagyot szakítani. Ő lefelé üt ideális szinttávra és ha EH fölött nyer, az csak jó, de ha soha nem éri el, akkor se rossz. Mindezt fél óra alatt. Mint írtad, neked 2-3 óra a napi vadászat átlagban. Az viszont kicsit hosszabb idő.
Hangsúlyozom ez az én véleményem, de ezek alapján annak, aki szerint a VF rosszabb, mint az EH, ha az idő csak ami tényező, akkor megéri váltani.
Pontszám: 8.49
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
312. hozzászólás - 2012.12.22. 01:13:47 (Válasz Craslorg #311 hozzászólására.)
Elgondolkodtató, amit írtál. Az EH-t kicsit félre ismertem (az idő tényezőt tekintve). Lehet, hogy érdemes átgondolnom pár dolgot ezzel kapcsolatban.

Idézet: Craslorg - 2012.12.21. 22:39:19
Egy kiemelkedő VF-es bizonyos szint felett a térkapuval olyan LE/TP-t ér el, hogy csak nyekken. Emellett fixen 220 LE/TP a minimuma a portyára, ha a küldiket pörgeti

Emlékeim szerint 180 LE/TP fölött ad +TP-t a küldinél tehát nem a minimum, hanem a maximum.
Pontszám: 8.38
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
313. hozzászólás - 2012.12.22. 07:02:08 (Válasz Popeye72 #312 hozzászólására.)
A 180 lehet, azért is írtam, hogy emlékeim szerint , de nem maximum, mert: Megnézi, mennyi a küldiért kapott alap LE és hogy ehhez a portyák során mennyi TP-t kaptál. Ezt egészíti ki TP ügyileg - ha szükséges - 180 LE/TP-re. Ezen felül bónusz lehet a portyában elszívott és rabolt LE, ami így nyilván minimum 180 LE/TP lesz a végén, de a mennyiségtől függően nőhet. Nyilván akkor lehet kevesebb, ha olyan szintekre ütöttél, ahol sok TP-t kapsz. VF-esként nyilván érdemes minimumra ütni, hogy ez az LE/TP minimum összejöjjön. Ha mellette LE-szívás is van, akkor plán megérte. Emellett a VF-es a térkapus TP-t is csökkenti, amivel magas LE-szívás mellett már 4-500-as LE/TP-k jönnek össze, de ha nincs is annyi LE-szívás, akkor is 2-300 összeszedhető (+ küldijutalom).
Pontszám: 7.74
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
314. hozzászólás - 2012.12.22. 09:22:46
Kérdés: Lehet csak én emlékszem rosszul, de nem úgy volt, hogyha valakit szubplazmával támadnak, az nem számít bele a győzelem/vereség arányába?
Itt nem a háborús arányra számolok, hanem a sima plazmázásra.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.71
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
315. hozzászólás - 2012.12.23. 12:57:07
A háborúban nem szabadna, hogy számítson, főleg úgy, hogy a Háború csarnoka révén jelentős előnyhöz jutnak!
Itt a példa 18 szinttel feljebbről szubplazmával: A csatában összesen 7410 sebzést okoztál, és 15850 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába. Ha a háborút megnyeritek, a lélekkútból 14820 lélekenergiával kevesebbet fogtok zsákmányolni. (Ha elvesztitek, az ellenfeletek pedig ennyivel többet)
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Ha nem akarjátok a háborút folytatni, lehetőség van kapitulációra.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 7.07
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
316. hozzászólás - 2012.12.23. 14:50:09 (Válasz Rius #315 hozzászólására.)
Ez a lehetőség mindenkinek adott. Nálatok is van aki engem üthetne...
Pontszám: 5.85
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
317. hozzászólás - 2012.12.23. 16:00:03
Hát ez a szubplazmázás teljességgel röhej. Már írtam Miklósnak ezzel kapcsolatban, de gondolom újév előtt már nem fognak változtatni rajta.


125-ös szintről támadni 38-as szintre. Ez aztán a hatalmas teljesítmény. Ez aztán tényleg megoldotta a célpont gondokat és sokkal jobb, minthogy normális körülmények között lehessen másik világra áttámadni (V2-re pl).

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 1 sebzést okoztál, és 9265 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába. Ha a háborút megnyeritek, a lélekkútból 2 lélekenergiával kevesebbet fogtok zsákmányolni. (Ha elvesztitek, az ellenfeletek pedig ennyivel többet)
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
NoFear - V1
Pontszám: 7.76
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
318. hozzászólás - 2012.12.23. 16:06:56 (Válasz NoFear #317 hozzászólására.)
És még a vereségeidbe is beleszámít
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
319. hozzászólás - 2012.12.23. 16:23:37 (Válasz Quellon #318 hozzászólására.)
Na igen, azt is megírtam neki, bár úgy tűnik azt konkrétan észre sem vette a levélben. De az még igazából a kisebb gond vele, az max bosszantó. Nade az, hogy háborúban előveszik 100ezer szinttel magasabbról, mint "taktikai" elemet, hát ez aztán a taktikai húzás valóban.
NoFear - V1
Pontszám: 7.76
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
320. hozzászólás - 2012.12.23. 16:48:15
Én is felvetettem Miklósnak, hogy a szubplazma kapcsán igazán lehetne finomhangolni...
Egyrészt, hogy NE számítson bele a háború statisztikájába, ha így támadnak meg. A másik pedig, ami szintén bosszantó, hogy növeli a vereségek számát is a vesztett félnek. Mert biztos valaki Jani, mert szintsávon kívülről be tud ütni valakit, bár szerintem ez annyira nem nagy szám.
Szóval, ha már be is üt, akkor ne számítson bele a győzelem/vereség arányba. Legyen "arénaszerű". Az sem számít bele az arányokba.
De a háború és a vereség aránypár azért bosszantó...

Miklós azt mondta, hogy január 2-ig nincs fejlesztés, utána pedig V4/Xeno (nem értettem, hogy ez miért lehet akadály, mert ezek már bejáratott dolgok), és utána lehet róla szó, hogy változtatásképp fel lessen vetve a fórumon.
Ezt ÜSZ-en beszéltem vele.
A hozzászólást Paco módosította 2012.12.23. 16:49:03-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője