Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések reformja
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
181. hozzászólás - 2010.08.17. 18:44:56 (Válasz Jeriko #179 hozzászólására.)
Nem ezt mondtam, de már az előző hszemmel offoltam a topicot. Ne rakd egymás mellé a kamrát és a napi sokezer LE-t amit a KHból kiszedtek. Mi lentről csak és kizárólag a furamód megnőtt LE-diffekből és a magas szintű ismerősök KH csatáiból tudunk arról mi folyik ott fent, hiszen a többség kitart az mellett, hogy nem táp a KH. Az összes KH-s farm. Ilyen dőzsölés csak Offsék szintjén van. A mi szintünkön szerencse és odafigyelés kell ahhoz, hogy a sok 0LE-s portya mellett befigyeljen 1-2 nagyobb a többségnek még ez sem sikerül. Ha vadásznának sem termelnének ennyit, hiszen azt nem minden nap és ha naponta vadásznának akkor sem 500cspket, amennyiből összetudsz szedni annyi kamrát, mint amivel most a rablásokat akarod megmagyarázni.

Elvagytok szokva az igazi VU-tól. A lájtosabb változatban vagytok. Miért olyan kéri a kábelhárítás csökkentését aki KH-st üt, miért nem olyan aki rendes karit? Nekik is van és alacsonyabb szinten a kábítás is kevesebb.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.86
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
182. hozzászólás - 2010.08.17. 19:02:35
Valóban vicceske hogy azok kéri a kábításelhárÍtás csökkentését akik saját bevallásuk szerint egy esti pihenő üzemmód alkalmával 0 PP-ból meg tudták oldani a küldetést.
Jeriko: lehet hogy ezt viccnek szántad, de tulajdonképpen igen. Én még nem láttam még egy olyan PvP-t sem ahol a TOP külön robotokat kapott volna mert más taktikán van. mint a többi sokszáz.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.08.17. 19:05:44-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5.96
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
183. hozzászólás - 2010.08.17. 19:12:20
Vicces... 0PPből semmi erőforrásból "végtelen" LÉ, már nem is tudom mióta, de kihívásos küldetés nem lehet. Azért mert VÉGTELEN LÉ! Embertelen.
A hozzászólást LanMaffia módosította 2010.08.17. 19:12:33-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
184. hozzászólás - 2010.08.17. 19:15:49 (Válasz PottomPanna #181 hozzászólására.)
OFF

Idézet: PottomPanna - 2010.08.17. 18:44:56
Az összes KH-s farm. Ilyen dőzsölés csak Offsék szintjén van.


Ha már meg lettem szólítva, tájékoztató jelleggel szólnék, hogy a dőzsölés vonala jelenleg a V1-en olyan 66-68. szinten van, 70. szint felett jóval kevesebb a farm, össz 3-4 akik adogatnak, de rendszerint 5-6K-t.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.82
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
185. hozzászólás - 2010.08.17. 20:04:57
Megvan hát az ok miért törölt Begginer

Sorry az OFF-ért, de már matekolhatunk, hiába, Miklós elvileg elküldte a fejlesztési doksit. Ha mégsem, akkor ide írom én is a becsületből nevem a kihívásos küldetésért epedezők névsora mellé (30 max. 40 szerintem egy korrekt célszám). Annak ellenére hogy val.szeg sosem venném fel.
Indokom is van: szemben pl a kritikus ütéssel, ennek a küldetésnek várhatóan valóban jótékony járulékos hatása lenne a játék összképére (tekintve a várhatóan több kihívást). Hogy csak egyetlenegyet említsek: több ÉP
A hozzászólást Aurri módosította 2010.08.17. 20:11:13-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5.96
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
186. hozzászólás - 2010.08.17. 20:52:38 (Válasz Noug #163 hozzászólására.)
Idézet: Noug - 2010.08.16. 21:24:14
Már miért lenne fixen bejövős? 83%os. És ez az átlag, amit mint írtam fejből saccoltam, mert nem csináltam rá statisztikát.


Mert a varazslat eleve max 90%-ban jon be, tehat 18-bol 16-szor. 16-bol 15 kritikus az nalam a gyakorlatilag fix kategoria. (93%). Illetve ha ez varazslatnal lehetseges, akkor miert nem lehetseges kritikusnal? (90%-os talalati arany, es 93% hogy bejon a kritikus.)
Pontszám: 6.93
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
187. hozzászólás - 2010.08.17. 21:05:27 (Válasz Kocos #186 hozzászólására.)
Kocos mutass nekem 5 atlagos karit aki tud zsinorban 20 portyaban 90%-os talalati aranyt csinalni es akkor ok.
Pontszám: 7.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
188. hozzászólás - 2010.08.17. 21:35:08 (Válasz PottomPanna #178 hozzászólására.)
De akkor a KH-s ne támadjon engem se, ha 15% alatt vagyok és vadászat miatt félmila LE van nálam
Pontszám: 7.72
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
189. hozzászólás - 2010.08.17. 21:36:32
Valahogy most kicsit kevesebb kedvem van mindenkinek mindent megmagyarázni, de azért pár gondolat:
-a KH táp. Nem is kérdéses. Egyet felejt el mindenki, aki a sok milliós LE diffet irígyli a toptól, hogy mi nem a 60. szintűekkel versenyzünk, hanem egymással, akiknek szintén megadatik a lehetőség, hogy tápoljanak.
-a KH miatt sokkal többet kell foglalkozni a játékkal. A vadászatunkat nem tudjuk otthagyni 2-3 órára, mint azok akiket 15% alatt nem üthetnek be.
-a küldetéseket én személy szerint elsődlegesen nem a LE miatt, hanem a kristálypontért csinálom, mivel baromira nehezek a kalandok, ha napi 2-3 küldetésnyi KRP-t nem szedek össze.
-Igenis a bénítás nehéz küldetés. Egyetlen könnyű dolog van benne, hogy pihenőben is lehet passzívan csinálni. Magas szinteken aki bevállalja, hogy sokat bénítós cuccban van, azt leverik, mert csak régi, vagy gyenge fegyverekkel tud menni. Érdekes módon már 20-30 szint óta komolyabb bénítós sőt még mágiát adó (manakonstrukció) tárgy sincs. Ezekkel együtt persze csak nehezedik a dolog: kristálycsizma, sok kábítás hárító cucc, most meg a célszám emelés is.
-Biztosan béna a karakterem, sok mindent nem csinálok optimálisan, de most már több mint 15 portyapontnál járok, de nem lett meg a bénítás.

Egyébként ez mindenben igaz, írják itt sokan a százalékos esélyeket, de nálam ez a közelében sincs az valóságnak. Baromira le kell ütni, hogy legyen a hatból hat találatod, pláne hogy legyen egy csatából négy bénítás.
Na mindegy nyomjátok csak tovább, hogy mekkora szar sírós vagyok, meg mi a f.-nak kellett nekem ennyire előre menni. Csak annyit mondok, hogy számomra ez a versenyzés, engem ez motivált, és legfontosabb, hogy ez egy olyan "taktika" volt, amit a játék még küldetésekkel is előrevetített (szerezz x TP-t).
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.58
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
190. hozzászólás - 2010.08.17. 22:39:40 (Válasz Craslorg #188 hozzászólására.)
Velem lehet beszélni. Azzal kellene akinek ma elutaltam a vízdíjra a pénzt.

TLO, nem akartalak megbántani, nem írtam, hogy sírnál, csak mindjárt a KH-sok könnyítésével jöttél és ez mellett akartam, de nem tudtam elmenni. A taktikádat sem szóltam le vagy, hogy miért rohansz annyira előre. Én is mennék ha nem fognának vissza. Megbántani sem akartalak, ha te nem írod be, biztos megteszi más. Irígy sem vagyok, ma elég szép kasszával zártam a napot. Amire mégis az vagyok az az, hogy mindig ott fent akartam játszani és mégsem teszem. A szintetekre vagyok csak...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.73
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
191. hozzászólás - 2010.08.17. 22:48:25 (Válasz Butchman #189 hozzászólására.)
Nézzük már meg ezt egy picit cinikusabb szemmel

-a KH táp. Nem is kérdéses. Egyet felejt el mindenki, aki a sok milliós LE diffet irígyli a toptól, hogy mi nem a 60. szintűekkel versenyzünk, hanem egymással, akiknek szintén megadatik a lehetőség, hogy tápoljanak.


Jah, amikor egy haborúban max 100k-t lehet hozni tőlük és 3 napon át -50k-s pc-ket dobálnak?
Amikor a "legjobb" tömő játékos se tömött annyit valakibe mint a tetves KH 1 év alatt belém?
Amikor a KH egesz éjjel bombázza a blökijeimet 500-1200-as sebzéssel, mert nekik jó 15% alatt támadni?
Amikor a KH csata arány a a béka segge alatt van és a maximálisan elhozható lé egy csatában valahol 1000 környékén van 50 tp-kkel támogatva?
Amikor....
Nem beszélve róla, hogy a táplálék piamis csúcsára hordja a lét szép lassan a KH, ha a folyamatot levezeted, mint Jerikó oly sokszor magyarázta már...

a KH miatt sokkal többet kell foglalkozni a játékkal. A vadászatunkat nem tudjuk otthagyni 2-3 órára, mint azok akiket 15% alatt nem üthetnek be.


Kit érdekel? Vesztek 600 lét, ha elvernek?
Nem beszélve róla, hogy akkor vadásztok amikor nincs KH...

a küldetéseket én személy szerint elsődlegesen nem a LE miatt, hanem a kristálypontért csinálom, mivel baromira nehezek a kalandok, ha napi 2-3 küldetésnyi KRP-t nem szedek össze.


Minden kaland szakis küldit eldobhatsz, a vf miatt 2x annyi küldetést kapsz mint amennyi LGY igényre tervezve van a játék, bőven belefér pár dropped... Jah hogy te szinguval dupláztad a szintarányos LGY igényed? Ezért ne a progi legyen már a hibás!

Igenis a bénítás nehéz küldetés. Egyetlen könnyű dolog van benne, hogy pihenőben is lehet passzívan csinálni. Magas szinteken aki bevállalja, hogy sokat bénítós cuccban van, azt leverik, mert csak régi, vagy gyenge fegyverekkel tud menni. Érdekes módon már 20-30 szint óta komolyabb bénítós sőt még mágiát adó (manakonstrukció) tárgy sincs. Ezekkel együtt persze csak nehezedik a dolog: kristálycsizma, sok kábítás hárító cucc, most meg a célszám emelés is.


A szingud tehet róla, hogy nincs csuka mentes célpontod, így a bénításod csökkent hatásfokú. Manateges/bénítós cuccban is elverem az ellenfeleimet általában, lehet a karaktered nem elég erős? 110% bénítás kevés, mit akarsz még? Jah hogy esteleg veszthetsz a csatában a kisebb szintű tárgyak miatt? Támadhatsz 0 lé-vel, de az úgy nem optimális, mert akkor nem dől be a lé a kh-ból ha esetleg nyersz? A KH csuma most gyengült, és célszám növekedés mellé kapsz egy krit ütéses küldit, mellyel értelmét veszti a KH-sok számára a bénítós küldi...

-Biztosan béna a karakterem, sok mindent nem csinálok optimálisan, de most már több mint 15 portyapontnál járok, de nem lett meg a bénítás.


Hagyd ott estére, a KH majd megcsinálja neked A karaktered meg tuti táp, hát szinthuszár és a huszárok lovon járnak a szerinted táp KH közt!

Viccet félretéve, te írod, hogy neked a szinthuszárság a játék, ez ezzel jár, a VF-es meg hónapok alatt se lép szintet, és lófaszt nem manakonstruál, és .... Te döntöttél! Elbasztad? Máshogy csinálnád ha újból tehetnéd? Ha nem akkor tényleg fölöslegesen írkálod amit írkálsz...
Pontszám: 4.24
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
192. hozzászólás - 2010.08.18. 00:00:22 (Válasz Birka #191 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.17. 22:48:25
Nézzük már meg ezt egy picit cinikusabb szemmel

-a KH táp. Nem is kérdéses. Egyet felejt el mindenki, aki a sok milliós LE diffet irígyli a toptól, hogy mi nem a 60. szintűekkel versenyzünk, hanem egymással, akiknek szintén megadatik a lehetőség, hogy tápoljanak.


Jah, amikor egy haborúban max 100k-t lehet hozni tőlük és 3 napon át -50k-s pc-ket dobálnak?
Amikor a "legjobb" tömő játékos se tömött annyit valakibe mint a tetves KH 1 év alatt belém?
Amikor a KH egesz éjjel bombázza a blökijeimet 500-1200-as sebzéssel, mert nekik jó 15% alatt támadni?
Amikor a KH csata arány a a béka segge alatt van és a maximálisan elhozható lé egy csatában valahol 1000 környékén van 50 tp-kkel támogatva?



rossz szerveren jatszol. MUHAHA
Pontszám: 7.74
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
193. hozzászólás - 2010.08.18. 01:11:28 (Válasz Wuher #187 hozzászólására.)
Idézet: Wuher - 2010.08.17. 21:05:27
Kocos mutass nekem 5 atlagos karit aki tud zsinorban 20 portyaban 90%-os talalati aranyt csinalni es akkor ok.


Nem is akarok. Jelenleg nincs olyan kuldetes, ami az ilyen iranyu fejlesztest tamogatna. Ezert a mostani szituaciot nyilvan nem lehet osszehasonlitani az IQ/kritvarival. A lehetosegeket lehet.
Ha lesz olyan kuldetes, ami ezt honoralja, akkor nagyon hamar meg fognak jelenni ezek a karakterek a piacon. Es ahogy tudsz 90%-ban talalni a varival, ugy ugyanezt kozelharcban is el lehet erni. Persze nem akarkin. De a kritvaris kuldi se akarki ellen mukodik. Jol meg kell valogatni a celpontjaidat.
Pontszám: 7.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
194. hozzászólás - 2010.08.18. 01:16:22 (Válasz Wuher #172 hozzászólására.)
Idézet: Wuher - 2010.08.17. 12:40:11
Szerintem a tobbseg nem fejleszt kiugro kriteket a legjobbakat es a topot leszamitva a tobbseg nem tud tutira menni meg turboval sem. ill. a topon a turbo atrakasa segit a varazslat krites kuldin mert a tobbseg nem azt turbozza ha pihen.


Ha ez valoban igaz, akkor ez tenyleg egy drasztikus konnyites a kritvarin es egy eros nehezites a kritutesen. Vajon igy van?
Pontszám: 6.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
195. hozzászólás - 2010.08.18. 01:20:19 (Válasz Butchman #176 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2010.08.17. 16:46:56
Miklós,
Amikor a bénítást nehezítitek, akkor legyetek szívesek a KH-nak a bénításelhárítását a játékosokhoz igazítani (a klónok kapják meg a játékosok bénítás elhárítását is)! Ez így lenne fair.


Sztem arra gondoltal, hogy annal tobbet ne kapjanak, mert azt megkapjak most is.
En sokat beszeltem errol Miklossal, vegul arra jutottunk, hogy a KH tap, es ez hivatott ellensulyozni ezt.
Pontszám: 6.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
196. hozzászólás - 2010.08.18. 01:26:22 (Válasz PottomPanna #181 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.08.17. 18:44:56
Miért olyan kéri a kábelhárítás csökkentését aki KH-st üt, miért nem olyan aki rendes karit? Nekik is van és alacsonyabb szinten a kábítás is kevesebb.


Hat talan nem ertesultel rola, de van a KH-nek extra 20% kabitas elharitasa.
Nyilvan aki nem KH-zik az baromi magasrol tesz ra, ha nem eppen orul neki, mert ott fent ugyis hulyere raboljak magukat, meg egyebkent is, minek masztak fel oda, szivjanak csak. Gondolom ezert olyan kerte, aki KH-zik.
De visszakerdezek. A tomes elleni vedelmet miert nem a TOP kovetelte ki? Lehet, hogy azert, mert oket nem erinti? Csak egy kosza gondolat.
Pontszám: 6.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
197. hozzászólás - 2010.08.18. 01:29:21 (Válasz Aurri #182 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2010.08.17. 19:02:35
Valóban vicceske hogy azok kéri a kábításelhárÍtás csökkentését akik saját bevallásuk szerint egy esti pihenő üzemmód alkalmával 0 PP-ból meg tudták oldani a küldetést.
Jeriko: lehet hogy ezt viccnek szántad, de tulajdonképpen igen. Én még nem láttam még egy olyan PvP-t sem ahol a TOP külön robotokat kapott volna mert más taktikán van. mint a többi sokszáz.


Osszekeverted Birkat is Butchmant. Bar azonos betuvel kezdodik a nevuk, ettol meg megalapozott a gyanum, hogy ket kulonbozo emberrol van szo.
Pontszám: 7.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
198. hozzászólás - 2010.08.18. 01:35:48 (Válasz Birka #191 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.17. 22:48:25
Nézzük már meg ezt egy picit cinikusabb szemmel


Ez a "ha te ugy csinalsz, mintha csak V1 letezne, akkor en ugy csinalok mintha csak V3" durci volt?
Pontszám: 6.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
199. hozzászólás - 2010.08.18. 07:42:52 (Válasz Kocos #198 hozzászólására.)
Az a baj, hogy egyesek csak a teszt szerverben gondolkoznak, és eszükbe se jut, hogy a kért módosítás milyen drasztikus befolyással van más szervereken esetlegesen... TLO is csak a saját szituját boncolgatja, miközben v5-ön egyáltalán nem is lesz VF/szingu pl... Értem én hogy V1 a Béta teszter világ, de ha már teszteltek akkor gondoljatok a véleményetekkel más világokra is!

De visszakerdezek. A tomes elleni vedelmet miert nem a TOP kovetelte ki?


Khm... 6. voltam a szint toplistán, ezek szerint le voltam csúszva a topból?
Pontszám: 4.10
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
200. hozzászólás - 2010.08.18. 07:56:45 (Válasz Birka #199 hozzászólására.)
Én úgy gondolom, hogy kár azt írni, hogy valaki gondoljon a reklamáció során másik szinten harcolókra, vagy másik világokon játszókra (ráadásul V+, V% esetében eltérő szabályrendszer). Mindenki a saját szemszögéből nézi és nyilván magának nem akar rosszat, emellett természetesen sokan figyelembe veszik - amennyire átlátják -, hogy az adott javaslatuk milyen lenne globálisan, de mindent senki se tud figyelembe venni.
Ha valami valakinek jó, az tuti másnak rossz vagy keserű és fordítva.
Pontszám: 7.72
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!