Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
861. hozzászólás - 2009.05.02. 14:21:34 (Válasz TiCsi #860 hozzászólására.)
Jó lenne, múltkor is bekapcsolt, azért is írtam ide Nekem eddig pont a lopásos küldetésnél volt szerencsém, 2es lopással pár perc alatt sikerült is, jó mondjuk ott nem is mindegy kit támad az ember, mert prémiumosat és energiakristályos klánban lévőket ott értelmetlen ütni.

De ennél a küldinél bárkinél sikerülni kéne, nem is lehet ennél a küldetésnél taktikázni Már próbáltam úgy is, hogy fel le veszem a fegyvert, hátha újraértelmezi a kábítás értékét (pedig tudom semmi értelme)
Pontszám: 5
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
862. hozzászólás - 2009.05.03. 07:54:43
...
A hozzászólást Nagycapa módosította 2009.05.03. 10:08:11-kor
Pontszám: 5
közellenségCsaj2323Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
863. hozzászólás - 2009.05.04. 19:55:21
Vkinek kell egy 15 éves srác? a Nővéremé a Végzetur de írgasz:)
Pontszám: 3
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
864. hozzászólás - 2009.05.10. 08:54:48
sziasztok!
Épp a legyen 6 befogott állatod küldetés van beragadva a játékban,úgy akartam megoldani,hogy 15-re felviszem,és 10-et turbózok a vezetőkészségen.Turbóznám felfele,azt látom,hogy nem lehet. Megnéztem wikin,tényleg nem lehet.Beugrott pár-sok hozzászólás,a küldik kapcsán,ezt a küldit sokan szidták,mivel tényleg teljesen értelmetlen,nem lesz a kari erősebb attól,hogy 6 befogott állatod is lehet.Ezért arra gondoltam,hogy nem lehetne ezt is turbózhatóvá tenni?Sok játékos megkönnyebbülne,és nem tudom, a pontos okát,de ha azért nem lehetett eddig,mert mivan,ha turbózok,befogok x állatot,leveszem a turbót,akkor megmaradnak az állatok. Ezt ki lehetne küszöbölni egyszerűen,ha leveszed a turbót,automatikusan szabadon engeded a felesleget(utoljára elfogottakat)
Így szerintem sokkal jobb lenne,mert így is fel kell vinni minimum 13-ra a vezetőkészséget,de mégsem 25-re!
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
865. hozzászólás - 2009.05.10. 08:56:19 (Válasz Zokneenho #864 hozzászólására.)
Nem értelmetlen küldetés, pont hogy rávezet arra, hogyan kell jól játszani.

Ugyanezért kellene a játékba egészségnövelő küldetés a második "Legyen 0 varázspontod" küldetés helyett.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
866. hozzászólás - 2009.05.10. 10:25:26 (Válasz Zokneenho #864 hozzászólására.)
Ahogy Mortimer is mondta, kell ennyi hely az állatoktak! Hidd el, lesz olyan, amikor ezt is keveselni fogod. (sajtolással többszörös LE jön, mint a vadászatból)
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
867. hozzászólás - 2009.05.10. 11:07:22
hát jó,legyen,de szerintem mégis több értelme van a sajtolós küldinek,mint ennek.
Sajtolás meg szerintem annyiból áll: Befogod->sajtolsz->véletlen megint fogsz egyet->1csp-ért újra sajtolás->sajtolom. Tehát a sajtolós küldinek van értelme,ennek nincs.Az más,hogy valaki sajnálja érte a csp-t,dehát ez van,én nem.
Továbbra sem értem,hogy ez miért tanít meg játszani.A küldiknek tényleg az alap karakter kifejlesztése a célja.Szerintem egy sajtolj ki minimum 1,5k LE-t 3 szörnyből küldetésnek sokkal több értelme lenne.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
868. hozzászólás - 2009.05.10. 11:28:14 (Válasz Zokneenho #867 hozzászólására.)
Furcsállom, hogy ezek szerint te natívan felhúztad 60-ra a sajtolást akkor, amikor 25-ös vezetőkészségre panaszkodsz. Vagy mégsem 60?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
869. hozzászólás - 2009.05.10. 11:45:59 (Válasz Zokneenho #867 hozzászólására.)
minden idők legjobb küldetése volt a 25-ös vezetőkészség. hidd el. anélkül csak a legjobbaknak esett volna le először, hogy kell. és a többiek lemaradva követték volna őket. így viszont mindenki ment.

nekem már ki van maxolva a vezetőkészség, mert tűnjön bármennyire is haszontalannak, nagy segítség és még így sem tudok mindig zavartalanul vadászni, mert a 4 állat mellé lehet, hogy egy vadászat alatt bejön a 7 és akkor lehet sajtolni.

ami persze nem gond, hiszen az 50-es kronokompenzáció emeli a játékélményt, az is szükséges, hogy ne CSP-t, pláne ne őskövet pazaroljon az ember.

a maxolható szakáértelmek zömét érdemes maxolni. nem hiába van határ.
Pontszám: 8.25
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
870. hozzászólás - 2009.05.10. 11:47:34 (Válasz Mortimer #868 hozzászólására.)
ezt most így nem nagyon értettem,de jelentem,1-es sajtolásom van,az is csak a küldi miatt..
Csak mondom,hogy ha lenne egy ilyen küldi,akkor nagyobbra húznám,sőt 40re tolnám és 40es turbóval maxolnám,gondolom.Mert így lenne értelme,ha küldit is teljesítek vele.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 3.50
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
871. hozzászólás - 2009.05.10. 11:57:00 (Válasz winnie #869 hozzászólására.)
Jó,valóban magasabb szinten,amikor már megvan a hordázás,nyílván sokkal több értelme lesz.
Én most kezdtem el a krono-t,kontinuum-ot,kreatív affinitást,szívósságot,és a valóságformázást maxolgatni.Ezen kívül még megy a kivégzés,kritikus ütés,és -természetesen- a turbó. Ezeken és az építésen kívül mást nem is nagyon tolok(ja és még menni fog ezek után a horda gyűlölt..),mert elég portyázós kari vagyok,de mégsem egy pók.
(ezért nem is sajnálom a csp-t sajtolásra.)

Szerk:Egyébként nyílván,régebb óta játszotok,evidens,hogy mindent jobban tudtok,miket érdemes fejleszteni;)
A hozzászólást Zokneenho módosította 2009.05.10. 12:00:14-kor
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
872. hozzászólás - 2009.05.10. 18:25:45
hát Zoknee tudom nem kedvelsz de ha megfogadsz egy jótanácsot...nem 5-6 szakértelmet probálsz fejelszteni párhuzamosan...hanem 1et max 2t de azt full intenzíven...kezdetnek kezdheted a speltrálissal mondjuk mellé meg kezd el húzni a tudaturbót...

aztán meg nézegesd a végzetúrwikit és fiygeljed hogy mik lesznek azok a küldetések amik néminemű fejlesztést igényelnek bizonyos szakértelmeken...a sajtolás meg a vzeetőkésség valóban hasznos dolgok(midnkettő meghálálja magát)...nehanyagold el...nekem 20as a sajtolásom(és még az se ideális(de a célnak már néha néha megfelel))
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
közellenségSzotyikaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
873. hozzászólás - 2009.05.10. 19:12:43
Sziasztok!
Most értem el ahhoz a küldihez, amikor 3 lényből kell sajtolni LE-t... Ezt hogyan lehet? Nem tudok rájönni
Előre is köszi a segítséget!
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
874. hozzászólás - 2009.05.10. 19:15:21
felnyomod a vezetőkésség szakértelmed 15s szintig aztán befogsz 3 állatot és kisajtolod őket és persze az sem árt ha kivan fejlesztve a lélekenergia sajtolás nevű szakid...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
közellenségSzotyikaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
875. hozzászólás - 2009.05.10. 19:39:27
köszönöm szépen, volt egy érzésem, h kell vmi szakértelem hozzá
Pontszám: 3
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
876. hozzászólás - 2009.05.10. 21:40:46 (Válasz Dr_Faktor #872 hozzászólására.)
Hát az sm pont nem azok a szakik közé tartozik,amiket nyomni fogok,de kössz a tippet;)
Emellett örömmel látom,hogy megjegyezted a nevem
És nem is 5-6 szakit nyomok egyszerre,hanem 2-3at,csak mondtam,hogy mik élveznek prioritást,most pl a kreatív affinitás,a turbó(amivel a kreatívot nyomom) és a kritikus ütést tolom.Csak épp fokozatosan csinálom,ha elérik a 30-as szintet,elkezdem tolni másik 3-at,ha azok is 30-asok,akkor vissza ezekhez stb..
És igen,szoktam nézni a wikit:)
Egyébként még egy problémám van a küldikkel. Van,amikor jön egymás után 3-4-5 egy kattintós küldi,de van,amikor mind3 hely beragad.(pl: Mostani helyzetem:Lépj 3 szintet,6befogott állat,járulj a császár színe elé,ami 7lvl múlva lesz.De ha az egyiket megcsinálom-most a 3szintes van bekapcsolva-akkor jön egy csomó "izgalmas"vagy "egykattintós" küldi(átokpiramisos,2k-s küldi,amit majd le kell csak beszélni,az állat több sebzést okoz-os küldi-itt elég csak levetkőznöm-,40k LE legyen nálad,15egymás utáni portya-itt elég csak biztosra menni,és mivel -30%al is győzök,1,5óra alatt megvan,gyógyító italos,amihez elég a legkisebb szörp is(összesen 2-3k LE kell hozzá) és a legyen a szövi építésed 100k.
Ebből csak kettő lenne nehezebb,ha nem lenne előkészülete,az állatos,és a 2k LE-s.A többihez még csak ügyesség sem kell(max a 40k-s küldihez,de mivel 20k-t kapok az azelőtti küldiért,ez sem túl nehéz..)
Ezek után megint jönni fog 4-5 beragadós.5döntetlen,10lvl up állatoknak,20sajtolás,15apró szörny,lépj 4 szintet.Annyira egyenetlenül vannak elosztva,hogy az nem igaz.
Bocsi,elég katyvaszra sikeredett,de ez így tényleg nem jó.
A hozzászólást Zokneenho módosította 2009.05.10. 21:57:26-kor
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 7.50
kedvencSteroszNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
877. hozzászólás - 2009.05.10. 23:31:03
Kezdek kitérni a hitemből... Amíg nem vettem fel a 7 óriás lényt vadássz le küldit, naponta 2-vel találkoztam 30-ból. Most egy hét alatt jött 2. Hallottam elméletket hogy megvan buherálva, hogy direkt szívás legyen, eddig nem hittem benne. De most...
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
878. hozzászólás - 2009.05.10. 23:34:58 (Válasz Sterosz #877 hozzászólására.)
Neked még szerencséd is van...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
879. hozzászólás - 2009.05.10. 23:43:37 (Válasz Sterosz #877 hozzászólására.)
Vigasztaljon, hogy ez az apró lényesnél is így van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
880. hozzászólás - 2009.05.10. 23:46:09 (Válasz Sterosz #877 hozzászólására.)
És mivel van sírásdetektor is a megfigyelések szerint, most hullani fog vagy 3
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője