Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
81. hozzászólás - 2008.12.06. 13:07:13 (Válasz winnie #80 hozzászólására.)
Hát igen a küldetések megoldása a legjobb (eddig a -30%-os volt a legjobb mert akkor nem volt kedvem feladni és 2 hét alatt sikerült igaz akkor -60%-kal nyertem )csak az a szívás ha a taktikámmiatt kéne a LE (pl fegyverre gyűjtök)és éppenhogycsak nem sikerül na akkor nem igazán szeretem a küldiket de úgy gondolom még mindig ez a legjobb része a játéknak csak épp a változatosság fogy el belőle egy idő után.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
82. hozzászólás - 2008.12.06. 13:45:28 (Válasz Hauer92 #81 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 13:07:13
Hát igen a küldetések megoldása a legjobb (eddig a -30%-os volt a legjobb mert akkor nem volt kedvem feladni és 2 hét alatt sikerült igaz akkor -60%-kal nyertem )csak az a szívás ha a taktikámmiatt kéne a LE (pl fegyverre gyűjtök)és éppenhogycsak nem sikerül na akkor nem igazán szeretem a küldiket de úgy gondolom még mindig ez a legjobb része a játéknak csak épp a változatosság fogy el belőle egy idő után.


na, ja. a változatosság, az biztos, hogy csökken. sajnos. de bízzunk benne, hogy észreveszi a nagyfőnök.
Pontszám: 3
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
83. hozzászólás - 2008.12.07. 20:24:27
Tessék itt van nektek egy kis változatosság:

"58 15700 Érj el portyában döntetlent legalább 10 alkalommal!"

Ez most komoly??? Az elmúlt több mint 2 hónapban volt kb. 4-5 döntetlenem.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
84. hozzászólás - 2008.12.07. 20:29:57 (Válasz G0df4th3r #83 hozzászólására.)
A kuldetesek vegleges eldobasa orvosolna minden problemat.

Erre az otletre meg nem lattam reakciot Miklostol.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
85. hozzászólás - 2008.12.07. 22:50:27
Egy kicsit álljatok meg ennek a szónak a jelentésénél: KÜLDETÉSEK.
Nem ajándékkosár, nem leárazott termék, nem nyeremény. Egyre inkább lehet érezni a súlyát, ha megcsinálod kapsz jutalmat, ha nem akkor elakadsz, tehát az mellett, hogy fejleszted a karaktered, portyázol, vadászol, háborúzol, térkapuba nézegetsz és előbb-utóbb epikus csatát vívsz, még van egy plusz dolog is amivel foglalkozhatsz. Egyes szakértelmek, amik a küldetésekhez kellenek, eygesek számára teljesen feleslegesnek tünnek, de később mégiscsak jó, hogy vannak. Gondoljátok végig mit fejlesztesz ez miatt, az mire jó és később észreveszed a hasznát is. A legyen nálad x LE, pedig az adrenalin fokozásában segít, hiszen izgulsz, hogy sikerüljön,megtervezni, több küldit egymás után gyorsan megcsinálni, CSP-t felhalmozni hogy legyen mivel indulni/pótólni, előre rákészülni a gyűjtésre stb. Egyszóval: KÜLDETÉS! Nem ajándék, mint a kvízkérdés jutalma.............
Pontszám: 6.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
86. hozzászólás - 2008.12.07. 23:19:31 (Válasz Dragon HUNter #85 hozzászólására.)
Your mission, should you choose to accept it...



A kuldetesek egyenformazzak a karaktereket, sajnos. En nem mondom, hogy ne legyenek nehezek a kuldetesek, de hadd ne kelljen mindenkinek ugyanazokat csinalnia, ha nem akarja.

Szerintem sokkal szinesebb lenne a jatek, ha a kulonbsegek megengedettek lennenek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
87. hozzászólás - 2008.12.07. 23:30:35 (Válasz Simon #86 hozzászólására.)
Your mission, should you choose to accept it...


Miért nem lehet magyarul......?!


Most is te döntöd el, hogy elfogadod-e. Ha jól néztem, most is mindig felbukkan a küldetés trióban egy olyan mint a Drakin, tehát a másik kettő nélkül is mehetsz tovább, csak lassabban és kevesebb sikerélménnyel.
Pontszám: 2.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
88. hozzászólás - 2008.12.07. 23:38:36 (Válasz Dragon HUNter #87 hozzászólására.)
Bocs. Nem tudom hogy volt magyarul a filmben, csak angolul lattam.

Te is nagyon jol tudod, hogy el lehet akadni a kuldetesekkel. Igen, most is van valasztasi lehetoseg. De ha valaki nem akar vadaszni, peldaul, vagy nem akar allatkakat, vagy nem akar portyazni, akkor nagyon gyorsan betelik a 3 valaszthato kuldetes ezekkel. Es mar tovabb nincs. Csinalni kell a nem kivant tevekenyseget, vagy fejleszteni kell a nem kivant szakertelmen.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
89. hozzászólás - 2008.12.08. 00:02:57 (Válasz Simon #88 hozzászólására.)
Kifogást mindenre lehet találni, de pont a küldetésekre nem kellene fújni (jó lehetne változatosabb, de még nem láttunk mindent).

Elakadni? Lehet........47. küldetésem csinálom és csak egy óriási vad kell még. Az akadályokat le kell küzdeni és tudod:
"Ami nem öl meg, az erősebbé tesz."
Pontszám: 2.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
90. hozzászólás - 2008.12.08. 00:03:29 (Válasz Dragon HUNter #85 hozzászólására.)
Ahhoz, hogy egy csatám döntetlen legyen, milyen szakértelmet fejlesszek?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.60
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
91. hozzászólás - 2008.12.08. 00:11:48 (Válasz Mortimer #90 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.12.08. 00:03:29
Ahhoz, hogy egy csatám döntetlen legyen, milyen szakértelmet fejlesszek?


Látjátok, pont ehhez nem is kell semmilyen befektetés, csak szerencse.....
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
92. hozzászólás - 2008.12.08. 00:16:10 (Válasz Dragon HUNter #91 hozzászólására.)
Azaz, ha valakinek nincsen szerencséje, hónapokig szívhat ezzel az egy küldetéssel...
Persze ha a másik kettő teljesíthetetlen lesz, akkor érdemes bevállalni...
Pontszám: 7
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
93. hozzászólás - 2008.12.08. 00:32:08 (Válasz Dragon HUNter #89 hozzászólására.)
Dragon Hunter - most komolyan nem erted a mondandom lenyeget, vagy csak direkt beszelsz felre?

Nem allitja senki, hogy a kuldetesek teljesithetetlenek. Azt sem keri senki, hogy konnyebbnek legyenek. Azt talan igen, hogy fantaziadusabbak legyenek... de ez sem a problema lenyege.

A problema az, hogy a kuldetesek MINDENKIT ugyanazokra a szakertelmekre kenyszeritenek ra. Ha nem akarsz hatalmas mertekben lemaradni (azaz kimaradni egy CSOMO kuldetesbol es LE-bol), akkor kenytelen vagy megcsinalni az osszes kuldetest, a veluk jaro szakertelemnovelessel, stb.

Ha neked ez tetszik, persze jogod van ra. Nekem nem tetszik. Sokkal inkabb szeretnek latni valtozatossagot a karakterekben.
A hozzászólást Simon módosította 2008.12.08. 00:32:58-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.88
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
94. hozzászólás - 2008.12.08. 06:05:06 (Válasz Dragon HUNter #91 hozzászólására.)
Idézet: Dragon HUNter - 2008.12.08. 00:11:48

Látjátok, pont ehhez nem is kell semmilyen befektetés, csak szerencse.....


A 7 óriási szörnyes küldetést csinálom, eddig jött 2 kétszáz vadászatból.
Szerinted pl. ennél a küldetésnél mi az, amivel elő tudom segíteni azt, hogy jöjjön óriási szörny? Ne azt mondd, hogy építsek, mert a toplistán a 16. legtöbbet építő vagyok. Statisztikai alapon meg az jön ki, hogy minél magasabb a szerencsém, annál kevesebb óriás méretű szörny jön - hiába állít mást a játék szövege.

De ott van a zsákmányolj 2000 LE-t egy végzetúrtól küldetés. SOHA nem zsákmányoltam még ennyit, pedig gyémánt vagyok, és megpróbáltam. Ráadásul nagyon jól látszik, minél magasabb szintű a karakter, annál kevesebb LE-t lehet szerezni. Ezt a küldetést csak megbeszéléssel lehet teljesíteni. Egyébként meg semmivel nem nehezebb, mint a zsákmányolj 500, 1500 LE-t küldetés, viszont tökéletesen fantáziátlan.

A "Legyen legalább 40.000 lélekenergiád" küldetést egy gyengébb karalter SOHA nem fogja mgcsinálni, ebben gondolom egyetértünk. Te meg tudod, én is megtudom, a játékosok egy komoly része meg nem fogja tudni soha. Átélted már azt az érzést, amikor 30000 LE-nél beütnek, elvisznek 4-5000-et, majd perceken belül jön még 2-3 szövetségi tag? Szerinted hány ilyen lesz?

Marad a két legrosszabb kategória. Az egyik semmi másról nem szól, mint teljen el néhány hét vagy nap (gyakorlatilag olyanok, hogy "lépj X. szintre", vagy lépjen állatod szintet 5 alkalommal, lépj szintet 3 alkalommal. Természetesen megcsinálhatóak. A másik, amit úgy lehet lefordítani, legyen X szakértelmed Y szintű, ahol X egy egyébként értelmetlen szakértelem, amit nem fejlesztenél.

Az meg nem érv, hogy nem kötelező csinálni. Mutass a top100-ben EGYETLEN karaktert, aki nem csinálja a küldetéseket, és azt mondom igazad van. Ellenkező esetben viszont beláthatod, hogy valami miatt mégis csinálják a karakterek, és ez nem a kihívás.
A hozzászólást Jeriko módosította 2008.12.08. 10:37:20-kor
Pontszám: 8.22
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
95. hozzászólás - 2008.12.08. 08:23:54
Azt el kell ismerni,hogy a küldetésekért alapvetően sok LE jár.(Nem mindegyikért,van ami olyan ráfordítást igényel,ami nehezen térül meg) Azonban ha nem csinálja őket az ember,akkor hosszabb távon jelentős hátrányba kerül,és itt bizony LE tízezrekről van szó. Mint azt már említettem, a többi Beholder játékban is volt lehetőség megszabadulni a nemkívánatos küldetésektől. Ha valaki itt vállalná hogy inkább kifizeti az adott küldetés "jutalmát",csak ne ragadjon le miatta,az miért nem jó megoldás?Ezáltal tényleg csak az fordulna eme "végső megoldáshoz" aki megragadt,nem lehetne vele visszaélni,hogy mindent eldobálok,amit nem tudok és várom a relatíve könnyűeket!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.33
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
96. hozzászólás - 2008.12.08. 08:57:32
1200 körüli csatából 4-5 döntetlenem volt eddig. Igaz inkább támadok lefelé és a döntetlen háborúknál, egyenlő esélyeknél jött ki. Biztos meg lehet csinálni, igazi 50-50 csaták lesznek így, ha gyorsan akarok haladni majd.

Eredetileg azért jöttem be a topicba, hogy megkérdezzem egy gyémánt mennyi LE-vel kell támadjon, hogy 1500 LE-t raboljon, mennyi kell legyen a másiknál és mindehhez mennyi kreatív affinitás ideális. Hátha vki tudja. Thx.
A hozzászólást G0df4th3r módosította 2008.12.08. 09:00:05-kor
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
97. hozzászólás - 2008.12.08. 09:02:13 (Válasz G0df4th3r #96 hozzászólására.)
Tippem szerint ezt úgy lehet megcsinálni (én úgy próbálkoznék), hogy lebeszélném egy másik emberkével, hogy mindketten veszünk vakító fényt, a lehető legerősebb páncélt, mellé buzogányt. Állat pihentetve. Ha szerencsénk van, bejön a vakító fény, egyikünk se találja el a másikat, és így kijöhet döntetlen. Napi 2 próbálkozás, talán két hét alatt össze lehet hozni.

"Eredetileg azért jöttem be a topicba, hogy megkérdezzem egy gyémánt mennyi LE-vel kell támadjon, hogy 1500 LE-t raboljon, mennyi kell legyen a másiknál és mindehhez mennyi kreatív affinitás ideális. Hátha vki tudja. Thx."

A gyémántnak legalább 1200-al illene támadnia, kreativ affinitás felesleges. A másiknál kb. 8-10e az optimális. Persze a szintkülönbségtől is függ, a másik hordájától, a szerencsétől, meg hogy ki prémiumos közületek. Sose fogsz erre egzakt értéket kapni.
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.08. 09:05:19-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
98. hozzászólás - 2008.12.08. 09:06:15 (Válasz Mortimer #97 hozzászólására.)
Ugyanezt számoltam én is. Max annyi, hogy érdemes bevenni egy harmadik tagot is, így 8 óránként mindenki 4 csatában vesz részt. Akár 1-2 nap alatt is meglehet.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
99. hozzászólás - 2008.12.08. 10:36:30 (Válasz Mortimer #97 hozzászólására.)
Mortimer: én is úgy látom, hogy csak ezzel lehet megcsinálni. Le kell venni minden olyan tárgyat, ami plusz tulajdonságot ad, kivéve a védekezést, azt növelni kell az egekbe. Sajnos az IQ-nál így is gondok lesznek, mert 25% lesz az esélye, hogy mindkettőtöknek bejön (előbb az egyikőtök IQ-ja a másiké ellen, aztán fordítva). Talán ha nincs támadás bónuszod, akkor van esélye, hogy nem találsz akkor se, ha nem volt sikeres a vakító fény.
Ez is egy olyan küldetés, amit megbeszélés nélkül nem lehet teljesíteni (maximum évek alatt).
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
100. hozzászólás - 2008.12.08. 11:04:39
Elképzelem, ahogy egy rubin hordás és egy gyémántos találkozik a pusztában, kerülgetik, méregetik egymást, majd az egyik megszólal:

"Te figyelj, a hordaparancsnokod tőled is azt kérte, hogy vívjál meg tíz döntetlen csatát?"
"Hmmm...igen!"
"Akkor mi lenne, ha kisegítenénk egymást? Csak mi ketten vagyunk, sosem tudja meg senki!"
"Benne vagyok!"
"Akkor várj egy kicsit, felveszek egy jobb páncélt és előkeresem a buzogányomat..."

Nekem nem a küldetések nehézségével van bajom, sokkal inkább a komolytalanságukkal.
Pontszám: 9.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője