Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
621. hozzászólás - 2009.03.15. 19:32:40
Holnaptól beszállok a döntetlenezők közé, aki eléri a 27. szintet és döntetlenezni szeretne az nyugodtan támadhat... sok szerencsét.
Addigra nem lesz nálam LE, szal aki nem döntetlenezik nincs értelme engem megtámadni

Cocós Coctel voltam
szerk : ja és gyémánt hordába tartozok
A hozzászólást Asztalos módosította 2009.03.15. 19:34:13-kor
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
622. hozzászólás - 2009.03.15. 22:27:22 (Válasz winnie #615 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.03.15. 14:29:29
az a jó benne, hogy te dönthetsz, hogy neked megéri-e csinálni. ha nem, akkor nem érdemes. korábban is voltak "fizess be 50e LE-t" küldetések, ez is olyan, csak ciki lenne azt írni, hogy fizess be x LE-t. így egy kicsit csavartak a dolgon és összevonták az "legyen 32-es tanulásod" küldetéssel. vagyis 2-3 dolgot is el kell érni.


Értelek és igazad van, én döntöm el, hogy megcsinálom -e vagy sem. A hasonló küldetésekről meg csak annyit, hogy azok legalább valamilyen szinten hasznosak, sebgyógyítás, lopás, kritikus ütés, vezetőkésség stb. persze volt ami nem (másodlagos támadás). Ellenben itt a küldetés megköveteli hogy töröljek másik 2 szakit. Ezt valahogy nem tudom lenyelni. Biztos bennem van a hiba. Akkor inkább kérjen arra hogy húzzak fel 2 másik új szakit 10-esre mert ennek így még mindig nem látom értelmét. Szerencsére még csak az 50-esnél tarttok és a kivégzés se megy úgyh elleszek még nélküle egy ideig. Hátha egy jóérzésű illetékes megsajnál és lesz alternatíva.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 6
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
623. hozzászólás - 2009.03.17. 07:09:59 (Válasz winnie #610 hozzászólására.)
Winnie: azt az elhatározásodat tisztelem, hogy megpróbálod a küldetéseket megcsinálni megbeszélés nélkül, mert így számodra több kihívást, játékélményt jelent.
Ugyanakkor szerintem, az, hoyg a döntetlenes küldetést buzogánnyal csináltad meg, az "megbeszélés". Lehet, nem egyeztettél senkivel, de ez csupán azon múlt, hogy nem kényszerített erre senki, mert a kalandozók egy csoportja ezt már megbeszélte egymással korábban, és ennek köszönhetően kialakult egy "szokás" (jogi nyelven: ráutaló magatartás), aminek következtében szóbeli egyeztetés nélkül tudtál buzogányos és vakító fényes csatákat vívni.

Azért érdekelt engem ez a kérdés, mert korábban is amellett érveltél, hogy "nincs problémás küldetés". Szerintem pedig van - például ez a döntetlenes. Ezt a küldetést nem te csináltad meg, hanem a többiekkel való valamilyen szintű egyeztetés miatt sikerült - ebben azt hiszem egyetértünk.
Pontszám: 7.86
népszerűAshcrofttFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
624. hozzászólás - 2009.03.17. 13:02:45
Csak nekem tűnik elsőre iszonyatosan időigényesnek az új 94. (Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!) küldi? Kb. tizenkét szintnyi térkapuzásból - úgy, hogy legfeljebb 4-5 pontot nem használtam el - sikerült eddig nyamvadt 8 tárgyat összeszednem. Ezt a küldit meddig csinálom majd, 15 szintnek megfelelő időig? Az még barátok közt is majdnem 2 hónap, ha nem szivat a random...

A nagyon magas szerencse segít majd ebben?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
625. hozzászólás - 2009.03.17. 13:05:26 (Válasz Ashcroftt #624 hozzászólására.)
A magas szerencse valamennyit segit, de eleg alacsony a szerepe. 94-es szerencsevel az utobbi 20 terkapus csatabol (amit nyertem) egy targy sem esett. Alapjaraton szerintem 6-bol 1 az arany. Eddigi tapasztalatim ezt mutatjak.
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
626. hozzászólás - 2009.03.17. 13:48:28 (Válasz Ashcroftt #624 hozzászólására.)
Bizony ra kell szanni az idot, de elobb utobb bejon.Akik regen terkapuznak, azoknak akar 40-50 relikvia is osszejott mar.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
627. hozzászólás - 2009.03.17. 14:03:00 (Válasz Ashcroftt #624 hozzászólására.)
Idézet: Ashcroftt - 2009.03.17. 13:02:45
Csak nekem tűnik elsőre iszonyatosan időigényesnek az új 94. (Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!) küldi? Kb. tizenkét szintnyi térkapuzásból - úgy, hogy legfeljebb 4-5 pontot nem használtam el - sikerült eddig nyamvadt 8 tárgyat összeszednem. Ezt a küldit meddig csinálom majd, 15 szintnek megfelelő időig? Az még barátok közt is majdnem 2 hónap, ha nem szivat a random...


jaja. a 94. küldetésnek érdemes időigényesnek lenni. utána lesz kompenzáció, 1-2 azonnal küldetés. ha egyben figyeled őket, akkor kiegyenlítődnek. amúgy annyira valóban nem szörnyű a dolog, heti 1-2-3 tárgy azért potyog még 3-as térkapuval is, 12-essel meg pláne.
Pontszám: 4.67
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
628. hozzászólás - 2009.03.18. 03:15:43
A klánfórumra pont ezt a küldetést szemeztem ki (pedig fentebb azt írtam csak a felejtéssel vannak gondjaim de hát sose mond azt, hogy soha). Nálam az arány 16 szint és 9 térkapus relikvia. Ma esett be egy fagyott gyűrű a kis drágát vakítófény buzogánnyal vágtam agyon mert elfelejtettem átöltözni. Pozitív, hogy az utóbbi 3 hétben 3 darab esett (2 gyűrű és 1 nyaklánc). Jobban örülnék ha a küldetés úgy szólna legyen nálad 10 térkapus relikvia.
Persze addigra az is "bekattintós" küldivé degradálódna. Na nembaj majd mindenki emeli pár szinttel a térkaput és akkor több alkalomból csak esik valami. Ez még amolyan "kreatív feladat" amit persze nem is lehet leegyztetni a térkapus gazfickókkal mint az epikusosat.
Viva Random!
A felejtős küldi akkor is jobban ba***a az agyam
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
629. hozzászólás - 2009.03.18. 15:20:50
Akkor én most tesztelném a Sanyi által leírt sírásdetektort
khmmkhmm, mikrofon próba...1... 2... 3...

Hogy lehet az hogy már több száz csp-t levadásztam és csak azért sem hajlandóak jönni az apró lények?
Minimális szerencsém van, közelében sem járok a misztikus szint*2+5 szerencse értéknek, áradniuk kellene a kisebbeknek, picikéknek, törpéknek, de leginkább az apróknak!!!
Így lehetetlen megoldani ezt a küldetést, mégsem megoldás hogy egy feladat heteket vegyen igénybe.

(remélem így kell ezt csinálni )
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
630. hozzászólás - 2009.03.18. 15:33:21 (Válasz cirip #629 hozzászólására.)
Azt hiszem már írtam valahol, hogy nekem az óriásos küldetésem volt "érdekes". Elvadásztam vagy 350 CSP-t, és csak egy jött. Aztán hagytam a francba az egészet, nem akartam megcsinálni. Majd pár nap múlva 30 vadászatból meglett 8 vagy 9 óriás szörny..
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
631. hozzászólás - 2009.03.18. 15:35:52 (Válasz cirip #629 hozzászólására.)
Nekem 15 napba tellett megcsinálnom ezt a küldetést. Azóta is rémálmaim vannak vele. Pedig akkor még nekem is alacsony volt a szerencsém.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
632. hozzászólás - 2009.03.18. 15:45:10
Köszönöm az együttérzést.
Annyira nem vagyok kétségbeesve, csak úgy éreztem ez hozzátartozik a procedúrához.
Bár, Ricardo, a te hsz-ed után lehet elkezdek kétségbeesni (nagyon nem szeretnék 15 napig ezzel foglalkozni)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
633. hozzászólás - 2009.03.18. 15:45:51 (Válasz cirip #632 hozzászólására.)
Az automata sírásdetektor működik, csak figyelj
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
634. hozzászólás - 2009.03.18. 16:00:15 (Válasz CaveMaN #633 hozzászólására.)
+1
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
635. hozzászólás - 2009.03.18. 17:27:51
+2
hmm, asszem igazolást nyert a sírásdetektor megléte
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
636. hozzászólás - 2009.03.18. 17:33:36 (Válasz cirip #634 hozzászólására.)
Érdekes nekem 3 nap alatt meglett, összesen 60-70 vadászatból, voltak olyan kombók, mint az egymás utám 3, stb. Szerencsém elég magas:szint*2+15
Bár az tény,amikor dühöngtem abelső forumon, h mi a...nincs meg az uolsó apró, rá egy percre meglett, sztem nagyon hasznos sírni, dühöngeni hivatalosan, nekem eddig bejött!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
637. hozzászólás - 2009.03.18. 17:42:32
Akkor OOOOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁ
Na meglett a szerezz 2k-t küldi!
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
638. hozzászólás - 2009.03.18. 19:19:10
Ez a dühöngés/sírás nekem is bejött írtam klánfórumra, hogy csak 8 relikviám van 15 szint alatt erre a 2. térkapus szörny megdobott egyel. Az óriásis küldetés érdekes volt az első 20-ból 5 jött aztán meg csak vánszorogtak. Kb 3 napba telt bele.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
639. hozzászólás - 2009.03.18. 19:36:16
Küldetés kipipálva, sírásdetektor rulez
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
640. hozzászólás - 2009.03.18. 19:48:26 (Válasz cirip #639 hozzászólására.)
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője