Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
901. hozzászólás - 2009.05.14. 07:39:19
Igen, de akkor sem lehet fixen pörgetni hossú ideig, a hsz-emnek a lényege az volt, hogy az Aukció topicban kikeltek az emberek, hogy a küldetésekért járó 3 dukát az túl nagy előny. De inkább megpróbálom áthozni, hogy azt azért ne offoljuk már teljesen szét.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
902. hozzászólás - 2009.05.14. 07:41:47 (Válasz Ajgatsz #901 hozzászólására.)
Hát 20 szint 5 állatnak... 24 óránként szintlépés (tekintsünk el az első 5 szinttől az egyszerűség kedvéért), akkor kb 48 napig kitart két naponta. Utána, ha nagyon sietsz, kisajtolsz 5 db 20. szintű állatot, aztán kezded előről.

Oké, az igaz, hogy másfél havonta lesz egy kis szünet, mert 5 állatot beidomítani nem 10 perc.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.14. 07:47:51-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
903. hozzászólás - 2009.05.14. 09:25:59 (Válasz Ajgatsz #897 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.14. 07:29:53
Utolértelek, de a rendszer valamiért nem rak eléd a listában.


Elobb indultal, nem?
Karakterszam szerinti csokkeno a masodlagos rendezes kuldiben.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
904. hozzászólás - 2009.05.14. 09:27:31 (Válasz Mazlee #899 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.05.14. 07:32:06
főleg ha épp megcsinálod az 5 állatbeidomítós alap küldtést... utána hirtelen lehet ezt is leadni többször

én a bénításost is megcsináltam 1x. az is 1 nap volt. nekem csp-m halmozódott fel a hétvége után igy a vadászós napon a kisebb állatleölős-be fogtam bele. de 210csp pechemre csak 19re volt elég :S


Nekem tegnap ugy az elso 80-bol 0 jott. Utana meg egy 30-40-et toltam, ott felporgott es jott 3. Aztan eldobtam a p***be.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
905. hozzászólás - 2009.05.14. 09:39:11 (Válasz Kocos #904 hozzászólására.)
ma még el kellett "pazarolnom" pár csp-t de szerencsére az ötödik után felvillant a küldetés gomb
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
906. hozzászólás - 2009.05.14. 09:58:06
Ez azért mocsokság volt Miklósék részéről, mert megintcsak a top-ot tápolta a LE+kristály ÉS még dukáttal is.

Tök mind1 hogy 2 v. 3 naponta lehet megcsinálni egy ilyen küldetést, a lényeg hogy ezeket a középréteg soha nem fogja behozni. /hónapok mire elérnek a 100 küldetéshez./

Mondom ez úgy hogy már csak 3 küldetés hiányzik nekem is a 100hoz, tehát nem magam mellett hanem ellen beszélek.
Pontszám: 9.17
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
907. hozzászólás - 2009.05.14. 10:04:24
Nem tudom miért van mindenki oda ezzel a behozással? Nem fognak behozni, még jó hogy nem fognak. Előbb kezdtük. De mint az az egyik fórumon már elhangzott: Akik most mondjuk 30. ik szintűek mire 50-esek lesznek sokkal erősebbek lesznek mint a mostani 50. szintűek. Pl engem Maedhros ajánlott be, ő hamarabb kezdte a játékot. Jó pár szinttel van előttem, és ellene esélyem sincs, viszont egy erősebb 49. szintű karakter vagyok, mint amilyen erős 49. szintű karakter ő volt annó.

Az a 3 dukát meg szerintem továbbra is nem az a nagy szám.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.14. 10:05:06-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
908. hozzászólás - 2009.05.14. 10:07:49 (Válasz Varaszlo #906 hozzászólására.)
Szerintem az egyedüli hiba a történetben a dukát. Pontosabban nem is maga a ténye, hanem hogy egy-egy küldetésért lehet kapni. Ha mondjuk az lenne, hogy az ismételhető küldik közül csinálj meg 5 különbözőt, és cserébe kapsz 2 dukátot kb., azt hiszem még támogatni is tudnám.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
909. hozzászólás - 2009.05.14. 10:11:53 (Válasz Gau84 #908 hozzászólására.)
Mint korábban írtam szerintem nem nagyon lehet őket folyamatosan napi rendszerességgel tolni. Mondjuk a 2 napi 1 az már jó. És a 2 naponta +3 dukát az olyan nagy táp? A tyúk ad 2 naponta 2-t. Két nap alatt szép magas térkapuval hány cuccot dob? És ha valakinek megvan a 3X-ozó... szerintem nem az ismétlődő küldetések fogják az egyensúlyt felborítani az aukción.
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
910. hozzászólás - 2009.05.14. 10:12:49 (Válasz Ajgatsz #907 hozzászólására.)
Dalen, Varaszlo csupán arra célzott, hogy Miklós eredetileg úgy tervezte/harangozta be a dolgot, hogy egy idő után a kisebbek is tudnak majd vásárolni maguknak aukciós tárgyakat. Tulajdonképp mint egy körforgás, úgy működött volna ha jól vettem ki. Azaz előszőr a magasabb szintűek kivásárolják magukat, majd pedig jöhettek volna kisebbek, és így tovább, egészen addig, amíg újra össze nem gyűlik a nagyobb szintűeknek elég dukát.

Azzal viszont, hogy az ismételhető küldikkel ilyen ütemben lehet dukátot szerezni, egész másfajta körforgás alakult ki, ami a nagyok között zajlik, és csak eseti az, mikor bárki más bele tud szólni a licitekbe.

Edit: és de, 3 dukát igen sokat befolyásol akkor, mikor más egy hét alatt összesen nem szerez annyit
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.14. 10:20:02-kor
Pontszám: 9
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
911. hozzászólás - 2009.05.14. 10:19:53 (Válasz Gau84 #910 hozzászólására.)
Értem én mit mondasz Gau, és egyet is értek veled hogy lehet hogy az aukció el fog szállni. (Szerintem már elszállt, de lehet hogy ezt még korai kijelenteni.) Viszont jelenleg hány embernek van több mint 100 küldetése? Nem olyan soknak. Nekem pl 112 van, és eddig 12 dukátot szedtem össze belőle.

Nem látok a jövőbe, és lehet hogy ez a 3 dukátos dolog sok lesz, viszont szerintem pl az olyan tárgyak mint a tyúk meg a 3X-ozó, olyan elbillenést okoznak, hogy ahhoz képest az ismételgetős küldetések smafu.

Ui.:
Jobban elgondolkodva... lehet... ha valaki tényleg ráfekszik, napi 5 CSP+az összes talált bizsu+LE, akkor ez a +3 dukát még erősítheti. Én minden esetre nem így játszom, én csak ismételhetőből szerzek dukátot, mert mást sajnálok rá. Azért örülök hogy ad a küldetés, így legalább lehetőségem van, esetleg, valamikor licitálni, de tudja a fene...
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.14. 10:23:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
912. hozzászólás - 2009.05.14. 10:23:48 (Válasz Ajgatsz #911 hozzászólására.)
Persze, csak jó lenne idejében észbekapni, és átgondolni közösen, mielőtt tényleg elszáll.

És valóban a tyúkocska meg a szorzó túlzás volt - persze akkor, ha nem minden 3. aukción jelenik meg valamilyen tárgy, ami hasonló kvalitásokkal bír. Az meg hogy az említett kettős még egy helyen is van, megintcsak felvet néhány kérdést
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.14. 10:25:14-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
913. hozzászólás - 2009.05.14. 10:26:26 (Válasz Ajgatsz #911 hozzászólására.)
Egy alkalomra talán érdemes ráfeccölni mindent (azaz amíg veszek egy tárgyat az aukciósból én dobálok rá rendesen). Viszont 100%, hogy vannak/lesznek olyanok, akik végtelenítik magukat az aukciós házban.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
914. hozzászólás - 2009.05.14. 10:27:09 (Válasz Gau84 #910 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.05.14. 10:12:49

Edit: és de, 3 dukát igen sokat befolyásol akkor, mikor más egy hét alatt összesen nem szerez annyit


Ezzel nem értek egyet, aki ráfekszik az csak CSP-vel 14-et szerez egy hét alatt. Vagy ezt úgy érted hogy egy hét alatt nem szed máshoz képest össze 3-mal több térkapus cuccot?

Ui.:Amúgy nekem az aukciós ház már az elejétől fogva gyanús volt. Volt egy olyan érzésem hogy lesznek olyan fanatikus emberek, akik remekül megtalálják a módját annak hogyan tudják az égbe tornászni a licitet, úgy hogy nekem esélyem nem lesz egy licitben, így inkább nem is foglalkozok vele.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.14. 10:30:41-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
915. hozzászólás - 2009.05.14. 10:30:59 (Válasz Ajgatsz #914 hozzászólására.)
Úgy értettem, hogy akadnak olyanok, akik nem tudnak többet összehozni. Max ha csp-t áldoznak rá, ami megintcsak kérdéses, hogy megéri-e akkor, mikor azért a Top-ot leszámítva mindenhol erőteljesebb a versenyhelyzet.
Ugye a térkapu közel sem fullon pörög mindenhol, sőt... pl nekem sem dobál cuccot csak 15-20 térkapuzás alkalmával, pedig meghaladom a szintx2+5-ös játékosok által ajánlott szerencsét (más kérdés, hogy az én szerencsém a gyakorlatban inkább a nullához közelít )

Tehát ez esetben úgy sok a 3, hogy 1-2-3 naponta lehet ennyivel többet szerezni.

Persze lehet, hogy rosszul látom, azért ne kövezzetek meg érte
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
916. hozzászólás - 2009.05.14. 10:38:43
Értem mire gondolsz, ez is kb ugyanaz ahogy én érzek. Ha Aukciózni akarok akkor már jó hamar arra kell ráállni, CSP-t, LE-t, bizsut nem kímélve, hogy legyen esélyed, és akkor se biztos viszont egy csomó erőforrást beleöltél a semmibe.

Lesznek, vannak olyan emberek a toppon akikkel nem lehet majd versenyezni aukcióban. És az ismételhető küldetés által kapott dukát is az ő malmukra hajtja a vizet. Ezt mind aláírom. Amit mondani szeretnek, az annyi hogy szerintem (bár lehet hogy tévedek) nem a küldetéses dukát lesz az a szalmaszál, ami alatt eltörik annak a bizonyos tevének a háta.
Pontszám: 3.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
917. hozzászólás - 2009.05.14. 10:42:09 (Válasz Ajgatsz #916 hozzászólására.)
Nyílván nem, de azért ahhoz képest túl sokat befolyásol a jelenlegi rendszer - legalábbis ahogy én látom.
Ezért tartanám jobbnak, hogy akkor
- vagy ne szabadon választhatóak legyenek a küldik, hanem egymás után dobja őket random, és azt kelljen megoldani
- vagy lehessen szabadon megoldani, de x különböző küldetés után járjon y mennyiségű dukát.

Emellett pedig minden küldi adjon külön kristálypontot, ill LE-t.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
918. hozzászólás - 2009.05.14. 10:51:58
Ötletnek nem rossz, ha mondjuk dobna random 3-mat amiből választani lehet, és az új szintén random, bár ennek is vannak hátulütői.

-mi lesz azokkal amit nem választasz? Ha megmaradnak akkor ott is lehet hogy feltorlódik 3 küldetés, amit csak ellenségednek kívánsz. (pl.: döntetlen, 20 kisebb, 20 kristály brrrr...)
-ha mindhármat újra dobja, akkor valahogy úgy kell az újradobást csinálni, hogy ne lehessen valami trükkel pörgetni amíg olyan nem jön, ami tetszik, mert akkor az egésznek semmi értelme
-nagy a szórás a küldetések nehézsége között (döntetlen vs 20 krit var) akkor jobb lenne ha mondjuk mindegyiket kb ugyanolyan gyorsan lehetne csinálni, viszont ez veszett nehéz összeállítani, én ebbe nem is tudnék semmi okosat mondani bár őszintén szólva már ez eleve megoldaná a problémát szerintem, és nem kellene randomozni, ha mindegyik kb ugyanolyan nehéz lenne akkor az embernek nem érné meg mindig ugyanazt tolni (bár ezt összaállítani tudom utópia lenne)
-Szerintem a szint*200 LE nem durva
-kristálypont... franc se tudja, majd elválik...
Pontszám: 4.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
919. hozzászólás - 2009.05.14. 17:48:44 (Válasz Varaszlo #906 hozzászólására.)
Idézet: Varaszlo - 2009.05.14. 09:58:06
Ez azért mocsokság volt Miklósék részéről, mert megintcsak a top-ot tápolta a LE+kristály ÉS még dukáttal is.

Tök mind1 hogy 2 v. 3 naponta lehet megcsinálni egy ilyen küldetést, a lényeg hogy ezeket a középréteg soha nem fogja behozni. /hónapok mire elérnek a 100 küldetéshez./

Mondom ez úgy hogy már csak 3 küldetés hiányzik nekem is a 100hoz, tehát nem magam mellett hanem ellen beszélek.


Mindenki el fog jutni a kuldetesekig, tehat ez maximum egy konstans elonyt tud adni. Megintcsak azt merem allitani, hogy a kozepreteg amikor odaer ahol most a top van sokkal tobb ismetelheto kuldije lesz teljesitve.
Plusz ha differencialva lesznek a jutalmak, akkor lehetseges, hogy jobban megeri majd belevagni nehezebb kuldikbe, ami egyelore nem igaz, tehat itt is szerezhetnek majd elonyt a tophoz kepest.
Plusz ne feledjuk el, hogy az ismtelheto kuldik a normal kuldik helyett vannak, de sokkal kevesebb LE-t adnak (harmad annyit).
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
920. hozzászólás - 2009.05.14. 18:01:15 (Válasz Kocos #919 hozzászólására.)
A TOP-ot soha semmiben nem fogjuk megelőzni és/vagy utolérni a középmezőnyben, maximum előreszaladunk hozzájuk, de akkor már mi is a szint-TOP-hoz tartoznánk, nem a középréteghez. Hiába lesz a jelen középréteg erősebb 58. szinten, mint a jelen minimum 58-asok, addigra a szint-TOP újabb előnyöket szerez/fejleszt/kap.
Ez nem sírás, hanem tény és általánosan igaz a játék minden területére. Szerintem.
Megdolgoztak érte.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője