Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
461. hozzászólás - 2008.11.01. 17:27:28
Itt vagyok újra.
Igen mindenütt emberek játszanak, és minden jó kezdeményezés félre tud csúszni ezen.
Talán a "kivizsgálásra" nincs szükség, az utóbbi időben sok minden erősítette a paranoiámat, így szégyenlem, de van benne igazság.
Ettől függetlenül egy szavazást el kell indítani és véget kell vetni neki. Aki benyomta a sorsdöntő igent a háborúra, az szerintem nagyon is tisztában volt az időponttal, nehéz nem észrevenni, hogy Mindenszentek előtti este 8 óra elmúlt.
Nem hiszem, hogy én lennék a magyarság fő hangoztatója, de leszólni sem fogom. Csak hasonlatokat kerestem, lehetőleg a történelem ismert részéről. Nem akartam az inkákat felhozni, sem a Júra időszak dinoszauruszait felemlegetni. Szerintem, ezt a topicot már amúgy is szét offoltuk, így részemről elismerem, elsőre talán túlreagáltam a dolgokat, de a Kubla Kánság oldalán az olvasható, amit írtam.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 4.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
462. hozzászólás - 2008.11.01. 17:39:55 (Válasz Rius #461 hozzászólására.)
Idézet: Rius - 2008.11.01. 17:27:28
Aki benyomta a sorsdöntő igent a háborúra, az szerintem nagyon is tisztában volt az időponttal, nehéz nem észrevenni, hogy Mindenszentek előtti este 8 óra elmúlt.

Fenéket. Amikor játszom a végzetúrral és nézem a szavazást, baromira nem gondolkozom azon, hogy hanyadika van. Hopp, még nem szavaztam a hadüzenetre? Akkor szavazok. Ne legyünk álszentek. Magyarországon az emberek 20-25 %-a hívő és hisz Istenben (nem csak keresztény, hanem több vallást egybe véve). Ez az arány az idősebb korosztályban nagyobb, a fiatalabb korosztályban jóval kisebb. Azaz az itteni játékosok max 10 %-áról gondolom, hogy hívő lenne. És ők se foglalkoznak a dátummal 1-2 kivételtől eltekintve, mint pl. te. Ha tegnap este 8-kor indul a háború, akkor is panaszkodsz? Vagy ha tegnapelőtt, akkor is? Hiszen a 3 nap közepe lesz pont mindenszentek.
Ja és mielőtt kívülállónak gondolál én is hiszek Istenben és tiszteletben tartom a vallási ünnepeket (nem csak a keresztény ünnepeket). De ez a valós életre vonatkozik. A VU-ban egy szerepet játszok, mint a TF-en is van gonosz karakterem, aki igencsak mocskos, sőt van ateista karakterem is. Mert ezek játékok.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
463. hozzászólás - 2008.11.01. 17:52:26 (Válasz Blackjack #460 hozzászólására.)
Köszönjük a biztatást. Jelenleg 112-109-re vezetünk. A hódító barbár hordákat vissza fogjuk verni!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
464. hozzászólás - 2008.11.01. 18:45:54 (Válasz Rius #461 hozzászólására.)
Idézet: Rius - 2008.11.01. 17:27:28
Aki benyomta a sorsdöntő igent a háborúra, az szerintem nagyon is tisztában volt az időponttal, nehéz nem észrevenni, hogy Mindenszentek előtti este 8 óra elmúlt.


Egyetértek Craslorg-gal. És még egy tényező, amit nem vettél figyelembe, az időeltolódást. Vagyeünk egy abszurd példát. Mi van, akkor ha pl az Egyesült Államokból jött az utolsó klikk? Ott még jóval több kellett, mint 8 óra.

De ha a gondolatodat tovább viszem, akkor NE lehessen háborúzni Karácsony környékén, Húsvétkor, az állami ünnepeken. Sőt, ha itt tartunk, akkor hétvégéken, este 10-től másnap reggel 8-ig sem. Mert milyen gonosz és álszent dolog megtámadni a KARAKTEREMET, míg én magam alszom, ünnepelek. Remélem kezded érezni a mondandód értelmetlenségét.
Pontszám: 5
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
465. hozzászólás - 2008.11.01. 19:00:07
Ja, és nekem holnap van a névnapom azután meg a születésnapom és így tovább.
Ha meg kérhetnék mindenkit ebben az évben már ne is támadjon senki.
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
466. hozzászólás - 2008.11.01. 19:35:39
A végső szavazatokat én nyomtam be. Nem fogom a vallással kapcsolatos véleményemet/nézeteimet hangoztatni, vagy mellékelni a hittan bizonyítványomat, mert senkinek semmi köze hozzá. Szimplán a jött a körüzenet, hogy jó lenne a szavazatokat leadni, mert napk óta vannak függőben lévő dolgok, én meg szavaztam.
Egyébként egyre szánalmasabbnak érzem az egész dolgot. :S

Én továbbra is a háborúk szabálymódosításának bevezetésének módjáról szóló hivatalos állásfoglalásra vagyok kíváncsi! :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
467. hozzászólás - 2008.11.01. 19:49:46
Egyébként az nem lenne ellenemre, ha pl karácsonykor nem lehetne egymást gyakni a béke és szeretet jegyében... Van olyan játék, ahol ez bekerült a progiba.
(Én karácsonyra, meg szilveszterre emlékszem... Nem akarok reklámozni, de helyes kis faluépítős játék volt. Karácsonykor ha hadat üzentél, akkor amikor odaért a sereg, átadott a másik falunak egy "BOLDOG KARÁCSONYT" üzenetet... NA ebből az lett, hogy az összes klántársank küldözgettük a sereget, és örültünk neki...)
Nem volt nehéz gyerekkorom, de pl én ordas nagyot röhögnék, ha december 6. éjjelén minden karakter kapna egy üzit, egy plussz vadászatot, amiben kifejtik, hogy végzeturadat az éjjel furcsa zaj verte fel... Fegyveréhez nyúlt, és azonnal lesújtott a sötétben. A csata rövid volt és kegyetlen. Lélekenrgiáját veszed RUDOLF, DÖ RED NÓZ RÉNDIÖRnek, és bocsánatot kérsz a mikulástól. Jutalmad +100 LE...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 8
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
468. hozzászólás - 2008.11.01. 19:52:47 (Válasz Sztavrogin #467 hozzászólására.)
Fergeteges ötlet
Pontszám: 3
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
469. hozzászólás - 2008.11.01. 19:52:47
//Egyébként az is igaz, amikor küldtem a körüzit, hogy tessék mán szavazni, nem azt néztem, hányadika van, hanem azt, hogy csomó napja áll a szavazás, mindjárt kifogyunk a háborúból... És több, mint a fél klán zöld!//
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
470. hozzászólás - 2008.11.01. 19:55:54 (Válasz Sztavrogin #467 hozzászólására.)
A Túlélők Földjén bizony jött a Húsvéti Nyúl, kinek übertáp pszi-követ hozott, kinek francos 3 smirglilevelet...De jó poén volt.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
471. hozzászólás - 2008.11.01. 20:00:33 (Válasz csati777 #470 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2008.11.01. 19:55:54
A Túlélők Földjén bizony jött a Húsvéti Nyúl, kinek übertáp pszi-követ hozott, kinek francos 3 smirglilevelet...De jó poén volt.


Igen, igen. Mindig élmény volt várni.

+az a finom csokitojás.
A hozzászólást Cassian módosította 2008.11.01. 20:00:58-kor
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
472. hozzászólás - 2008.11.01. 20:18:47
na mostmár csönd mert rácsábítotok a TF re .Egyébként nem lenne rossz "RUDOLF, DÖ RED NÓZ RÉNDIÖR" re vadászni. Esetleg epikus szörny lehetne ami csak dec 24-25-26 odikán jelenik meg
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Sábát
473. hozzászólás - 2008.11.01. 20:20:34
Mely felháborodással tapasztaltam, hogy a mai nap folyamán hárman is megtámadtak. Pedig az Úr azt mondá:
„Emlékezz meg a szombat napjáról, hogy megszenteld azt. Hat napon át dolgozz és végezd minden munkádat, a hetedik nap azonban szombat az Örökkévalónak, ne végezz aznap semmilyen munkát… mert hat napon át alkotta az Örökkévaló az eget és a földet… és a hetedik nap megpihent…” (2Mózes 20:8-11)
Támadással szenteliek meg a Sábátot?! Számítógépre nézni is bűn ebben az időszakban! De úgy látom a mérhetetlen hatalomvágy egyeseket olyannyira elvakít, hogy már semmi sem szent neki. Gyalázat! Szégyeljétek magatokat!
Pontszám: 7.20
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Sábát
474. hozzászólás - 2008.11.01. 20:29:11 (Válasz Kocos #473 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.11.01. 20:20:34
Mely felháborodással tapasztaltam, hogy a mai nap folyamán hárman is megtámadtak. Pedig az Úr azt mondá:
„Emlékezz meg a szombat napjáról, hogy megszenteld azt. Hat napon át dolgozz és végezd minden munkádat, a hetedik nap azonban szombat az Örökkévalónak, ne végezz aznap semmilyen munkát… mert hat napon át alkotta az Örökkévaló az eget és a földet… és a hetedik nap megpihent…” (2Mózes 20:8-11)
Támadással szenteliek meg a Sábátot?! Számítógépre nézni is bűn ebben az időszakban! De úgy látom a mérhetetlen hatalomvágy egyeseket olyannyira elvakít, hogy már semmi sem szent neki. Gyalázat! Szégyeljétek magatokat!


ki mondta, hoyg ez munka? Lehet, hoyg csak szórakozás... Megpróbálják az únrak ajánlani a te lelkedet!
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
fórumozóLupusXIIIFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
475. hozzászólás - 2008.11.01. 21:22:16
szerintem hagyjuk a témát, megkapta Rius és a klánunk is ,de ez kezd kicsit izléstelen lenni, én nem vagyok zsidó, és szerintem Kocos sem az


az elöttem szólók többen is mondták, hogy ez játék, és egyetértek velük,
nyílván azért sírunk, mert nem számítottunk a háborúra és nem sok friss levegőhöz jutottunk a Lélekőrök szembeni háború után, valamint a Kubla Klán-t senki sem kívánná ellenségének, igaz a szövetségi listában előttük vagyunk, de tagjaink közül kevés az igazi harcos ,és az átlagszintünk is alacsonyabb, mi építgetünk

nem baj ,hogy megtámadtak, erről szól a játék, csak hát tényleg nem terveztük a háborút
és ez kicsit (na jó nagyon ) fáj, ennyi

Na további jó játékot Moslem a Világépítőktől
Pontszám: 7.67
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
476. hozzászólás - 2008.11.01. 23:38:47 (Válasz Sztavrogin #467 hozzászólására.)
Idézet: Sztavrogin - 2008.11.01. 19:49:46
Egyébként az nem lenne ellenemre, ha pl karácsonykor nem lehetne egymást gyakni a béke és szeretet jegyében... Van olyan játék, ahol ez bekerült a progiba.
(Én karácsonyra, meg szilveszterre emlékszem... Nem akarok reklámozni, de helyes kis faluépítős játék volt. Karácsonykor ha hadat üzentél, akkor amikor odaért a sereg, átadott a másik falunak egy "BOLDOG KARÁCSONYT" üzenetet... NA ebből az lett, hogy az összes klántársank küldözgettük a sereget, és örültünk neki...)
Nem volt nehéz gyerekkorom, de pl én ordas nagyot röhögnék, ha december 6. éjjelén minden karakter kapna egy üzit, egy plussz vadászatot, amiben kifejtik, hogy végzeturadat az éjjel furcsa zaj verte fel... Fegyveréhez nyúlt, és azonnal lesújtott a sötétben. A csata rövid volt és kegyetlen. Lélekenrgiáját veszed RUDOLF, DÖ RED NÓZ RÉNDIÖRnek, és bocsánatot kérsz a mikulástól. Jutalmad +100 LE...



Vagy az is lehetne hogy lesujtasz látod hogy valaki elesik és valami nagyon vörös nagy nehezen fényt csiholsz amikor meglátof hogy a részeg télapó fetreng a hóban! A puttonyából kiesik 10Le és azt mondja:
-Ez a tied.
Te erre:
-Mi? Tíz le? Mit szólnál egy üveg páinkához 500-le ért.
A Télapó nagyon részeg volt így nem adtak neki semelyik kocsmában inni így belemegy az üzletbeJutalmad: 510LE +1 csodaszarvas(állatkának)(3-as szintű már) akit elkötöttél hogy hamarabb hazaérj és harcosnak neveld

Na?
Vagy már túl extrém?
Pontszám: 2.63
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
477. hozzászólás - 2008.11.02. 08:12:10 (Válasz Vulkan11 #476 hozzászólására.)
TE vagy túl extrém.
Pontszám: 7.50
fórumozóclownFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
478. hozzászólás - 2008.11.02. 09:28:55
Panaszom lenne!

Az Elit Hordának az Elite Smaragd Horda azt hiszem egyártelműen az alt klánja. És azt hiszem a szabályzatban meg van határozva hogy nem lehet multizni. Ennek ellenére itt egy egész klán csinálja ezt feltételezésem szerint. S természetesen egymást támogatja a két szüövetség. Azt hiszem ez a multizás legocsmányabb formája. Az Elit Horda tagjai így is arcos egy társaság, s ha még a szabálytalanság íly fokú megnyílvánulásának is teret adnak a játék fentartói ( mert a hordások béta teszterek voltak , vagy egy részük ) akkor azthiszem az a játékos közösség nyílt lenézése és szembeköpése!

- MechanicalClown
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
479. hozzászólás - 2008.11.02. 11:26:09 (Válasz clown #478 hozzászólására.)
Bevallom, hogy hozzászólásod felkeltette a kíváncsiságom, és a toplistában meg akartam keresni az Elite Smaragd Hordát, de egész egyszerűen nem találtam ilyet, igaz csak az első 13 oldalt néztem át. Kérlek áruld el, hogy hányadik oldalon található ez a titokzatos láthatatlan szövetség. A 8. oldalon találtam egy ELIT SMARAGD HORDA nevű társaságot. Nem róluk van szó? A tagjainak a szintje nevetségesen alacsony az Elit Horda tagokéhoz képest. Szerintem ha az Elit Horda tagjai multiznának, akkor azt nem ilyen rosszul csinálnák. Nem hiszem, hogy az Elit Horda rászorulna egy ilyen kicsi szövetség segítségére. Szerintem inkább arról van szó, hogy az ELIT SMARAGD HORDA (már ha egyáltalán róluk van szó) látta, hogy az Elit Horda hadat üzent nektek, és úgy gondolta, hogy annyira szét vernek benneteket, hogy így már számukra is könnyű préda lesztek. Persze ez csak egy vélemény. Semmit sem tudok az egészről, csak a te hozzászólásodból vontam le következtetéseket.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 4.33
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
480. hozzászólás - 2008.11.02. 12:42:33
Én megtaláltam őket:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=472
De nem volt egyszerű, és tuti, hogy nincs kapcsolat a kettő között!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!