Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mi nem tetszik a kalandokban?
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
141. hozzászólás - 2009.10.31. 21:45:21 (Válasz Birka #138 hozzászólására.)
Akkor biztos én vagyok ennyire szerencsétlen, de nálam szint/4 fölé sosem dobott eddig a random...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
142. hozzászólás - 2009.10.31. 21:47:29 (Válasz Birka #139 hozzászólására.)
Miklós elmondása szerint teljesen mindegy, hogy vf-et használ egy karakter vagy sem, ugyanis az számít, hogy mennyi LE van a karakterében. Ha kevesebb mint az átlag, akkor gyengébb próbákat kap.

Az persze más kérdés, hogy nem úgy néz ki mintha működne...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.08
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
143. hozzászólás - 2009.10.31. 21:47:31 (Válasz Birka #138 hozzászólására.)
Nekem Miklós szint/2-t írt.

(Persze simán elnézhette)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.62
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
144. hozzászólás - 2009.10.31. 21:54:45 (Válasz Mortimer #143 hozzászólására.)
Az uccsó meggyőzés körben szint/3 lett a vége, és nekem nem dobott még a felé...

Ariel, Miklós azt mondta, hogy akinek az átlag alatt van a léje az könnyítést kap. Nem azt, hogy a VF-esek szinten belüli iszonyatos előnye hátrányt kap!

Aki VF-ezik, az toronymagasan az átlag felett van, azaz drasztikusan könnyebek a próbái! (Hacsak nem egyedül van a szintjén, vagy csak VF-esek vannak a szinten.)
A hozzászólást Birka módosította 2009.10.31. 21:55:29-kor
Pontszám: 6.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
145. hozzászólás - 2009.10.31. 22:10:26 (Válasz Birka #144 hozzászólására.)
Akkor van itt szint/2, szint/3, szint/4 is. Már meg sem lepődnék rajta, ha a szinttel felfelé nőne az osztó...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.08
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
146. hozzászólás - 2009.10.31. 22:39:47 (Válasz Birka #139 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.10.31. 21:40:07
Ezt kb a vf megjelenésekkor mondtuk fórumon...
És a kalandok fejlesztés jelenleg a VF-eseknek szóló fejlesztésnek tűnik Meg a krónikásoknak


Ennek ellenére én már láttam VF-es sírást a fórumon, hogy a csatáért bazisok TP és nagyon kevés le jön
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
147. hozzászólás - 2009.10.31. 22:54:44 (Válasz Darah #127 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.10.31. 20:40:06
Nem szokásom csempészni, ti is szinteteken akartok a legjobbak lenni, és az épp a legmagasabb, nem?


Nem.
De mindenekelott elnezest ha ugy jott le azt akarom ereztetni, hogy szandekosan "csempeszed" bele a szint szot. Szo sincs rola. Valojaban ugy velem, hogy neked annyira a szinthez merten legjobb fogalma all a kozeppontban, hogy nem erted a mi szemleletunket. Mi ugyanis globalisan az osszes kari kozul akarunk a legjobbak lenni. Van aki ugy gondolja, hogy ehhez nagy segitseg a szint (lasd Arielt, aki aukcion vett egy szintet - most el is nyeri melto bunteteset), Van aki ugy veli, hogy szintben nem jo elsonem lenni, 2-3 szintnyi lemaradast erdemes tartani. Lasd Galmuszk, aki csak azert nem 88. (89?) szintu, mert nem tartja idealisnak. De a cel ugyanaz. A szint csak egy eszkoz.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
148. hozzászólás - 2009.10.31. 22:57:27 (Válasz Darah #127 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.10.31. 20:40:06
A VF az egyik véglet, megvan az előnye, és megvan a hátránya.
A szingulárisnak is ilyennek kellene lennie, nem?


Ilyen is. Ne akarjunk ugy tenni, mintha nem lennenek - eddig nem lettek volna - hatranyai. Nagyon komoly hatranyai vannak.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
149. hozzászólás - 2009.10.31. 22:59:20 (Válasz Ricardo #128 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.10.31. 20:53:21
Mondjon már a TOP egy-két ijesztő célszámot, mi az amit nem tudnak megoldani.


Irtam parat. Szerencse probak: 281, 291, 296 (egyet megcsinaltam, 70 pontba kerult).
Ero proba: 464.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
150. hozzászólás - 2009.10.31. 23:07:30 (Válasz Ariel #141 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.10.31. 21:45:21
Akkor biztos én vagyok ennyire szerencsétlen, de nálam szint/4 fölé sosem dobott eddig a random...


Ott a 22, az pont folotte van.
Pontszám: 6.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
151. hozzászólás - 2009.10.31. 23:40:33
275. szintű Szerencse próba: Szerencse: 206 + 18 = KUDARC...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
152. hozzászólás - 2009.11.01. 01:06:48 (Válasz Ariel #131 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.10.31. 21:08:36
Ricardo, nekem 250 kristálypontomba került 3 kalandot teljesíteni, neked mennyi fogyott a 15 kaland alatt?


Mire jó még a kristálypont hogy ennyire féltitek őket? Igazából fogalmam sincs, van vagy 60 összesen, nemrég értem el az ismételhetőkhöz, és nem akar annyira pörögni (itt jegyezném meg hogy nem egy ember szedte meg magát ilyen pontokkal amikor még nem volt jutalomcsökkentés 2 ugyanolyan küldetés után. És? Jókor jó helyen? )
A hozzászólást LanMaffia módosította 2009.11.01. 01:07:17-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.24
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
153. hozzászólás - 2009.11.01. 03:56:46 (Válasz LanMaffia #152 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.11.01. 01:06:48
Idézet: Ariel - 2009.10.31. 21:08:36
Ricardo, nekem 250 kristálypontomba került 3 kalandot teljesíteni, neked mennyi fogyott a 15 kaland alatt?


Mire jó még a kristálypont hogy ennyire féltitek őket?


Hat, meg arra is jo, hogy holnap is oldhassunk meg kalandot. Bar gondolom nem komolyan kerdezted.
Pontszám: 7.80
fórumozóNeftiszNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
154. hozzászólás - 2009.11.01. 05:59:56
Nekem annyi a problémám,hogy amikor indult a kalandozás kaptam kalandot,egyébként 57.szintű vagyok ,de azóta meg semmi,hogy is van ez?
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
155. hozzászólás - 2009.11.01. 10:14:07 (Válasz Kocos #147 hozzászólására.)
Én is ezt mondom, a szint egy eszköz és messze nem egyenlő erő.
Nektek távolságot tartani a feljövőkkel, nekünk lemaradni, amennyire nekünk jól esik.
Lehet, hogy nekem a szint/erő van középpontban, nektek viszont pusztán a szint, ne mondd, hogy nem, amikor valaki képes egy egész szintet teljesen üresen megvenni, azaz csak nő egyet kijárt osztályai száma, magasabb lesz az ösztöndíja, de a világon semmit nem okosodott.
Aztán a vizsgán ha abból az éves anyagból kérdeznek, van baj.
Ugyanígy rövidíti a kurzusok időtartalmát valós tudás szerzése nélkül (szinguláris).

Egyúttal megkérdezném mi is a hátránya a szingulársnak a legelsőknél?
Hogy elfogynak a dolgok előletek, az olykor baj, máskor brutális előny, lásd epik és az ők cuccai, szemben a saját cuccaitokkal.
Tényleg érdekelne, ebbe nem látok bele kicsit sem.

Át kell nézni a dolgokat Miklósnak, ez egyértelmű, a szerencse pl nagyon durvának tűnik, ti vagytok azok, akik még a legtöbbet építették valós LE-ből, ha az sem elég, akkor ott baj van.
De nem okvetlen van minden elrontva, azzal nektek kellene számolni, ami hiányzik a karakterből LE-ben, mert elvitte a sok TP.

De erre Ariel máris tudta a megoldást, úgyis azt nézi Miklós, mennyi LE van egy karakterben.
Tehát ezer százalék, hogy meg lesz javítva.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.68
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
156. hozzászólás - 2009.11.01. 11:39:50
Jó lenne, ha egy kalnd végén kiírná, hogy ki írta azt a kalandot.
(
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.03
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
157. hozzászólás - 2009.11.01. 11:41:19 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
De komolyan.

A másik: van olyan kaland amit meg tudsz csinálni? A kalandok hány százalékánál nincs esélyed sem? Nekem 80. És meg se mukkantam pedig kristálypontom vagy mim sincs. Kíváncsi vagyok mi az a szám ami ennyire kiverte bennetek a biztosítékot.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.39
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
158. hozzászólás - 2009.11.01. 12:10:14 (Válasz LanMaffia #157 hozzászólására.)
Olyan kaland nincs, aminél nincs esélyed sem, hiszen annyi kristálypontot vehetsz amennyit akarsz, ami viszont bődületesen drága.

Miklós azt állítja, hogy átlagosan 30-40 kristálypontból teljesíteni lehet napi 3-4 kalandot. Meg hogy a próbák a karakterek tulajdonságai és szakértelmei átlaga alapján számolódik.

Nekem egyetlen erőpróbára 80-100 kristálypontot kellene elköltenem, holott az erőm bőven az átlag fölött van, tehát még könnyebb is a próba mint az átlagnak. A szerencsepróbákra elég lenne csak 60-70-et.

4 kalandot tudtam eddig teljesíteni a 10-ből, ezek között volt olyan ami 160+ kristálypontot vitt el...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
159. hozzászólás - 2009.11.01. 12:13:58 (Válasz Ariel #158 hozzászólására.)
Én kapásból kidobtam 6ot, volt ami 120-al több tulajdonságot kért, mint ami van, megette az összes kristálypontom és ennyi volt. Csinálok olyat amit tudok. Nekem is irreálisan nagy számokat kér, de ez van.
Ne érezzétek hogy ellenetek beszélek, de az sem lehet hogy minden kalandot meg tudj oldani, csak azért mert te vagy az élen. Igenis szopasson meg pár, mint ahogy másokat is, és legyen bőven olyan kaland amit nem tudsz, sőt esélyes hogy nem is fogsz a közeljövőben megcsinálni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.39
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
160. hozzászólás - 2009.11.01. 12:19:25 (Válasz Ariel #158 hozzászólására.)
Nekem is van betárazva pár kaland, direkt nekimentem annak ami volt 0 kristályponttal, melyek wikin kinézve nem igényeltek egyéb erőforrást (gyógyital, vagy ilyesmi), mert a próba szintje marad ami volt következő alkalommal is. Egyiknél egy 47. szintű mászás próba, másodiknál 37. szintű zárnyitás, harmadiknál 41. szintű csapdaészlelés koppintott orrba. Majd rakok ezekre egy-két tucatot, és turbóval újra próbálom. Félmillió LE befektetés lesz legalább, szóval nem holnap fogom megoldani egyiket se.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!