Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
401. hozzászólás - 2009.01.30. 23:41:36 (Válasz Endyr #397 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.01.30. 11:47:08
Idézet: Mortimer - 2009.01.30. 11:20:34
néha kedvezni kell a kisebb, bénább szövetségekben lévőknek is


viszont egy kisebb, benabb szovetseg, akinek 20 tagja van az eletben nem ut le 20 epikust


Ez konkretan marhasag. Az elen levo ket jatekos 49-es szintu lennyel csatazik a terkapuban. Rendszerint legyozi. Az elso epikus 50-es szintu. Azt kell hogy mondjam, hogy az elso epikust 3db 40-es szintu kari lenyomja, gyogyitas nelkul 3-4 or alatt. Es a kis szovetsegek tagjai is fel fognak lepni 40-re.
Tehat lehet, hogy kesobb jutnak el 20 epikus legyureseig, de el fognak jutni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
402. hozzászólás - 2009.01.31. 00:47:51 (Válasz Jeriko #383 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.01.29. 15:58:59
Idézet: winnie - 2009.01.29. 10:16:11
Idézet: Endyr - 2009.01.29. 09:34:29
Na ez a vegyel targyat a kincseskamrabol jo nagy okorseg lett kuldetesnek. Foleg az orul neki, aki mar elkoltotte az osszes kincspontjat es mondjuk nagy letszamu szoviben van (igy par honap mire eselye lesz vmire is)

kellene ennek is vmi alternativa


ez az. alternatívát annak a küldetésnek, ami túl nehéz pár embernek. PÁR karakternek.


Ne haragudj Winnie, de a te véleményedet küldetés-ügyben akkor lehet MAJD komolyan venni, ha megbeszélés nélkül csinálod meg a 2000 LE-s, 5 döntetlenes és hasonló küldetéseket.
Mivel úgy látom, a 2000 LE-sen már túl vagy, esetleg írhatnál róla, hogyan és kivel sikerült teljesteni.


hogy jönnek ide ezek a küldetések? meg hogy jövök én ide? (nyilván megbeszélés nélkül fogom a 2000-et megcsinálni, eszembe sem jutott, hogy lezsírozzam, eddig 1918 a rekord, mint írtam pár kommenttel korábban, ami 2500 lehetett volna, ha megturbózom a kreatív affinitást, pff. mint ahogy én kérek elnézést azért, hogy nem fogok küldetést lebeszélni senkivel - való igaz. könnyebb haladni az egyszerűbb úton, de a kihívások is jót tesznek.) (melyek a lebeszélhető küldetések amúgy? van egy tippem, annak idején már az állatölésnél is voltak hőzöngések, pedig milyen egyszerűen teljesíthető volt, a többit nem is említve.)

a kincseskamrás küldetés, ha van ilyen, kiszúrt a karakterek, mennyi, egy százalékával? kiszúrt úgy, hogy beragad egy időre, pár hónapra, talán, de nem hiszem, hogy ez olyan katasztrófa lenne (főleg, mert a 99% meg tudja majd oldani, ha akarja) - azért, meg hadd ne hullassak krokodilkönnyeket, mert egy topjátékos beleszalad a szaladás egyik csapdájába.

vannak nehéz küldetések. fogat szívni ér is miattuk, de akkor úgy tűnik csak én vagyok olyan, aki kínjéban csak röhögni tud azon, hogy bejön egy küldetés. egy nehezebb féle küldetés annak a pár embernek, aki már birtokol valami artifactot és valaki, aki még meg sem kapta a küldetést azonnal alternatívát kér.

alternatívát, azaz küldetéseldobást kvázi, amit miklós mereven elutasít. és itt nem megoldhatatlan küldetésről van szó, lám a döntetleneket is megoldotta a nép, hanem olyanról, ami PÁR embernek csak 1-2-sok hónap után lesz megoldható. én csak ezt az egyet nem értem - és itt az eredeti, régi kommentre reagálok, nem későbbi reakciókra: miért kell alternatívát követelni? mi lesz itt a 110. küldetésnél, ha már a 70.-nél beletörődik az ember és alternatívát kér?

ha még egy középkarakter, frusztrált illető tenném az egy dolog, de nekem olyan visszásnak tűnik látni a megerőltetés könnycseppjeit pár topkarakter szeme sarkában. (kinek nem inge, természetesen, a többség nem panaszkodik.)
Pontszám: 6.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
403. hozzászólás - 2009.01.31. 00:57:31 (Válasz Endyr #382 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.01.29. 10:45:43
Idézet: winnie - 2009.01.29. 10:16:11
Idézet: Endyr - 2009.01.29. 09:34:29
Na ez a vegyel targyat a kincseskamrabol jo nagy okorseg lett kuldetesnek. Foleg az orul neki, aki mar elkoltotte az osszes kincspontjat es mondjuk nagy letszamu szoviben van (igy par honap mire eselye lesz vmire is)

kellene ennek is vmi alternativa


ez az. alternatívát annak a küldetésnek, ami túl nehéz pár embernek. PÁR karakternek.

hány karakter miatt is kéne az alternatíva? a több ezerből. számoljuk meg, hogy egyáltalán hánynak van epikus tárgya. nehogy már őket sajnáljuk. nehogy már egy 70. küldetés nehézségi fokán sírjon valaki. aki előreszalad, az mindig találkozik ilyen buktatókkal. aki akarja, megoldja. aki nem topkarakter, az pedig mosolyogva.


latom a logikus gondolkodas nem a fo erosseged

itt arrol van szo, h.... 60 napra beragad ez az 1 kuldetes.

Attol, h keves ember sziv vele es TE nem tartozol kozejuk, attol meg a dolog nem jo, akarmennyire karorvendo is vagy.


ja, hogy 60 napra beragad az az egy küldetés? jesszus, meg sem szólaltam, rettenetesen hangzik

ne komolytalankodjunk már.

sehol nem írtam, hogy nem szívok vele, bár van egy olyan érzésem, hogy 60 nap múlva sem fogok ott tartani, mint ahogy az epikus emlékműnél sem, mert olyanja sincs ám mindenkinek. és természetesen nincs szó kárörvendésről (minek ez az üldözési mánia?), csak éppen a jelenség annyira jellemző. "hadd lehessen eldobni a küldetést, mert az 60 nap" (tényleg, hány karakter kapta ezt meg? és hánynak kerül majd 60 napjában - és hány tudja le azonnal?)

(röhej egyébként, hogy emiatt én panaszkodhatnék hiszen hiába játszottál 120 napot és sok neked a 60, ha még 1200-at fogsz játszani. nekem meg lement 120, és lehet kábé hátra 150, talán 200. inkább nekem lehetne okom így érvelni:)

ui: fogalmam sincs, hogy megy ez a kincstárazás, de tényleg kemény licitálás van? én azonnal arra gondoltam, amikor olvastam a leírást, hogy (ez most nem cinizmus), hogy a szövetség a könnyebb utat választja és megbeszélik, kié legyen a kincs. 1 kincspontért.
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
404. hozzászólás - 2009.01.31. 02:53:16
"ui: fogalmam sincs, hogy megy ez a kincstárazás, de tényleg kemény licitálás van? én azonnal arra gondoltam, amikor olvastam a leírást, hogy (ez most nem cinizmus), hogy a szövetség a könnyebb utat választja és megbeszélik, kié legyen a kincs. 1 kincspontért."

Indulásnál én is ezen a véleményen voltam, az erőforrások minél optimálisabb kihasználása érdekében. De hogyan láttassam be egy emberrel, hogy "nézd, neki még térkapus tárgya sincs, te pedig csak lecserélnél egy átlagosat", ha tetszik neki a képe? vagy hogy döntesz ilyenkor két gyűrű nélküli ember között, ha mindkettőnek kell a gyűrű? Fontos tényező, hogy a kincspont semmi másra nem használható, és az benne a jó, hogy a viták is építik a közösséget, ha tesz a többiekért (szörnyet öl, épít), lesz kincspontja. Ez a játék egy marhajól kitalált része, dicséret illeti érte Miklóst!
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.01.31. 02:55:09-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.40
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
405. hozzászólás - 2009.01.31. 08:59:14
Mi megbeszélés alapján osztjuk el a kincseket, 4-t öltünk eddig meg és nem volt gond az osztoszkodásnál! Az válasz előszőr aki a legtöbbet sebezte a szörnyeken. Ha nem kell neki, a következő. Természetesen aki kapott már valamit, az jó ideig nem kap újat...Szerintem így a leg igazságosabb, mert aki nem sebez semmit a lényen, az is meglicitálhatja a kincset, míg a többiek sok LE-t költöttek gyógyitalra meg minden!

Ez a szisztéma a küldetés problémát is megoldja.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
406. hozzászólás - 2009.01.31. 09:15:45
A licitálás csak akkor nem jo megoldas, ha a szövetség érdekeinek való megfelelést a kincspontok nem irjak le jol. De tobbnyire eleg jol leirjak.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
407. hozzászólás - 2009.01.31. 21:01:48
(törölve)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.02.02. 21:58:42-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
408. hozzászólás - 2009.02.01. 17:16:48
azt meg tudja mondani valaki, hogy a 20TP-s küldetést hanyadik szinten lehet megoldani? azt tudom, hogy 25-en nem (100%-os 29. szintűt megverve is "csak" 17 TP-t kaptam). Mikotzól van értelme próbálkozni?
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
409. hozzászólás - 2009.02.01. 17:24:55 (Válasz Soleil #408 hozzászólására.)
Elöbb (akár 19s szinten) is meg lehet csinálni, csak 100%-s legyen a legyőzött (portya-ablakban nézhető) legalább 2 szinttel magasabb emberke és legyen elég magas szinguláris ismeret szakértelmed. Én anno így csináltam meg, most meg már valamennyire több TP is jár a felfelé ütésért.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
410. hozzászólás - 2009.02.01. 19:13:06 (Válasz Soleil #408 hozzászólására.)
Idézet: Soleil - 2009.02.01. 17:16:48
azt meg tudja mondani valaki, hogy a 20TP-s küldetést hanyadik szinten lehet megoldani? azt tudom, hogy 25-en nem (100%-os 29. szintűt megverve is "csak" 17 TP-t kaptam). Mikotzól van értelme próbálkozni?


Egy referencia pont:
Azonos szintu legyozeseert nagyjabol szint/2 TP jar. Felfele utve egyre tobb, lefele pedig -1nel van egy nagy ugras (szint/3 TP kb. a -1es) majd szintenkent meg jellemzoen -1.
Szingularitas nelkul sztem 30-rol 35-re tuti mevan a 20 TP.
Persze mar egy 10-es szingularias is sokat lendit a dolgon.
Pontszám: 5
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
411. hozzászólás - 2009.02.01. 22:59:03
20-as szinten 5+5-ös szingulárissal 24. szintűt megverve teljesíthető a küldi.
Magasabb szinten kevesebb, alacsonyabb szintem magasabb szingulárissal kell.
Nagyon magas szinten pedig szinguláris nélkül is teljesíthető...
Pontszám: 5
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
412. hozzászólás - 2009.02.02. 19:13:40
köszi! nekem 25-en 3+3 szingulárissal, 29. szintűt verve sikerült (21 Tp). azóta már ott vagyok, hogy az állatom sebezzen nálam többet. odáig eljutottam, hogy vakító fényt szereztem be és buzogányt, de így sem hoztam még össze egy megfelelő csatát sem. itt milyen taktika a célszerű? üssek sokkal erősebbet, akiket kisebb valószínűséggel sebezek? vagy üssek nagy mínuszos módosítókkal kevésbé erősöket, hogy az állatom nagyobb valószínűséggel sebezzen?
egyáltalán amikor én -20%-on támadok, az van bármilyen kihatással az állatomra? neki is lesz -20%-a?
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
413. hozzászólás - 2009.02.02. 19:15:28 (Válasz Soleil #412 hozzászólására.)
üdv

a legegyszerűbb erőseket támadni nagyon magas negatív módosítóval..
Amikor 50%-nál nagyobb a módosítód, az állatod már nagyobb eséllyel talál, mint te...
Pontszám: 8.25
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
414. hozzászólás - 2009.02.02. 21:48:50
köszi, azt próbálom most. egyelőre sikertelenül. de azért csak lesz még ebből is énekeshalott.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
415. hozzászólás - 2009.02.02. 21:59:07
1500 LE-ás küldetés kipipálva.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.02.02. 21:59:25-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
416. hozzászólás - 2009.02.04. 10:56:29
Emberek! Valaki tud érdemi infót adni arról,hogy hogy a manóba lehetséges 300 vadászatból 0 óriást fogni? 50es szerencsém van,és morcos vagyok. Míg a lépj 3 szintet küldetést próbáltam előtte,akkor találkoztam az utolsó 3db-val.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
417. hozzászólás - 2009.02.04. 11:19:13
Ezek szerint annyira random a ramdom,hogy az már random! :S:S:S

Nekem a bénítás az ilyen,amióta felvettem a küldetést semmi,pedig előtte még a térkapus szörny is kapott belőle,nemgogy más ellen(1 csatában volt mikor 3*!)!!
Ez nem ér......
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.02.04. 11:20:09-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
418. hozzászólás - 2009.02.04. 12:41:40 (Válasz masterv #416 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.02.04. 10:56:29
Emberek! Valaki tud érdemi infót adni arról,hogy hogy a manóba lehetséges 300 vadászatból 0 óriást fogni? 50es szerencsém van,és morcos vagyok. Míg a lépj 3 szintet küldetést próbáltam előtte,akkor találkoztam az utolsó 3db-val.


valoszinuleg tul magas szintu vagy az 50es szerencsehez. probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd.

de persze mindig benne van a pakliban, h nincs szerencsed, bar azert 300 vadaszat mar elegge bizonyito ereju
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
419. hozzászólás - 2009.02.04. 14:17:31 (Válasz Endyr #418 hozzászólására.)
"probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd."

Ez a képlet honnan van? Nekem sztm extrém alacsony a szerencsém, alig nagyobb a szintemnél, és másfél szint volt a 7 óriás. Most meg 2 szint óta csinálom a 15 aprót, és még van belőle bőven... Ezért írtam már több helyen, hogy a szerencse a leghaszontalanabb tulajdonságok egyike.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
420. hozzászólás - 2009.02.04. 14:19:37 (Válasz Mortimer #419 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.02.04. 14:17:31
"probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd."

Ez a képlet honnan van? Nekem sztm extrém alacsony a szerencsém, alig nagyobb a szintemnél, és másfél szint volt a 7 óriás. Most meg 2 szint óta csinálom a 15 aprót, és még van belőle bőven... Ezért írtam már több helyen, hogy a szerencse a leghaszontalanabb tulajdonságok egyike.


sajat tapasztalat, ezen a szinten vettem eszre, h megugrottak a nagyobb/hatalmas/orias eselyei. ha nekem bejott, gondoltam hatha masnak is.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!