Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szubplazma
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
101. hozzászólás - 2012.09.20. 11:26:38 (Válasz Miklós #99 hozzászólására.)
"Nem akarom, hogy barátságos portyára hívjanak, és én sem akarok kihívni másokat.
Nem akarom, hogy a kristály horda tagjai megtámadjanak, és én sem akarom támadni őket."

Ezeket így meg lehet csinálni prem tagság nélkül is. Ennyi erővel ezt is meglehetne.
Zavaró, hogy ennyire rámentek a pénzre.
Lehessen véleményem szerint kikapcsolni, akár premesség nélkül is. Az olyan jutalmat pedig, ahol szubplazma a jutalom és ki van kapcsolva, azoknak ne járjon/kapjon. Szerintem mindenki képes mérlegelni és dönteni, hogy neki mi a jó.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.92
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
102. hozzászólás - 2012.09.20. 11:40:57 (Válasz Paco #101 hozzászólására.)
A beállíthatóság leprogramozása a sok kivétel és feltételkezeléssel együtt kb. annyi lesz, mint maga a szubplazma használat. Épp ezért biztos szeretnék lenni benne, hogy erre a sok munkával járó kényelmi funkcióra ténylegesen azoknak van szüksége, akik fenntartják a játékot.
Pontszám: 7.75
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
103. hozzászólás - 2012.09.20. 11:41:32 (Válasz Miklós #99 hozzászólására.)
Még mindig probléma:
"Ja de én vagyok az überpók és eddig senki sem tudott szétverni, a büszkeségem csorbát szenvedne ha naponta 20-an elvernének ezután."


Erre csak annyit reagálnék, hogy az elég sok "munkába" kerül hogy valaki über legyen a szintjén. Igen is eléggé lehangoló lenne hogy a nagyon jó GY/V arányunk egy ilyen fejlesztés miatt leromoljon az ötleted miatt! A Templomot sem csinálom az új karakteremmel, mégsem vagyok gyenge a szintemen... Ha TP-t akarsz "etetni" velünk, akkor úgy hozd pariba az EH-t és a vadászatot hogy tisztességes LE-t adtok a vadikért. Ha ennek az az ára hogy megszünteted a VF-et... Az már a megnövekedett LE-vel elfogadható lenne. Beindulna a mozgás, szintlépés mindenki normál TP-t kapna és nem felezettet. Hiszen ezt szeretnéd, vagy nem?
Dobhatsz be ezen kívül akármilyen fejlesztést, nem fogunk sokat vadászni ilyen "gyalázatos" LE/TP arány mellett amit a vadászatra adtok.
Éppen elég "baj" hogy az állat elfogáshoz vadászni kell, meg az eventeken a kötelezö minimumot.

----

"Szó sincs VF-ellenességről. Mindössze arról van itt szó, hogy a tárgy pontosan ugyanolyan erős legyen a VFeseknek és az EHsoknak is. Pontosan ugyanannyival növeli a LE/TP-t mindenkinek. Egyébként egy EHs kevesebbet vadászik, mint egy VFes, tehát ez a fejlesztés valójában pont, hogy a VFeseket tápolja."

Ha a VF-et tápolja jobban akkor meg minek, az EH-s pár plussz portya lehetöség miatt nem fogja "hülyére" vadászni magát.
Sokan nem értjük itt a fejlesztés hogyanját és mikéntjét. Átolvasva az egész topicot még mindig azt gondolom hogy se füle se farka ennek a fejlesztésnek.
Pontszám: 7.93
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
104. hozzászólás - 2012.09.20. 11:51:53 (Válasz Miklós #102 hozzászólására.)
Érdekes.
Azért ne szaladjon már el ennyire az a bizonyos paci.
Egyrészt, mi NEM kértük ezt a fejlesztést. Tehát arról, hogy mennyibe kerül a leprogramozás, stb... nem a mi reszortunk. Fizetünk mi más funkciókért, amiből azért rendesen lehet bevételetek. (és ekkor ugye ez csak magyar viszonylatban, mert nem néztük a külföldi szerverekről való bevételt, stb.)
Ha pedig ennyire sokba van a leprogramozása, akkor miért is van erre szükség...?
Nem érzem reálisnak.
Hiszen nem hallottam olyat, hogy a kihívásnál vagy a KH-ál, amikor bekerült a válaszhatóság, hogy akarjuk-e vagy nem, akkor is így felkerült volna az anyagi vonzata. Itt meg igen? Kicsit simlik ez a rész.
Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne a kikapcsolást betenni. Hiszen a rendszer "elve" ugyanaz, mint a fentebb említett másik 2 résznél: nem akarom használni és nem akarom, hogy rajtam használják.
Itt sem lenne ez lényegében szerintem másképpen. Eddig is meg lehetett ezt oldani, most is meglehetne.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.17
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
105. hozzászólás - 2012.09.20. 11:54:01
Nekem nem tetszik a fejlesztés és én a fizetős játékfenntartós karakterek között vagyok

ui.: csak nekem tűnt fel, hogy így az eddigi ütőtávon belüli szkarabeuszos célpontokat is be lehet kamrázni mindenféle veszteség nélkül??? (na talán ez az egyetlen pozitívum, ami persze a szkara tulajdonosoknak igen csak nagy érvágás )
Pontszám: 7.90
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
106. hozzászólás - 2012.09.20. 13:08:25
Nagy baromság ez a fejlesztés....

Nehogymár a vf-esek szívják, meg mert anno lett egy rossz átgondolatlan döntés (vf, eh) hozva a behonál, és nincs elég topszintű játékos.....

A top kariknak már ígyis egy csomó dolog ki lett találva, ami nem izgatott addig, míg agyon nem var nap mint nap egy nálam 50-60 szinttel nagyobb, tulösszegnem nem biztos, hogy jobb, de felszerelésben mindenképp szinthuszár........


Találjatok ki mást
Pontszám: 7.29
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
107. hozzászólás - 2012.09.20. 13:39:47
Én is fizetös és VF-es vagyok Nem tetszik ez a fejlesztés,és ha behozzátok akkor inkább más játékra költöm azt a pénzt amit eddig a VU-ra költöttem
Pontszám: 5.94
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
108. hozzászólás - 2012.09.20. 13:43:08
Nem ertem mert faj ez a VF-eseknek, hiszen semmilyen hatrannyal nem jar, leszamitva a kevesek altal emlitett "jajj istenem neha a magasbol elpi**aznak" erzest. Effektiven nincs LE kavics veszteseg, az allatok sem sebzodnek es talan meg EP veszteseg sem lesz. Mi a problema ezzel?

En is VF-es vagyok, bebetonozottan es nekem ez a dolog csak szinesito jelleggel hat meg ugy is, hogy valoszinuleg nagyon ritkan fogom csak hasznalni.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.63
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
109. hozzászólás - 2012.09.20. 14:04:48
szerintem ki kéne venni a VF-et
mindig azzal van a baj : )
Pontszám: 7.18
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
110. hozzászólás - 2012.09.20. 14:19:26 (Válasz Truth80 #108 hozzászólására.)
Beherit,:
már egy ideje EH-t tolok és nem tudom mit színesít a játékon, ha egy 170. szintű rommá ver illetve, ha én rommá verem a rég lehagyott farmjaimat????

A korlátlan támadás már okozta más játék halálát is és az én személyes véleményem szerint a jelenlegi rendszer is igazságtalan a túl nagy ütőtáv miatt (de ez az én meglátásom), persze megértem, hogy kell az új célpont az élen rohanó játékosoknak, mert piszok unalmas egyedül a játék, de a jelenlegi fejlesztés ezt nem oldja meg ellenben piszokul morálromboló.

Minek nézzek egy olyan csatát amibe jön valaki és sebez rajtam 30000-et varázslattal és vége is a küzdelemnek. Na ez piszkosul színesíti a játékot. Ehhez gratulálok!!!

Inkább olyan érdekes ötlete fejlesztéseken kellene elgondolkodni, ami csak a top számára elérhető (nem a top 10-re gondoltam, hanem a top 100-150), kell hozzá pp és hasonló tápot ad mint a jelenlegi portya. Nem kellene korlátozni az EH-ra, mert az aki ki szeretné próbálni úgy is erőltetni fogja a szintlépéseket, de ehhez valami ötletes jó fejlesztés kellene, ami tömegeket mozgat meg és nem megosztja a játékosokat.

pl.: Lehetne egy dimenziókapu, ami a más világok kristályos karaktereinek/ karaktereinek az elérését teszi lehetővé. Ez a küzdelem egyoldalú, csak a támadó nyer/veszít rajta, a célpontnál a csata meg sem jelenik. Ezzel igazán színesebbé lehetne tenni a játékot, lennének új célpontok, lehetne Le-t is rabolni és senkinek sem fájna, persze addig amíg nem veszít, de ez csak az én agyszüleményem bár ez nem hiszem, hogy tömegeket mozgatna meg?!
Pontszám: 8.62
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
111. hozzászólás - 2012.09.20. 14:29:19 (Válasz Yasmina #110 hozzászólására.)
Nem csak a Te agyszüleményed, szerintem is többet érnénk el a KH létszámának további növelésével.

mod: helyesírás
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.09.20. 14:33:24-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.87
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
112. hozzászólás - 2012.09.20. 14:45:32 (Válasz Yasmina #110 hozzászólására.)
Yasmina: A sajat velemenyem irtam le. Nem feltetlenul akarok tul sokat belemagyarazni, a szinesito jelleget arra ertettem hogy egy uj lehetoseg kerul a jatekba, ami akar meg hasznos is lehet. Mivel valodi kart nem lehet vele okozni, csak hasznot huzni belole, nem gondolom hogy olyan nagy problema lenne. Nyilvan lesznek akik allat modjara elvezkednek -50 szintre, de lehet hogy olyan is lesz aki igazi taktikai lehetoseget talal benne. Pl. ha elso szintueken lehet gyakorolni a krit vari kuldetest az nem is rossz elkepzeles
A celponthianyhoz es a tophoz tartozo reszehez nem tudok mit hozzaszolni, mivel mindkettotol messze vagyok meg.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.95
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
113. hozzászólás - 2012.09.20. 14:52:01 (Válasz Craslorg #74 hozzászólására.)
Craslorg: Ott a pont. A térkaput tényleg nem vettem figyelembe. Azzal eggyütt nekem is közelebb van a 400-hoz, mint a 300-hoz.
Pontszám: 5.40
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
114. hozzászólás - 2012.09.20. 14:52:28
Ez eddig a leghülyébb fejlesztési ötlet ami ki lett találva ha mégis bevezetésre kerül akkor csak is kikapcsolhatoan legyen!(mindenki számára)
Szerintem arro kéne szavazást kiírni hogy hányan szeretnék ezt mert végigolvasva elég kevesen.
Pontszám: 6.91
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
115. hozzászólás - 2012.09.20. 14:54:29 (Válasz Klarinét #103 hozzászólására.)
Ezt a marhaságot remélem te se gondolod komolyan!
Szerinted mégis minket érdekel hogy menyibe kerülne? Ha nem csinálnátok meg egyáltalán az semmibe se kerülne és panaszok se lennének azért mert nem úgy sikerül mint szereteték volna.
Bocs egyel följebb levő Hsz-re reagáltam.
A hozzászólást Buttgereit módosította 2012.09.20. 15:10:34-kor
Pontszám: 6.91
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
116. hozzászólás - 2012.09.20. 15:02:54 (Válasz Paco #94 hozzászólására.)
nekem sincs termeszetesen semmi gondom :-)
csak jo volt reggel felkelni es olvasni amint a kollegano lehulyezett mert ugy jatszom ahogy Miklosek terveztek a jatekot es ha emellett kifut alolam a jatek akkor alljak le es ne jatsszak... remelem erzed benne te is hogy valami nem stimmel a gondolatmenettel.
En csak visszakerdeztem hogy o mit szolna forditott helyzetben...
de mind1 hagyjuk mar kicsit tul van ez lihegve :-)
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
117. hozzászólás - 2012.09.20. 15:21:56 (Válasz Craslorg #6 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.09.19. 15:14:49
Sok karakternek elég frusztráló lesz, ha virít az eddigi csatáid


Igaz. Félek tőle, hogy sok nyavalygás lesz miatta, pedig az ötlet szép és jó. De az emberek egy része hajlamos érzelmi alapon megközelíteni a kérdést, és őt akkor se verje meg senki ha szubplazma.
Pontszám: 7.26
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
118. hozzászólás - 2012.09.20. 15:24:00 (Válasz Miklós #8 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 15:19:00
Ennek lesz egy párja is, az ősgyémánt, de az ennél jóval egyszerűbb, azt talán nem kell ennyire kivesézni: portyázás során lesz esély szerezni (ugyanúgy relikviával AF képességgel max. 5%), és a vadászat során az óriás méretű szörnyből szerzett LE-t növeli 50%-kal (a VF ezt a bónuszt nem duplázza), minden óriás szörnynél elhasználva 1 ősgyémántot.


Vajon kihívással is szerezhető lesz?
A VF nem duplázza kitételre miért van szükség? Van amit a VF dupláz? Vagy van ilyen terv?
Pontszám: 7.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
119. hozzászólás - 2012.09.20. 15:28:22 (Válasz Craslorg #11 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.09.19. 15:23:19
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 15:19:00
...Ha a támadó nyer, LE-t TP-t csak akkor kap, ha van EH-ja....


Gyakorlatilag TP nélkül küldizés és/vagy állatfejlesztés a kihívás mellett, nulla kockázattal? Még ha a küldinél a küldijutalom ad hozzá TP-t.


Ha kb. 20 vadaszatert jar egy plazma, az nem tunik szamomra TP nelkuli megoldasnak.
Pontszám: 7.02
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szubplazma
120. hozzászólás - 2012.09.20. 15:42:44
Olyan fejlesztésnek örülnék h pl a vadászatért több LE-t kapnánk.Tiszta röhej,h 98-as szinten,310-es szerncsével a nagyobb állatért ad 2800 LE-t.
Pontszám: 3.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!