Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
181. hozzászólás - 2008.12.23. 08:25:43
???

"Támadj meg és győzz le portyában öt nálad magasabb szintű végzeturat, vagy legyen a kontinuumszűkítés szakértelmed legalább 20-as!"

Eddig mintha nem ez lett volna, ennek a betoldásnak mi értelme volt? Tipikusan nem ez az a küldetés, ami túl nehéz lenne. Inkább azokat kellene javítani, amik csak őskővel oldhatók meg (lélekkút kisütése, bénítás).
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.23. 08:26:55-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
182. hozzászólás - 2008.12.23. 08:36:06 (Válasz Mortimer #181 hozzászólására.)
Icipicit tessék gondolkodni Oljan eccerű a megoldás
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
183. hozzászólás - 2008.12.23. 08:44:15 (Válasz CaveMaN #182 hozzászólására.)
Segíccs!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
184. hozzászólás - 2008.12.23. 09:03:52
Akadhat olyan végzetúr, akinél nincs magasabb szintű
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
185. hozzászólás - 2008.12.23. 09:05:26 (Válasz Aderrick #184 hozzászólására.)
Oké, de ha egyet megváltoztattak az Elit horda miatt, a többit miért nem? Miért élvez előnyt egytucatnyi tag a teljes tagsággal szemben?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
186. hozzászólás - 2008.12.23. 09:39:07 (Válasz Mortimer #185 hozzászólására.)
Irreleváns, hogy épp ki a legmagasabb szintű, Világ2 tekintetében Draymore és még 1-2 karakter szintén így fog járni. Mellesleg a 20as kontinuumszűkítés vs 5 végzetúr legyőzése közül az utóbbi a jelentősen könnyebb. Kiégett ősköves küldetésnél már ezer éve bent van a 100 kvíz helyette, valószínűleg a lélekkutasnál is lesz/van hasonló.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
közellenségVladimir crFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
187. hozzászólás - 2008.12.23. 09:43:46
Basszus! Ti megtaláltátok Drakint? Ha igen segítsetek má létszi
Pontszám: 1.44
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
188. hozzászólás - 2008.12.23. 09:49:31 (Válasz CaveMaN #186 hozzászólására.)
"Irreleváns, hogy épp ki a legmagasabb szintű".

Ez szerintem is így van, de a fejlesztés ütemezése mégsem ezt mutatja, mintha lennének egyenlőbbek. Legalább másfél hónapja be lett ígérve a lélekkút kisütés helyett egy alternatív megoldás, az nem valósult meg, az Elitet zavaró küldetésre pedig lett alternatíva.

----------------------------

Vladimir: Drakinhoz olvasd el az aláírásom, máskor is hasznos lesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
189. hozzászólás - 2008.12.23. 09:55:34
Na ezt én sem értem, azért mert ök ugy döntöttek az elörerohanos taktikát válsztják még tökéletesen van lehetöségük ennek a küldetésnek a teljesitésére, pusztán annyi a kérdés, hogy akarják-e teljesiteni vagy sem.
Ha ök kaptak egy alternativát egy a játékstilusukkal nem összeegyeztethetö küldetésre, akkor az összes szintvisszamaradott portyás karakter nevében KÖVETELEK alternativát az összes vadászattal kapcsolatos küldetésre
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
190. hozzászólás - 2008.12.23. 10:04:48 (Válasz Almási Viktor #189 hozzászólására.)
Nomeg ilyen alapon a szövetségekkel kapcsolatos küldetésekre is lehetne - mivan, ha valaki abban látja a siker esélyét, hogy nem épít, hanem helyette a karakterét akarja fejleszteni? Kémgömbre, Arénára, Átokpiramisra miért nincs alternatíva?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
191. hozzászólás - 2008.12.23. 10:24:22
Egyszerűen be kéne tenni, hogy véglegesen el lehet dobni egy küldetést....

Módosítás (duplikátum másik fórumról):

Tudom mi maradt ki a fejlesztési listából.. 10 őskőért, vagy 30 kiégett őskőért véglegesen törölhető legyen egy küldetés....

Hirtelen megoldódik az összes klánnélküli , nem harcoló stb játékos problémája, akik egyszerűen az egyetlen érdekes dolgot nem tudják csinálni, mert nem akarnak "unformizált, tucat" karakterként játszani...
Csinálj 10 döntetlent, ölj meg 5 nagyobb végzeturat, öld le egy másik végzetúr szörnyét, üss 2k lóerőt a másikról stb... Ezek mind mind olyanok, amiket megbeszélés nélkűl közel lehetetlen megcsinálni

Term ezt szerepjátékosan is meg lehet oldani ugye. Isteni közbeavatkozásért fohászkodsz ezzel a küldetéssel kapcsolatban (Amennyiben kiválasztod a küldetést, akkor nem csak küldi eldobása, hanem küldi végleges eldobása gomb is lenne... 10 őskő, ha nincs akkor 30 kiégett őskő költséggel.)
A hozzászólást Birka módosította 2008.12.23. 10:31:18-kor
Pontszám: 6.17
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
192. hozzászólás - 2008.12.23. 11:11:16
A vegleges eldobas jo otlet... Egyszer megtelik ugyis a magad elott gorgetett kuldetesek listaja, mivel egyszerre max 2 lehet, es a 3-at meg probalod valahogy osszeszenvedni. Ez itt a baj, hogy szenvedni kell vele, es nem ugy csinalod meg mintha tenyleg jatszanal. Arrol szol az egesz, hogy egy gyenge probalkozasbol minel tobb jatekidot kifacsarjanak, ha mar megkapta az ember a kuldetest es fel is vette, akkor valahogy meg akarja majd csinalni... Csak aztan a vegen nehogy az legyen h telemegy a vegzet-toke ezekkel a dolgokkal es kilep.

A dontetlenes kuldetest le kellene redukalni 1 dontetlenre... az ugy meg kb. 1 het alatt talan teljesitheto is, ha csak a szinteden tamadsz hasonlo gearrel rendelkezoket.
Viszont az szomoru, hogy vegigolvasgatva a topicot, a keszitok kb. beleszarnak, hogy a "kicsik" mit akarnak, pedig nagyon ugy lett beharangozva, hogy jajj majd ok foglalkoznak a jatekosok velemenyevel is. Nem igen lattam itt meg olyan hozzaszolast ami jovahagyott volna egy jo otletet is.
Pontszám: 5.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
193. hozzászólás - 2008.12.23. 11:35:22 (Válasz Almási Viktor #189 hozzászólására.)
Oké Meg vagyok győzve És támogatom a vadászós és kvízes küldetések alternativa igényét
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
194. hozzászólás - 2008.12.23. 11:37:21
üdv

Foglalkoznak az ötletekkel. Mondom ezt úgy, hogy az én karakterem számára a megvalósult fejlesztések, változtatások általában nem hoztak pozitív változást, mégis el kell ismerni, hogy a hozzáállásukkal a játékosok, illetve azok ötletei felé szerintem nincs gond.
A küldetések - elárulom neked - iránymutatóak nagyrészt. Megmutatják, milyen irányba érdemes a karaktert fejleszteni, hogy eredményes legyen.
Hogy így uniformizálódunk? Lehet, hogy szakértelmekben és esetleg tulajdonságokban igen, de minden egyéb másban NEM. Szövetség, karaktered bemutatkozása, hozzászólásaid stílusa, játékstílusod, a karaktered képe, a nálad levő különlegesebb tárgyak, állatkád.. stb,
Nagyon sok karakter van itt, aki könnyen azonosítható már csak egy név, egy szövetség vagy bármi más alapján. Az, hogy harcban gyakorlatilag egy egységes stílust játszik jóformán minden horda, megint más kérdés. Azt nehéz ballanszolni, hogy egyforma erősek legyenek, ezért nincsenek nagy különbségek a hordák között. Ez a játék nem az a játék, ahol fajt, kasztot, specializációkat , mittomén mit választva egészen más fejlődési út alakul ki (legalábbis egyelőre, a játék jelenlegi állása szerint!), de ezzel nincs is gond, alapvetően a VU egyszerűbb rendszerű (egyelőre). Akinek ez nem nyújt elég szórakozást, hát nincs mit tenni....

Mi az, hogy még több játékidőt kifacsarjanak? az alapján fizetsz talán a játékért? egyáltalán fizetsz érte?
A döntetlenes küldetés tényleg nagy marhaságnak tűnik, de látod, hogy Miklós írta is, javítani fogják.
Tehát végső soron el kell ismerni, hogy a tévedéseiket belátják és megpróbálnak javítani a dolgon, ami nem kis dolog.
Nem láttál olyan hozzászólást, ami jóváhagyott volna egy ötletet is? Végig olvastál minden fórumot?

maci
Pontszám: 8.23
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
195. hozzászólás - 2008.12.23. 12:02:26 (Válasz Rootshaper #192 hozzászólására.)
Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 11:11:16
Viszont az szomoru, hogy vegigolvasgatva a topicot, a keszitok kb. beleszarnak, hogy a "kicsik" mit akarnak...


Ezt valljuk meg férfiasan, hogy nem igaz. Ezen felül a készítők száma ugye erősen limitált néhány emberben, a fórumon meg ki tudja hányan "osztjuk" az észt a játékkal kapcsolatban, ráadásul követelőzően és türelmetlenül.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.12.23. 12:02:47-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.50
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
196. hozzászólás - 2008.12.23. 12:08:55
Meg jo, hogy turelmetlenul! A jatek mar megy honapok ota, valtozas meg nem igazan tortent amit mondjuk erzekelni is tudunk, es mivel haladunk elore, egyre kevesbe relevansak azok a valtoztatasok szamunkra, amik miatt mar a jatek kezdete ota megy a rinya.

Ha nem veszel oskovet, nincs jelentoseged... valahogy az az erzesem hogy errol van szo. Pedig milyen jol hangzott az elejen, hogy Uj Ingyenes szerepjatek... blabla
Pontszám: 2.21
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
197. hozzászólás - 2008.12.23. 12:40:07
Az a játékmenet, amelyen folyamatosan, drasztikusan módosítanak megint nem az igazi, sőt. Tudod mekkora játékos elégetetlenséget váltana ki, ha holnaptól drasztikusan megváltozna a játék? Pl minden harci körben csak varázsolnál, vagy csak ütnél?

Én rengeteget olvastam, nézelődtem a fórumon, nézegettem a változások listáját is kifejezetten HAZUGSÁG, hogy le se szarják a véleményünket. Csak jó magyar szokás szerint rinya-bajnokság, és sírós-örömlány effekt van megint.

Ha neked napi 1k leveled jön, akkor te is erősen szelektálsz nem? Sőt egy idő után az egy bizonyos címzettől jövő spamet kapásból kukázod, pedig lehet van benne valami érdemleges, korszakalkotó, csak ugye elhasználta a puskapot a sok fölös, rinyálós stb levelével/hozzászólásával. Ez mindenhol így működik!

A játék továbbra is ingyenes, V1-en 0 azaz 0 FT befizetéssel topközeli vagyok a 8. szintűek közt, és hidd el élvezetesebb a game, mint V2-őn donate hegyekkel...
Pontszám: 7.83
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
198. hozzászólás - 2008.12.23. 13:30:04
A lélekkutas dologra tényleg jöhetne már alternatíva. Szerintem az a küldi még prémiumosokkal szemben is szemétség, lévén, hogy aki nem spoilerezik az nagyon könnyen lukra fut vele, és beragad neki 2-3 hétre. Egyébként is milyen küldetés az már, hogy áldozz 10 őskövet? Semmi köze a játékhoz igazából. Szoval lényeg a lényeg ez a küldetés nagyon sok sebből vérzik. A legegyszerűbb az lenne, ha kiégett őskőből is lehetne kisütni mongyuk feleannyi LE-ér.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
199. hozzászólás - 2008.12.23. 13:39:24 (Válasz Rootshaper #196 hozzászólására.)
Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 12:08:55
Meg jo, hogy turelmetlenul! A jatek mar megy honapok ota, valtozas meg nem igazan tortent amit mondjuk erzekelni is tudunk, es mivel haladunk elore, egyre kevesbe relevansak azok a valtoztatasok szamunkra, amik miatt mar a jatek kezdete ota megy a rinya.


úgy érted, amik miatt 1-2 (de jó, 10-20) ember sír a párezerből?

Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 12:08:55
Ha nem veszel oskovet, nincs jelentoseged... valahogy az az erzesem hogy errol van szo. Pedig milyen jol hangzott az elejen, hogy Uj Ingyenes szerepjatek... blabla


ritka nagy baromság, már elnézést. jó életed lehet, ha csak akkor érzed magad jelentősnek, ha első tudsz lenni valamiben. az elsőséghez kell az őskő, a jó játékhoz, az élvezethez nem.
Pontszám: 6.50
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
200. hozzászólás - 2008.12.23. 16:41:22
Ugy ertem igen, hogy 10-20 ember sir miatta, mert a jo magyar mentalitashoz meltoan a tobbi inkabb kussban figyel es magaban anyaz meg varja a megvaltast, mint ahogy az a valo eletben is tortenik. Biztos baromsagot irtam ha szerinted ez tortent...

A jatekelmenyt veszi el az, hogy az oskohajhaszok mindenfele extrakkal, elobb megveheto cuccokkal tobbezer loerot szivnak el tolem egy-egy csataban. Ez kisse lehangolo, hiaba tapolom a karimat, hiaba csinalok akarmit is, ez a "nagy randomsag" mindig azt hozza ki, hogy en veszitek, amikor nem en tamadok... A jo jatekhoz, az elvezethez tehat kell az osko, Te mondtal baromsagot. Vagy nezopont kerdese... vissza is vonom a baromsagozast, veled ellentetben.
Pontszám: 3.91
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!