Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóLinducFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1381. hozzászólás - 2009.02.14. 18:04:03
Ja, és az még kimaradt, hogy péntek reggel lejárt a 3. nap... nem véletlen, hogy péntek éjjel/szombat hajnalban csináltuk, mi is dolgozunk.
Sör&SEX&Rock&Roll
Pontszám: 3
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1382. hozzászólás - 2009.02.14. 18:07:58
Bocs, ezt Lordnak szántam, átmásolom oda.
A hozzászólást Seligen módosította 2009.02.14. 18:09:05-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 3
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1383. hozzászólás - 2009.02.14. 18:09:22 (Válasz pityu #1373 hozzászólására.)
Nem, azt állítjátok, hogy megszaporodott a támadásunk a mai nap és mellette azt, hogy nem tudtatok a Tyrant tervéről. Nem mintha nem lenne teljesen baromira mindegy.
Egyébként a tényleges adat:
Ma, 07:20 Lord of destiny Seligen A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Ma, 00:54 Dragon Hunter Seligen A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Eközben speciel én aludtam.
Én azt mondtam, ti, Szóval DH még ott volt a szeren. Attól meg eltekintek, hogy reggel, gondolom, mindig végignézed a világ eseményeit, hogy tudd melyik szövetség mikor, kivel áll háborúba és mikor kapitulál. Van ilyen.

Elárulok egy titkot, bár lehet, hogy nem titok, ez esetben egy nem titkot: Ti akkora kockák vagytok, hogy hetekig használtunk titeket pp nélküli leveretésre, mert ha megtámadtuk egy tagotok, ti menetrendszerűen jöttetek vissza pár perc múlva. Komolyan mókás volt! Remélem nem gondoltátok, hogy bosszút akarunk állni, bár ez is mindegy.

Az meg egy másik dolog, hogy iszonyú sok a véletlen körülöttetek, de már ezt is megbeszéltük máshol.

Szóval: további jó szórakozást!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.89
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1384. hozzászólás - 2009.02.14. 18:33:45 (Válasz Simon #1370 hozzászólására.)
Simon, megígérem, hogy legközelebbre kitalálok valami újat és megnézzük
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1385. hozzászólás - 2009.02.14. 18:39:44 (Válasz Dragon HUNter #1375 hozzászólására.)
"Semmit nem tudtunk erről a taktikáról.. De most így utólag támogatunk volna az biztos. Nyugodtan verjétek le rajtunk, amit már reggel el is kezdtetek."

Nudelus beszélt így a szövetségetek nevében s mivel nem tudom e név melyikőtöket takarja, ezért használok többesszámot. Remélem nem zavar.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.33
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1386. hozzászólás - 2009.02.14. 18:53:42
Egyébként tényleg zavaró, hogy tök más néven írjuk a HSZ-eket, mint ami a játékban fut a karakterünknél. Persze, tudom, hogy egy játékosnak több karaktere is lehet, de ha az üzenet végére mindenki odabiggyesztené a különböző világbeli karaktereinek nevét, esetleg még szövetséget is, akkor azért az ember jobban képben lenne egy ilyen szappanoperában, ami most is itt folyt.

Vagy ez csak engem zavar?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
közkedveltNudelusFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1387. hozzászólás - 2009.02.14. 18:58:29 (Válasz Seligen #1385 hozzászólására.)
Ott volt HSZ alján.

Nem értetettem sosem, hogy miért kell ez a sárdobálás egy háború után. Meg ez a bosszúzás, s leverjük minden kéken a büszkeségünkön esett csorbát... Ti dolgotok csináljátok.... Én máshogy közelítem meg a dolgokat.. Most pedig megyek vissza sörözni, további jó dobálozást.

Sziasztok!

MJ ( Michel Jordan )
A hozzászólást Nudelus módosította 2009.02.14. 19:07:59-kor
Michel Jordan - Tyrant
Pontszám: 5
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1388. hozzászólás - 2009.02.14. 19:11:46
Ez a Selingen i a Tök. Amikor már úgy gondolja az ember , hogy minden le van tárgyalva akkor megint kavarja a sz..t.
Amwerion
Pontszám: 3.17
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1389. hozzászólás - 2009.02.14. 19:19:47 (Válasz Nudelus #1387 hozzászólására.)
Párdon MJ! Ritkán jársz felém mostanában, nem ismertelek fel...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1390. hozzászólás - 2009.02.14. 19:23:50 (Válasz Seligen #1383 hozzászólására.)
Sel, kifecsegted a szövetség titkát...most mi lesz oda az első hely.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1391. hozzászólás - 2009.02.14. 19:44:53
Sziasztok!

Végigolvastam betűről betűre a dolgokat,és felmerült bennem pár gondolat.
Először is gratulálok a Tyrant-nak,volt szövetségi hadügyminiszterként sem jutott eszembe soha ez a taktika.Nagyon furfangos és ötletes dolog volt ezt megcsinálni,ugyanakkor veszélyes is,mert lesznek következményei.Fentebb olvasható is,hogy ezentúl rendszeres látogatók lesznek a TGY szövetség tagjai.De szerintem lényegtelen,hogy ki ellen vetették be ezt a taktikát,mindenkinek ez lenne a reakciója.Ennek fényében lehet,hogy nem kellett volna bevetni ezt a taktikát.Ugyanakkor tényleg igaz,hogy ezt a győzelmet nem tudja senki elvenni már tőlük.Kíváncsi vagyok a kötelező béke lejárta után mi fog történni.Lehet,hogy a vesztes fél sértettsége okán nekiugrik a Tyrantnak,de lehet,hogy minden csoda csak három napig tart és addigra lehiggadnak a kedélyek.Majd kiderül,addig is alakulnak a dolgot.
A döntetlenezők veréséről csak annyit,hogy nem tartom etikusnak.Épp elég szívás ez a küldetés.Én amikor a velünk háborúban álló szövetség valamely tagja ezt a küldetést csinálja,nem támadom.Viszont ha előtte elver mindenkit akit elér,és falból átöltözik,akkor leverem mint vak a poharat.Én is épp ezt a küldetést csinálom,és amég meg nem szereztük a biztos vezetést a szövetség érdekét a magam elébe helyeztem és nem vetkőztem neki.Most,hogy viszonylagos tűzszünet van,folytatom a mókát.Tehát azt mondom,ha a helyzet megkívánja az egyéni érdek a közösség érdekeit nem ütheti.Nem mondanám,hogy a TGY nagyképű lenne,lenézné az ellenfeleit,egyszerűen csak nem számítottak erre a taktikára.Ahogy senki más sem.
Tényleg jó dolog,ha nem név nélkül ír valaki hozzászólást,vállalja a véleményét mindenki ha már megszólal
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 9.13
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1392. hozzászólás - 2009.02.14. 20:22:46
Elkezdtem olvasgatni a hozzászólásokat a Tyrant győzelmével kapcsolatban, de a felénél meguntam ezt az egész szájkaratét. De néhány érdekes dolgot kiemelnék.

1. Legelőször is gratulálok a Tyrantnak a győzelméhez. A taktika bevált, győztetek. Ezt a győzelmet nem veheti el senki tőletek. De a becsületeteken ejtett foltot sem. Őszintén, megérte mindez azt a 80e LE-t?

2. Az egy legutolsó szemét dolog, ha egy erősebb szövetség megtámad egy gyengébbet (bár a TOPlista első helyéről nehéz nem gyengébbet találni), de ha ezt karakter szinten teszik egyesek akkor az a játék normális velejárója. Különösen tetszett az a hozzászólás, hogy a döntetlenben öltözött karaktereket fél kézzel is agyoncsapná az illető, ezért teljesen megalapozottnak tartja a támadását.

3. Személyes véleményem szerint a ki-be ugrálással nincsen baj. Ez egy kiskapu, amit aki akar kihasználhat. De a döntetlenezőket támadni szerintem teljesen erkölcstelen. Írtátok azt is, hogy hülye aki nem használja ki, hiszen háborúban mindent szabad. Lehet régimódi vagyok, de a háborúban is vannak szabályok, amiket az úriemberek betartanak. Számomra a karakterem nem csak pár szám és adat, így szeretném ha reggel a zuhany után bele tudjon nézni a tükörbe, vagy bármilyen tükröződő felületbe. Éppen ezért betartok bizonyos erkölcsi normákat.

4. Úgy látom elég nagy frusztráció lehet egyesekben, mert mint az óvodás gyerekek örülnek, hogy megvertük a bácsit, je-je. Seligen hozzászólásának félreértésén pedig már csak kínomban tudtam nevetni. Ha a zuhanyzós hasonlatból az jön le nektek, hogy ez egyenlő a buzizással, akkor tessék fordulni háziorvoshoz vagy gyógyszerészhez.

5. EZ EGY JÁTÉK. Éppen ezért nem szabad véresen komolyan venni. Néha nem árt ha kikapcsoljátok a gépet, és felálltok a monitor elől. Sétáltok egyet és szívtok egy kis friss levegőt. És a hajnali kommandós akciók helyett a pihe-puha ágyban fekszetek, szerencsés esetben valaki mellett.

Ui: bár a fórumnevemből kiredül, de idebiggyesztem: Cassian voltam
Pontszám: 6
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1393. hozzászólás - 2009.02.14. 21:30:07
Nem is értem min megy a vita.

Ha a TGY csalással, a játék szabályainak megszegésével vádol minket, állunk elébe, vizsgálják ki az adminok, ám ha kiderül, hogy csak kihasználtuk a játék adta lehetőségeket - mert hogy ez történt - akkor elvárom, hogy megbüntessék a vádaskodókat (ahogy azt is büntetik, ha valaki ok nélkül túl gyakran a rossz kérdésre nyom a kvízkérdések értékelésénél.

Szóval, halljuk, azzal vádol minket bárki is, hogy csaltunk? Ha nem, akkor maximum gratulálni illik ilyenkor, vagy csendben maradni, a sértegetésekből nem kérünk. Amikor ránk támadtak, jóval erősebb szövetségként, még kemény harcosok voltak, szóval viseljék a vereséget is kemény harcosokként, ne viselkedjenek úgy, minta a hisztis kisgyerekek (Tisztelet a kivételnek. ÉN is tudom, milyen nehéz csendben eltűrni egy vereséget, szóval tisztelem azt, aki képes rá.)

Büszke vagyok a szövetségemre, mert nagyon komoly összefogásra volt szükség. Hiába írja Cassian, hogy ez csak egy játék... A játék pont akkor izgalmas, ha egy bizonyos szintig komolyan vesszük, mert csak ekkor van tétje. Ebbe a bizonyos szintbe a "hajnali kommandós akciók" még beleférnek. Egymás szidalmazása már nem. (Igen, ide tartozik az, hogy alattomosnak mondanak le minket, és Seligen említett hozzátartozása is kemény. Én úgy gondolom, hogy egy nem túl szerencsés elszólásnak indult, de nem véletlenül értettük félre. Bizony, elég félreérthető volt.)

Néhány dolog:

- A döntetlenezők ütéséről, nem ütéséről: Ha a TGY ellen minden tagunk buzogányt és vakító fényt kap magára és a döntetlenes küldetést nyomja, akkor nem támadnak meg és örökké 0-0 lesz az állás? Ugyan... Háborúban nincs ilyen. Nem egyhuzamban kell elérni a döntetleneket. Ha háború van, tessék félrerakni addig ezt a küldetést.

- A TGY játékosainak nagy része hamarabb kezdte a játékot, mint mi. Emellett persze nagyon jó játékosok is, de nálunk is sok jó karakter van, akik egyelőre még 4-5-6 szinttel alacsonyabbak, és nem szállhatnak szembe a TGY-vel. Ha esélytelennek tűnő szövetséget támadni nem alattomosság, szerintem védekezni sem az.

Cassian: neked külön írok, mert tele vagy ellentmondásokkal

Idézek:

"EZ EGY JÁTÉK. Éppen ezért nem szabad véresen komolyan venni."

"Számomra a karakterem nem csak pár szám és adat, így szeretném ha reggel a zuhany után bele tudjon nézni a tükörbe, vagy bármilyen tükröződő felületbe. Éppen ezért betartok bizonyos erkölcsi normákat."

Azért látom, hogy te is eléggé komolyan veszed ezt a játékot. Fent is írtam, hogy ettől jó egy játék

"De a döntetlenezőket támadni szerintem teljesen erkölcstelen."

Nem tudom melyik szövetségben játszol, de ha egymás ellen harcolunk, ígérem, mindannyian buzogányt és vakító fényt veszünk magunkhoz, míg a legerősebbek ütnek titeket. Meglátjuk mennyire leszel úriember.

"Úgy látom elég nagy frusztráció lehet egyesekben, mert mint az óvodás gyerekek örülnek, hogy megvertük a bácsit, je-je."

Köszönöm, hogy óvodásnak tartasz minket. Én mindig örültem, ha nyertünk egy focimeccsen, vagy kártyában, vagy billiárdban, de tudom, hogy velem van a baj. Te biztosan szomorú vagy egy győzelem után és gyertyát gyújtasz a legyőzöttekért. Csak akkor minek játszol?

És végül a legviccesebb:

"Néha nem árt ha kikapcsoljátok a gépet, és felálltok a monitor elől. Sétáltok egyet és szívtok egy kis friss levegőt. És a hajnali kommandós akciók helyett a pihe-puha ágyban fekszetek, szerencsés esetben valaki mellett. "

Nos, igen. Se kutyám, se macskám, nincsenek barátaim, a lányokat csak hírből ismerem. Szódásüveg szemüvegem mögül monitorfény égette, vaksi szemekkel bámulok kifelé. A hátam görbe, 18 kiló vagyok, amiből 8-at a vízfejem nyom, bár az is lehet, hogy 118 kilót nyomok, mert sosem keltem fel a gép elől, vagy sportoltam. Istenem, Cassian, nem a nyolcvanas években vagyunk, amikor még csak a legnagyobb geekek töltöttek sok időt a gép előtt

Ne haragudj, nem ismerlek, lehet békítő szándékkal írtál, de majdnem az ellenkezőjét érted el Nincs harag, csagyjuk a klisépuffogtatást


Simon:
"Mint TGY tag, az viszont zavar, hogy a jatek elejen nem letezo lehetoseget, melyre egy masiranyu konnyites most mar lehetoseget adott -- nevezzuk neven: szovibol ki/belepes -- haborus celra kihasznaltak. Elfogadom, nem szabalyellenes volt, ugyes is volt, de tetszeni nem fog, es a jatekvezetesnel emiatt fel is fogok lepni. Szovetsegi haboruban szovetsegbol ki/belepes nem lehet egy kivanatos elem."

A hadüzenet küldésekor már élt ez a lehetőség. Ti is tudtatok róla, legalábbis lehetőségetek volt rá, hogy rájöjjetek. Olyan ez, mint amikor a kártyában elnézed az ellenfeled egyik lapját és magabiztosan mosolyogva terítesz, aztán vereséget szenvedsz. Bárkivel megeshet.
Mi is fellépünk a játékvezetésnél, hogy ne töröljék el ezt a lehetőséget, sőt bővítsék a kis szövetségek lehetőségeit, mert amúgy kockázat nélkül farmolhatnák a nagyok a kicsiket. Az egész a ti érdeketekben is történik, hogy ne legyenek olyan unalmasak a háborúitok.

Amúgy meg engem nem izgat, ha vissza jön a TGY. Nyernek egyet, kettőt, aztán újra megcsináljuk. Én nem haragszom rájuk, persze, hogy farmolni próbálják a kisebbeket, nincs ezzel baj. Valaki hagyja magát, de mi harcolni fogunk, és ettől lesz érdekes a dolog

Na most, megyek, felveszem a buzogányom, és aki ennek ellenére is rám támad majd, jól leanyázom, mert úgy tűnik a közvélemény szerint a buzogányosok valamiféle védettséget élveznek a háborúkban is

Ja, Darco de Santis voltam
A hozzászólást Doktordikhed módosította 2009.02.14. 21:30:31-kor
Pontszám: 6.06
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1394. hozzászólás - 2009.02.14. 21:35:32
1. Aki döntetlenezni akar az ne szavazza meg a támadást vagy számoljon vele hogy őt is fogják támadni.
2.Nem mi szaladgáltunk ,hogy megvertük a bácsit hanem ők ,hogy kihasználva a játék adta lehetőségeket csaltunk.
3.Ha téged lebuziznak te is reagálnál.
Amwerion
Pontszám: 5.54
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1395. hozzászólás - 2009.02.14. 21:49:35 (Válasz Kadar #1394 hozzászólására.)
Ha nem szavazza meg akkor nem fogják támadni?
Pontszám: 5.83
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1396. hozzászólás - 2009.02.14. 22:00:56 (Válasz Doktordikhed #1393 hozzászólására.)
Nos, igen. Se kutyám, se macskám, nincsenek barátaim, a lányokat csak hírből ismerem. Szódásüveg szemüvegem mögül monitorfény égette, vaksi szemekkel bámulok kifelé. A hátam görbe, 18 kiló vagyok, amiből 8-at a vízfejem nyom, bár az is lehet, hogy 118 kilót nyomok, mert sosem keltem fel a gép elől, vagy sportoltam.

Ez estére megnevettetett,felvidultam kicsit
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1397. hozzászólás - 2009.02.14. 22:38:50 (Válasz Kadar #1394 hozzászólására.)
Ha már ilyen pontokban szeretitek:
1. Nem szavazták meg.
2. Liadas indító üzenetében nyoma sem volt csalást feltételező utalásnak. Még utána is csak etikátlannak neveztük.
3. Ezt a szappanos trükköt ti nagyon jól ismerhetitek, ha még mindig ezen lovagoltok, de mint már megmondtam, lehet PM-ezni! Ha pedig úgy érzitek vétettem a fórum szabályai ellen, nem rinyálni kell hanem szóljatok egy moderátornak!

Főleg mindezt akkor ha már ti olyan szent és fehér lelkű, feddhetetlen népek vagytok!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 4.92
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1398. hozzászólás - 2009.02.14. 22:56:55
Csapataink egyébként hetek óta "harcban" állnak a Tuc Tuc Rá Rá Tuc szövetséggel. A mai nap eseményei után őket is kicsit komolyabban veszem.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 9
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1399. hozzászólás - 2009.02.14. 23:26:48
Nem rossz ötlet, gondolkoztam is pár szövetségi társsal, hogy éjszaka átpattanunk oda és Tuc Tuc futunk a frissen szerzett tapasztalatokkal egy kört...
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1400. hozzászólás - 2009.02.14. 23:38:48 (Válasz Axonise Flass #1399 hozzászólására.)
Jó érzés, hogy vannak még rendes, böcsületes jóakaróink!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője