Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
201. hozzászólás - 2008.12.23. 16:54:11 (Válasz Rootshaper #200 hozzászólására.)
hmn nem t'om én nem vettem őskövet és jól megvagyok nélküle(20-as vok erős szövivel és simán eltudok agyalni egy prémiumost ha arról van szó az meg hogy felülről támadnak már nem nagyonzavar hisz én is az elejétől jáccok és ha elém került biztos azért mert megérdemelte szóval én amit ettől a játéktól vártam szinte mindent megkaptam amit meg nem az se nagyon zavar semmi bajom nincs (najó talán néha bele tudnék kötni néhány szövit illető dologba meg a prémiumos elönybe de ha fizet érte akkor úgy kell neki megérdemli csak aztán nehogy a gagyi varázs törömmel levágjam )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
202. hozzászólás - 2008.12.23. 17:29:18 (Válasz Rootshaper #200 hozzászólására.)
Simán nem kell hozzá őskő, okosan játszol nem visznek tőled lóerőt, ezt már Jerikó és még páran elég sokszor leírták a fórumon. Ha éjszakára otthagyod többezer lóerővel, akkor a nem őskövesek is elvinnék tőled. Ebben az esetben egy összefüggés van csak a őskővel, az pedig az, hogy azok a "kockák" veszik az őskövet, akik éjszaka is játszanak. A nem ősköves de éjszakázó ugyanúgy megszabadít tőle...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
203. hozzászólás - 2008.12.27. 21:59:55
Ha valakinek segitseg kell az 1500/2000 LE-s kuldeteshez, vagy csak tud segiteni kompenzalasert cserebe, irjon azonnal privat uzenetet Wurgolxnak, tehat NEM nekem, hanem a KARAKTEREMNEK!!! SURGOS!


Keretik lepontozni, mert semmi koze nincs a kuldetesekhez...

Koszonom, mostmar ne irjatok, aktualitasat vesztette!
A hozzászólást Balor módosította 2008.12.28. 00:03:25-kor
Pontszám: 3.60
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
204. hozzászólás - 2008.12.27. 23:21:37 (Válasz Rootshaper #200 hozzászólására.)
Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 16:41:22
Ugy ertem igen, hogy 10-20 ember sir miatta, mert a jo magyar mentalitashoz meltoan a tobbi inkabb kussban figyel es magaban anyaz meg varja a megvaltast, mint ahogy az a valo eletben is tortenik. Biztos baromsagot irtam ha szerinted ez tortent...


a LE-szívást már előttem írták, az nem őskő-függő.

az pedig hozzáállás és mások megítélésének kérdése, hogy a hallgatás kinek az elégedettség jele, kinek pedig a "magyar mentalitás" "kussban levéssel és anyázással" való ötvözése. senki nem tudhatja, hogy a másik miért hallgat, de jóhiszeműen feltételezbe azért, mert nincs oka szólnia.
Pontszám: 5.33
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
205. hozzászólás - 2008.12.27. 23:37:15
Akkor egy kis ONtopic :

Legyen a portyapontjaid ÉS a cselekvéspontjaid száma pontosan hússzal kevesebb, mint a maximális (80/130 ÉS 230/380), amikor belépsz a "Küldetések" menüpontba!

Na? Kicsit taktikázós-pöcsölős, de azért teljesíthető. Szerintem
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 6.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
206. hozzászólás - 2008.12.28. 06:03:09
Szervusztok!

INf3rNo2: Nagyon remélem, hogy ekkora marhaságot nem tesznek be küldetésnek, megoldhatatlan lenne. Ehhez ugyanis nagyon komolyan kellene portyázni ÉS vadászni egyszerre, ezt pedig senki nem teszi, főleg nem úgy, hogy tudatosan nem használja a taktikájához szükséges LE-szerzési módszert, hogy felgyűljön.

Legalább annyira teljesíthetetlen, mint a legyen 10 döntetlen harcod küldetés.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.29
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
207. hozzászólás - 2008.12.28. 10:50:19 (Válasz Awenhai #206 hozzászólására.)
Dehogy lehetetlen, magadból indulsz ki. Egyébként nem rakják be, egyszerűen azért, mert én úgy csinálnám meg, hogy egy napig nem hosszabbítom meg a prémiumot, és akkor radikálisan kevesebbnek kell felgyűlnie, egy nap alatt megvan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
208. hozzászólás - 2008.12.28. 12:37:46
Szervusztok!

Mortimer, nem nagyon hiszem, hogy van olyan játékos, aki egyszerre portyázik és vadászik, valamelyiket mindenki előnyben részesíti. Ráadásnak az alaphelyzet az lesz, hogy ugye fel kell gyűjteni a pontokat, és el is használni, de úgy, hogy sikerüljön kihozni belőle egy bizonyos értéket. Ez egyszer poén, van ilyen küldetés, hogy legyen pontosan valamennyi LE-d. Ez megoldható küldetés, de az, hogy egész nap ott ülj a gép előtt, óránként portyázva, hogy pont hússzal legyen kevesebb PP-d, és utána precízen hússzal kevesebb CsP-d is... ami ugyebár folyamatosan növekszik... hát, nem lennék a programozó, és Miklós helyében, ami csuklásrohamot ők kapnának. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.50
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
209. hozzászólás - 2008.12.28. 13:58:21
Én egyszerre portyázom, és vadászom..
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 8.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
210. hozzászólás - 2008.12.28. 14:08:52 (Válasz Trinigan #209 hozzászólására.)
Nekem még sohasem sikerült egyszerre a kettő. Vagy portyázom, vagy vadászok.
Mindenesetre eddig még nem ment veszendőbe egyetlen portyapontom vagy cselekvési pontom sem. Mindkettőt elhasználom.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
211. hozzászólás - 2008.12.28. 15:00:49 (Válasz Awenhai #206 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2008.12.28. 06:03:09
Szervusztok!

INf3rNo2: Nagyon remélem, hogy ekkora marhaságot nem tesznek be küldetésnek, megoldhatatlan lenne. Ehhez ugyanis nagyon komolyan kellene portyázni ÉS vadászni egyszerre, ezt pedig senki nem teszi, főleg nem úgy, hogy tudatosan nem használja a taktikájához szükséges LE-szerzési módszert, hogy felgyűljön.

Legalább annyira teljesíthetetlen, mint a legyen 10 döntetlen harcod küldetés.


Bocsánat, de "marhaságot" beszélsz. Azért ne hasonlítsuk össze a döntetlenessel, itt eleve a random faktor ki is lenne zárva.
Másrészt fogod, és hagyod felgyűlni a pontjaidat. Ezután portyázol úgy 30-at, majd elkezdesz vadászni. Mire megvan a 20 vadászat addigra felgyűlik a PP is, ha meg nem is pontosan, akkor finomhangolod. Ugyanezt fordítva is lehetne. Tehát semmiképp sem kell EGYSZERRE portyázni és vadászni.
Még mindig fantáziadúsabb, mint a "lépj 20 szintet" típusúak. Szerintem. Dehát nyilván nem fog bekerülni, csak egy ötlet volt.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 4.25
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
212. hozzászólás - 2008.12.28. 15:08:55
Szerintem is elég rossz ötlet ez a küldetés nekem például szinte soha sincsen portyapontom pedig napi 30 portyán tehát akkor nekem 3 napig nem csinálhatok semmit mire felgyűlik a kellő mennyiség és akkor nekem még hamar a napi 30 miatt de aki napi 15 portyán van és mindig le is portyázza csak a küldi miatt átállitani utána meg vissza azzal lenulláza és bukik még egy napot a portyázás és vadászat szerintem is mehet egyszerre csak nem 20 vadászatra kell elmenni hanem 1 órára és ha lejár már portyázhatsz is ráadásul lesz nálad LE tehát tudsz szerezni portyából is.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
213. hozzászólás - 2008.12.28. 17:59:16 (Válasz Meszy86 #212 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2008.12.28. 15:08:55
Szerintem is elég rossz ötlet ez a küldetés nekem például szinte soha sincsen portyapontom pedig napi 30 portyán tehát akkor nekem 3 napig nem csinálhatok semmit mire felgyűlik a kellő mennyiség és akkor nekem még hamar a napi 30 miatt de aki napi 15 portyán van és mindig le is portyázza csak a küldi miatt átállitani utána meg vissza azzal lenulláza és bukik még egy napot a portyázás és vadászat szerintem is mehet egyszerre csak nem 20 vadászatra kell elmenni hanem 1 órára és ha lejár már portyázhatsz is ráadásul lesz nálad LE tehát tudsz szerezni portyából is.


Jelentkezzen, aki ezt megértette!
Pontszám: 4.60
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
214. hozzászólás - 2008.12.28. 19:39:53 (Válasz csati777 #213 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2008.12.28. 17:59:16
Idézet: Meszy86 - 2008.12.28. 15:08:55
Szerintem is elég rossz ötlet ez a küldetés nekem például szinte soha sincsen portyapontom pedig napi 30 portyán tehát akkor nekem 3 napig nem csinálhatok semmit mire felgyűlik a kellő mennyiség és akkor nekem még hamar a napi 30 miatt de aki napi 15 portyán van és mindig le is portyázza csak a küldi miatt átállitani utána meg vissza azzal lenulláza és bukik még egy napot a portyázás és vadászat szerintem is mehet egyszerre csak nem 20 vadászatra kell elmenni hanem 1 órára és ha lejár már portyázhatsz is ráadásul lesz nálad LE tehát tudsz szerezni portyából is.


Jelentkezzen, aki ezt megértette!


szerintem azt akarta kifejteni, hogy ő 30-as portyára van beállítva és elhasználja mindet
vagyis ahhoz h meglegyen a max 3 napot kellene várnia
de annak aki 15 PP-on van annak 2x annyi idő
a második fele nekem sem teljesen világos

remélem így érthetőbb lett
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
215. hozzászólás - 2008.12.28. 20:03:51
Mindezektől függetlenül, össze sem hasonlítható nehézségben a 10 döntetlenessel. Kell(ene) vele pöcsölni, de 50. küldetés felett már mindegyikkel kell kb. És sokkal fantáziadúsabb, mint a legtöbb, már bent lévő.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
216. hozzászólás - 2008.12.28. 21:07:39 (Válasz Sasuke20 #214 hozzászólására.)
szerintem azt akarta kifejteni, hogy ő 30-as portyára van beállítva és elhasználja mindet
vagyis ahhoz h meglegyen a max 3 napot kellene várnia
de annak aki 15 PP-on van annak 2x annyi idő

Erre gondoltam pontosan a második felében meg arra hogy ha átállítja a portyapontjait 30-ra a küldetés miatt az ember akkor is kell 3 napot várnia és utána megha vissza állítja akkor ugye lenullázodik a PP és ez miatt bukik egy napot. A lényeg hogy szar lenne ez a feladat mindenkinek.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.33
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
217. hozzászólás - 2008.12.29. 13:27:55
Mégegy ötlet :

Pihenj 10 percen belül 6-szor!

Nos? Ez már elég könnyű azért..
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
218. hozzászólás - 2008.12.29. 13:35:41 (Válasz INf3rNo2 #217 hozzászólására.)
Kivéve, ha valaki éjfélkor aludni szokott.
Egyébként a másik ötleted (csp-s, pp-s) nekem tetszik, egyáltalán nem nehéz, csak pár napig pihenni kell hozzá - épp ezért nem fog bekerülni, mert a kockáknak nem tetszene.
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
219. hozzászólás - 2008.12.29. 14:15:35 (Válasz Konky #218 hozzászólására.)
Hát, mire mondjuk megkapnád ezt a küldetést, kaphatnál érte olyan 20k LE-t. Azért csak megérné egyszer fennmaradni éjfélig.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
220. hozzászólás - 2008.12.29. 22:16:20
Sajna a kút kisütése küldi alternatíváját nem sikerült kisírni.
Úgy látszik a pénz nagy úr...
Én is prémium lettem
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője