Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szubplazma
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
321. hozzászólás - 2012.12.23. 17:37:57 (Válasz Paco #320 hozzászólására.)
Akkor V4 végéig kikapcsolható se nagyon lesz... ha lesz egyáltalán valaha... (mondjuk engem nem zavar - eddig)
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
322. hozzászólás - 2012.12.23. 18:05:12 (Válasz Paco #320 hozzászólására.)
Rakjátok archívumba a szubplazmás vereségeket, aztán visszamenőleg meg tudjátok reklamálni a vesztes csaták számának statisztikáját.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
323. hozzászólás - 2012.12.23. 18:30:54 (Válasz Ariel #322 hozzászólására.)
Nem mindenki tart meg minden logot, így magamból kiindulva nem biztos, hogy mindenki megtartja az összes, szubplazma által kapott vereségét. De ettől még könnyedén vissza lehet keresni a JV által a logokból, hogyha valaki jelzi majd. Szerintem. Elvégre ennek nem kellene nehézséget okoznia, ha már ennyire nem akarnak vele foglalkozni.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
324. hozzászólás - 2012.12.23. 18:39:02 (Válasz Paco #323 hozzászólására.)
Ha csak 1-2 ember jelzi, akkor lehet, hogy kibogarásszák a logból. Ha 50, akkor lehet, hogy jön a válasz, hogy sajnos visszamenőleg nem tudják átírni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
325. hozzászólás - 2012.12.23. 18:52:05 (Válasz Ariel #324 hozzászólására.)
Akkor talán nem kellene addig várni, hogy ennyien sírjanak. Ezért kellene előbb cselekedni.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
326. hozzászólás - 2012.12.23. 18:55:45 (Válasz Quellon #321 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.12.23. 17:37:57
Akkor V4 végéig kikapcsolható se nagyon lesz... ha lesz egyáltalán valaha... (mondjuk engem nem zavar - eddig)


Mar hetek ota kikapcsolhato.
Pontszám: 7.06
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
327. hozzászólás - 2012.12.23. 19:32:28 (Válasz Kocos #326 hozzászólására.)
Jé tényleg, ezer bocs meg egy anyamedve pedig nem most láttam először, de annyira periféria számomra, hogy teljesen kiment a fejemből.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
328. hozzászólás - 2012.12.24. 00:06:25
Amellett hogy egyetértek vele, hogy nem szabadna beleszámítania a háborús statisztikákba a szubplazmának, van ám egy pozitív vonzata is a történetnek, ami felett mindenki elsiklik.

Idáig nemegyszer megtörtént, hogy egy szövit, amelynek szintben szét voltak szóródva a tagjai, csak azért tudtak háborúban elintézni, mert egy olyan szövi támadta meg őket, akik olyan szintsávban voltak, ahol a védekező szövetség tagjai gyengék voltak. És a magasabb, erősebb szintű tagok kénytelenek voltak végignézni, hogy egy kisebb, gyengébb tagokkal teli szövetség megverje őket háborúban, mert képtelenek voltak bármit is tenni ellene.
(Feltéve hogy a segítségnyújtás is kevés volt a támadók ellen)

Persze lehet mondani, hogy nem kell felvenni kicsi, gyenge tagot, akit sokat ütnek el lehet zavarni katakombába, de mind tudjuk hogy sok esetben ez nem járható út, az pedig sehogy nem lehet cél, hogy csak az azonos szintű, erős karik alkossanak egy-egy szövit.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
329. hozzászólás - 2012.12.24. 05:19:06
Szervusztok!

Abban mi a játék, meg az öröm, hogy 40+ szintre üt lefele? Megsütheti a kamrabevételét, mert a vadászatonként kapott LE-mennyiség drasztikusan csökken, tehát a kamrabevétele is meredeken zuhan. Nekem teljesen haszontalan a fejlesztés, mert ami miatt megérte volna szintsáv fölé ütni, azt azonnal lezárták. (Akad néhány LE-gazdag célpontom, aki kicsúszott felfele, de a szubplazmával sem kamrázhatom, így kutyafülét sem ér.) Az pedig, hogy a háborúban a szubplazmás győzelmek beszámítanak, az olyan, mintha az arána-csaták veszteségét is beszámolnák. Irreálissá teszi az állást.

***
Ja igen: Lan, a besegítő csapkodás azért nem nagyon van figyelembe véve, mert ugye 60% Ép feletti célpontokat üthetnek vele. Ez ritka szerencse, háborúban nem valószínű, hogy gyakran előfordul.

NoFear: Neked is ez a lehetőséged, 60% alatt a támadó nyuszi nem tehet ellened semmit.
A hozzászólást Awenhai módosította 2012.12.24. 05:23:45-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.65
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
330. hozzászólás - 2012.12.24. 07:22:27 (Válasz Awenhai #329 hozzászólására.)
HT-s napon egy hozzám képest 40-50, de akár 80 szinttel alacsonyabb szintű is termel 2 milla bevételt. Az már 20.000 LE a kamrába. Ezt nem nevezném rossznak.

Lan: A háborús rendszert nem így kellene megreformálni. A szubplazmának egyetlen célja kellene, hogy legyen: Célponthiányon javítani. Sehova és semminek sem szabadna a védekező fél tekintetében számítani: háború, statisztika (bár ez még talán annyira nem gond), ÉP-veszteség, kamra.
Pontszám: 7.73
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
331. hozzászólás - 2012.12.24. 07:36:52 (Válasz Craslorg #330 hozzászólására.)
Szervusztok!

Cras: És ugyanez szintedben mekkora? Azzal hasonlítsd össze, hogy a szintedben lévőtől mennyit szerezhetsz. Ez szerintem legalább a duplája, ha nem a többszöröse. Én erre értettem a veszteséget. És így nézve már nem éri meg, építőrabszolga meg nagyot tud koppanni, mert semmije sincs, csak a szintje. Aki meg nem építőrabszolga, annak meg akad elegendő elverhető ellenfél, kivéve tán a toplista első tíz (na jó, talán húsz) helyezettjét.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.65
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
332. hozzászólás - 2012.12.24. 10:39:31 (Válasz Awenhai #331 hozzászólására.)
A szintem környékén tudok kamrázni 5 HT napost és mellette lenne 10 nem HT napos. Az 5 mindegyike összeszed 2-2 milliót, a 10 nem HT-s 1-1 milliót. Ennél jobb kamrabevétel, ha azt a 10 nem HT-st lecserélem alacsonyabb szintűekre akik összeszednek 1.5-1.5 milliót. 20 millió helyett lesz 25 millió a bevétele a kamrázottaknak, ami 50k plusz LE. Nyilván sarkított a dolog, de a kamra tekintetében máris jobban jártam a szubplazmával. Megjegyzem még egyetlen szubplazmát sem használtam el és nem is tervezem, de a lehetőséget valószínűleg sokan ki fogják használni, ha ez így marad.
Pontszám: 7.73
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
333. hozzászólás - 2012.12.24. 12:07:59
Amióta szubplazmát használok, 3-4x több a kamra Le, mint előtte, és a hajam se korpás. Szóval szerintem jó dolog.
Pontszám: 6.14
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
334. hozzászólás - 2012.12.24. 12:10:33 (Válasz Awenhai #329 hozzászólására.)
40 szintre is megvan az öröm, na de 150 szinttel lefelé ütni, na az az igazi
Pontszám: 5.95
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
335. hozzászólás - 2012.12.25. 05:45:30 (Válasz Craslorg #332 hozzászólására.)
Szervusztok!

Cras: Te igen valószínű, hogy beleesel az általam kivételként megnevezett csoportba. Neked komoly segítség lehet a küldizésben, de a középmezőnyben már felesleges. Semmilyen hatás nem érhetné a megtámadottat, sem a kamra, sem a háború okán, pont azért, mert így az ellenfélnek esélye sincs semmire, teljesen biztos a támadó győzelme. Egy ilyen támadás hatása nem csak a pókokat keserítené el, hanem bárkit, aki ennek a fejlesztésnek aktuálisan a szívóágára kerül.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.43
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
336. hozzászólás - 2012.12.26. 23:57:35 (Válasz Awenhai #335 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2012.12.25. 05:45:30

Semmilyen hatás nem érhetné a megtámadottat, sem a kamra, sem a háború okán, pont azért, mert így az ellenfélnek esélye sincs semmire, teljesen biztos a támadó győzelme.


Én azt az egy kivételt beletenném, hogy háborúban ha a védekező szövetség egy tagja szubplazmával megy a támadó szövetség egy tagjára, az számítson bele az eredménybe. (Akkor is, ha veszít.) Fordítva ez ne működjön.
Elég bosszantó, ha egy szövetség utazik a szövetségem gyenge rétegére, én pedig 50-80 szinttel magasabbról tehetetlenül nézem, hogy háborút veszítünk.
A katakomba pedig nem megoldás, mert 3 hétre elzárni a játéktól valakit aki amúgy szívesen játszana, kissé unfair.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2012.12.27. 00:00:37-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.81
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
337. hozzászólás - 2012.12.27. 06:44:16 (Válasz Ezüstszél #336 hozzászólására.)
Ez jó ötletnek tűnik! Mármint, hogy háborúban a védekező szövi élhessen a szubplazmával (tehát számítson az is, ha egy 150-es lever egy 50-est), a támadók pedig nem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.24
népszerűChiborgFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
338. hozzászólás - 2013.01.09. 20:08:55 (Válasz Quellon #337 hozzászólására.)
Ez semmi esetre se jó ötlet. Már ne haragudjatok, de egyáltalán nem fair, hogy a védekező vagy támadó szövetség gyengébb tagjai elmenne katába, és a sokkal-sokkal magasabb szintű tagok szubplazmával végigjárják a másik szövetséget, és megnyerik a háborút. Ez nem fair. Van segítő kéz, ha annyira tétlenül nézitek, ha megverik a szövetségetek gyengébb tagjait. A játékegyensúlyt teljesen felborítja az, hogy a szubplazmás támadásokat beleszámolják a háborúba, és szerintem sok játékos nem azon fog gondolkozni, hogy majd lesz valahogy, ezt is kibírjuk, hanem azon, hogy törölni fogja a karakterét.
Pontszám: 6.67
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
339. hozzászólás - 2013.01.10. 07:28:52 (Válasz Chiborg #338 hozzászólására.)
Az SK ló****, a gyengéken nem segít, csak az erőseket teszi abszolút verhetetlenné a környezetükkel szemben.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.18
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
340. hozzászólás - 2013.01.10. 14:25:07 (Válasz Quellon #337 hozzászólására.)
Szerintem meg ez egy álszent hozzáállás,


Ne számítson a háborúba semmilyen formában, mert egyszerűen megöli a háborút.Egyetlen szövi sincs, aki oroszrulett módjára indítana háborút.Nyilván olyan célpontot keresünk,akiket jó eséllyel le tudunk győzni.Ez a célpontválasztás lehetetlenné válik, ha a plazma is beleszólhat.
Egyetlen eredménye lenne, még sokkal inkább rászállnának a leggyengébb szövikre, mert eddig azért volt némi egészséges virtus is,
hogy a velünk egyforma erejű, vagy akár kicsit erősebb szövit is elverhetjük.Ennek így vége.
Báró Samedi
Pontszám: 6.69
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!