Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések reformja
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
101. hozzászólás - 2010.08.13. 14:40:59 (Válasz pityu #100 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.08.13. 14:31:18
Írd ide, hogy szerinted mi lenne a jó, majd egy hét múlva Miklós átmásolja a hírek topicba egy plusz mondattal: "Bekerült a játékba az ismételhető küldetés reform, mindenki nagy elégedettségével ezen változtatások élnek mindenkire:"


Nem kell leirnom, hiszen te mar leirtad, hogyha van rajtam sapka azert lesz jo nekem, ha nincs akkor meg azert. Nekem mar csak hatra kell dolnom es elveznem az eredmenyt.
Pontszám: 7.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
102. hozzászólás - 2010.08.13. 14:45:19 (Válasz Ezüstszél #98 hozzászólására.)
Kis türelmet, nem lóverseny

aug 11 0:00 óta:
65 csatám volt, ebből 20X a KH támadott, és 22X támadtam a KH-t. Felgyűlt 65 pp-m, mert lustultam...
4 vesztes csatát tudok felmutatni ebből 2 támadásból
17 csata során preventált a tömés gyűrű, ezeket engedelmeddel kiveszem a statisztikából
Összesen 568 TP csurrant be 33 csata alatt Átlagosan 17,21 TP-t szereztem így
Ha beleveszem a preventált csatákat amelyekben bénítós küldiztem, akkor ez az arány még jobb
A csaták során 51325 LÉ-t szereztem (1509,559-es átlag)

Mit mondjak mérg?
Jah megcsinált harcos küldik: 2 kábítós, és 1 krit vari (most is az megy 9 sikeres kritem van eddíg...)) (11-én éjfél után adtam le egy 10 szintlépőset.)
Pontszám: 4.10
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
103. hozzászólás - 2010.08.13. 14:50:49 (Válasz Ezüstszél #98 hozzászólására.)
Ez egy elméleti példa volt, de bármibe lefogadtam volna, hogy így leszen megcáfolva.
Ha bevezeted a küldit, az már nem teoretikus lesz.
Egyszerűen szükségtelen számokról beszélni. Ingyen lét kapsz, TP nélkül, ez a maga nemes egyszerűségében nonszensz. Ahogy ironizálni szokták volt, ez az a kategória, hogy kérek 1 millió LE-t a karakternek, és minden meg van oldva, nincs vita.
Pontszám: 7.57
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
104. hozzászólás - 2010.08.13. 14:53:06
Kábítás nehezítés:
én úgy látom magasabb szinten mindenki IQ-ra gyúr, és tesz mellé magas védelmet. Emiatt egyre nehezebb eltalálni a másikat. (persze, hogyha te is IQ-ra gyúrsz). E-mellett meg egyre több tárgynál jelenik meg a kábítás elhárítás.
Szerintem nehezítésnek bőven elég az, ha csak az általam kezdeményezett portyákból számolná a kábításokat.

Kritikus ütés: szerintem dettó.

(de lehet, hogy csak én látom így)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.14
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
105. hozzászólás - 2010.08.13. 14:54:53
Az igazságosság vonalnak:

Tehát ha Galetki Rezsonált az elmúlt egy-két évben arra (is) koncentrálta a játékát, hogy a küldiket pörgesse, akkor neki a reformmal mindenből kétszer annyit kelljen megcsinálnia, mert igazságtalan, hogy úgy ellépett?
Sőt, aki 10M rabolt lével mászkál, az ne rabolhasson LE-t addig, amíg mindenki el nem éri ezt a számot, igaz?

Valahogy az igazság nekem nem szaglik ki ezen módszerból.
Pontszám: 5.43
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
106. hozzászólás - 2010.08.13. 14:54:56 (Válasz Rokamoka #103 hozzászólására.)
1 millió LÉ 1 év alatt, aki megcsinálja megdicsérem
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.48
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
107. hozzászólás - 2010.08.13. 14:58:56 (Válasz LanMaffia #106 hozzászólására.)
Ha a kiskapu megvan, onnantól csak elhatározás kérdése, hogy megcsinálod-e.
Amondó vagyok, a cél nem az, hogy megteremtsük a lehetőségét.

Amúgy ha jól láttam, Let-et csábítaná a dolog.
Pontszám: 5.38
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
108. hozzászólás - 2010.08.13. 15:05:58 (Válasz Rokamoka #107 hozzászólására.)
Lehetőség. Érdekes ez a szó. Már csak azért is, mert sok olyan "lehetőség" van ebben a játékban, amiről a legtöbb ember nem tud, vagy csak jóval később értesül róla, vagy egyáltalán nem is kapja meg ezt a lehetőséget.

Nem mellesleg nyerni is kell 40-et, nem csak a markunkat tartani, az meg nem megy 500-as szakiösszeggel.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.48
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
109. hozzászólás - 2010.08.13. 15:07:46
Mennyire fáj mindenkinek az ingyen lé amit úgy szerzel,hogy lepakolod a top cuccaidat nem szívsz le-t,agyonütik az állatodat és meglopnak.Ráadásul mindenki - kábítást adó cuccokban rohangál és a pihenés közben bekaszált ordenáré LE is fájhat.Ugye pl 90. szinten 26k utána 13k aztán 7,5k.Ez annyira űbertáp,hogy szerintem néhány embernek ez csípi a szemét.
Pontszám: 6.03
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
110. hozzászólás - 2010.08.13. 15:17:54
A topic átláthatósága érdekében megkérnék tisztelettel mindenkit, hogy tartózkodjon az "ez csak xy-nak jó", illetve a "na, ezt is csak xy akarja kisírni" jellegű megnyilvánulásoktól.
Szerintem kifejezetten egyértelmű, hogy mindenki érdekeit szolgálja a dolog. Ha valakinek nehezére esik 5 könnyítés mellé egy nerfhez alkalmazkodni, az sajnálatos.

Arról pedig, hogy kinek mi a jó, életünk végéig vitatkozhatnánk, csakhogy értelme nulla, mert amíg minden karakternek ugyanazok a küldetések szerepelnek opcióként, addig csak a tulajdonoson múlik, hogy él a lehetőségeivel és tudásával.

Összegezve: szerintem igenis ráfért a kábításra a nehezítés, sőt, az én véleményem szerint a könnyítések inkább kényelmi, mint táp jellegűek. (Mondhatnám úgy is, hogy még sokallom is a számok csökkentését, persze megértem, hogy a legtöbben nem így látják.)
Engem pl. az időcsökkenés mivolta miatt az ilyen reformok vennének rá, hogy újra játsszam. Kár, hogy így meg a kihívás csorbult meg belőle.

*: Érintetteknek: válaszoltam levélben.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.08.13. 15:25:14-kor
Pontszám: 4.69
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
111. hozzászólás - 2010.08.13. 15:26:19
Nem tudom ki vagy te barátom,hogy mindenki nevében beszélsz de biztos megteheted.

"Szerintem kifejezetten egyértelmű, hogy mindenki érdekeit szolgálja a dolog."

pl az enyémet nem.

"Ha valakinek nehezére esik 5 könnyítés mellé egy nerfhez alkalmazkodni, az sajnálatos."

Az 5 könnyítés miatt sem fogom többet használni a többi küldetést.Látszat csak az egész nem hiszem ,hogy jelentős hatása lehet.
Ha a reform szinte csak nehezítést jelent akkor ez egy vicc.
Pontszám: 5.19
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
112. hozzászólás - 2010.08.13. 15:30:37 (Válasz Kadar #111 hozzászólására.)
Sehol nem látok többes számot, tele van szerintemmel és véleménnyel szerinttel.
Eszem ágában sincs mások helyett beszélni.

Szóval, ha jól értem, (még jobban?) dobhatod a kukába a küldiket, mert 12 helyett 15 portyából csinálsz kábítást, viszont minden más küldetést 20-25%-kal könnyebben.
Na látod, ezt valóban nem vagyok képes feldolgozni.
Pontszám: 5.38
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
113. hozzászólás - 2010.08.13. 15:36:25
Szerintem nem másfél év után kellene rájönni, hogy a kábítós küldetés túl erős.
Túl erős volt az már másfél éve is.
Csak ennyit szeretnék hozzátenni így kívülállóként a témához.

Megyek, tesztelem tovább a V1-et
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
114. hozzászólás - 2010.08.13. 15:38:30
Viszont ha nem lesz kihívásos küldetés... amit nagyon-nagyon sajnálnék, nem csak én, hanem sokan mások is, akkor jó lenne egy új küldetés, ami valamennyire lefedi a hiányt.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.48
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
115. hozzászólás - 2010.08.13. 15:40:14 (Válasz Rokamoka #105 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.08.13. 14:54:53
Az igazságosság vonalnak:

Tehát ha Galetki Rezsonált az elmúlt egy-két évben arra (is) koncentrálta a játékát, hogy a küldiket pörgesse, akkor neki a reformmal mindenből kétszer annyit kelljen megcsinálnia, mert igazságtalan, hogy úgy ellépett?
Sőt, aki 10M rabolt lével mászkál, az ne rabolhasson LE-t addig, amíg mindenki el nem éri ezt a számot, igaz?

Valahogy az igazság nekem nem szaglik ki ezen módszerból.


Nem lenne baj ha megtanulnal szoveget ertelmezni, teljesen komolytalan ez a topic szerintem az ilyen es hasonlo hozzaszolasok miatt. Aki keptelen a vegletektol elszakadni es nem tud koztes megoldast elkepzelni, az inkabb ne akarjon okoskodni. Koszi.
Pontszám: 6.35
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
116. hozzászólás - 2010.08.13. 15:47:36
Én csak azt mondom,hogy az ominózus küldetéseket hiába könnyítenék azokat akkor sem csinálnám mert nem éri meg nekem még úgy sem,viszont az amit sűrűn használok az nehezítve lett tehát "jól fogok járni mert néhány emberke így akarja".

Az meg hogy feldolgozod-e az meg egyszerűen nem érdekel.
Pontszám: 6.03
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
117. hozzászólás - 2010.08.13. 15:47:46 (Válasz Wuher #115 hozzászólására.)
Fekete, fehér, igen, nem.
Én pusztán kérdeztem, pont azért, hogy választ kapjak. Ha a válasz igen, akkor...
Ha nem, akkor... miért is nem?

*: Priviben is felhomályosíthattok, nem szükséges ide még x olvasnivaló.

**: Végletekről: Minden második hsz-ben hozzuk fel példának Cyron-t vagy utaljunk rá. Arany középút, jaham.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.08.13. 15:59:46-kor
Pontszám: 4.28
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
118. hozzászólás - 2010.08.13. 15:54:40
Izé... némileg konstruktívabb vita nem ártana.

Nehezítés ellenzők, ha megnézitek a könnyülteket + az újakat, abban sem láttok annyi fantáziát, hogy esetleg azokat csináljátok?
Módosítással sem?

Nehezítés mellettesek, hát emlékszem, anno nekünk sem tetszett a hirtelen a végtelenül ismételhető egyküldiről a vetésforgós verzára áttérés, és a dukátbefagyás sem, ha már egyszer előttünk annyi ideig csinálhatták...

Kicsit mindenki legyen a másik helyében.

És tessék figyelni Miklósra.
Lehet alkudni.
A hozzászólást Darah módosította 2010.08.13. 15:55:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.68
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
119. hozzászólás - 2010.08.13. 16:08:33
A kábítós küldetés mindenkinek jó minek kéne átalakítani? Miért kell újra és újra rossz szájízt adni a játékosoknak? Így is éppen elég törlés volt főleg az ilyen módosítások miatt(ld állatsebzések ,kivégzés módosítása).Mi lenne,ha egyszer a játék történetében csak könnyítések lennének?

A kritikus meg az entitás meg nem életképes.Megint a kisebb karakterek buknának mert mindenki rajtuk csinálná meg a 60 kritikust.A saját szinten beletelne 2-3 napba is.Az entitásnál meg max közelben vagyok és így több nap kell 1-hez is.
Pontszám: 4.12
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések reformja
120. hozzászólás - 2010.08.13. 21:20:24 (Válasz Rokamoka #103 hozzászólására.)
Nézd, ha úgy fogalmazol, hogy akármilyen extrém LE bármilyen kicsi TP mellett, akkor abba a te példád is belefér.
Ezután kár azon elmélkedni, hogy tudtad, hogy így leszen megoldva.

De te befogod a füled, és csak azt ismételed, hogy ingyen LE 0 TP-vel. Holott a Te (nagyon) szélsőséges példádból derül ki igazán, hogy nem feltétlenül jár jobban az ingyen LE-s. Kevésbé extrém példánál 1 milliárd LE helyett kijönne valamivel kevesebb. Ezt szándékozom kideríteni.

Birka viszont adott számokat, amit hamarosan végigszámolok, és tudok számszerűsíteni. Azért kértem ezeket, mert én is tudni szeretném mennyire táp a dolog.
Hamarosan kiderül.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.68
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!