Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
761. hozzászólás - 2008.12.06. 14:54:19 (Válasz Hagya #760 hozzászólására.)
Nem kívánom kommentálni ezt a hozzászólást, de ezek után nagyon remélem Hagya, hogy Te csak olyanokat támadsz meg a játékban akiknek több a tulajdonságösszege, mint a karakterednek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.13
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
762. hozzászólás - 2008.12.06. 15:06:40 (Válasz Hagya #760 hozzászólására.)
Tehat sajat bevallasod szerint, a te jellemed keves informacio alapjan vegleges es durva konkluziokat levonni az emberekrol es azok motivacioikrol.

Sok sikert az eletben.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.86
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
763. hozzászólás - 2008.12.06. 15:14:37 (Válasz Ricardo #761 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.06. 14:54:19
Nem kívánom kommentálni ezt a hozzászólást, de ezek után nagyon remélem Hagya, hogy Te csak olyanokat támadsz meg a játékban akiknek több a tulajdonságösszege, mint a karakterednek.


Egykori szövetségi társam Hagya. Bár ennyire nem vagyok erős véleménnyel mint ő (ez így azért durva volt!), de azt megmondhatom, hogy elve és gerince van. Sohasem támad magánál alacsonyabb szintű játékost (nem is tud a portyabeállításai miatt). Mikor háborúztunk, akkor sem állította át a biztos győzelmek megszerzéséért, nála ez elvi kérdés. Sok igazság volt a szavaiban amúgy, de a stílus és helyenként a mondanivaló is erősen túlzás...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
764. hozzászólás - 2008.12.06. 15:15:20 (Válasz Simon #762 hozzászólására.)
Ezzel en tovabbiakban nem is szolok ehhez a temahoz. Ez itt egy jatekrol kellene hogy szoljon, nem pedig szemelyeskedesrol, stb. Tovabbi jo vitat minkenkinek.
A hozzászólást Simon módosította 2008.12.06. 15:16:15-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
765. hozzászólás - 2008.12.06. 15:34:10 (Válasz Balor #751 hozzászólására.)
Balor nem az a pofátlanság (nem akkora), hogy mentek háborúzni, hanem a mellépakolt dolgokból jön össze. Pl elvárás a gyengébbtől, hogy azért mert gyengébb elvárjátok (vagy közületek sokan/néhányan), hogy kapituláljon. Ha küzdeni akar küzdjön. Ez az elvárás pofátlanság, tőletek is, az Elit hordától is, az Azúr légióról még nem hallottam, de lehet hogy tőlük is.

Balor, gyógyir v2 ellenszer, tisztában vagyok, hogy van ellenszere, de szigorúan a játékon belülről szemlélve, nem éri meg az ellenszere a befektetett energiát. Hosszú háború lesz, minimális nyereménnyel.

Y-y-y-y játékot én is ismerem, nem kell bemutatni. Mint három sorral fentebb írtam a probléma alapvetően az irreális elvárásokkal van. + béke, ha kapitulál az ellenfél harc nélkül. Röhög a vakbelem, a szomorú, hogy az esélytelenség miatt a kisebb szövetségnek nincs választása. Nyilván a játékosok bizonyos fokú önkorlátozása ezt megoldaná, de, mint ahogy említetted a másik játékot, kizárt, hogy működne.

Amit a katakombáról írt valaki, igen a kisebbnek probléma, nem fejlődik. A másik oldalról viszont profitál belőle, ha akarja gyorsan, ha nem akkor lassan marad le az erős szövetségektől. Én személy szerint, ha a többiek beegyeznének, simán szünetelnék 1 hónapig, maradjunk le, játszanak a nagyok egymás között tamagocsit (jéé, épp a nagyok tamagocsiznak a legjobban, hadüzenetre lóerő... ).

Hosszútávú közgazdasági szempontok, ami közvetve érinti a top szövetségeket is. Ha sáska módjára felzabálod a táplálékod (ld EH, TGy stb), nem fog újratermelődni. Bár gondolom az említett szövetségek közül mindenki szívesen játszana úgy, hogy csak a szövetségi toplista első 6 helyezettje van a játékban. Ugyan realtív rövidtávon a játékosok nagy része abbahagyja, legalábbis a Világ1-en, talán a Világ2-n 3-n újrakezdik. Ezután is lehet vállatvonogatni, hogy nem bírták, elbuktak, nabumm. Bár gyanítom, hogy Miklósék ezt egy kicsit másképp gondolják.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.12.06. 15:47:02-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.50
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
766. hozzászólás - 2008.12.06. 15:36:28
Így van Simon.
Sajnos nálam valami vagy fehér vagy fekete. Valakinek vagy van gerince, vagy nincs.
És kedves Simon, köszönöm a jó kívánságokat én hálaisten sikeres vagyok az életben is.
Ha valaki nem vette volna észre ez a sok hozzászólás már rég nem a játékról szólt oldalakon keresztül.
Amúgy ez egy teszt is volt, ha valaki reagált erre a kis levélre az nemcsak hulladék, hanem hülye is.

Remélem mindenkit sikerült egy kicsit ráébreszteni ennek a vitának az értelmetlenségére, és arra, hogy legyünk már egymásra tekintettel. Ne fenyegessük egymást szövi sem, és ha valaki részvétet kér adjuk meg neki, ha meg tisztes helytállást tanusít, akkor bánjunk vele úgy, mint egy tiszteletere méltó ellenféllel.

Tényleg olyan nehéz ez!?
Dorn
Pontszám: 4.93
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
767. hozzászólás - 2008.12.06. 15:49:38 (Válasz Hagya #760 hozzászólására.)
Nem szabadna, hogy egy játék ilyen erős negatív érzelmeket váltson ki belőled. Szerintem lesz majd egy jó barátod a közeledben, aki elmondja, hogy miért, és akitől majd el is fogadod.


Tudtommal minden karakter 140-es tulajdonság összeggel indul, és azonos feltételekkel vehet részt ebben a játékban. Akkor?

Valaki(k)nek Miklós elküldte volna a játék indulásakor a szuper titkos "így kell eredményesen játszani sok élményt szerezve avagy személyes tanácsaim a haveroknak" kézikönyvet? Akkor?

Elit horda, Rubinszemű Éjvirág, TGY, Sharpa, LE diff ranglista első oldala. Kit pécéztek ki legközelebb?
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
768. hozzászólás - 2008.12.06. 16:32:26 (Válasz chehs #767 hozzászólására.)
Idézet: chehs - 2008.12.06. 15:49:38
Tudtommal minden karakter 140-es tulajdonság összeggel indul, és azonos feltételekkel vehet részt ebben a játékban. Akkor?


Te is a cseh2-t nézed Azonos feltételek? Hol? Ha valaki 1 héttel később kezdi, neki milyen azonos feltételei vannak? Ja hogy 1 héttel később is 140-el kezd? Nincs azonos feltétel még így sem.

Félreértések elkerülése végett, nincs bajom a rendszerrel, a hibás kijelentésekkel van bajom.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.25
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
769. hozzászólás - 2008.12.06. 16:43:22 (Válasz CaveMaN #768 hozzászólására.)
Egyes szinten csak egyes szintű tud támadni és te is csak őket tudod mire 2-es leszel csak rajtad múlik hogy mennyire tudod az esélyeidet kiegyenlíteni hozzájuk képest.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
770. hozzászólás - 2008.12.06. 17:16:10 (Válasz Hauer92 #769 hozzászólására.)
Jajjmár, aztán mikor 12-es leszel akkor mi a szitu? Akkor is csak az a 14es támad, aki veled kezdte? Nyilván nem, sőt ha jól játszol, olyan 14-es még nem is lesz. Ha csak 1-2es szint lenne, még helytálló is lenne a kijelentés.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
771. hozzászólás - 2008.12.06. 17:24:29 (Válasz CaveMaN #770 hozzászólására.)
Nanana én nem azt mondtam hogy kiegyenlítet a játék én azt mondtam hogy mindenki egyelnő esélyekkel INDUL aztán hogy mennyire tudja tartani a lépést az már csak rajta múlik aztán vagy sír mint én(állítólag) vagy röhög a markába mint én v2-n(állítólag egyiket se itt a fórumon mondták nekem hanem a saját szövetség társaim)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
772. hozzászólás - 2008.12.06. 18:06:20 (Válasz Hauer92 #758 hozzászólására.)
Felreertes ne essek, nem azt szeretnem hangsulyozni, hogy en milyen jol csinalom, mas pedig milyen rosszul. Meg hogy csak az en hozzaallasom letezik, mas nem. Egy szovetsegnek sokfelekeppen lehet hasznara egy tagja. Masok a lehetosegeink jatekon belul, ez teny.
Az, hogy a szovetseged eletet, sorsat a sziveden viseled pedig termeszetes, emiatt senki sem fogja azt mondani, hogy sirsz.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
773. hozzászólás - 2008.12.06. 18:17:12 (Válasz Hagya #760 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2008.12.06. 14:50:33
Végigolvastam pro és kontra a véleményeket.
Én sajnos ezt szűrtem le az egészből:

Az erősebb diktál és kíméletlenül ki is használja tekintet nélkül másokra. Sajnos a karakter játékban való viselkedés tükrözi a való világban élő ember jellemét.
Az én személyes hozzáfűzni valóm ehhez: Ha nem jó egy rendszer, és nem értek egyet vele, akkor nem használom ki a végletekig.

Tanulság:
1. Aki nincs más ember játékára és érzéseire tekintettel az hullladék
2. Aki csak fenyegetőzni tud,hogy elérje céljait az hulladék
3. Aki a másikkal magas lóról beszél, mert megteheti az hulladék
4. Aki ezek után magyarázza a bizonyítványt az hulladék

Konklúzió:

1. A hulladék ellen csak az összefogás segít.
2. A hulladék hiába ír erre a valljuk be számára sértő levélre bármi választ nem érdekel, mert a hulladék nem is létezik csak van tehát a véleménye is csak van nem létezik.

Akinek nem inge nem veszi magára, aki igen arról tudjuk, hogy ő a hulladék

Mindenkinek jó játékot



Miutan ugyan nem nevesitesz, hanem eros celzassal konkretizalsz, nehez nem magamra (magunkra) huzni az inget.
Minderre csak azt tudom mondani, hogy mindenki magabol indul ki. Ezt most sikeresen bebizonyitottad. Ami szamodra magyarazkodasnak tunik, az a fel nem tett, rejtett kerdesekre a valasz.
Felhivom a figyelmed arra, hogy ez egy JATEK, ahol NEM VALOS, NEM LETEZO karaktert alakitasz! Lehet nem kellene altalad nem ismert emberekrol velemenyt formalnod egy JATEK!!! kepe alapjan.
Ezekkel, amiket itt irtal azt sikerult tukroznod, hogy valoszinuleg hasonlo helyzetben Te ilyen okokkal cselekednel hasonlokeppen.

Barmennyire nehez ezt megerteni nem csak az ember sajat szemszoge letezik (szerencsere), hanem vegtelen. De koszonom, hogy megosztottad velem szemelyes velemenyed!


*Olvastam a kesobbi hozzaszolasod is. Ha szamodra ez az egesz a szemelyeskedesrol szol, akkor tenyleg sajnallak...
A hozzászólást Balor módosította 2008.12.06. 18:21:53-kor
Pontszám: 5.80
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
774. hozzászólás - 2008.12.06. 18:23:02
Szívesen!
Simonnal sikerült nagyjából átbeszélni a dolgot, 90%-ig meggyőzött, hogy nem mindenki olyan a szöviben ami a stílust és az általam említett jelzőket illeti.
Jól láttad, hogy nem konkretizáltam, kíváncsi voltam mi történik.
Azt külön köszönöm, ha magadra vetted, lásd a konklúziónál.
Simonnál lehet érdeklődni a kari nevemről és lehet ütni, nehogy csalódást okozz, tessék csak tessék!
Dorn
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
775. hozzászólás - 2008.12.06. 18:23:58 (Válasz CaveMaN #765 hozzászólására.)
CaveMaN: Nem varom el senkitol sem az azonnali kapitulaciot, a masodik csapasnak ehhez semmi koze sem volt.
Pontszám: 5.57
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
776. hozzászólás - 2008.12.06. 18:27:54
Tobbet nem kommentalok egyetlenegy hozzaszolast sem ezzel a temaval kapcsolatban. Ugy erzem mindent leirtam, amit fontosnak tartottam.

Ennek a forumnak a latogatasat a jovoben mellozni fogom. Nem sertodottseg miatt, hanem azert mert - tisztelet a kivetelnek (szerencsere sokan vannak) - nem vagyok kivancsi a lenyeget megerteni nem akaro, csolatasu velemenyre. Illetve azert sem, mert megserteni, megbantani sem akarok senkit sem. Ha megis megtettem, attol elnezest kerek!

Tovabbi jo jatekot mindenkinek!
Pontszám: 5.44
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
777. hozzászólás - 2008.12.06. 18:34:07
Kedves Balor!

Négyszer kezdtem neki ennek az üzenetnek, és ötödszörre arra jutottam, hogy nem érdemes veled és a hozzád hasonló emberekkel foglalkozni, mert csak a sajátjukat hajtják, és nem látják a lényeget.
Részemről befejeztem, légyszíves ne írd, hogy jobb is, mert nagyon kiszámítható lenne.

Akkor magánban folytatjuk, ha gondolod, most már kíváncsi vagyok

Üdv mindenkinek Zsolt
A hozzászólást Hagya módosította 2008.12.06. 18:37:23-kor
Dorn
Pontszám: 4
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
778. hozzászólás - 2008.12.06. 18:40:41 (Válasz Hagya #777 hozzászólására.)
En mar befejeztem reszemrol. Hozzaszolasod elott mar ment a privat uzenet.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
779. hozzászólás - 2008.12.06. 18:48:12
válasz is volt csak véletlenül Simonnak ment
Dorn
Pontszám: 2.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
780. hozzászólás - 2008.12.06. 18:58:22 (Válasz Hagya #779 hozzászólására.)
Akkor feltetelezem, hogy elozo hsz-ed meg az uzenetem olvasasa elott irtad...
Pontszám: 5.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője