Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések reformja
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
321. hozzászólás - 2010.08.26. 12:51:37 (Válasz Endyr #320 hozzászólására.)
Nekem meg 5ből. Csókos vagyok.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
322. hozzászólás - 2010.08.26. 12:52:48
Mihaszna Hitetlenek! (Majd meglátjátok, hogy én csak a tiszta tényekre támaszkodom!)
Pontszám: 7.66
népszerűMinMFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
323. hozzászólás - 2010.08.26. 12:56:39
Nah, akkor az ütőtávomban található csókosok le is adózhatják LE-ben, hogy pont azokat a moncokat szedték ki előlem, amik cuccost dobnak
Pontszám: 7.79
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
324. hozzászólás - 2010.08.26. 13:44:35
Kis infó a kételkedőknek:

15 krit vari =17 PP
60 kritikus = 13 PP (Még nem optimalizáltam, és megtámadtam olyat is akinek nagyobb a kritje mint nekem:) )

Köv kör:
15 krit vari =19 PP
60 kritikus = 13 PP (Optimalizálhatok amit akarok ez akkor is 13 )
A hozzászólást Birka módosította 2010.08.26. 21:25:05-kor
Pontszám: 4.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
325. hozzászólás - 2010.08.27. 00:19:01
Na lehet ócsárolni a reformot, de nem érdemes a gyakorlat alapján:
Könnyítések:
-térkapus küldi jelentősen gyorsult (kivétel amikor szopat a random)
-krit varis küldi lement 17 pp-re 22-23-ról
-bénítós küldi így hogy nincs a csukában ellenállás max 9 pp az edigi 6-7-ről
-krit ütéses küldi maximum 13 pp, hogy minden csatát végig ütök (és nincs szívósság övem...) és ezerrel lélekszívhatok
-vadászós küldi 250-300 csp-ről lement 200-250-re

Egyetlen negatívum, hogy 12 szintlépés kell, így fel kell húznunk a 29-es palotát...

Végeredményben több pörgethető küldetés, gyorsabb küldi csinálás ergó lé/tp arány eltolódás a kockák és KH-sok javára, időfüggés és állat felszereléseken keresztül játékköltség növekedés, és nem felejteném el a dukát influáció újabb felpezsdítését sem.

Remélem az első napi benyomásaim nem lesznek tartósak, de így ez a könnyítés túl jól sikerült mostani szemmel.
Pontszám: 5.17
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
326. hozzászólás - 2010.08.27. 02:35:03 (Válasz Birka #325 hozzászólására.)
kockák és a KH-sok javára... na igen, ki az aki képes minden állatának +TPs cuccot venni? Na annak ajánlom hogy inkább kurvázzon.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
327. hozzászólás - 2010.08.27. 06:39:24 (Válasz LanMaffia #326 hozzászólására.)
A KH-sok közül se vesz mindenki minden állatnak TP-s cuccot és szerintem a kockák se feltétlenül, inkább akinek telik rá.
Pontszám: 7.72
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
328. hozzászólás - 2010.08.27. 09:30:01 (Válasz LanMaffia #326 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2010.08.27. 02:35:03
kockák és a KH-sok javára... na igen, ki az aki képes minden állatának +TPs cuccot venni? Na annak ajánlom hogy inkább kurvázzon.


OFF: sok penzert kapjak valami sokkal rosszabbat, mint amit ingyen kapnek? Mokas elgondolas.

ON: ugy nez ki tevedtem. Ez a modositas osszessegeben jol sikerult, es az itt leirtak alapjan a 12 alltszintlepes ellenere segitett abban is, hogy kisse osszebbzarja a mezonyt, azaz akik eddig kevesebb kuldetest tudtak megoldani erzesem szerint nagyobb boostot kaptak, mint a top kuldizok. Ha ez tenyleg fennall, akkor azt kell mondjam, hogy modositas gyakorlatilag tokeletes.

A masik, hogy nalam valodi valasztasi helyzet allt elo azzal, hogy a kabitos kuldetes kevesebb PP-bol, de sokkal tobb aldozattal, a kritikus utest kozepes PP-bol de nemi aldozattal, vagy a kritvarisat alegtobb PP-bol de aldozat nelkul csinalom. Es a jateknak egy ilyen valodi taktikai donteshelyzetnel gyakorlatilag semmi sem tehet jobbat.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.27. 09:30:40-kor
Pontszám: 8.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
329. hozzászólás - 2010.08.27. 09:36:34 (Válasz Kocos #328 hozzászólására.)
Kócosnál mindig tele van a pohár, nem is félig

1 óra alatt 4 küldit zaravartam le most, 34 pp-ből 2x 40-es kábítás, és egy 15-ös krit ütés, sajnos elfogytak az ellenfelek, így kis türelem, és pörgés tovább... Ok hogy szabin vagyok, de ezt normál ember hogy bírja időráfordítással?
A hozzászólást Birka módosította 2010.08.27. 09:38:57-kor
Pontszám: 4.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
330. hozzászólás - 2010.08.27. 10:28:38 (Válasz Birka #329 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.27. 09:36:34
Kócosnál mindig tele van a pohár, nem is félig


Ezen sokaig ragodtam, hogy mit is akartal mondani. MIndent szelsosegesen latok? Vagy mindenben a legjobbat latom? (Ez nagyon nem igaz.) Vagy mindenben a legroszabbat? (Azt miert pont erre a hozzaszolasra irtad volna?)
Kisegitenel, hogy kell ezt dekodolni?

1 óra alatt 4 küldit zaravartam le most, 34 pp-ből 2x 40-es kábítás, és egy 15-ös krit ütés, sajnos elfogytak az ellenfelek, így kis türelem, és pörgés tovább... Ok hogy szabin vagyok, de ezt normál ember hogy bírja időráfordítással?


Normal ember nem kap egy nap alatt csak 26 PP-t. Esetleg kevesebbet. Ha kihuzod a kronot 55-re, es van egy gyorsitasod, akkor 15 percalatt 4*3 = 12 portyat tudsz elloni. Napi 2szer beleptel es elfogyott a pont. Amugy a fenti 34 PP eleg durva tekintve, hogy szivossag ov nelkul 29 a fizikai minimum. Azert a legtobbeknek ennel tobb PP-t eszik egy kuldi gondolom (nekem biztosan).

Erdekes egyebkent, hogy mivel en a KH-n kabitok gyakorlatilag ugyanannyi PP a kuldi most is. Bar elvesztettem azt a lehetoseget, hogy nem KH-s karikat ussek +2 kabitas/csata atlaggal.
Pontszám: 6.83
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
331. hozzászólás - 2010.08.27. 10:35:31
Aukciót kéne már rendbeszedni.. minden világon meg kéne rövidíteni a licitidőt, mert pl v3on a kb. 400dukátom nem hiszem hogy elegendő lesz bármi értelmes relikviára
és elnézést hogy ideírom
Pontszám: 3.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
332. hozzászólás - 2010.08.27. 11:07:47 (Válasz Birka #329 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.27. 09:36:34

1 óra alatt 4 küldit zaravartam le most, 34 pp-ből 2x 40-es kábítás, és egy 15-ös krit ütés, sajnos elfogytak az ellenfelek, így kis türelem, és pörgés tovább... Ok hogy szabin vagyok, de ezt normál ember hogy bírja időráfordítással?


Ilyen tempoval par nap alatt nullara futsz a PPvel es maris nem lesz ilyen problemad

Amugy nem magadat kellene hasonlitani a valtoztatasokhoz (aki az utolso centiig ki van optimalizalva) hanem az atlagnepseget. Es ahogy Koc mondta, nekik sztem igenis segitett, mert naluk jobban novekedik a kuldizes mint akik egyebkent is raalltak.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
333. hozzászólás - 2010.08.27. 11:23:57 (Válasz Kocos #330 hozzászólására.)
Arra gondoltam, hogy te már 100 lé nyereségnek is örülsz, és ha valamiben van 5 perc vagy 100 lé nyereség, akkor már nem fele poharat tekintesz, hanem egész poharat

Endyr, messze nem vagyok az uccsó centiig optimalizálva, az Kócos, én még gördülök, bár egészen akadozva

Amúgy rájöttem közben hol van elásva a trükk. A 20%-os KH-sokon is végig vered a 6 kört, annyira brutál az ÉP regenjük, a küldi reformmal az ép regen bónuszukat is rendbe kellett volna tenni...
Pontszám: 4.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
334. hozzászólás - 2010.08.27. 11:42:57 (Válasz Birka #333 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.27. 11:23:57
Arra gondoltam, hogy te már 100 lé nyereségnek is örülsz, és ha valamiben van 5 perc vagy 100 lé nyereség, akkor már nem fele poharat tekintesz, hanem egész poharat


Igaz, bar szeretem azt gondolni, nem a +100 LE vagy a -100 LE az ami elsosorban erdekel, hanem hogy 1 ev mulva valami +100 vagy -100 aktiv es/vagy elegedett jatekost fog jelenteni.

Endyr, messze nem vagyok az uccsó centiig optimalizálva, az Kócos, én még gördülök, bár egészen akadozva

Amúgy rájöttem közben hol van elásva a trükk. A 20%-os KH-sokon is végig vered a 6 kört, annyira brutál az ÉP regenjük, a küldi reformmal az ép regen bónuszukat is rendbe kellett volna tenni...


Sztem eleget regeneralnak most is. Nyilvan nem csokkentesrol beszelsz, hiszen a cel az, hogy legyen ellenfel a topon, nem az, hogy legyenek EP gond miatt uthetetlen NPC-k.
Amugy ha megnezzuk melyikunk emelkedik ki latvanyosan a kornyezetebol az nem en vagyok. Ha neked ez optimalizalas nelkul jott ossze, akkor le a kalappal. (Bar akkor is, ha azzal, de ha nelkule akkor egybol ket kalapban talalkozzunk veled, es mindkettot vegyuk le.)
Pontszám: 6.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
335. hozzászólás - 2010.08.30. 11:46:12
Nem lett változtatva valami a 7 tárgyas térkapus küldetésen? Most 17-ből 2-n állok, eddig ennyiből megvolt mind.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.44
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
336. hozzászólás - 2010.08.30. 12:00:37 (Válasz LanMaffia #335 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2010.08.30. 11:46:12
Nem lett változtatva valami a 7 tárgyas térkapus küldetésen? Most 17-ből 2-n állok, eddig ennyiből megvolt mind.


sztem lepontoztad Miklost
Pontszám: 8.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
337. hozzászólás - 2010.08.30. 12:37:49 (Válasz Endyr #336 hozzászólására.)
nem-nem, direkt 10-et adtam neki

De érdekes, csak panaszkodni kell és helyreáll a rend, 4/3
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
338. hozzászólás - 2010.09.29. 14:26:57
Bár tudom, hogy minimális az esélye, hogy bele legyen nyúlva az ismételhetőekbe és sajnálom, hogy akkor nem vetettem fel, de a portyázáshoz kapcsolódó küldetéseket mégis kéne engedélyezni védekezőként is. Ez ugyanis pont azt tudná biztosítani, hogy a gyengébbek valamennyivel közelebb tudnának kerülni az erősebbekhez, lévén nekik nem kell PP-t költeni rá, vagy legalábbis kevesebbet. Ez főleg a kábítósra vonatkozik, hiszen a kritikusoknál nem fogja nagyon olyan csapkodni, akinek kisebb a kritikusa. A kábítósnál viszont oda vissza megy a küldi, így a gyengébb a PP-ket másra tudja felhasználni, nem a több szinttel gyengébb cuccokra vetkőzve küldetést csinálni.
Pontszám: 7.25
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
339. hozzászólás - 2010.09.29. 22:42:03 (Válasz Craslorg #338 hozzászólására.)
Cras az ötlet teszik, de amíg a kábítós működött védekezőként is kb 100 kábításból ha 1 olyan volt, amit így szereztem. Ugyanis aki jött, az úgy szét vert, hogy el sem találtam, nemhogy kábítottam. Így maradt az, hogy én is 10 szinttel lejjebb ütöttem, hogy minden ütésem találjon, és kábítson.
Szerintem ha működne védekezőként, akkor egy-két ügyes játékos komoly előnyt hozza így össze belőle, a többséget meg nem igazán érintené.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.13
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
340. hozzászólás - 2011.04.22. 06:56:35
Már rég volt ez a topik téma, de mióta elértem az ismételhetőkhöz, én is érzem valamennyire, hogy mennyire van kiegyensújozva az ismételhetők egyensúlya, és szerintem van pár, ami nagyon nem éri meg a többihez képest:

Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet!:
Mivel általában az embereknek eléggé nagy a szerencséjük, vagy legalábbis erre törekednek, így ezt a küldetés aránytalanul nehéz, és karakterünk fejlesztésével mindinkább az lesz. Inkább le kellene cserélni olyanra, hogy nagyobb méretű szörny kelljen.

Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Ez ilyen nagyon határeset, gondolom szint növekedésével növekszik az esély, de egyre inkább vannak olyanok, akik ellenállnak nekik. Talán egy enyhe csökkentés még ráfér.

Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!:
Van egy fix ölj le 25 térkapus ellenfelet küldetés is. Nem hinném, hogy bárkinek sikerült, mégcsak megközelítőleg is, ennyi alatt összehozni 7 térkapus tárgyat.

Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!:
Mégegy határeset. Gondolom azért kell többet megoldani, mint amennyi eltárolható, hogy ne egy egy perces, és 0 tp-s küldetés legyen. Viszont kalandokból szinte mindig van tp, meg eléggé nehézkes érzésem szerint összeszedni még 5 kalandot. Én is, meg akit megkérdeztem inkább mást nyomat. Szóval szerintem csökkenteni kellene kicsit, ha nem is 10-re.

Növelj az egészség tulajdonságodon 10 pontot!:
Ez miért tűnt el? Túl táp volt? Vagy túl gyenge? Szerintem volt értelme ennek a küldetésnek.

Vélemények? csak én érzem kiegyensúlyozatlannak a küldetéseket? Nekem leginkább az elsővel van gondom, de azért kifejtettem a többiről is a véleményem, és hogy miért kerülöm.
A hozzászólást Homeropata módosította 2011.04.22. 06:57:16-kor
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 7.21
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!