Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
161. hozzászólás - 2008.12.19. 18:05:25
Nekem lenne egy új küldi ötletem győz le Térkapus szörnyet x alkalommal mivel már van Térkapu pont is lehetne 3,4,5 győzelem is nem lenne túl gyors a feladat sem túl könnyű de szerintem ez a lényege a küldetésnek,hogy nem ingyen LE lehet szerezni vele hanem küzdeni kell érte.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.59
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
162. hozzászólás - 2008.12.20. 01:26:44 (Válasz Tyberius06 #159 hozzászólására.)
Ahoj!

Nekem is birizgálta a csőrömet a "Lépj 3 szintet!" vagy a "Lépjen az állatod 5 szintet!" küldetések és írtam Miklósnak.

A válasz (sajnos) eléggé egyértelmű: azért ilyen a rendszer, hogy "ne legyen 10. szinten mindenkinek 1000 teljesitett küldetése".

Úgyhogy marad ilyen.

P

Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
163. hozzászólás - 2008.12.20. 11:23:40
A pontszámok alapján úgy látom többeknek is tetszik a küldetés javaslatom remélem Miklós is felfigyel rá és beteszi következőnek.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
164. hozzászólás - 2008.12.21. 11:31:28 (Válasz Meszy86 #163 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2008.12.20. 11:23:40
A pontszámok alapján úgy látom többeknek is tetszik a küldetés javaslatom remélem Miklós is felfigyel rá és beteszi következőnek.


remélem nem, mert már így is gáz, hogy aki nem szövetségtag, az menthetetlenül megakad... elég lett volna 2 szövetségküldetés, hogy a magányos farkasok legalább egyet tovább tudjanak vinni.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
165. hozzászólás - 2008.12.21. 11:32:50
amúgy, ahogy látom, 59 küldetésnél vannak megakadva a nagyok - mindenkinél ugyanazok maradtak meg vajon? gondolom a 10 döntetlen az egyik, de a többi melyik lehet?
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
166. hozzászólás - 2008.12.21. 11:36:23 (Válasz winnie #165 hozzászólására.)
hát a másik szerintem a császáros mert elvileg addig nem jutottak el(de kitudja én nem láttam a legendájukat de elég rendszeresen jönnek az ilyen küldik)a harmadik meg talán az állatos (amikor többet kell sebeznie)bár ez azért teljesíthető ha az illető hajlandó sok időt bele ölni(lehet épp ezzel próbálkoznak )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
167. hozzászólás - 2008.12.21. 11:59:18 (Válasz Hauer92 #166 hozzászólására.)
Az állatos teljesíthető könnyedén. A döntetlen és a császáros biztosan ott van, utóbbi 6 szintenként jön - azaz csak 32-en lehet megoldani. A harmadik még nincs benne a wikiben.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
168. hozzászólás - 2008.12.21. 12:26:26 (Válasz Mortimer #167 hozzászólására.)
igazad van én egy kicsit magamból indultam ki mert hogy az én állatom vagy ájult vagy nincs morálja(vagy mindkető)de alig tudom használni úgy hogy be kell újítanom egy újat mert ennek nagyon kevés az ÉP-je(a v2-es meg nagyobb szintű és kb fele annyi az ÉP-je)bocs igaz erősebb állattal tényleg könnyű megcsinálni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
169. hozzászólás - 2008.12.21. 14:07:45
Ezeket látjuk (mi, 59 küldisek):
Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
Járulj a császár színe elé!
Érj el döntetlen 10 alkalommal!

Térkapu 25-ön jön, tehát császár 30 is lehet...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
170. hozzászólás - 2008.12.21. 16:49:08
Vannak jó nehéz küldetések is.Pl.:Válaszolj helyesen 10 kvízkérdésre egymás után.
Nekem ezzel el kellett szórakoznom egy ideig,mire sikerült megcsinálni.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
171. hozzászólás - 2008.12.21. 19:18:47
hát ja, ezért jó a google
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
172. hozzászólás - 2008.12.21. 20:15:34 (Válasz Trinigan #169 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2008.12.21. 14:07:45
Ezeket látjuk (mi, 59 küldisek):
Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
Járulj a császár színe elé!
Érj el döntetlen 10 alkalommal!

Térkapu 25-ön jön, tehát császár 30 is lehet...


25 a térkapu? nem hatosával van?

látom, miklósnak megtetszettek ezek a számlálós küldetések, nehogy véletlenül sikerüljön az egyik, míg az ember csinálja a másikat:)
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
173. hozzászólás - 2008.12.21. 20:18:57
nem, a térkapu 25-ön jön, kérdezzétek meg a 25-ösöktől
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
174. hozzászólás - 2008.12.21. 20:19:03
nem, a térkapu 25-ön jön, kérdezzétek meg a 25-ösöktől
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
175. hozzászólás - 2008.12.21. 22:58:19
hát a 10 kvízkérdéses küldi tényleg elég nehéz lett miután azt tapasztaltam hogy hiába szakítom meg a vadászatot amikor újra elmegyek ugyanazt a kérdést kapom és azért a google-ban sincs benne minden pláne ha a kérdés is hibás(én mondjuk már megcsináltam egy ideje de haverom neki se állt mert miután elötte majd 3 hétig próbálgatta és nem jött össze pedig a végén 4-en mondogattuk a válaszokat és ott volt a google is a másik fülön de a 10-ből egy tutira nem jött be )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
176. hozzászólás - 2008.12.21. 23:20:14 (Válasz Hauer92 #175 hozzászólására.)
Hauer92, nem akarok gonosz lenni, de mivel már másodjára írod, hogy a 10 kvízkérdéses milyen nehéz, muszáj egy finom, pusztán jelzésértékű ellenkezést megejtenem. A helyzet az, hogy ezzel csak nevetségessé teszed magad, mutatja ezt az is, hogy az eddigi kvízolimpiákat csak hibátlan eredményekkel lehetett megnyerni. Az pedig nem 10, hanem 50 egymás utáni helyes választ jelent, töredék idő alatt, mint amit normál vadászatnál kapsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.80
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
177. hozzászólás - 2008.12.21. 23:49:44 (Válasz Mortimer #176 hozzászólására.)
Hmn az lehet sőt igazad van a kvízolimpián tényleg sikerül nekik de ha jobban megnézed az átlag eredményeket azért láthatod hogy nagy átlagban nem sikerült 10 kérdésre egyhuzamban helyes választ adni és elég kevesen vannak akik akkora alaptudással vagy elég gyors nettel rendelkezik ahoz hogy minden megválaszoljon.
a másik hogy emlékeim szerint csak egyszer írtam erről a kérdésről (bár a memóriám néha kihagy)
javítva
A hozzászólást Hauer92 módosította 2008.12.22. 00:19:14-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3.50
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
178. hozzászólás - 2008.12.22. 08:12:54
A küldi-top az állat 10 szintlépésével foglalkozik. Az sem egy nap.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
179. hozzászólás - 2008.12.22. 17:54:55 (Válasz bonca #178 hozzászólására.)
Annak legalább becsülhető az időtartama, de a 10 döntetlenesé teljesen kilátástalan.
Pontszám: 5
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
180. hozzászólás - 2008.12.22. 22:22:57
Sok sebbol verzik ez a kuldetes rendszer... es szerintem a jatek atgondolatlansagara vezetheto vissza. Ha a jatek maga nem eleg valtozatos (marpedig nem az, ezt 16. szinten mondom, lattam mar egyet s mast.) akkor a kuldetesekkel hiaba erolkodnek a keszitok, nem lesznek valtozatosabbak. Osszevissza kombinalva oket sem kapunk tobbet, csak rokabort, ami persze ilyen hideg teli napokon jol johetne... de attol meg nem szorakozunk jobban a jatekkal. Minden nap csak gepies vadaszat, portyazas, szentsegeles ha valaki megtamad es nap mint nap lehuz 1k folotti loerokkel. Tudom, nem kotelezo jatszani, de valami akkor is megfogott, viszont a sok sok seb miatt nemtudom mennyire lesz ez a kezdemenyezes hosszu eletu. Valami radikalis reformra lenne itt szukseg ahhoz, hogy egy kicsit kiegyensulyozottabbak legyenek a hordak, es annak is legyen ertelme, hogy manaszondat vagy nyukmart tartasz. (jelenleg ez is teljesen irrelevans.)

Visszaterve a kuldetesekre, akarki akarmit mond, akarmennyire hulyenek nez, nem olvastam a legendat mert szerintem irodalmilag is gyenge, es meg csak nem is tul erdekes, mitobb sablonos. El is akadtam Drakinnal, de nem bantam meg. Ma valami belso sugallat azt mondta olvassam vegig a legendat, es lass csodat, egybol 3 kuldetest megcsinaltam (+6000 LE). Akkor most ki jart jobban? Az, aki egybol megcsinalta, vagy az aki tolta maga elott, es vart a jo idopontra, mikor mar eleg LE-t er a kuldetes.

Csak ennyit akartam.
Pontszám: 2.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője