Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések reformja
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
61. hozzászólás - 2010.08.13. 11:44:11 (Válasz Kocos #41 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.08.13. 09:32:51

Ez nyilvan lehetetlen, tekintetbe veve, hogy Cyron bosegesen 1600 folott fog jarni mire ezt bevezetesre kerul, es ide akarakterek zome soha nem fog eljutni.


Nem értem ez miért baj... így lenne igazságos. Bár a múltat nézve, tuti nem így lesz, mikor bejött az egész ismételhető küldi, már akkor szívott a többség vele, meg az első korlátozás után is, kb. 10 embert leszámítva...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.44
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
62. hozzászólás - 2010.08.13. 11:47:38 (Válasz LanMaffia #59 hozzászólására.)
Mínusz az a LE, amit akkor kapnál, ha portyázásra költenéd azt a 40 PP-t kihívás helyett.

Én Eh-sként átlag 1500 LE-t kapok portyánként, ez 40-nel felszorozva 60000 LE. Ehhez jön X TP:
40 kihívásos küldetést csinálva kapok 18000 LE-t (nekem is annyi egy ismételhető) és 0 TP-t.
Nagyon jóindulatúan számolva kihívásonként jön 2 kristálypont, így a vesztes kihívásokat még nem is vettem számításba. Ez 80 KP + 10 KP mint küldetésjutalom. Zöld italt 8000 LE-snek véve (nekem most 7910), és kristálykorsót feltételezve kijön, hogy 90 KP = 12000 LE.
Tehát:
40 PP portyára => 60000 LE, X TP.
kihívásos küldetésre => 18000 LE (küldetés jutalom) + 12000 LE (kristálypontként) - 60000 LE (mert portyázásként ennyit kaptam volna) + 1 darab dukát + 0 TP, azaz -30000 LE + 1 dukát + 0 TP

Ebben nagyon nincs benne az ingyen LE, TP nélkül, amiről Miklós beszélt.

Edit: Helyesírás.
Edit2: 20 kihívással lenne kb. nullszaldós a küldetés LE tekintetében.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.08.13. 12:05:11-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
63. hozzászólás - 2010.08.13. 11:51:44 (Válasz pityu #61 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.08.13. 11:44:11
Idézet: Kocos - 2010.08.13. 09:32:51

Ez nyilvan lehetetlen, tekintetbe veve, hogy Cyron bosegesen 1600 folott fog jarni mire ezt bevezetesre kerul, es ide akarakterek zome soha nem fog eljutni.


Nem értem ez miért baj... így lenne igazságos. Bár a múltat nézve, tuti nem így lesz, mikor bejött az egész ismételhető küldi, már akkor szívott a többség vele, meg az első korlátozás után is, kb. 10 embert leszámítva...


Igy lenne igazsagos igazad van, de akkor nem lenne reform. Mert Cyronnak valtoznanak a dolgok, aztan fel ev mulva nekem meg Camelusnak, stb...
Ezert mondtam, hogy ugy kell modositani, hogy az egysegnyi ido alatt megoldhato kuldik szama nem csokkenjen. Gondolom az ellen nincs kifogasod, hogyha egy konnyites mindenkire hat.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.13. 12:52:52-kor
Pontszám: 6.82
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
64. hozzászólás - 2010.08.13. 11:54:48 (Válasz Oremus_70 #60 hozzászólására.)
Ne haragudj Oremus, nem akarok flame-et indítani, ezért lehetőség szerint nem is várok választ, de kénytelen vagyok offolni:
Te mégis melyik játékkal játszol/játszottál eddig?

Az ismételhető küldetések reformja egy éve időszerű, nagy kár, hogy csak most sikerült idáig eljutni, de hál'Istennek - és ha tudsz olvasni, közmegelégedésre (Téged leszámítva) - végre odaértünk, hogy ráncba szedjük egy kicsit a hosszú távon közel sem egyensúlyban lévő feladatokat.

Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 11:32:31
Nézd meg a könnyítéseket.Ettől aztán nem lesznek népszerűbbek azok a küldetések.De a szigorítások brutálisak.


Ebben kíváncsi vagyok, hányan értenének Veled egyet.


*: Ja igen: Miklós, 10 pont! (Legyen 100, ezért megérdemled. )
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.08.13. 11:55:56-kor
Pontszám: 7.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
65. hozzászólás - 2010.08.13. 11:56:45 (Válasz Oremus_70 #55 hozzászólására.)
OFF:
Picit átment személyeskedés felé a dolog, de szerintem még belefér
-Ismételhető küldik kapcsán 2 találkozóval ezelőtt kardoskodtunk először, már akkor "szemet szúrt" a dolog. És ha megnézed Miklós is úgy szeretné belőni a "reformot" hogy összességében az új küldik hasonlóan pörgethetőek maradjanak mint a régiek! Igen 1 ultrakönnyü küldetést bukunk, cserébe kapunk 3-4 használhatót, ez szerintem belefér, sőt üdvözítő, hogy nem egy most azonnal baltával nerfelem a kábítós küldi van az asztalon!
-Az annyit költ rá szöveg meg húzós... Be van tolva a prém, 2 havonta 1x ha geart cserélek, valamint blökiknek osztom a felszerelést. Ha havi 200 őskövet elhasználok átlagban, akkor sokat mondtam! Ez 7 huf/kővel havi 1500 huf nagyságrend...
-Mire mennének a tőkések munkás réteg nélkül? Mégse reklamálnak a hétköznapi hangyák Ferrariért a gyárban

ON:
Látod én nem sajnálom tőled a 26K-t,de valljuk be ez a te szinteden nem túl sok,talán egy fél tul.fejlesztés esetleg 1 szakértelem.Te miért sajnálod ezt másoktól?


Napi 3-4 küldetéről beszélünk, ahol 8-9 szinttel lefelé ütve minimum TP-ből dől be a LÉ. Jelenleg jobban megéri küldiznem, mint vadásznom szaros 3500 LÉ/CSP-ért (Autósajtostúl!). Csak azért vadászok, mert kell az új elfogott lény a küldihez és a 20 kisebb lényes küldi jól jön a pörgetéshez... Akármennyire bagatelnek tűnik a 26k, mellé az átlagban bekapott (nem kívánatos, de sajnos jön...) 30-50 TP küldetésenként eredményez egy 400-600 közti LÉ/TP arányt, amit a vadászat SOHA nem fog a maga 120 LÉ/TP-s átlagával
Pontszám: 4.44
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
66. hozzászólás - 2010.08.13. 12:09:35 (Válasz Rokamoka #64 hozzászólására.)
Semmi gond,azért vagyunk itt ,hogy beszéljünk róla.

"Te mégis melyik játékkal játszol/játszottál eddig?" Én ezzel a játékkal játszottam és a könnyítésekkel, egyet is értek(ezt tudhatod,ha elolvastad az eddigi hsz-omat) de nem látom be miért kell a kábítóst nehezíteni.Ami könnyű az mindenkinek könnyű miért kell ehhez hozzányúlni.Ez főleg az alacsonyabb szintű karakterek számára rossz.Persze ez általában nem érdekel itt senkit.

A reform iránti nagy vágy az ismétlődő küldetéseket elért,a tápot eddig maximálisan kihasználó,magas szintű,prémiumos karakterek vágya volt és ezekből is csak kevesek hangja hallatszik el a játékvezetésig.Ezek főleg belsősök,barátok/jóhaverok/ismerősök.Régi TF-es múlttal rendelkezem és tudom ,hogyan megy ez a Beholdernél.Szerintem ezen a fórumon is kevesebb mint 100 ember szólt hozzá vagy azért mert nem érdekli a nagyon fontos egyensúly és jó volt neki így is vagy mert tudja ,hogy bármit mond is a belső kör lehurrogja vagy egyszerűen csak tojik rá,hogy mit mond.
Pontszám: 5.17
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
67. hozzászólás - 2010.08.13. 12:18:33
Kozeliteni ugy tudnank a karaktereket, ha a korabbi peldahoz hasonloan minel tobb kuldetest old meg valaki annal nehezebb lenne csinalni oket. 3-4-5 stb. kulonbozo kuldi rotalassal vagy ha az se eleg akkor a kovetelmenyek novelesevel.
Pontszám: 8.12
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
68. hozzászólás - 2010.08.13. 12:18:42
Neked lehet,hogy 100% körüli kábítással ultrakönnyű,de 40% körülivel,nem kimaxolt szívóssággal nem biztos,hogy ugyanaz a kategória vagyunk.Az állatos és a térkapus nem változik,a vadászósokat ezután sem választja épelméjű karakter és a kalandos sem gyöngült sokat.Akkor mi az a 2-3 használható?A kritikusokat sem nagyon tudnám bevállalni pedig a szintemen nem vagyok a legrosszabb.
Pontszám: 2.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
69. hozzászólás - 2010.08.13. 12:19:09 (Válasz Ezüstszél #62 hozzászólására.)
Csúsztatás ezerrel!

A kihívás pp-be kerűl, ami jön magától. 15-re megpakolva a kamrát napi 25 marad. Azaz napi szinten 20 szikeres kihívást prognosztizálhatsz ingyé.
2 naponta 1 küldetés ingyen kellemetlen TP nélkül, igencsak durván erős cucc szerintem!
Pontszám: 4.10
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
70. hozzászólás - 2010.08.13. 12:22:02
Hogy konnyebben menjen a felzarkozas a rota neluli kuldizest is lehetne fokozatosan emelni 150-rol 200-300 stb.-re.
Pontszám: 7.18
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
71. hozzászólás - 2010.08.13. 12:28:40 (Válasz Birka #69 hozzászólására.)
Akkor nagyon rosszul "szerinted". És jó hogy említetted a kamrát, Ezüstszél nem is számolta bele az abból származó sok-sok LÉt. Mennyi is az átlag amit behúzol? 30k LÉ talán? Vagy csak 20k? Hopp az már pont annyi, mint amit a küldetéssel magával szerezni lehet.

Nem is értem mit akarsz mondani... azt mondod a PP jön magától... értem... magától jön a CSP is. Meg sok ismételhető küldetés amit pörgetsz ezerrel szintén a magától jövő PP-ből jött eddig. Az nem gond? Azt mondod marad 25... és a másik 15 az üresben kóricál a város felett? Az is ki van használva biztos vagyok benne.

2 naponta 1 küldetés ingyen.... érdekes felállás, csináld meg és meglátod mennyire ingyen. Komolyan. Csináld csak ezt és meglátod hogy úszik el a kábítós küldetés, a portyából kapott LÉ, a kínzóból kiszabadulás, stb. stb.

Az okot nem értem amiért ez ellen küzdenek annyira...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.48
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
72. hozzászólás - 2010.08.13. 12:28:41
Szerintem az ismétlődő küldetéseket a karakterek szintjéhez kéne igazítani.

pl: Küldetések 50(ez alatt nem hiszem ,hogy össze lehet hozni az ismétlődőt)-70. szint a szintnek megfelelő küldetésekkel .71-90 szint stb

Miért kelljen egy 50. szintű karakternek ugyanazokat az ismétlődőeket megcsinálni mint egy 120. szintűnek?
Pontszám: 2.71
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
73. hozzászólás - 2010.08.13. 12:28:56 (Válasz Oremus_70 #66 hozzászólására.)
Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 12:09:35
[...]a könnyítésekkel, egyet is értek(ezt tudhatod,ha elolvastad az eddigi hsz-omat)[...]


Ha elolvasom, azt látom, hogy nem értesz egyet a könnyítésekkel, legalábbis nem méltatod őket:
Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 11:32:31
Nézd meg a könnyítéseket.Ettől aztán nem lesznek népszerűbbek azok a küldetések.


Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 12:09:35
[...]de nem látom be miért kell a kábítóst nehezíteni.Ami könnyű az mindenkinek könnyű miért kell ehhez hozzányúlni.


A választ meg is adtad:
Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 12:09:35
Ez főleg az alacsonyabb szintű karakterek számára rossz.


Ahogy halad előre a karakter szintben, a kábítási lehetőségei úgy nőnek a tárgyak miatt. Egy ponton van megtorpanás, kb. a dühöngő buzogány elérésekor, ami után sokáig nehézkes plusz kábítást magadra erőltetned. (Ha feltesszük, hogy van Krausosod meg valami kábító gyűrűd.)
Éppen ezért van az, hogy kisebb szintűként Te hatalmas nerfnek éled meg a dolgot, holott ha tippelnem kellene, még mindig a kábítást nevezném a legkönnyebbnek. Egyszerűen az a küldi nem kisebbeknek lett kitalálva, lévén hiányzik a cuccokból, ott még.
Aki erre azt mondja, hogy "tehát ebből is csak a top meg az erős/prémes tápol":
A top karakterek sok mindent bevállaltak az előreszaladással, cserébe(?) tudják pl. pörgetni a küldiket. Azért a kérdőjel, mert ha Te is olyan szintű leszel, a lehetőség előtted ugyanúgy adott lesz. A karakter erőssége ebben a küldiben csak a támadás tulajdonság mértékében mutatkozik meg, de az sem olyan számottevő, mint mondjuk egy kritikusos küldi esetében a szakértelem szintje.
A legjobb kábítós cuccok közül pedig egyik sem prémiumos...

Érted már?


Idézet: Oremus_70 - 2010.08.13. 12:09:35
A reform iránti nagy vágy az ismétlődő küldetéseket elért,a tápot eddig maximálisan kihasználó,magas szintű,prémiumos karakterek vágya volt és ezekből is csak kevesek hangja hallatszik el a játékvezetésig.Ezek főleg belsősök,barátok/jóhaverok/ismerősök.Régi TF-es múlttal rendelkezem és tudom ,hogyan megy ez a Beholdernél.Szerintem ezen a fórumon is kevesebb mint 100 ember szólt hozzá vagy azért mert nem érdekli a nagyon fontos egyensúly és jó volt neki így is vagy mert tudja ,hogy bármit mond is a belső kör lehurrogja vagy egyszerűen csak tojik rá,hogy mit mond.


És ezen Te még mindig meglepődsz? Milyen 100 ember?
A viccet félretéve: ha annyi 50 Ft-osom lenne, ahányszor ezt a maszlagot hallottam, nem kellene most állást keresnem. Lehet/van valóságalapja, de a személyeskedés jelen esetben teljes mértékben felesleges, mert mint mondottam vala, KÖZmegelégedésre történnek a változtatások.
Pontszám: 5.86
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
74. hozzászólás - 2010.08.13. 12:32:42 (Válasz Kocos #63 hozzászólására.)
Ha mindenkire hat a könnyítés, akkor azok akik eddig is jobban pörgették, azok most még jobban fogják, fél év múlva nem 1000-es küldetés szám beli különbségek lesznek, hanem 2000 vagy még nagyobb. Több dukát, több LE, jobban nyílik az olló.

Ha valaki ennyire előre haladt, akkor ez van, had kaparja ki más is ugyanazt a gesztenyét, még ha 1 évvel tovább is tart neki, akkor is lesz még játék, de legalább nem lenne megint behozhatatlan előnyszerzés belőle. Ha meg valaki soha nem jut el oda, akkor ez van. Aki a nehezebbet csinálja már, úgyis előnyben marad, a játéktudása semmit nem veszít az értékéből, csak a többiek esélyt kapnak arra, hogy kicsit faragjanak a hátrányból. (ha tudnak egyáltalán)

Ez megint egy olyan téma, amiben úgysem győzzük meg a másikat, én az igazságosság híve vagyok, minden elé helyezem.

Az az ötlet is tetszik, hogy bizonyos küldetésszám felett, nehezedjenek a küldetések úgy, hogy ne 30, hanem 40, 50 stb. kábítás kelljen, és ennek mintájára a többi. (mondjuk 500 teljesített küldetésenként, mehetne 2000-től)
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.78
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
75. hozzászólás - 2010.08.13. 12:34:22 (Válasz Miklós #53 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.08.13. 11:01:53
kalandok: sok, inkabb 12-t javasolnek, sokszor nehezen jon ossze egyszerre 10 olyan kaland ami mind teljesitheto. es meg igy is kellene utana vadaszni/portyazni a maradekert

Az első 10 kalandot úgy gyűjtöd össze, hogy más küldetést csinálhatsz közben, tehát csak a maradék 5 kaland összeszedésére kell vadászatot költeni. Ahogy Jerikó is írta, ez 83 VD - a leggyorsabban összejövő VD-s küldetés még így is. Ráadásul, kövezzetek meg, de én a 20 kalandos ismételhető küldit is meg szoktam csinálni Lehetne persze úgy is, mint a térkapunál, hogy amikor összegyűlik a 10 kalandod, akkor azonnal megcsinálod és leadod. Azonban a térkapu és a sajtolós már épp elég ilyen küldetésnek, aminek a teljesítése nem kerül effektíve küldetésidőbe, több ilyet nem akarunk, ezért nem lesz 1 entitásos küldi se.


Azt hittem meg is kell csinalni a kalandokat nem csak osszegyujteni.

Idézet: Wuher - 2010.08.12. 17:31:08
A ket kritikusos kuldinek aranyban kellene lennie egymassal. Ha varazslatbol eleg a 15 akkor nem fair sima kritbol a 60 , a legtobb csataban csak 2,5-3x lehet eltalalni az ellenfelet eros tulzas a 4x-es kulonbseg, szerintem boven eleg lenne a 3x-os is (45) vagy maradjon a 20 varazslat krit.

A varázslatnál ugyanúgy előfordulhat, hogy "nem találsz"... Ha a számokat valaki tudományos alapon pontosítani tudja (nem így, érzésből!) kérem tegye meg!


Megtettem.
15 kritvari = 90 kritikus utes.
A talalati esely ugyanugy szamolodik 10-90% kozott, a kritikus sikere ugyanugy szamolodik.
Modosito tenyezo 1: a varazslat elott soha nem hal meg az ellenfel, az uteseknel igen.
Modosito tenyezo 2: a kritikus varazslat kuldi IQ fejlesztesre osztonoz, ami egyben a masik kritikusa elleni vedelmet is jelent. Utesnel ugyanez nem all fent, tehat a kuldetest jobban lehet oda-vissza csinalni.
Az arany szerintem jo a mennyiseg meg mindig mindketto eseteben magas.
10/40 lenne a megfelelo mennyiseg.

Kiégett őskősön még könnyíthetünk 7 vagy 8?


A kiegett talalati eselye eleg egyertelmu. Ellenben a kisebb moncrol csak tapasztalati tuon tajekozodunk. Meg abban sincs egyetertes, hogy a magas szerencse csokkenti-e a kisebb meretu moncok szamat vagy sem. Ha errol adsz infot kozelebb juthatunk a helyes szamokhoz. Annyit tudok latatlkanban mondani, hogy a kiegett oskovesnek kellene konnyebbnek lennie, mert annak feltetele egy szakertelem meglete, a kisebb lenyesnek meg semmi feltetele nincs.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.13. 12:37:57-kor
Pontszám: 7.88
irritálóOremus_70Nő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
76. hozzászólás - 2010.08.13. 12:40:15
Kedves Rokamoka!

Látom hülyének nézel de ez nem zavar hisz én is annak nézlek téged.Mindig akadnak buzgó alattvalók akik az ellenérveket hasonló stílusban söprik le az asztalról.Ilyen vagy például te.A "milyen játékot játszol?" illetve az "Érted már?" komoly érvek és segítik az érvek ütköztetését.Akkor én most búcsúznék is a fórumtól mert látom itt ha valakinek más véleménye van akkor ezt kapja.
Pontszám: 2.81
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
77. hozzászólás - 2010.08.13. 12:43:12 (Válasz Wuher #67 hozzászólására.)
Kozeliteni ugy tudnank a karaktereket, ha a korabbi peldahoz hasonloan minel tobb kuldetest old meg valaki annal nehezebb lenne csinalni oket. 3-4-5 stb. kulonbozo kuldi rotalassal vagy ha az se eleg akkor a kovetelmenyek novelesevel.


Ez frankó, 500 küldinként +1 pl? Bár egyesek egyetlen játékélményét csorbítja, sőt vannak akik előnyben maradnának, mert bőven 500 felett vannak már... Tökéletesen jót sose lehet alkotni

Hogy konnyebben menjen a felzarkozas a rota neluli kuldizest is lehetne fokozatosan emelni 150-rol 200-300 stb.-re.


Ezzel nem értek egyet! Időarányosan ugyan annyit kap mindenki. Mirefel legyen 1 évvel később könnyebb valakinek az élete, csak azért, mert VF-ezik, vagy eddig leszarta a küldiket?

Neked lehet,hogy 100% körüli kábítással ultrakönnyű,de 40% körülivel,nem kimaxolt szívóssággal nem biztos,hogy ugyanaz a kategória vagyunk.Az állatos és a térkapus nem változik,a vadászósokat ezután sem választja épelméjű karakter és a kalandos sem gyöngült sokat.Akkor mi az a 2-3 használható?A kritikusokat sem nagyon tudnám bevállalni pedig a szintemen nem vagyok a legrosszabb.


Aham! Tehát egy 90. szintű karakter akinek nincs más PvP lehetősége csak a KH, legyen összemérhető egy 50. szintű tömeg PvP-s karakterrel? Midnenki játszhat akármilyen taktika alapján, te is felnövelheted a támadásod és a kritikusod az egekbe, jah hogy ez a mágus környezetben nem nyerő? Valamit valamiért!
Tételesen végigmehetünk a küldiken, ha akarod, de sok értelmét nem látom...
Pontszám: 4.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
78. hozzászólás - 2010.08.13. 12:51:18 (Válasz pityu #74 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.08.13. 12:32:42
Ha mindenkire hat a könnyítés, akkor azok akik eddig is jobban pörgették...


Tehat konnyites azert ne legyen, mert akkor masoknak konyebb lesz, nehezites meg azert, mert akkor neked nehezebb.
Sztem ez a ket erved erosen ellentmond egymasnak.

Plane, hogy az elso fele nem is feltetlen igaz. Vannak kuldik amiken konnyitve a legnagyobb kuldi porgetoknek semmit nem fog valtozni a teljesitmenye, azoknak meg akik lassabbak jelentosen fognoni.
Pontszám: 6.82
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
79. hozzászólás - 2010.08.13. 12:57:32 (Válasz Birka #77 hozzászólására.)
Azert legyen konnyebb, hogy aki egy evvel kesobb indult legyen eselye felzarkozni.
Pontszám: 5.14
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
80. hozzászólás - 2010.08.13. 12:58:18 (Válasz Birka #69 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.08.13. 12:19:09
Csúsztatás ezerrel!


Szép, önbizalommal és határozottsággal teli mondat. De egy kis alátámasztást még igényelne.
Portyával kapsz kellemetlen Tp-t (többnyire keveset, mivel feltételezem mindig figyelsz az arányra és lefelé portyázol) valamint kétszer annyi LE-t, mint aki a feltételezett kihívásos küldetést csinálja.
Bár én nem szoktam az aránnyal túlságosan vesződni, dupla LE nem sok TP-ért nekem nem tűnik hátránynak. Ergo a kihívásos küldetés
nem táp a sima portyával szemben.

Viszont. A kamrát tényleg kifelejtettem. Ennek egyszerű oka van, nem mindenki van top szöviben, ahogyan én sem. Nézd el nekem kérlek.
Az általad említett 15 PP rámegy a kamrára. A maradékra saccoltad, hogy abból 2 naponta kijön a küldetés.
De így megint az én számaimnál tartunk, mert továbbra is fennáll, hogy azt a maradék PP-t portyára elkölteni jobban megéri, mert dupla annyi LE-t ad kevés TP-ért, mint a másik 0 TP-ért.

Ha gondolod, mondj egy átlagos TP számot a te 40 portyádra, mert abba nem látok bele. Akkor össze tudjuk hasonlítani a véleményünket.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője