Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Küldetések
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
61. hozzászólás - 2008.12.03. 08:06:41
9 De abban kel hogy segits hogy akit tamadok legyen nala le,mert 2 napja 2000 le-vel tamadok 12 -est de 200-at senki nem visz tollem
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
62. hozzászólás - 2008.12.03. 08:31:26 (Válasz Valik #61 hozzászólására.)
Idézet: Valik - 2008.12.03. 08:06:41
9 De abban kel hogy segits hogy akit tamadok legyen nala le,mert 2 napja 2000 le-vel tamadok 12 -est de 200-at senki nem visz tollem


két napja? nem mondod, hogy ilyen hamar feladod.

a küldetés a játékban az egyetlen, ami kihívást támaszt. ha még ezt is le akarod zsírozni, akkor tényleg csak klikkelés lesz belőle. hidd el, ha meglesz, annál nagyobb sikerélmény.
Pontszám: 6
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
63. hozzászólás - 2008.12.03. 09:46:06
Igazag van probalkozom egyedul.
Pontszám: 5
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
64. hozzászólás - 2008.12.03. 10:42:05
Sikerült egyedül.
Pontszám: 6
utáltAndromedFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
65. hozzászólás - 2008.12.03. 12:58:24
am. gyémánttól lehet veszíteni a legjobban le-t
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
66. hozzászólás - 2008.12.04. 07:49:57
Az 52-es, 2000 LE rablásos küldetés már nem is nevetséges, hanem szimplán unalmas.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.20
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
67. hozzászólás - 2008.12.04. 18:54:09
Van egy kis problémám. Velem is így volt pár hete, és most a bátyám is ebben a cipőben jár:
14-es szinten megkapta a sárkányos küldetést (20-as szinten teljesíthető). Ezzel gyakorlatilag szűkülnek a lehetőségei, mert jó sokáig csak két választási lehetősége marad. Ha ezek közül az egyik valamiért nem szimpatikus neki, akkor pedig már csak egy.

A kérdésem: nem lehetne valahogy kiszűrni ezt? Arra gondolok, hogy ne jelenjen meg olyan küldetés a választási lehetőségek között, aminek teljesítése adott szinten semmiképpen sem lehetséges (pl. Drakin, hordaparancsnok, Orákulum, sárkány, természetesen létrejött térkapu, stb.).
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
68. hozzászólás - 2008.12.04. 18:56:32 (Válasz Konky #67 hozzászólására.)
Ha nem "rohan" annyira a küldetésekkel, akkor nagyjából kivárható távolságban vannak. A sárkányos nekem is megvolt 14-en, 16-on a térkapu meg még valamelyik lehetetlen akkortájt. Tessék élvezni a korai sikeres teljesítésből fakadó előnyöket (gyk. 14 szinten egy csomó plusz lóerő) és kivárni a következőt amit lehet teljesíteni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
69. hozzászólás - 2008.12.04. 20:06:06 (Válasz Konky #67 hozzászólására.)
Szvsz direkt vannak ilyen küldetések, ezzel nincs is baj. Legalább fékezi azokat, akik előrerohannak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
70. hozzászólás - 2008.12.05. 22:17:03
Üdv mindenkinek!

Oké hogy nem kell rohanni a küldetésekkel,de akkor mi lesz,ha a jelenlegihez hasonló ütemben nehezednek? Akkor gyakorlatilag nem éri majd meg megcsinálni őket.Pedig kedvenc részem a küldetések megoldása.
Mit gondoltok egy olyan lehetőségről,hogy küldetés végleges eldobása? (persze nem ész nélkül,csak pl. 10 szintenként 1et) Természetesen ekkor a soron következő beállna a helyére valamennyi jutalomcsökkenés árán( itt mondjuk 1/3 csökkenésre esetleg felezésre gondolok),vagy valamiféle ára is lehetne ennek a cselekvésnek (őskő vagy a küldetés LE költségének része vagy egésze)
Ezzel lehetne a továbbhaladást segíteni az olyanoknak,akiknek esélytelen valaminek a megoldása,mert túl drága a kifejlesztése a szükséges képzettségnek,esetleg értelmetlen számára a kellő épület felépítése(itt például a kis szövetségek,baráti társaságok átokpiramisát említhetném,amit nem feltétlen akarnak megépíteni,és ugyebár az sem kizárt hogy lesz olyan küldetés amihez citadella kell,ami ebbe a kategóriába esik.)
Kiváncsi vagyok mit szóltok ehhez a felvetéshez.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
71. hozzászólás - 2008.12.06. 11:12:08 (Válasz masterv #70 hozzászólására.)
Jó ötlet, de nem fog megvalósulni. Nem vagyok Orákulum, de a Beholder összes játékában azért vannak a küldetések, hogy leküzdendő akadályt jelentsenek. A Túlélők Földjén voltak első olvasatra megoldhatatlan küldetések is (pl. ölj meg egy megölhetetlen lényt), a játékosok mégis megoldották! Én pl. hiába is küzdenék a "szerezz portyázással 500 LE-t" , vagy "szerezz portyázással 10 TP-t" küldetésekkel, ezért elteszem őket későbbre, amikor már röhejesen egyszerű lesz megcsinálni őket.
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
72. hozzászólás - 2008.12.06. 12:00:15
Szerintem a jelenlegi küldik olyanok amiket lebeszélés nélkül szinte lehetetlen megcsinálni(most is "szerezz 500 LE-t, amikor te támadsz!")ezt is csak lebeszélés után tudtam kivitelezni egyébként esélyem sincs hogy az életbe szerezzek valakitől 500 nemhogy 1500-at meg 2000-et
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
73. hozzászólás - 2008.12.06. 12:05:44
Ja és akkor most néztem meg azt a wikidot-os oldalt felraktak 3 új küldit amit még megbeszélésssel se tudnék megcsinálni "sebezzen az álatod 5 csatában többet mint te!"most úgy mégis Trublood-ot akarják tuningolni vagy mi van?
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
74. hozzászólás - 2008.12.06. 12:15:33 (Válasz Hauer92 #73 hozzászólására.)
Pont ezt a küldetsét akartam én is megemlíteni. Ezt a küldetsét azt sem tudom, hogy lehet most megcsinálni, nem még ha legyengítjük a dögöket.

Illetve az sem tetszik, hogy ez megint egy olyan küldetés, ahol ki kell kapnod. Hiszen ha kevesebbet sebzek mint az állatok, akkor szerintem garantált a bukó.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
75. hozzászólás - 2008.12.06. 12:28:07 (Válasz Ricardo #74 hozzászólására.)
Hát ez az ráadásul az állatom 50%-ban ájult mert egyszerűen nem tudom használni(talán jobban kéne vel törödnöm)de most spec 3-4-et sebez amit én egy buzogánnyal egyetlen csapásból megütök azaz minimum - 20-30%-kal kéne mennem hogy ne is találjam el az ellent de mivel reggel nem tudom megnézni a játékot egy csomó sárga lötyit kell vennem hogy elég ÉP-m legyen támadni (még szerencse hogy nagyon mesze vagyok attól a külditől)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5.33
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
76. hozzászólás - 2008.12.06. 12:34:58
Megnéztem ezeket a frenetikus új küldetéseket. Hát az agyamat eldobom! Ez már cseppet sem vicces! Elfogyott volna a képzelőerő? Valami eredetibbet azért lehetne kiötleni,kedves vezetőség! Minden csak a számok növeléséről szól ezután? Lesz olyan is hogy vegyek 10 szinttel erősebb fegyvert,mint a szintem? Jujj,inkább nem poénkodok ilyesmivel...
Mondjuk az állattal sebzőset meg lehet próbálni buzogánnyal,de necces nagyon,valóságos bivaly kell hozzá.Egy átlagos,20-25 körüli szintű állatka oda még kevés lesz szvsz. A 40000es idő és stratégia kérdése(folyamatos védettség,no portya,sok vadászat).
A TF-en és az ŐV-n is volt DK parancs,amivel eldobhattuk a küldetést,ami esélytelen volt.Itt nem lesz valami hasonló?Mert nagyon kéne jópár embernek...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
77. hozzászólás - 2008.12.06. 12:43:03 (Válasz Hauer92 #72 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 12:00:15
Szerintem a jelenlegi küldik olyanok amiket lebeszélés nélkül szinte lehetetlen megcsinálni(most is "szerezz 500 LE-t, amikor te támadsz!")ezt is csak lebeszélés után tudtam kivitelezni egyébként esélyem sincs hogy az életbe szerezzek valakitől 500 nemhogy 1500-at meg 2000-et


attól, hogy te lebeszélés után tudtad megcsinálni, még meg lehet csinálni. de látom, a könnyebb út híve vagy. ha nem megy, nem próbálkozol:) (az 500-ast sima volt megcsinálni, sőt 1500-ast is csináltam volna meg, ha lett volna, mint ahogy én is buktam már több mint 1500 LE-t. ez van. akarni kell.)

nincs olyan küldetés, amit nem lehetne lebeszélés nélkül megcsinálni, csak olyan van, amit valaki nem akar saját erőből.

az meg hogy az 55. küldetésen sírunk... - először jussunk el oda, majd aztán érdemes.

tény, nem sok bennük a fantázia, de attól még kihívásnak jók. (nagyjából a küldetés az egyetlen kihívás a játékban, még ha némelyik monoton is.) az más kérdés, hogy sokan úgy szeretik játszani ajátékot, hogy "ölj meg egy szörnyet"-szerű küldetésekre vágynak meg arra, hogy előre feltérképezzék nekik a játékot. mert úgy könnyebb - pedig így a lényege vész oda. azárt én kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a köv. küldetésem, mert azt nem tudom. épp ezért akarom megcsinálni a mostanit.
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.06. 12:46:24-kor
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
78. hozzászólás - 2008.12.06. 12:43:32
oké, ezt csak a poén kedvéért, épp most portyáztam.

Te nyerted a csatát, jutalmad 1343 lélekenergia és 7 TP!

ilyen persze szökőévenként van, de akkor is.
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.06. 12:44:31-kor
Pontszám: 3.60
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
79. hozzászólás - 2008.12.06. 12:49:32 (Válasz winnie #77 hozzászólására.)
Azt azért hozzá tenném hogy a lebeszélés elött kb 1 hétig próbáltam megcsinálni az 500-as küldit de a max amit szerezni tudtam is csak olyan 450 körül volt azzal a szakival ami ezt tuningolja és 500LE-val mentem mindig ami az én karimnak elég kockázatos lévén egyáltalán nem nagy harcos
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Küldetések
80. hozzászólás - 2008.12.06. 13:01:04 (Válasz Hauer92 #79 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 12:49:32
Azt azért hozzá tenném hogy a lebeszélés elött kb 1 hétig próbáltam megcsinálni az 500-as küldit de a max amit szerezni tudtam is csak olyan 450 körül volt azzal a szakival ami ezt tuningolja és 500LE-val mentem mindig ami az én karimnak elég kockázatos lévén egyáltalán nem nagy harcos


de erre célzok. 1 hét és feladod, hogy nem megy (nincs ezzel semmi baj, félre ne érts). van, akinek 3-4 hét, de sikerül és akkor jó érzés a levegőbe csapni, hidd el. így viszont lezsírozzátok és csak annyi a sikerélmény, hogy megnő eggyel egy szám a monitorodon, melyet egy "aha, jól van" felszusszanással kísérsz. (röhej, de én a küldetés előtt vagy 10 állatot leöltem tök véltelenül, de ahogy jött a küldetés, hirtelen nem akart jönni egy sem meghalni.)

na jó, nem téríteni akarok. nem harcos karaktereknek valóban nem könnyű a dolguk, de ez egy harcorientált játék, így valahol mindegyik harcos karakter. de a lényeg, hogy mindkét út nyitva áll, mindenki sajátmaga választja ki, hogy melyiken megy végig.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője