Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
561. hozzászólás - 2009.03.06. 07:36:17 (Válasz Aurri #558 hozzászólására.)
"bocs hogy iylet írok de- piti kis 6-8 CSP/őskő miatt"

Használom, de amit írtam, napi szinten kell, és naponta 6 az havonta 180, ami már nagyon sok, főleg hogy erre még rájön 4x6 prémium + 2-3 30 ősköért vásárolt tárgy. A cspből gyorsítás meg olyan, mintha ezer LE-t kidobnék az ablakon.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
562. hozzászólás - 2009.03.06. 07:50:56
Ezeket gyorsításnak írtam. Én is használom az ősköves funkciókat, jó is, de mégis sokkal jobb lenne egy ilyen küldetés mint lépj 4,5,6 szintet. Állatod lépjen 10-et stb.. Meg a 3 állat mellett marad még 3 helyem így vadászat közben is kell figyelni a dögöket, mert néha zsinórban jön a 3 dög. Ha nem nézem néha le-t bukok, mert a sajt jobban termel mint a vadászat.. A kronokompenzáció meg a portyára is hatással van amire az őskő nincs.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
563. hozzászólás - 2009.03.06. 08:16:58
Én azt gondolom, hogy ha valakinek kevés a sajtolásra maradó "slot" az idomított állatai mellett, az szánjon rá LE-t és nyomjon a vezetőkészségen, ne arra bazírozzon, hogy majd jön küldetésben és akkor majd mások is így tesznek.
Mondom ezt úgy, hogy tegnap 1 árva helyem volt sajtolandó lénynek, tehát szívtam rendesen.

A transzpalntációnál is az a helyzet, hogy aki úgy érzi, hogy bírja őskővel, az csak 25-ig tolja fel, aki meg sajnálja rá az őskövet, az kimaxolja. És még több ilyen példát hozhatnánk.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 9
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
564. hozzászólás - 2009.03.06. 10:14:17
A kronokompenzáció módosításának bevezetése sokrétű megoldást kínál a játékidő csökkentésére, amiért így is köszönetet érdemelm Miklós, hogy bevezette - bármennyire is szükséges volt. Itt hívom fel a figyelmet Miklós egy régebbi postjára, mely szerint ha bevezet valamit, akkor x idő elteltével újabb nyafogás veszi kezdetét, hogy még egy kicsit változtasson, utána még egy kis könnyítés, stb. Aki olvasta, tudja mire gondolok.
Mondjuk egy olyan lehetőség, hogy lehessen a tudatturbót egy órán belül újra használni erőforrás feláldozása nélkül, de dupla (3x, 4x, stb..) vp-ért lehet nem lenne rossz.
A játékidő csökkentésére jópár lehetőség kínálkozik így is, azt pedig senki nem várhatja el, hogy áldozatok nélkül ugyanakkora lehetőségei adódjanak a játékban, mint annak, aki napi sok órát rá tud szánni. Aki sok időt tud szentelni a játékra, és/vagy nem sajnálja az áldozatot mindig sikeresebb lesz, és ez így rendjén is van. Már csak a portyázás miatt is szükség lehet a napi többszöri belépésre, ami szintén időt igényel, portya nélkül pedig esélytelen, hogy a legjobb legyen valaki.
Huh, elég zavaros, szétszórt amit írtam, de a lényeg remélem kibányászható belőle.

De hogy valami ötlettel is előrukkoljak a küldetések terén, akkor már legyen mondjuk egy ilyen. 1. Legyen 12 befogott állatod, vagy legyen a kronokompenzáció szakértelmed 50-es
2. Lépj 3 (semmiféleképp ne növekedjen!!!) szintet, minden 20. küldetés..
3. Szerezz egyetlen nap alatt minimum 150.000 LE-t
4. Cselekvéspontjaid száma legyen minimum 250
5 Cselekvéspontjaid száma legyen pontosan 0
6. Legyen legalább 75 pp-d
7. Portyázz egy nap legalább 50x
8. Ne portyázz egyszer sem 3 napon keresztül
9. Szövetséged háborúban érjen el döntetlent
10. Győzz le egy minimum 50-60. szintű végzeturat
11. Vásárolj magadnak pajzsot, aminek a szintje 10 szinttel magasabb a tapasztalati szintednél
12. Vesd le magadról a fertőzést, vagy hagyd, hogy uralma alá hajtson
13. Legyen kiégett ősköveid száma legalább 250
14. OKozz egy epikus lénynek összesen minimum 10000 sebzést
15. A maximális ép-d/vp-d legyen minimum 7000
16. Kvízolimpián a helyes válaszaid száma legyen minimum 45
17. Állatod maximális életereje haladja meg a 2500-at
18. Egyetlen vadászattal szerezz legalább 8000 LE-t
19. Ugyanazon a napon ejts el 5 apró és 5 óriási jelzőjű lényt
20. Építs egyszerre 500.000 LE-t a szövetséged egy épületébe
20. Ne költs egyetlen LE-t sem, miközben elhasználsz 200 csp-t
21. Ne pihenj 7 napon keresztül
22. Ne használj tudatturbót 7 napon keresztül
23. Sebezz ellenfeled állataiba egy csatában legalább 500-at
24. Sebezz ellenfeled állataiba egy harci körben legalább 150-et
25. Befogott állatod lépett szintje legyen magasabb, mint az alapszintjének a 2x-ese
26. Veszíts egyetlen portyázással 5000 LE-t, hogy te támadsz
27. Hurcold kínzókamrába 5 egymást követő napon ugyanazt a végzeturat
28. Sajtolj egy állatból minimum 25000 LE-t
29. Teljesíts 24 órán belül 5 küldetést
30. LEgmagasabb tulajdonságod növeld meg 25-tel
30. Tulajdonságösszeged legyen min. 1000
31. Egy nap használj 10 különböző varázslatot
32. Sebződj egy portyában legalább 5000-et anélkül, hogy elájulsz
33. Helyes kvíz válaszaid száma érje el a 10000-et
34. Mostani legmagasabb tulajdonságodnál legyen nagyobb a jelenlegi legalacsonyabb (szerencse nem számít)
35. Légy láthatatlan 5 napon keresztül, vagy vadássz láthatatlanul 100x
36. Bújj el a katakombákba 5 napra
37. Legalacsonyabb szakértelmeid (amit növeltél) legyen 10
38. Legyen olyan szakértelmed, melynek alapértéke 100.
39. SZÖ-d legyen legalább 1000
40. Költs el 24 órán belül 250 csp-t
41. Ne küzdj térkapus lény ellen 5 napon keresztül
42. Legkisebb és legmagasabb tulajdonságod között legyen min. 100 a különbség.
43. 24 órán belül nőjjön a TÖ-d 50-nel
44. Legyen a szinted magasabb, mint legtapaztaltabb állatodé
45. Győzz le egy végzeturat, aki bajnoki medált visel úgy, hogy a csatában ketten összesen legalább 5000-et sebeztek
46. A jelenleg legmagasabb tulajdonságod legyen a legalacsonyabb
47. Érj el 10 döntetlent.
48. Költs el 500.000 LE-t egy órán belül
49. Ne legyen az életerőd 50% felett 120 órán keresztül
50. Legyen a LE-d 1.000.000 felett folyamatosan legalább 10 napon keresztül

Van köztük lassító, szopató és izgalmas egyaránt.
Pontszám: 6.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
565. hozzászólás - 2009.03.06. 10:31:46 (Válasz Benőke #564 hozzászólására.)
Meg kifejezetten rossz is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
566. hozzászólás - 2009.03.06. 10:35:20 (Válasz CaveMaN #565 hozzászólására.)
Akad benne jópár. De ha 5-6 már átgondolásra érdemes, és némi változatosságot jelentene, akkor már megérte.
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
567. hozzászólás - 2009.03.06. 10:43:20 (Válasz Benőke #564 hozzászólására.)
nos az első 2-t jónak tartom, de leugattak érte..

De hogy valami ötlettel is előrukkoljak a küldetések terén, akkor már legyen mondjuk egy ilyen. 1. Legyen 12 befogott állatod, vagy legyen a kronokompenzáció szakértelmed 50-es
2. Lépj 3 (semmiféleképp ne növekedjen!!!) szintet, minden 20. küldetés..
3. Szerezz egyetlen nap alatt minimum 150.000 LE-t
4. Cselekvéspontjaid száma legyen minimum 250
5 Cselekvéspontjaid száma legyen pontosan 0
6. Legyen legalább 75 pp-d
10. Győzz le egy minimum 50-60. szintű végzeturat
11. Vásárolj magadnak pajzsot, aminek a szintje 10 szinttel magasabb a tapasztalati szintednél
12. Vesd le magadról a fertőzést, vagy hagyd, hogy uralma alá hajtson


19. Ugyanazon a napon ejts el 5 apró és 5 óriási jelzőjű lényt
20. Építs egyszerre 500.000 LE-t a szövetséged egy épületébe
20. Ne költs egyetlen LE-t sem, miközben elhasználsz 200 csp-t
23. Sebezz ellenfeled állataiba egy csatában legalább 500-at
24. Sebezz ellenfeled állataiba egy harci körben legalább 150-et
25. Befogott állatod lépett szintje legyen magasabb, mint az alapszintjének a 2x-ese
26. Veszíts egyetlen portyázással 5000 LE-t, hogy te támadsz
27. Hurcold kínzókamrába 5 egymást követő napon ugyanazt a végzeturat
28. Sajtolj egy állatból minimum 25000 LE-t
30. LEgmagasabb tulajdonságod növeld meg 25-tel
31. Egy nap használj 10 különböző varázslatot
42. Legkisebb és legmagasabb tulajdonságod között legyen min. 100 a különbség.
43. 24 órán belül nőjjön a TÖ-d 50-nel
44. Legyen a szinted magasabb, mint legtapaztaltabb állatodé
47. Érj el 10 döntetlent.


a többi mind hülyeség meg ezek közt is akadnak.. ne portyáz 7 napon keresztül meg társai..
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
568. hozzászólás - 2009.03.06. 10:56:15 (Válasz Azirafael #567 hozzászólására.)
Az csak három nap. A számokat pedig lehet variálni.
Pont azokat szelektáltad ki többnyire, amelyek LE-t (és izgalmat) is vinnének a portyázásba, vagy kevésbé felesleges LE pazarlás lenne, mint a mostaniak.
Nekem az 50. pl. a személyes kedvencem.

* És persze a többsége nem a 40. szint környékére szól, hanem sokkal későbbre.
A hozzászólást Benőke módosította 2009.03.06. 10:57:25-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
569. hozzászólás - 2009.03.06. 11:14:32 (Válasz Benőke #564 hozzászólására.)
Az osszes 24 oran beluli kuldi hulyeseg. Mert miert kovetelne meg a kuldi olyat, hogy 24 orat gep elott ulj.
A sok LE-vel valo taborozast kovetelo kuldik az elbolynak nem jelentenek gondot, de a tobbiek soha nem csinaljak meg. Csak ha harom napot fent vannak folyamatosan.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
570. hozzászólás - 2009.03.06. 11:15:56 (Válasz Benőke #568 hozzászólására.)
Idézet: Benőke - 2009.03.06. 10:56:15
Nekem az 50. pl. a személyes kedvencem.


Amit a karik 99%-a nem tudna megcsinalni soha.
Ja nem igaz! 10000-es projekcioval megy.
Pontszám: 7.50
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
571. hozzászólás - 2009.03.06. 11:27:57 (Válasz Benőke #564 hozzászólására.)
Idézet: Benőke - 2009.03.06. 10:14:17

1. Legyen 12 befogott állatod, vagy legyen a kronokompenzáció szakértelmed 50-es


Nekem ez a személyes kedvencem.

Az első fele Mission impossible, mert max. 11 befogott állatod lehet összesen. Így marad a kronokompenzáció.

Idézet: Benőke - 2009.03.06. 10:14:17

41. Ne küzdj térkapus lény ellen 5 napon keresztül


Ez is ostobaság, LE pazarlás. Bár ha belegondolok a Legyenek a szinteddel megegyező szintű tárgyaid! is ugyanilyen ostobaság.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
572. hozzászólás - 2009.03.06. 11:59:08
Egyebkent mar van olyan kuldi, hogy lepj 5 szintet. Lehuti a kedelyeket egy idore.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
573. hozzászólás - 2009.03.06. 12:26:30 (Válasz Benőke #568 hozzászólására.)
Jó, akkor remélem ezt csak egyedül neked fogják beírni küldetésnek!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
574. hozzászólás - 2009.03.06. 12:46:56 (Válasz Szinv #571 hozzászólására.)
Ez nem csak neked szól, hanem úgy általánosságban egy-két észrevétel, megjegyzés.

Először is, "ostoba" küldetések már most is vannak a játékban, ami felesleges LE pazarlás. De a felhozott példának számoljunk egy kicsit utána. Napi 6 térkapu pont van, nulláról indulva 3 nap megy veszendőbe, egészítsük ki fél nappal. Az összesen 3,5 nap, ami 21 térkapu pont. Ha a 100. helyre kerülne be a küldetés, és 55. szinten kezdené valaki végrehajtani, akkor a jutalom valószínűleg kompenzálná az elvesztegetett tápot.
De különben hol is van az leírva, hogy egy küldetés teljesítéséért semmilyen áldozatot soha nem kell hozni, csak és kizárólag nyerstápot adhat befektetés nélkül? Szerintem sehol.

A 12 állatos küldit benéztem, de ez nem más, mint szőrszálhasogatás, akkor legyen 11.

A számok minden esetben variálhatók, nem szentírás egyik esetben sem. Bár a 24 óra alatt 250 csp erősen túlzott, ezt is lehetne (kellene) csökkenteni. Sok hasonló esetben az első számot pötyögtem be, ami az eszembe jutott. Nyilván pontosítást igényelnek.

A 24 órán belül teljesítendő küldetések sem feltétlenül szögezik az embert egész napra a gép elé. Pl. 50 portya egy nap alatt. Gyógyitalokkal, előzetes szervezéssel (van mindkettőre példa az eddigi küldetésekben is) 5, óránkénti belépéssel megoldható.
A szervezkedés, tervezés pedig a játék szerves részét kell képezze, egy küldetés miatt bizonyos időközönként ez belefér. Nehéz? Igen. Kivitelezhető? Igen. Azonnal? Nem valószínű. Ez baj? Szerintem nem.

1.000.000 LE 10 napig. Itt is csökkenthető a szám. Vagy a küldetést kell olyan sokadjára betenni, amikor az egymillió LE, már egy napi termés. EZ belátható időn belül nem következik be. Igen, elszaladt a ló velem, amikor ezt s számot leírtam. A 100.000 LE jobban tetszik olyan időzítéssel, hogy mikor eléri valaki ezt a küldetést, addigra mondjuk a szintje 70-75? Mindjárt másként fest. Szívnának vele sokan? Bizonyára. Vannak kiskapuk, amivel el lehet kerülni a hatalmas vámolásokat? Nem is egy.

Félreértés ne essék! Nem pedálozni akarok, hogy ezek igenis hibátlan küldetések. Mikor utólag visszaolvastam, már rájöttem, hogy oopsz, itt bizony aránytalanul gondolkoztam sok esetben. Viszont sokukban alapvetően igenis van fantázia, és némi módosítással akár még színesebbé is tehetné a játékot.
Szerintem.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
575. hozzászólás - 2009.03.06. 21:32:53
Kedves Végzethölgyek és Urak!
A DÖNTETLEN rabigáját húzó társaimnak figyelmébe ajánlom eme remekbe szabott brilliáns hozzászólást!
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,28.340#hsz344
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
576. hozzászólás - 2009.03.06. 22:11:16
Benőke, szerintem fogadd el hogy amit leirtál az egy az egyben ostobaság Ezek a küldetések..megkérdezhetném hanyas szintű vagy a játékba? legyen döntetlen háborúd..pff, hát az 50. küldetés pedig az év vicce
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.25
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
577. hozzászólás - 2009.03.07. 00:16:08
Annyira azért nem rossz az összes és legalább valaki ötletel! Nekem ez tetszik. Hajrá Benőke!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
578. hozzászólás - 2009.03.07. 00:42:01 (Válasz krishy #577 hozzászólására.)
Szerintem is van közte jónéhány megfontolandó.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
579. hozzászólás - 2009.03.07. 10:52:34 (Válasz Szabinho #576 hozzászólására.)
Szerintem inkább az az ostobaság, amit te írtál. Szerintem a 10 napig 100.000 LE birtoklása igenis jó. 100.000, igen a számoknál néha túlzásba estem, mint azt írtam is, de azok változtathatók, de erre is kitértem egy későbbi hsz-emben...

De mire az általad kinézett küldetések bekerülhetnének a játékba, már bőven 100 felett lenne a küldetések száma, ahol 100.000 LE nem olyan nagy cucc. Vagy szerinted visszamenőleg kerülnek be a küldetések a játékba?

Könyörgöm a számoktól vonatkoztassunk már el, azok testre szabhatók! Az ötlet javaslat alapját tekintsük kiindulási pontnak.

A játékban kemény második szintű vagyok, ami nem is fog változni, mert kifejezetten a fórumozás miatt regeltem újra. Előzőleg pedig elég jó helyen álltam szintemhez képest a játékba, és Wurgolxot (a régit) is elég jól ismerem személyesen. Nem Ravenwood reinkarnációja vagyok, mielőtt bárki fantáziálni kezdene.
De számít ez?

De Szabinho. A fikázás helyett állj elő hibátlan ötlettel, de akár csak valamilyen ötletbázissal (értsd: ahol a számok a hibásak), és akkor hiteles lesz, amit írsz. Nem kell, hogy a 100%-a használható legyen, de ha csak 1-2 ötlet átgondolásra érdemes, akkor már építően járulsz hozzá a játék előrehaladásához.

Elnézést, amiért konkrétan rád irányult mindez, de a többi véleményező (pl. Kocos, Mortimer, krishy) már bőven sokat tettek le az asztalra, és ők be is látták, hogy a sok buta ötlet ellenére akad a számok megváltoztatásával néhány továbbgondolásra érdemes.

Miért van az, hogy általában dolgok rossz oldalát nézik az emberek. Abból maximum a lényegi résztől való eltérés következhet...

De nem fogom még egyszer ezt leírni és elmagyarázni. Remélem a többség érti mire gondolok.
A hozzászólást Benőke módosította 2009.03.07. 11:29:51-kor
Pontszám: 8
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
580. hozzászólás - 2009.03.07. 10:56:20 (Válasz Benőke #579 hozzászólására.)
Idézet: Benőke - 2009.03.07. 10:52:34
Szerintem inkább az az ostobaság, amit te írtál. Szerintem a 10 napig 100.000 LE birtoklása igenis jó.


Ezt sosem tudnám megcsinálni én, aki hétköznap nem kerülök gép elé...
Remélem, ötletessége ellenére sem kerül be...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője