Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések reformja
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
41. hozzászólás - 2010.08.13. 09:32:51 (Válasz pityu #38 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.08.13. 08:49:17
Ugye úgy lesz bevezetve, hogy a legtöbb ismételhető küldetésszám fölé egy picivel, és ha valaki eléri, akkor kattan így be...


Ez nyilvan lehetetlen, tekintetbe veve, hogy Cyron bosegesen 1600 folott fog jarni mire ezt bevezetesre kerul, es ide akarakterek zome soha nem fog eljutni.
Pontosan ezert irtam, hogy csinjan a nehezitessel. Plane, hogy a nehezitesek elerhetik a mostani kuldetesmegoldasi arany felzeset, mig a konnyitesek talan ha egy 10%-ot fognak hozni pluzban. Azt tartanem kivanatosnak, ha reform utan nem csokkenne az egy honap alatt asonlo taktikaval megoldhato kuldetesek szama, kiveve, ha azt a taktikat valamilyen szempontbol kiskapunak / visszaelesi lehetosegnek tartottuk (nalam ide az ugy csinalok kabitos kuldit, hogy en nem tamadok csak engem utnek dolog kivul nem nagyon tartozik semmi).
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.13. 09:36:37-kor
Pontszám: 6.82
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
42. hozzászólás - 2010.08.13. 09:42:16
Csak ámulva nézek és nem is értem ezt az egészet.Eddig azt hittem,hogy ez a reform egy komoly dolog.Én azt feltételeztem,hogy ez az egész arról fog szólni,hogy a szinte teljesíthetetlen senki által el nem vállalt küldetések cserélve vagy könnyítve lesznek.Úgy látom a dolog nem errefelé halad.A legnagyobb problémám a kábítós küldetésekkel van.Nem értem,ha valami jól működik ahhoz miért kell hozzányúlni?Nézzük meg jobban.
Elviekben már 40.szinten hozzáférhető (maxos kereskedelemmel) a gyémánt rúnabot(17%) a Krausos(30%) is megvan Epikusból de meg lehet szerezni a 2. entitásból is.A kábító gyűrű(12%)nem nagy probléma tehát alacsony szinten is össze lehet hozni kb majd 60%-os kábítást.Ezért a kicsiknek jó.
Egy nagyobb szintű karakter leveszi magáról a LE szívást adó ékszereit,a szintjéhez képest TOP fegyvert,pajzsot,kockáztatja,hogy pihenés közben agyonverik őt és az állatait is,ellopkodják a kiégett ősköveit stb.Szerintem ezért teljesen korrekt még külön meg is büntetni.Nem elég,hogy amíg PP-t és CSP-t gyűjt addig nem tud haladni a küldetéssel(egy támadásból nagyon szerencsés esetben 1-3 kábítás,hiszen lebutított szerkóban áll) hanem még meg is növeljük a kábítások számát.
Ez nem reform hanem büntetés.
Pontszám: 4.57
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
43. hozzászólás - 2010.08.13. 09:54:15 (Válasz Oremus_70 #42 hozzászólására.)
A kábítós küldit eddig akár pp nélkül is megtudtad csinálni. A kritvarisat viszont nem. Így tényleg nagyon könnyű volt.Pörgött is rendesen, annak akinek sok kábítása volt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.09
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
44. hozzászólás - 2010.08.13. 10:01:27 (Válasz Oremus_70 #42 hozzászólására.)
a benitos kuldi messze a legkonnyebb volt mind kozul, leginkabb az miatt vezettek be anno, h rotalni kell 3 kuldit, mert volt aki csak azt csinalta egesz nap es hihetetlenul elhuzott.

azt a kuldit mindenkepp neheziteni kell
Pontszám: 4.38
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
45. hozzászólás - 2010.08.13. 10:02:45
Ezért természetesen a kábítást kell büntetni,ugye?
Amúgy csak az első ad teljes értékű jutalmat a többiért már nem nagyon éri meg.A 30 kábítás a szintedhez képest esetleg sokkal gyengébb cuccokban azt is jelenti,hogy van amikor el sem találod az ellent.Ha erős karakter(magas TÖ) vagy akkor meg sem támadnak csak a sokkal erősebbek,ha gyenge vagy és sokan támadnak akkor meg nem találod el őket.Mindkétszer lassú és sok veréssel jár PP nélkül.A néhány jól beállított karakter miatt kéne büntetni a többieket?
Pontszám: 4.13
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
46. hozzászólás - 2010.08.13. 10:28:47 (Válasz PottomPanna #43 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.08.13. 09:54:15
A kábítós küldit eddig akár pp nélkül is megtudtad csinálni. A kritvarisat viszont nem. Így tényleg nagyon könnyű volt.Pörgött is rendesen, annak akinek sok kábítása volt.


Ne keverjuk ossze a csak a tamado portya szamit megszoritast az 50%-os nehezitessel.
Pontszám: 7.88
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
47. hozzászólás - 2010.08.13. 10:35:43
Jelenleg 53.szintű vagyok és 1-2 napon belül meglesz az ismételhető küldetés.Ha nem prémes cuccokat veszek akkor akkor kb 34% kábítást tudok összeszedni (misztikus titanit pajzs 5%,gyémánt rúnabot 17%,kábító gyűrű 12%),ha prémest akkor ez felmehet még 3-4%-al.Túl nagy kérés lenne-e a játékvezetés felé,hogy a kábítós küldetést én is olyan feltételekkel csinálhassam mint azok akik már előbb elkezdték?
Pontszám: 7
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
48. hozzászólás - 2010.08.13. 10:45:54 (Válasz Oremus_70 #47 hozzászólására.)
OFF:
"Ha nem prémes" felvetéssel mehetsz a kamrába... A prém tartja el a játékot, azaz a nem prémes játszon ahogy tud, és ne rinyáljon! Nagyon unalmas kezd lennyi, hogy egy 7-8 huf/ősköves játékban folyamatos a rinya! Ha kimész a kínaiba, akkor 1 ebéd árából kijön 100 őskő, ami 15 hét prémium! Aki meg jön nekem a prémesek előnyeivel és a jogtalan versennyel, az gondoljon bele, hogy semmilyen versenyen nem lehet elindulni úgy, hogy nincs a felszerelésre keret, hobbi szinten lehet művelni az adott sportot/hobbyt minimum költségvetésből, de ne akarjon esélyegyenlőséget aki nem áldoz rá!

ON:
Éjfélkor beállok preventuszban és kábítós cuccban, másnap délre fixen megvan a küldi. 0 PP befektetéssel, 0 TP kapással megvan 26k LÉ, na ez volt a durva benne!

Kihivás-os ismételhetővel is ugyan ez a baj, 0 azaz 0 TP-t ad akihívás, ha bármilyen formában bekerűl az ismételhetőek közé, akkor NEM szabad hogy adjon LÉ-t azért a küldetésért! Pörgetéshez jó lesz, dukát termelőnek jó, de taktikai hiba ha lét is ad!
A hozzászólást Birka módosította 2010.08.13. 10:46:25-kor
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
49. hozzászólás - 2010.08.13. 10:48:27 (Válasz Oremus_70 #47 hozzászólására.)
Árnykorbács (60. szint, 20% Kábítás), hozzá Szikrázó gyémánt fókuszkristály (8% Kábítás).
Gorgon amulett Térkapuból (5%)

Ezzel update-elve a te listádat megvan az 50%, amivel már simán csinálható. Én 48 %-on csináltam anno. Igaz kell hozzá prém.
Esetleg Entitással/Epikussal szerezhetsz még kábítós tárgyakat.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.08.13. 11:01:30-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
50. hozzászólás - 2010.08.13. 10:53:48 (Válasz Birka #48 hozzászólására.)
OFF:

Nem kötözködni akarok, de ezt a 7-8 huf/ őskövet nem értem.
5200 HUF / 350 őskő => 14,857 huf/őskő. Találkozón is 13 forint volt. Ha megvalósítható a 7-8 huf őskövenként, én szívesen élnék a lehetőséggel, mivel felezné a költségeimet.

ON:
Kihívásos küldetés lehet, hogy nem ad TP-t, de LE-t elvon, mivel nem portyázol a PP-ból.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.08.13. 10:58:46-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.44
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
51. hozzászólás - 2010.08.13. 11:00:45 (Válasz Ezüstszél #50 hozzászólására.)
kiegett osko

ha jol csinalod (es nincs maniakus lopkodo a szinteden) akkor fel ev alatt 2-300 koruli kiegettet ossze lehet szedni siman es akkor a talin a 13 Ft maris 6.5 Ft lesz
Pontszám: 7.75
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
52. hozzászólás - 2010.08.13. 11:01:12 (Válasz Ezüstszél #50 hozzászólására.)
Off: Ezüstszél, ha van kiégett kavicsod akkor pont a dupláját kapod a kavicsnak és így kijöhet a Birka által említett őskő ár.
szerk.: 1 év 40-es lopás kb. 3000 kiégett kavics
On: A kihívásos véleményeddel egyetértek.
Térkapu betesztelve 25 csata 9 kincs bár 1 példa nem túl reprezentatív.
A hozzászólást Freez módosította 2010.08.13. 11:03:22-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.21
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
53. hozzászólás - 2010.08.13. 11:01:53
Idézet: Kocos - 2010.08.12. 15:10:53
2/ az allat szintlepos azoknak akik nem tomik a forgotoket sulyos oskovekert +TP cuccal most is rohadt nehez, 15 szintlepessel a gyakorlatilag leheteten kategoria lesz.
Ja igen a 2 entitast sokallom, miutan a tobbseg mar elerte a korlatot, tehat az amugy is eroteljesen visszavett fejlodesi utemmel (10-15 naponta 1 szintlepes) ezt a kuldit 2 szintenkent tudna megoldani egyszer.

Az állat szintlépős küldit hagyjuk ahogy volt, láthatóan mindenki ezen a véleményen van hogy jó igy.
Az entitásról, az ölj 1 entitást túl egyszerű lenne. Aki kimaxolta, az nem fogja tudni csinálni, majd csinál más küldetést, ez csak a lehetőségek számát bővíti.

kalandok: sok, inkabb 12-t javasolnek, sokszor nehezen jon ossze egyszerre 10 olyan kaland ami mind teljesitheto. es meg igy is kellene utana vadaszni/portyazni a maradekert

Az első 10 kalandot úgy gyűjtöd össze, hogy más küldetést csinálhatsz közben, tehát csak a maradék 5 kaland összeszedésére kell vadászatot költeni. Ahogy Jerikó is írta, ez 83 VD - a leggyorsabban összejövő VD-s küldetés még így is. Ráadásul, kövezzetek meg, de én a 20 kalandos ismételhető küldit is meg szoktam csinálni Lehetne persze úgy is, mint a térkapunál, hogy amikor összegyűlik a 10 kalandod, akkor azonnal megcsinálod és leadod. Azonban a térkapu és a sajtolós már épp elég ilyen küldetésnek, aminek a teljesítése nem kerül effektíve küldetésidőbe, több ilyet nem akarunk, ezért nem lesz 1 entitásos küldi se.

Veszíts el 30 (40?) portyát!
Win-win szitu jön ki a farmütésből, a farmok erősödnek, az erőseknél meg nincs olyan isten, hogy ezzel égessék a pp-jeiket. Nyaralás alatti küldetésnek is ideális

Érdekes és kreatív ötlet, de az erőforrás befektetése nélküli semmittevést nem akarjuk LE-vel díjazni.

Idézet: Butchman - 2010.08.12. 16:25:56
És persze mégvalami. Remélhetőleg a bénítás nehezítése mellett a KH még kap plusz 40% bénításelhárítást is.

Ellenkezőleg... természetesen, ezzel egyidejűleg a KH bénitás elháritása csökkenni fog.

Idézet: Jeriko - 2010.08.12. 17:14:54
Na valahogy így kellene átszámolni a küldetéseket.

Épp ezért raktam fel ezt a topikot, hogy ebben segítsetek!

Idézet: Jeriko - 2010.08.12. 17:25:31
(Csak egy tipp: küldetés szempontjából akkor számít csak a csata, ha a te szinted és az áldozat szintjének különbsége X)

Ez egy élő probléma, de ez a javaslat nem megoldás, mivel erősen nehezítené a küldetéseket. Ráadásul, az éremnek két oldala van, pont azért lehet annyi szint távolságra támadni, amennyire, hogy legyen elég ellenfél.

Idézet: Wuher - 2010.08.12. 17:31:08
A ket kritikusos kuldinek aranyban kellene lennie egymassal. Ha varazslatbol eleg a 15 akkor nem fair sima kritbol a 60 , a legtobb csataban csak 2,5-3x lehet eltalalni az ellenfelet eros tulzas a 4x-es kulonbseg, szerintem boven eleg lenne a 3x-os is (45) vagy maradjon a 20 varazslat krit.

A varázslatnál ugyanúgy előfordulhat, hogy "nem találsz"... Ha a számokat valaki tudományos alapon pontosítani tudja (nem így, érzésből!) kérem tegye meg! A 15 kritikus varázslatból lehet kiindulni. Birka írta, hogy ne a kritikusok számát nézzük, hanem a kritikusos csatákét azért, hogy ne erősitsük a szívósság övét. Ezzel annyi gondom van, hogy elvész a küldetés szelleme, tökmind1, hogy mekkora kritikusom van, ha már egyszer vhogy bejön a csatában, ugyanannyit kapok, mintha minden körben elő tudom idézni.

Idézet: Cavalorn - 2010.08.12. 21:10:49
A 40 kihívás nekem nagyon tetszik, nem is értem hogy még miért nincs bent hasonló.

Ilyen sajnos nem is lesz, nincs szükség egy jelentős, Tp nélküli LE forrásra.

viszont 40 is elég sztem a hatás eléréséhez8krit vari gyengítás és krit ütés mellett), ne szivassuk meg azokat akik nemrég szedték össze pl a kraussost.

Ennyit lehet alkudni, legyen akkor 40

Idézet: LanMaffia - 2010.08.13. 01:16:25
Hogy ez miért így néz ki nem tudom... újraírtam, kitöröltem és csak egy "*"-ot hagytam, semmi nem használt...

Mert az előző postban volt a hibás quote, javitottam.

Idézet: Jeriko - 2010.08.13. 09:10:39
Egyébként több mint egy éve írtam ide a fórumra egy rendkívül egyszerű módszert, amit ha alkalmaz a játékvezetés, már rég ki lennének egyensúlyozva a küldetések, és még csak gondolkozni sem kell hozzá, hogy hasonlítsuk össze a küldetéseket. Egyszerűen számolni kell, melyik küldetést hányszor csinálják meg egy hónap alatt. Amelyiket átlag feletti számszor, azt nehezíteni kell, az átlag alattiakat meg könnyíteni - ezt havonta figyelve már rég egyensúlyban lennének, a számolást megcsinálni meg max. 1 óra programozás.

Az elmélet szép, de a gyakorlatban nem működne. A játékosok megőrülnének, ha a küldetések folyamatosan, állandóan változnának.

Tehát akkor nyitó posthoz képest:
állat szintlépés marad 10.
kábítós küldi 40.
kritikussal kapcsolatban ha vki pontosítani tud levezetéssel, várom.
kiégett őskősön még könnyíthetünk 7 vagy 8?
Pontszám: 7.17
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
54. hozzászólás - 2010.08.13. 11:05:17
Köszi az infót, srácok, így már értem.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.67
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
55. hozzászólás - 2010.08.13. 11:08:47 (Válasz Birka #48 hozzászólására.)
Kedves Birka!

Már sok szépet és jót hallottam rólad és örülök,hogy ezzel a hozzászólásoddal nem cáfoltad ezeket.

"OFF:
"Ha nem prémes" felvetéssel mehetsz a kamrába... A prém tartja el a játékot, azaz a nem prémes játszon ahogy tud, és ne rinyáljon! Nagyon unalmas kezd lennyi, hogy egy 7-8 huf/ősköves játékban folyamatos a rinya! Ha kimész a kínaiba, akkor 1 ebéd árából kijön 100 őskő, ami 15 hét prémium! Aki meg jön nekem a prémesek előnyeivel és a jogtalan versennyel, az gondoljon bele, hogy semmilyen versenyen nem lehet elindulni úgy, hogy nincs a felszerelésre keret, hobbi szinten lehet művelni az adott sportot/hobbyt minimum költségvetésből, de ne akarjon esélyegyenlőséget aki nem áldoz rá!"

Tehát aki nem költ rá annyit amennyit te az kussoljon vagy töröljön?Vajon mire mennének a prémiumosok a sok "töltelék"nélkül?
Amúgy prémiumos vagyok Szent ősi karddal ,Grebatusszal stb.

Én csak esélyegyenlőséget szeretnék.Ezentúl senkinek se járjon ami neked eddig járt,ugye?
A szörnyű táp mindig csak azok szemét szúrja akik eddig maximálisan kihasználhatták.Nekem nem fáj az ,hogy másoknak könnyű egy küldetés de azt elvárnám,hogy akkor nekem is az legyen és ne az mondja meg mi legyen ezután aki eddig élvezte az előnyöket.Egyetértek mindennel ami mindenkinek könnyebbé tenné a küldetéseket de a nehezítést ellenzem.

"ON:
Éjfélkor beállok preventuszban és kábítós cuccban, másnap délre fixen megvan a küldi. 0 PP befektetéssel, 0 TP kapással megvan 26k LÉ, na ez volt a durva benne!"

Látod én nem sajnálom tőled a 26K-t,de valljuk be ez a te szinteden nem túl sok,talán egy fél tul.fejlesztés esetleg 1 szakértelem.Te miért sajnálod ezt másoktól?
Pontszám: 4
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
56. hozzászólás - 2010.08.13. 11:12:03 (Válasz Endyr #44 hozzászólására.)
Na tegyuk hozza, hogy Te nagyon bena voltal benitasban, leven nem kozelharcra gyurtal.. Viszont a krit varit konnyen megoldod... Szoval kicsit csendesebben a kabitas nehezites/krit vari konnyites temaban..
Az a resze a kabitas nehezitesnek engem nem igen erint, hogy vedekezes kozben nem fog mukodni, mert alltalaban inkabb leutottem, a fene all ki poren a kristalyok ele, meg amugy is minden gyurgyalag jonne kielni magat az emberen.. Viszont a kabitos szett, elavult fegyvereket, felszerelest tartalmaz, szoval hasonszoru karakteren biztos vereseg, ha az ember probalkozik, es a bejoveteli eselyek is leesnek.. Azaz lefele kell utni.. Ha emeljuk a kuldi megoldasahoz szukseges darabszamot, raadasul ugye a vedekezos verzio, amit joparan hasznaltak kiesik, a lefele utes meg agresszivabb format fog olteni... Nem biztos, hogy olyan jo ez....
Pontszám: 7.90
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
57. hozzászólás - 2010.08.13. 11:13:58 (Válasz Miklós #53 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.08.13. 11:01:53
Idézet: Jeriko - 2010.08.13. 09:10:39
Egyébként több mint egy éve írtam ide a fórumra egy rendkívül egyszerű módszert, amit ha alkalmaz a játékvezetés, már rég ki lennének egyensúlyozva a küldetések, és még csak gondolkozni sem kell hozzá, hogy hasonlítsuk össze a küldetéseket. Egyszerűen számolni kell, melyik küldetést hányszor csinálják meg egy hónap alatt. Amelyiket átlag feletti számszor, azt nehezíteni kell, az átlag alattiakat meg könnyíteni - ezt havonta figyelve már rég egyensúlyban lennének, a számolást megcsinálni meg max. 1 óra programozás.

Az elmélet szép, de a gyakorlatban nem működne. A játékosok megőrülnének, ha a küldetések folyamatosan, állandóan változnának.


Miért ne működne a gyakorlatban?
Egyértelműen INFORMÁCIÓT szolgáltat arról, melyik küldetést csinálják gyakrabban, mint a többit. Önmagában ez már óriási előny, most nem kellene itt azon morfondírozni, hogy az egyik 7, 8 vagy 9 legyen, hanem egyértelműen látszódna.
Másrészt nyilván nem úgy gondoltam, hogy egyik nap 42 db lenne a kábítás, másik nap 43, harmadik napon megint 42. Két változtatással simán be lehetne lőni 10%-os határon belülre az eltéréseket.
A játékosokból meg ki kellene annyit nézni, hogy elfogadják a tényekkel (számokkal) alátámasztott egyensúlyi változtatásokat.
Pontszám: 7.24
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
58. hozzászólás - 2010.08.13. 11:16:02 (Válasz Solina #56 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.08.13. 11:12:03
Na tegyuk hozza, hogy Te nagyon bena voltal benitasban, leven nem kozelharcra gyurtal.. Viszont a krit varit konnyen megoldod... Szoval kicsit csendesebben a kabitas nehezites/krit vari konnyites temaban..


akkor elarulom, h a benitas kb harmadannyi PPbol csinalom, mint a kritvarit, sot ha van lehetosegem ra (sajt vagy terkapu kesz van epp) akkor ki is hagyom a rotabol a kritvarit, mert a benitas ANNYIVAL konnyebb

szoval tulkepp magam ellen beszeltem, csak latom ez nem jott le
Pontszám: 6.17
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
59. hozzászólás - 2010.08.13. 11:18:46
"Veszíts el 30 (40?) portyát!
Win-win szitu jön ki a farmütésből, a farmok erősödnek, az erőseknél meg nincs olyan isten, hogy ezzel égessék a pp-jeiket. Nyaralás alatti küldetésnek is ideális "

Ebben egy farm sem fog erősödni, természetesen javarészt lebeszélt csaták lennének sok-sok LÉvel, és még legális is lenne, jó hogy nem lesz ilyen.

Viszont a kihívásért sírok Én a kalandosat pörgetem iszonyat tempóban és nagyon tetszik. Valaki meg a bénítósat, mert ott a KH meg mit tudom én, nem is szólok semmit. De ezt a "Ilyen sajnos nem is lesz, nincs szükség egy jelentős, Tp nélküli LE forrásra." dolgot nem értem. Tegyük fel hogy 40 győztes kihívás kell úgy hogy te indítod. Ez 1 nap 1 küldetés, és benne van hogy minden PP erre megy maxos valóságformázással. Most kapok 25%-os nyaklánccal 18.000 LÉt egy ismételhetőért. Ez 450 LÉ/PP. Komoly anyag, ugye?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.32
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
60. hozzászólás - 2010.08.13. 11:32:31
Szerintem hagyd Maffia.Azok az emberek(ld pl Birka)akik eddig már széttápolták magukat hirtelen úgy gondolták,hogy másnak ez nem jár.Ha prémiumos,ha nem.Pont úgy mint a bankoknál.Nem tetszik valami,hát változtatom a feltételeket.Nézd meg a könnyítéseket.Ettől aztán nem lesznek népszerűbbek azok a küldetések.De a szigorítások brutálisak.
Pontszám: 2.89
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!