Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
601. hozzászólás - 2009.03.10. 16:27:03
Az újonnan bekerült küdetésekkel nincs semmi probléma. Némelyikben van kihívás is. A 20k LE elvesztése például igen ötletes.
A folyamatosan ismétlődő legendák így is elég jó lassítóak.
Az 5. szint lépés pedig már súrolja azt a határt, de lehet már át is lépi a mi lassításként még elviselhető. Amikor a 4 szint lépésest csináltam a 2. lépett szint környékén már rémálmaim voltak, hogy véletlenül a küldire kattintok és eldobom azt...
Pontszám: 8.80
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
602. hozzászólás - 2009.03.11. 04:43:25
Tisztelt Kolleginák és Kollégák a Végzetben!
Az ősök megkegyelmeztek árva fejemnek, és segítő kezet nyújtottak számomra, az eddigi legizgalmasabb küldetésben, így végre meglett az ötödik döntetlenes csatám is!
Így kis szövetségemnek is befellegzett (Hordaparancsnokok Kedven Küldetése(HKK) - a Kedvenc, c nélkül van mert béna vagyok! ) Ha van olyan gyémánt, aki még ezt a küldetést nyomja, és szeretné, hogy többször üssék egy nap alatt, az még a mai nap jelentkezzen, mert holnaptól visszatérek eredeti társaimhoz(jelenleg a Ronin és a Domini Mortis tagjai támadnak óránként, 34.-40. szintig)!
Ezúttal szeretném megköszönni az élvonalban állóknak a türelmet, amivel kivárták azt az időt, amíg a küldetést rabigáját húztam, és nem támadtak rám! Valamint köszönet azoknak is, akik átöltöztek, és megpróbáltak segíteni!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
603. hozzászólás - 2009.03.13. 00:22:05
a 30 tp-s kuldetesem aktiv, es egyszeruen nem ertem...
megtamad valaki (mikozben pihenek), legyozom, kapok erte 28 tp-t (4-es szingularissal)
megturbozom a szingularist (4+4), visszatamadom, legyozom, es kapok 19 (!!!) tp-t
probalkoztam mar regebben is, kaptam mar 24 tp-t is erte, de mindig lenyegesen kevesebbet mint amennyit akkor, amikor o tamadott
ez hogy lehet? a turbozott szingularissal elvileg meg tobbet kene kapnom, tehat siman meg kene hogy legyen a 30 tp-s kuldetes, nem hogy 30%-kal kevesebb legyen... vagy nagyon nem ertek valamit?
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
604. hozzászólás - 2009.03.13. 00:39:07 (Válasz bokorn #603 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.03.13. 00:22:05
a 30 tp-s kuldetesem aktiv, es egyszeruen nem ertem...
megtamad valaki (mikozben pihenek), legyozom, kapok erte 28 tp-t (4-es szingularissal)
megturbozom a szingularist (4+4), visszatamadom, legyozom, es kapok 19 (!!!) tp-t
probalkoztam mar regebben is, kaptam mar 24 tp-t is erte, de mindig lenyegesen kevesebbet mint amennyit akkor, amikor o tamadott
ez hogy lehet? a turbozott szingularissal elvileg meg tobbet kene kapnom, tehat siman meg kene hogy legyen a 30 tp-s kuldetes, nem hogy 30%-kal kevesebb legyen... vagy nagyon nem ertek valamit?


100%-os volt? nem volt leverve, illetve senki nem támadta az elmúlt 3 órában?
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
605. hozzászólás - 2009.03.13. 07:50:36 (Válasz winnie #604 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.03.13. 00:39:07
Idézet: bokorn - 2009.03.13. 00:22:05
a 30 tp-s kuldetesem aktiv, es egyszeruen nem ertem...
megtamad valaki (mikozben pihenek), legyozom, kapok erte 28 tp-t (4-es szingularissal)
megturbozom a szingularist (4+4), visszatamadom, legyozom, es kapok 19 (!!!) tp-t
probalkoztam mar regebben is, kaptam mar 24 tp-t is erte, de mindig lenyegesen kevesebbet mint amennyit akkor, amikor o tamadott
ez hogy lehet? a turbozott szingularissal elvileg meg tobbet kene kapnom, tehat siman meg kene hogy legyen a 30 tp-s kuldetes, nem hogy 30%-kal kevesebb legyen... vagy nagyon nem ertek valamit?


100%-os volt? nem volt leverve, illetve senki nem támadta az elmúlt 3 órában?


elvileg lehet
na de mindharomszor? meg koran reggel is?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
606. hozzászólás - 2009.03.13. 08:21:31 (Válasz bokorn #605 hozzászólására.)
He elmult 5 ora akkor siman.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
607. hozzászólás - 2009.03.13. 11:58:28 (Válasz winnie #600 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.03.10. 13:11:36
ne hogy már problémás legyen egy küldetés. az mindennek a teteje:)


Winnie: az 5 döntetlenes küldetést megcsináltad? Szerintem jópáran kíváncsiak vagyunk rá hogyan, eddigi hozzászólásaid alapján fel sem merült bennem, hogy buzogánnyal és vakítófénnyel támadtál valakit, akivel meg volt beszélve (persze nem kell ehhez direkt beszélni, elég a "ráutaló magatartás" is.
Szóval hogy állsz ezzel a küldetéssel?
Pontszám: 8.75
utáltBandulaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
608. hozzászólás - 2009.03.14. 10:49:41
Szerintem lehetne olyan küldi is h megadott állatokat kell levadászni
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúr infó.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
609. hozzászólás - 2009.03.14. 11:17:17
Hordaparancsnokok kedven küldetése szövetség döntetlenezős gyémántokat keres!
Jelenleg 6 szövetséggel háborúban, maximális döntetlenes ügyfelek fogadására adva lehetőséget.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
610. hozzászólás - 2009.03.14. 13:27:51 (Válasz Jeriko #607 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.03.13. 11:58:28
Idézet: winnie - 2009.03.10. 13:11:36
ne hogy már problémás legyen egy küldetés. az mindennek a teteje:)


Winnie: az 5 döntetlenes küldetést megcsináltad? Szerintem jópáran kíváncsiak vagyunk rá hogyan, eddigi hozzászólásaid alapján fel sem merült bennem, hogy buzogánnyal és vakítófénnyel támadtál valakit, akivel meg volt beszélve (persze nem kell ehhez direkt beszélni, elég a "ráutaló magatartás" is.
Szóval hogy állsz ezzel a küldetéssel?


szerintem senki sem kíváncsi, és természtees, hogy úgy csináltam meg, hogy buzogányoztam. de nem beszéltem meg. ez is természetes.

azért, ha van kedved, egy időre tedd vissza a fiókba a cinizmusodat és keresd meg a képen látható három különbséget a mazochizmus és a megbundázás (előre megbeszélés - hiszen a bunda negatív töltetű és szó sincs arról, hogy negatív töltete lenne) között.

annak nem sok értelme lenne, ha direkt döntetlenre utaznék a "normál" csatákban (nem is tudnék, hnnan tudjam, hogy hány védelmet vegyek le magamról, hogy legyen sansz az ikszre?). ha van lehetőség, hogy valaki le van vetkőzve, akkor logikus, hogy úgy megyek neki, hogy legyen esélyem döntetlenre. ha nem úgy megyek neki, akkor 1. mazochizmus, mert direkt meg sem próbálok a döntetlent elérni, 2. még én vagyok a szemét, hogy levertem egy buzogányosat.)

megbeszélni nem sok küldetést lehet, állatölőset, 10-20-30TP-set, 1500-2000LE-set, mínusz 20.000-eset - ezeket nyilván nem beszélem le, mert minek? egyszer úgyis sikerül. de szerintem te félreértettél valamit. nem azért nem beszélem le őket, hogy ezzel villogjak, hogy "bezzeg én...", max ajánlom, hogy a gépies klikkelgetésbe és a vonalzóval tervezett karakterekbe némi kihívást lehet vinni ilyesmivel. mennyivel másabb, mintha valaki rezignált biccentéssel konstatálja, hogy megvan egy küldetés és csak egy levelébe került, s ömlik a 28.300 LE, mint az, ha 10-40-120. próbálkozásra ér el sikert és esetleg hajnal kettőkor a diadalittas örömüvöltésével felveri a szomszéd lakás egyébként minden miatt morgó házsártos öregurát.

(most kisebb lényeket ölök. az affinitásom sincs turbózva. hát nem belerohantam éjszaka egy +2126LE-s portyába? ehh..., nem volt örömüvöltés:)

a kommentem, amire reagáltál szerintem elég világos: nehogy már egy 92. küldetés se lehessen olyan, hogy a "problémás" jelző ne férjen el rajta. hányadik küldetésnél jöhetnek akkor végre a problémásak? 150? 453? 711?

az a röhej, hogy azt tartja XY problémásnak, amiért tenni kell és nem azt, ami fantáziátlanul csak LE vagy más erőforrást igényel. szerintem sokkal problémásabb az áldozz 80.000 LE-t küldetés (legyen 4 azonos szintű tárgyad). de az ellen senki nem ágál, mert 0IQ-val is teljesíthető, kvázi ha rááll az ember azonnal. a baj az, ha egy küldetést 1-2 hét teljesíteni vagy nem beszélhető le egy levélváltással.

tisztelet persze a kivételnek (a nem síró többségnek), mert olykor bántó módon általánosítok és nem ez volt a célom.
A hozzászólást winnie módosította 2009.03.14. 13:28:36-kor
Pontszám: 6.78
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
611. hozzászólás - 2009.03.14. 20:20:39 (Válasz Almási Viktor #609 hozzászólására.)
Lehagytad a (HKK)-t a szövetség nevének a végéről!
Ó, azok boldog döntetlenezős napok! Amikor az ember, akarom mondani Végzetember kedvenc színe a zöldből szürkére változik...
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
612. hozzászólás - 2009.03.15. 11:10:36
Az új küldetések közül egyetlen 1-el nem vagyok kibékülve. Természetesen még vagy fél évre van nekem de akkor sem fog tetszeni amikor odaérek:
88 26200 Felejtsd el két, legalább 10-es szintű szakértelmedet!
3 variációt látok magam előtt:
-Felhúzom 10-esre a felejtést kb 20k LE és elfelejtek 2 pont 10-es szakit amit eddig is használtan tehát hasznos volt.
-Felhúzok 2 számomra teljesen felesleges szakit 10-re + a felejtést kb 60k LE
-Addig tolom amíg megéri megcsinálni a jutalom miatt kb 200-as küldetés ha így nő a jutalom

Persze lehet csak nekem van ezzel problémám, mert célirányosan fejlesztem a karakter szakértelmeit.

Javaslat korrekcióra legeny csak 5-ös szintű (amit el kell felejteni) és akkor mindjárt más a leányzó fekvése.
Apropó illetéskesek is olvasnak fórumot?
A hozzászólást Freez módosította 2009.03.15. 14:10:19-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
613. hozzászólás - 2009.03.15. 11:33:30 (Válasz Freez #612 hozzászólására.)
Fontos tudni, hogy elég 5-ösre felhúzni a felejtést, mert turbózható!
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 6
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
614. hozzászólás - 2009.03.15. 14:09:13
Köszönöm a kiegészítést, de még így is kell két legalább 10-es szintű elfelejtenivaló szakértelem. A turbónak köszönhetően már csak kb 50kLe-t fogyaszt(teljesen haszontalanul) ez a küldetés ha nincs mit elfelejteni.
A hozzászólást Freez módosította 2009.03.15. 14:11:55-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
615. hozzászólás - 2009.03.15. 14:29:29 (Válasz Freez #614 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.03.15. 14:09:13
Köszönöm a kiegészítést, de még így is kell két legalább 10-es szintű elfelejtenivaló szakértelem. A turbónak köszönhetően már csak kb 50kLe-t fogyaszt(teljesen haszontalanul) ez a küldetés ha nincs mit elfelejteni.


az a jó benne, hogy te dönthetsz, hogy neked megéri-e csinálni. ha nem, akkor nem érdemes. korábban is voltak "fizess be 50e LE-t" küldetések, ez is olyan, csak ciki lenne azt írni, hogy fizess be x LE-t. így egy kicsit csavartak a dolgon és összevonták az "legyen 32-es tanulásod" küldetéssel. vagyis 2-3 dolgot is el kell érni.
Pontszám: 5
utáltTristram01Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
616. hozzászólás - 2009.03.15. 15:46:14
Azt szeretném kérdezni hogy ennél a küldetésnél - Szerezz legalább 3 kiégett őskövet szintlépéskor az energiakristályosító segítségével! - egyetlen szintlépéskor kell ennyi őskövet szerezni vagy pedig lehet 2-3 alatt is?

Már csak azért mert nagyon nem mindegy, hogy maradhat 3-ason a EK, vagy fel kell tornáznunk 6-osra
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
617. hozzászólás - 2009.03.15. 15:47:59 (Válasz Tristram01 #616 hozzászólására.)
Maradhat az EK 3-ason, mert ott ad 3 kiégett kavicsot.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
618. hozzászólás - 2009.03.15. 15:49:30
De ha 3-as a kristályosító,akkor 3-at kapsz egyszerre...

ui.:Már megint megelőztél
A hozzászólást D4vid módosította 2009.03.15. 15:49:56-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
619. hozzászólás - 2009.03.15. 15:49:40 (Válasz Tristram01 #616 hozzászólására.)
A következő küldetéshez fel kell tornásznotok majd 6-osra. Ezen én is kiakadtam anno.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
620. hozzászólás - 2009.03.15. 15:53:12 (Válasz D4vid #618 hozzászólására.)
Itt frissítek folyamatosan, hogy megelőzhesselek
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője