Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
981. hozzászólás - 2009.01.04. 13:08:22 (Válasz Gau84 #979 hozzászólására.)
Senkinek nem fogja megérni, a rácsosokon is maximális csapás lesz egy idő után, ha a farmolt szövetségek megelégelik a szopatást. Ha mindenki rendelkezni fog a fegyverrel, ez a rácsnak nevezett álszent vicc kábé egy kalap fekáliát fog érni:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.55
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
982. hozzászólás - 2009.01.04. 13:31:32 (Válasz Gau84 #979 hozzászólására.)
Nem felejtettem el, egyvalakinek kell csak elkezdenie, és onnantól beindul a kataklizma
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
983. hozzászólás - 2009.01.04. 13:46:21 (Válasz Crimson #981 hozzászólására.)
Én már legalább két napja ezt magyarázom, de még mindig van, aki a ráccsal jön
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.04. 13:47:33-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
984. hozzászólás - 2009.01.04. 14:11:59
Ja a defenzív kamikaze taktika lelkes híveinek még egy érv amin talán el lehet gondolkodni.

A defenzív kamikaze mellett hamarosan meg fog jelenni az offenzív kamikaze. Mi is lenne ez? Nos a kélet egyszerű. A gyengébb szövetség megtámadja a nagyot, és megfenyegeti, hogy amennyiben nem kapitulál, akkor naponta küld egy csapást a nagy szövire. Igazából hátránya nincs több mint az elődjének, de lehet vele akár LE-t is nyerni. Ha a támadott szövi esetleg beadja a derekát.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
985. hozzászólás - 2009.01.04. 14:13:44 (Válasz Dess #977 hozzászólására.)
Grat Dess szépen ragadtad meg a lényeget.
Pontszám: 4.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
986. hozzászólás - 2009.01.04. 14:18:33 (Válasz Almási Viktor #978 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.04. 12:52:17
Ha engem kérdeztek szerintem pár hónap mulva ész nélkül csattogni fognak a csapások, olyan szinten mint most a nem támadhatoság utáni azonnali hadüzenet


Most sem csattognak ész nélkül a hadüzenetek. Figyelmedbe ajánlom az Azúr Légió által bevezetett és sokak által átvett gyors kapitulációért járó +1/+2 hét tűzszünetet.
Lehet persze, hogy lacsonyabb szinten ész nélkül megy a dolog, az ottani diplomácia viszonyokban nem vagyok jártas.
Pontszám: 5.33
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
987. hozzászólás - 2009.01.04. 14:28:38 (Válasz Almási Viktor #978 hozzászólására.)
Tévedés, a PC nem a top szövik megfogására van, hanem MINDENKI hátráltatása. Tényleg úgy gondoljátok, hogy top szövik fogják most a legtöbbet szívni? A csapást ellencsapás követ, plusz ugyanúgy verni fogják a csapkodókat, már csak azért is. A top szövetségeknek már egy rahedli épületük áll, könnyebben semlegesítik a csapásokat is, lassabban de így is fejlődnek majd vagy maximum kivárnak és a tagjaik tápolására fordítják azt a temérdek LE-t amit eddig beépítettek.. A kis és közepes szövetségeknek még építeniük kellene, méghozzá sokat. Nem semlegesítik a csapásokat, hanem inkább hagyják maxolni? Jól járnak, sokkal többet áldoznak egy-egy épületre mint a top szövik (ergo az életben nem zárkóznak fel). Semlegesítik? Ok, kapják az újabbat.

Szóval, az a hurrá hangulat, hogy a PC valamiféle "gyógyír", az csak mese, a PC-el mindenki rosszul jár, csak az arányok változnak.
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.67
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
988. hozzászólás - 2009.01.04. 15:18:46 (Válasz Blackjack #987 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2009.01.04. 14:28:38
Tévedés, a PC nem a top szövik megfogására van, hanem MINDENKI hátráltatása. Tényleg úgy gondoljátok, hogy top szövik fogják most a legtöbbet szívni? A csapást ellencsapás követ, plusz ugyanúgy verni fogják a csapkodókat, már csak azért is. A top szövetségeknek már egy rahedli épületük áll, könnyebben semlegesítik a csapásokat is, lassabban de így is fejlődnek majd vagy maximum kivárnak és a tagjaik tápolására fordítják azt a temérdek LE-t amit eddig beépítettek.. A kis és közepes szövetségeknek még építeniük kellene, méghozzá sokat. Nem semlegesítik a csapásokat, hanem inkább hagyják maxolni? Jól járnak, sokkal többet áldoznak egy-egy épületre mint a top szövik (ergo az életben nem zárkóznak fel). Semlegesítik? Ok, kapják az újabbat.

Szóval, az a hurrá hangulat, hogy a PC valamiféle "gyógyír", az csak mese, a PC-el mindenki rosszul jár, csak az arányok változnak.

ezért kell PS3-on játszani PC helyett.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.45
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
989. hozzászólás - 2009.01.04. 15:31:00 (Válasz Kocos #986 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.04. 14:18:33
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.04. 12:52:17
Ha engem kérdeztek szerintem pár hónap mulva ész nélkül csattogni fognak a csapások, olyan szinten mint most a nem támadhatoság utáni azonnali hadüzenet


Most sem csattognak ész nélkül a hadüzenetek. Figyelmedbe ajánlom az Azúr Légió által bevezetett és sokak által átvett gyors kapitulációért járó +1/+2 hét tűzszünetet.
Lehet persze, hogy lacsonyabb szinten ész nélkül megy a dolog, az ottani diplomácia viszonyokban nem vagyok jártas.


Igazából én nem vagyok jártas a háboruban, eddig egyet sem inditottunk, csak objektiv szemlélöként próbálok hozzászólóngatni itt

És komolyan kapitulálnak szövik azonnal +2 hét békéért? LOL Akkor meg is érdemlik hogy farmolják öket, 0 befektetett energiáért lerabolni kutat Csak össze kell szedni 10 ilyet
Egyébként ezzel a szitu nem változik, gondolom a +2 hét béke után támadnak megint, ez az ugynevezett diplomácia inkább a farmoloknak elöny, ugyse tudnak hetente x-nél több szövit lefarmolni, kábé olyan szaga van számomra mint a rácsnak.

A PC-vel meg valóban nem lehet már megfogni a TOP szöviket, de erre lett volna hivatott gondolom én, csak legelöl tul jól csinálták és nagyon elhúztak. És igen, mindenki szivni fog a csapások alatt ahogy egyvalaki elinditja, ezt a véleményemet tartom.
Aztán lehet késöbb komoly diplomáciai eszköz lesz
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.01.04. 15:42:03-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
990. hozzászólás - 2009.01.04. 16:24:36 (Válasz Almási Viktor #989 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.04. 15:31:00
És komolyan kapitulálnak szövik azonnal +2 hét békéért? LOL Akkor meg is érdemlik hogy farmolják öket, 0 befektetett energiáért lerabolni kutat Csak össze kell szedni 10 ilyet


A mi ajánatunk konkrétan úgy szól, hogy az első napon kapitulálók kapnak +2 hét tűzszünetet (azaz összesen 3 hetet). Általában az első napon megvan a kapitulációhoz szükséges győzelmünk (tisztelet a ritka kivételnek), ilyenkor azért nem olyan nagy áldozat a kori kapituláció. A másik lehetősé, hogy a célpont eleve nem szeretné magát 50-szer elveretni.

Egyébként ezzel a szitu nem változik, gondolom a +2 hét béke után támadnak megint, ez az ugynevezett diplomácia inkább a farmoloknak elöny, ugyse tudnak hetente x-nél több szövit lefarmolni, kábé olyan szaga van számomra mint a rácsnak.


Hát persze. Napi 5 háborút simán meg tudunk nyerni. Akár többet is. Azért az heti 35 lenne, ha ez lenne a cél. Mondjuk 10 hete háborúzunk, nézd meg, hogy 350 győzelem közelében vagyunk-e. De igazad van, biztosan valami furmányos módon jobb nekünk, ha kevesebet győzünk és kevesebb LE-t szerzünk.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.01.04. 16:24:58-kor
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
991. hozzászólás - 2009.01.04. 16:29:55
Oké, te vagy ott fent, te látod a dolgokat, jo játékot
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
fórumozóR0b_rtFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
992. hozzászólás - 2009.01.04. 17:49:44 (Válasz AranyAlma #969 hozzászólására.)
Idézet: AranyAlma - 2009.01.04. 09:32:43
Mi lenne ha a citadellat csak az hasznalhatna, aki az elmult 1 hetben nem uzent hadat, es csak arra, aki ezutan az 1 het utan tamadta meg. Es csak olyanra lehet kiadni, akivel haboruban vagy.

Termeszetesen valaszcsapaskent korlatozas nelkul hasznalhatnad 1szer.


Szerintem ezeknél a feltételeknél a Rács nem lenne elég hatékony. A rács a top szöviké, a top karaktereké és ilyen változtatás szóba sem jöhet
A hozzászólást R0b_rt módosította 2009.01.04. 17:50:32-kor
Pontszám: 2
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
993. hozzászólás - 2009.01.04. 18:05:35 (Válasz R0b_rt #992 hozzászólására.)
AranyAlma az egyik top szovetseg top tagja, megis ilyet irt.

Esetleg tajekozodj, mielott beszelsz.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.04. 18:08:58-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
994. hozzászólás - 2009.01.04. 20:19:42
Mindenki kedves figyelmebe ajanlom, hogy a terrorista modszer es a PC esztelen es sokszori hasznalata egyvalaki(k)nek jo: a jatekvezetesnek. Ertelmetlen dologra kell elpazarolni a draga LE-t, az ablakon dobja ki barmelyik szovetseg. Kb. olyan mint a Fertozes elleni kuzdelem, csak itt aktivan lehet verni csalannal a sajat ...
Pontszám: 6.50
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
995. hozzászólás - 2009.01.04. 20:21:56 (Válasz Liadas #980 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.04. 13:03:40
Aki a Pusztítás Citadelláját használja az terrorista. Mondja ezt egy áruló, aki elhagyta a hordáját...


Hordat valtottam, es sok gyemanttal most is jo a kapcsolatom. De foleg az ilyen jellegu hozzaallas es modor miatt hagytam ott a Gyemantokat. A TOGY-rol ne is beszeljunk. Azert koszi a szemelyeskedest.
Pontszám: 6.50
fórumozóR0b_rtFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
996. hozzászólás - 2009.01.04. 20:26:09 (Válasz Simon #993 hozzászólására.)
Tájékozódtam előtte, tudom hogy ki.
Egyébként azért írhatott ilyet, mert mégis más az álláspontja néhány dologban, mint ahogy azok a bizonyos emberek látják.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
997. hozzászólás - 2009.01.04. 20:31:51
Aki azt gondolja, hogy a citadellával bármit is el tud érni az téved. Ha mindenki elkezd lövöldözni a citadellával, annak az lesz az eredménye, hogy azok a szövik akik eddig farmoltak, még többet fognak farmolni, hogy pótolják a kiesést. Az Azúr Légió eddig több hetes tűzszünetet adott minden megtámadottnak aki kapitulált, és az utóbbi időben a háborúk számát is csökkentettük. De ha minden szövetség jobbra-balra elkezd citadellázni, akkor a kieső építkezést rabolt LE-vel fogjuk pótolni, ahogy várhatóan minden top szövetség, és valószínű, hogy minden szövinek lesz 5 aktív háborúja.

És a Békeidők Hírmondói és hasonló citadellázó de nem háborúzó szövetségek szép lassan lemaradnak mindenkitől, majd pedig a jobb belátásra bírt tagjaik új szövetséget keresnek...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
998. hozzászólás - 2009.01.04. 20:36:50 (Válasz Dess #994 hozzászólására.)
Még egyszer, utoljára: A gyengébb és/vagy később kezdett játékosok semmilyen másik módot nem fognak találni arra, hogy picit is visszavágjanak bármelyik top szövetségnek. Használni fogják, többen megmondták már itt, még többen nem mondták.

Senki, ismétlem senki, aki később kezdte a játékot, vagy lassúbb tempóval fejlődik (és így többé-kevésbé hátránnyal indul, vagy hátrányba kerül) nem azért játszik, hogy megfelelő szintre érve egy korábban kezdett játékosnak vagy szövetségnek a védekezés lehetősége nélkül fejőstehene legyen.

Teljesen lecsupaszítva ugyanis ez a helyzet. A kaptiulációra kaptok +1 ... X hét békét, a citedellarács és a többi hasonló mind bullshit, egyedül és kizárólag azt szolgálja, hogy egymás hátát simogatva jussanak előre, a lehető legkönnyebb úton. Végeredményben a játék az elsőségről szól, de

1. ne várja senki ott fent, hogy akik alul vannak ehhez jó képet vágjanak
2. ne bújjon senki a hamis ártatlanság maszkja mögé (pláne ezek után hogy van képe máson számonkérni bármit?)
3. ne ossza az észt a többieknek, hogy ez neki is milyen szar
4. lesz szíves végre vállalni azt, hogy ő a genyó

mert a végén még elkezdem sajnálni.

Minden tiszteletem Simon-é, mert értelmesen felül tudott emelkedni ezen a néhány "apróságon" és még mindig állja itt a sarat.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.93
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
999. hozzászólás - 2009.01.04. 20:38:13 (Válasz Ariel #997 hozzászólására.)
Konkrétan az lesz a helyzet, hogy ti is meg a többiek is több szintnyire elhúztok mindenki mástól, és hidd el, ennek az élbolyban levőkön kívül mindenki rettenően örülni fog.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.43
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1000. hozzászólás - 2009.01.04. 20:48:54
CaveMaN: sikerult megragadnod a lenyeget. Gratula. A reagalasodnak semmi koze nem volt a hozzaszolasomhoz.
Az altalad bullshit-nek nevezett Racshoz barki csatlakozhat, aki nem akarja a terrorizmus eszkozet hasznalni. Nem az altalatok oly nagyon gyulolt topszovik kisajatitott dolga. De a lila kodon sajna ez nem jon at. A PC nem visszavagas, hanem a jatekvezetes altal a kezetekbe adott atombomba, melyen a piros gombot ideges kisgyerekekent boszen nyomogattok.
Aki kesobb indult az is tud erosodni, ehhez a haborunak es a PC-nek semmi koze nincs, eleg rendesen osszemosod a dolgokat. Huzza fel a karakteret, szovetsegtol es lelekkuttol fuggetlenul, es elvereznek rajta a tamadok, akar sima portya, akar haboru. A 15% ala lekerules csak sajat portya lehetosegetol fosztja meg oket egy ideig. (Apropo, beke galambok, ti nem is portyaztok? Miben kulonbozik alapjaiban egy haboru es egy sima portya?)
Megy majd az atom oda-vissza es lesz egy rohogo harmadik fel.
Pontszám: 2.83
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője