Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
121. hozzászólás - 2008.12.10. 20:25:24 (Válasz Kyron #118 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.10. 10:35:56
Ehhez a küldetéshez őskő kell, és nem kiégett őskő, ezért azt üzenték a fejlesztők, hogy valahogy meg lesz oldva, hogy ha valaki nem akar venni őskövet, ezt a küldit akkor is megtudja oldani. Mivel a kisütés "ára" 10 őskő, ezért az elején ingyen kapott 6 - hoz még 4 kellene.
nem 7 őskőt kapsz az elején? 6-ot a tesztért, meg egyet a mentor, vagy mi ad nem?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
122. hozzászólás - 2008.12.10. 20:50:04 (Válasz Sir Ny #121 hozzászólására.)
Mikor én kezdtem, még nem volt mentor, így csak 6-ot kaptam.
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
123. hozzászólás - 2008.12.10. 21:39:12 (Válasz Konky #122 hozzászólására.)
Idézet: Konky - 2008.12.10. 20:50:04
Mikor én kezdtem, még nem volt mentor, így csak 6-ot kaptam.

Én szintén, akkor még nem volt mentor! De a 7 még mindig nem 10!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
124. hozzászólás - 2008.12.11. 18:40:39
Nekem 1550 a rekord rablasom es nagyon szerencsesnek tartom magam, hogy tobbszor is tudtam 1000 folott rabolni. Es elmeletileg a 2000LE-s kuldetest lebeszeles nelkul is meg lehet csinalni DE, azt a kuldit amikor megkapod valoszinuleg mar boven 15-os szint folott leszel es itt mar nem nyuzsognek az epito vagy csak siman verhetore fejlesztett rabszolgak. Masreszrol nem csak azt kell eltalalnod, hogy kit tamadj de nalad is tobb mint 2000-nek kell lenned ahhoz, hogy egyaltalan legyen ertelme probalkozni. Es az sokkal feltunobb lesz mint az, hogy valaki gyujtoget ha egyszer lever valaki veletlenul es elvisz toled 400-500LE-t akkor egybol jonnek a szovi tarsai is es semmi perc alatt megtapasztalhatod, hogy azon a szinten mennyire kellemes nagyobb mennyisegu LE-vel taborozni hiszen nem tudsz mit csinalni tamadnod kell ezert te is tamadhato vagy. 10-15-percig meg mindenkepp sok LE van nalad meg akkor is ha minden oraba elkoltod 0-ra az LE-t. Szoval elmeletileg meg lehet csinalni gyakolratilag viszont ha nem beszeled le majdnem biztos, hogy tobbet vesztesz majd a kuldin mint amennyi LE-t kapsz majd erte. Aki meg nem az LE szerzesre gyur elejetol fogva az ezen a szinten mar csak kidobja az LE-t az ablakon amit a portyazaser kapott LE novelo szakertelmekre koltene. En pont ezer nem raktam semmit ilyen szakertelmekre Yworlal, elobb utobb meg ugy is mint en , hogy 1,5-2honappal a kezdes utan indultam elersz egy olyan szintre amikor ezek a kepessegek teljesen ertelmuket vesztik es csak sokezerrel novelik az egyeb szakertelmek noveleset egeszen addig ameddig csak jatszol a karakterrel.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
125. hozzászólás - 2008.12.12. 13:17:38 (Válasz Otoaak #124 hozzászólására.)
le kell védetni az a 2000LE-t szakértelemmel és kész. nem ördöngösség és megéri, bármilyen hihetetlen, rengetegen pattannak le győzelem esetén és hagynak ott 3-600LE-t, ami 0-s szakértelem mellett kockázatos lenne.
Pontszám: 2
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
126. hozzászólás - 2008.12.12. 16:36:30
Na akkor mar csak 1 dolog winnie csinald meg ugy ahogy leirtad es tedd ki ide lecci, hogy megvan a kuldi es nem beszelted le. (Kell a celpont neve akarok vele majd beszelni) Ha megvagy vele akkor en is kiprobalom, addig meg sok szerencset a kb. 30-40 szintnyi szakertelemfejleszteshez ami a te modszeredhez kell. (azer en lebeszelem egy ismerossel es megcsinalom a kuldit nem akarom evekig tartogatni mig neked vegre osszejon lebeszeles nelkul)
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
127. hozzászólás - 2008.12.12. 17:32:41 (Válasz Otoaak #126 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2008.12.12. 16:36:30
Na akkor mar csak 1 dolog winnie csinald meg ugy ahogy leirtad es tedd ki ide lecci, hogy megvan a kuldi es nem beszelted le. (Kell a celpont neve akarok vele majd beszelni) Ha megvagy vele akkor en is kiprobalom, addig meg sok szerencset a kb. 30-40 szintnyi szakertelemfejleszteshez ami a te modszeredhez kell. (azer en lebeszelem egy ismerossel es megcsinalom a kuldit nem akarom evekig tartogatni mig neked vegre osszejon lebeszeles nelkul)


először legyen meg a küldetés, nem?

már nem kell szakértelmet fejleszteni megvan 20-as, tudom turbózni, ha kell. eddig 9-szer volt 1000LE fölötti portyám (oké, ebből 3szor háborús, egymás utáni támadás - más kérdés, hogy én is veszítettem már 1500LE fölött) és a kisebb, 3-400-as győzelmekből simán visszajött az ára.

egyébként nem értem a problémát. ("tegyem ki", wtf?) csak arra célzok, hogy több értelme van mindig 1500LE fölött táborozni és úgy portyázni, mint 0LE-ben táborozni és portya előtt felszívni magadat, majd megint le.

azzal meg ne törődj, hogy nekem mikor jön össze, nyilván nem kell sietni a küldetésekkel (úgyis eljön az idő, amikor beragadnak). mivel ez az egyetlen igazi kihívás a játékban, megpróbálom végigjátszás nélkül, bár fúrja az oldalamat, hogy mi lesz a következő, amit kapok.
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.12. 17:39:12-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
128. hozzászólás - 2008.12.12. 17:59:30 (Válasz Mortimer #90 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.12.08. 00:03:29
Ahhoz, hogy egy csatám döntetlen legyen, milyen szakértelmet fejlesszek?


A turelmet. Sztem felveteltol szamitott egy even belul meg kell, hogy legyen. Teljesen nonszensz a kuldetes. Jelenleg. Es nehezen tudom elkepzelni, hogyan valhatna realisabba. Ha 1 honapot kene szenvedni vele, meg azt mondom OK, de egy honap alatt ha 2 dontetlen oszejon mar marha boldog lehetsz. Ez igy hulyeseg volt, idovel meg lesz valtoztatva (mondjuk fel ev mulva, ugy, hogy addig egy kari oldja meg), vagy lesz ra valami kerulout. Sajnos addig ugy kell tekinteni, hogy csak 2 kuldibol lehet valogatni.
Pontszám: 8.33
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
129. hozzászólás - 2008.12.12. 18:21:24 (Válasz Kocos #128 hozzászólására.)
A játék kezdete óta két alkalommal fordult elő velem, hogy döntetlen lett, de mindkétszer a játék eleje felé. Mostanában egyenlő ellenfelek ellen vagy nagy különbséggel nyerek, vagy nagy különbséggel veszítek. Vagy van rá valamilyen megoldás, hogy összejöjjön, vagy képtelenség megcsinálni. Legalábbis szerintem.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
130. hozzászólás - 2008.12.12. 18:21:32 (Válasz Kocos #128 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.12.12. 17:59:30

A turelmet. Sztem felveteltol szamitott egy even belul meg kell, hogy legyen. Teljesen nonszensz a kuldetes. Jelenleg. Es nehezen tudom elkepzelni, hogyan valhatna realisabba. Ha 1 honapot kene szenvedni vele, meg azt mondom OK, de egy honap alatt ha 2 dontetlen oszejon mar marha boldog lehetsz. Ez igy hulyeseg volt, idovel meg lesz valtoztatva (mondjuk fel ev mulva, ugy, hogy addig egy kari oldja meg), vagy lesz ra valami kerulout. Sajnos addig ugy kell tekinteni, hogy csak 2 kuldibol lehet valogatni.


Némi rákészüléssel és megbeszéléssel szerintem megoldható a dolog (pici szerencse is kell hozzá).
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
131. hozzászólás - 2008.12.12. 18:32:17 (Válasz winnie #125 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2008.12.12. 13:17:38
le kell védetni az a 2000LE-t szakértelemmel és kész. nem ördöngösség és megéri, bármilyen hihetetlen, rengetegen pattannak le győzelem esetén és hagynak ott 3-600LE-t, ami 0-s szakértelem mellett kockázatos lenne.


Transzcendális projekció-ra gondolsz? Mert az nem működik, ha te vagy a támadó fél.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
132. hozzászólás - 2008.12.12. 19:14:54 (Válasz Jeriko #94 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 06:05:06
Idézet: Dragon HUNter - 2008.12.08. 00:11:48

Látjátok, pont ehhez nem is kell semmilyen befektetés, csak szerencse.....


A 7 óriási szörnyes küldetést csinálom, eddig jött 2 kétszáz vadászatból.
Szerinted pl. ennél a küldetésnél mi az, amivel elő tudom segíteni azt, hogy jöjjön óriási szörny? Ne azt mondd, hogy építsek, mert a toplistán a 16. legtöbbet építő vagyok. Statisztikai alapon meg az jön ki, hogy minél magasabb a szerencsém, annál kevesebb óriás méretű szörny jön - hiába állít mást a játék szövege.


Hat ami azt illeti ez nekem konnyen megvolt. Bele kellett tolni persze sok vadaszatot, de messzenem 200-at. Max 40 vadaszatonkent jott egy oriasi. De igazabol ez semmikepp nem gond, mert elobb utobb mindenkepp megvan. Jellemzoen max 1 het.

De ott van a zsákmányolj 2000 LE-t egy végzetúrtól küldetés. SOHA nem zsákmányoltam még ennyit, pedig gyémánt vagyok, és megpróbáltam. Ráadásul nagyon jól látszik, minél magasabb szintű a karakter, annál kevesebb LE-t lehet szerezni. Ezt a küldetést csak megbeszéléssel lehet teljesíteni. Egyébként meg semmivel nem nehezebb, mint a zsákmányolj 500, 1500 LE-t küldetés, viszont tökéletesen fantáziátlan.


Egyetertunk. Konnyen megoldhato, nem kihivas, unalmas.

A "Legyen legalább 40.000 lélekenergiád" küldetést egy gyengébb karalter SOHA nem fogja mgcsinálni, ebben gondolom egyetértünk. Te meg tudod, én is megtudom, a játékosok egy komoly része meg nem fogja tudni soha. Átélted már azt az érzést, amikor 30000 LE-nél beütnek, elvisznek 4-5000-et, majd perceken belül jön még 2-3 szövetségi tag? Szerinted hány ilyen lesz?


Marhasag. Akinek pici esze van, es hasznalja a wiki-t, az a kisujjabol kirazza.

Marad a két legrosszabb kategória. Az egyik semmi másról nem szól, mint teljen el néhány hét vagy nap (gyakorlatilag olyanok, hogy "lépj X. szintre", vagy lépjen állatod szintet 5 alkalommal, lépj szintet 3 alkalommal. Természetesen megcsinálhatóak. A másik, amit úgy lehet lefordítani, legyen X szakértelmed Y szintű, ahol X egy egyébként értelmetlen szakértelem, amit nem fejlesztenél.


A szintlepos kuldikkel sztem nincs baj. Lehetoseget adnak egy kis taktikazasra, es azert jellemzoen emberi ido alatt (max egy het) megvannak.

Az meg nem érv, hogy nem kötelező csinálni. Mutass a top100-ben EGYETLEN karaktert, aki nem csinálja a küldetéseket, és azt mondom igazad van. Ellenkező esetben viszont beláthatod, hogy valami miatt mégis csinálják a karakterek, és ez nem a kihívás.


Valoban kotelezo, aki kimarad, az lemarad.
Pontszám: 4
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
133. hozzászólás - 2008.12.12. 19:30:27 (Válasz Kocos #132 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.12.12. 19:14:54
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 06:05:06
A "Legyen legalább 40.000 lélekenergiád" küldetést egy gyengébb karalter SOHA nem fogja mgcsinálni, ebben gondolom egyetértünk. Te meg tudod, én is megtudom, a játékosok egy komoly része meg nem fogja tudni soha. Átélted már azt az érzést, amikor 30000 LE-nél beütnek, elvisznek 4-5000-et, majd perceken belül jön még 2-3 szövetségi tag? Szerinted hány ilyen lesz?


Marhasag. Akinek pici esze van, es hasznalja a wiki-t, az a kisujjabol kirazza.


Én is azt gondolnám, hogy akinek pici esze van az olvas wiki-t, és legalább próbál vigyázni az LE-jére. Jópárszor le lett írva itt a fórumon is, hogy 15% alatt kell LE-t gyűjtögetni és elkölteni, mégis vannak karakterek sokezer LE.diff-el mínuszba. Nekik ez a küldetés megcsinálhatatlan lesz sajnos - szerintem.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
134. hozzászólás - 2008.12.12. 20:40:58
tudnám ajánlani új küldetésnek, küldetésötletnek, a szerezz 40 percen belül 3 kiégett őskövet című népi játékot. néha fura dolgokat produkál a random a 2,1% eséllyel.

December 08. 13:41 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!
December 08. 13:23 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!
December 08. 13:07 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!

mondjuk arra nem emlékszem, miért nem 5 percenként vannak az időpontok, hmm. mindenesetre valóban furcsállom, hogy nincs "áldozz xx kiégett őskövet" küldetés, mert egyrészt végre könnyebb lehetett volna a nem prémiumosoknak, másrészt, ha sokat kérnek, akkor az embert egy időre eltiltják az őskővásárlástól:)
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
135. hozzászólás - 2008.12.13. 21:04:35
valaki nagyon keni a küldetéseket.

Karakter neve Szint Horda Legtöbb sebzés Küldetések Kvíz Építés
1. S_T_A_K_E_R_ 18 Gyémánt 115 85 1221 110k
2. Nomis Leinád 26 Rubin 230 59 3047 102.8k

na, ez vajon hogy jött ki a toplistának?
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.13. 21:04:49-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
136. hozzászólás - 2008.12.13. 21:08:05 (Válasz winnie #135 hozzászólására.)
Igen, ez vmi bug lesz, mert délután még határozottan nem így volt
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
137. hozzászólás - 2008.12.13. 21:09:53 (Válasz Mortimer #136 hozzászólására.)
Elvileg ez lehetetlen.

A "találkozz a sárkánnyal", "figyelj meg egy természetesen létrejött térkaput" és a "járulj a császár színe elé" küldetések pont emiatt vannak. Rég meg kellett volna akadnia.

Gyanús, hogy valami bugot nagyon durván kihasznált.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
138. hozzászólás - 2008.12.13. 21:11:13 (Válasz Ricardo #137 hozzászólására.)
Viszont a LE-t valószínűleg megkapta, mert 18. szinten a plazmacsapás kellemes (nekem smaragdként 19-en volt meg, és büszke voltam magamra). A szakértelemösszegből is látható, hogy azt magára költötte.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
139. hozzászólás - 2008.12.13. 21:28:31 (Válasz Mortimer #138 hozzászólására.)
Hát én is nézegettem ezt a karit délután(keresgettem hogy kit tudnék legyőzni a 10TP-s küldihez)de akkor ugyan nem akartam megverni de azóta "kicsit" erősebb lett csak tudnám hogyan ráadásul délután aküldikkel is jóval hátrébb volt mert azt is szoktam nézegetni(meg a vesztett csaták vezetőit mert ott igencsak előkelő 20. helyen vok )de akkor még aszem Leinád vezetett.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
140. hozzászólás - 2008.12.13. 22:41:17
Húvazze!!! Én is meglestem a csákót... Nem gyenge bughajhász! Az agyam eldobom! Ilyenkor hol a hibakereső algoritmus a játékból?
Amúgy jelentette már ezt valaki?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője