Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mi nem tetszik a kalandokban?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
481. hozzászólás - 2010.01.20. 22:11:31 (Válasz Timcsike #472 hozzászólására.)
Nekem 99 %-ban bejönnek ezek a próbák, nagyon ritka, hogy nem, igaz én bebiztosítottam magam az ajánlottnál kicsit magasabb szakiszintekkel, így nincs gond velük, kristálybizbasz nélkül sikerül. Nem hiszem, hogy a ráköltött LE olyan hajh, de sokat számítana. Durván 2 millió LE ment rá, ami mondjuk 1 heti vadászat. Ha a kalandokra rá akar valaki állni, akkor megéri. Vagy vedelni a lötyit és abból kiegészíteni a próbákat.
Pontszám: 8.54
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
482. hozzászólás - 2010.01.21. 09:04:06 (Válasz Timcsike #472 hozzászólására.)
Idézet: Timcsike - 2010.01.14. 12:37:42
A zárnyitás, mászás és csapdaészlelés még inkább erőforrás zabáló próbák. Gyakorlatilag semmi hasznuk, csak azért kell több százezer, esetleg millió LE-t költeni ezekre a szakértelmekre, hogy sikerüljenek a próbák.


A kritikus utes, kritikus varazlat, szivossag még inkább erőforrás zabáló szakertelmek. Gyakorlatilag semmi hasznuk, csak azért kell több százezer, esetleg millió LE-t költeni ezekre a szakértelmekre, hogy sikerüljenek a portyak.

Kicsit atalakitva

Nemtom mi ezen a fura. Ha jo akarsz lenni portyaban, kolteni kell ra. Ha jo akarsz lenni kalandokban, azokra is kolteni kell. Simple as that
Pontszám: 5.38
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
483. hozzászólás - 2010.01.22. 17:15:22 (Válasz orlaii #476 hozzászólására.)
Ebben a kalandban csak a név ami nem korrekt a kaland maga nem túl nehéz. Remélem senkit nem ijeszt meg a név.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
484. hozzászólás - 2010.01.23. 08:35:25
98. szinten (21.000 a max ÉP-m) a kaland csaták darabonként 5000 ÉP-t sebeznek. Szerintem ez nagyon durva. Nem kellene ezt átgondolni?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.97
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
485. hozzászólás - 2010.01.23. 09:25:40 (Válasz Butchman #484 hozzászólására.)
Nekem 90. szinten 24e, szóval gyúrjál még De hogy konstruktív is legyek, erre már tavaly november elején felhívtam a figyelmet:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,231.540

"kiváncsi vagyok 100. szint felett mit fog gondolni Cyron egy négycsatás kalandról, ahol a karakterénél - optimális esetben - 7 szinttel magasabb fegyverével egymás után 20 szinttel magasabb szörnyeket kell majd leküzdenie."

"Nem az erősségük, hanem a kereskedelem, és a keményebb versenykörnyezet miatt lesz sikítozás - te elmolyolgatsz vele nyugiban, turbót váltasz, kalandok között stb., másnak nem lesz erre max. életponton öt perce."
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.23. 09:30:12-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.32
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
486. hozzászólás - 2010.01.30. 21:51:01
Kedves Miklós,
Legalább reagálhatnál pár szóban az ÉP probléma felvetésre! Amiket nem szeretnék hallani: "húzzátok fel 50-re a gyógyító szentélyt", "vegyétek meg a gyógyító pálcát".
Most az egyszer hallgass már ránk, és ne kelljen szerencsétlen Jóskapistának megtapasztalnia a bőrén a 100. szint körüli kereskedelem felezést, és a 15.000 ÉP-t sebző kalandok hatalmas kombóját! Ha nem miattam, akkor azért mert már mások is felvetették! Hidd el, ha ideér a tömeg, akkor úgyis kell ezzel csinálni valamit! Persze ha lesz még akkor valaki aki játszik.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3.58
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
487. hozzászólás - 2010.01.30. 22:05:47
59. szintű irányított vadászat próba 77. szinten

Ez nem tetszik. Ki az a hülye, akinek ennyi van, ez már 106. szintre is elég...
Pontszám: 5.04
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
488. hozzászólás - 2010.01.31. 00:17:59 (Válasz Butchman #486 hozzászólására.)
ha túl nehéz a csatás kaland, ha nem boldogulsz, el tudod dobni.

vagy növelj iq-t. nálam, 87. szinten, egy -60-70-80 támadást adó vakító fény után, azért nem olyan virgoncak a kalandlények. főleg, hogy kalandcsatákra általában regenerálós cuccban megyek, így minden harci körben kapok +65 ÉP-t, ami egy 3csatás kalandban már +1000. sok kicsi sokra megy.
Pontszám: 6.36
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
489. hozzászólás - 2010.02.10. 22:31:50
Ellenfeled:
tüskés gigaféreg - 115. szintű torzszülött
Te nyerted a csatát, jutalmad 563 lélekenergia és 32 TP!

Ellenfeled:
lávasárkány - 115. szintű torzszülött
Te nyerted a csatát, jutalmad 776 lélekenergia és 32 TP!

Ezek korántsem könnyű csaták, mindegyikben több ezer életpontot sebződőm. Egy LE próba egy kalandban már több, mint 3e LE-t elvisz. Ehhez képest borzasztó kevés a kalandok csatái során kapott mennyiség. Valami arányosság nem lenne rossz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.08
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
490. hozzászólás - 2010.02.11. 02:08:37 (Válasz Mortimer #489 hozzászólására.)
a vakító fényt nem eszik meg? az azért csökkentené a sebzésüket.de nyilván vannak húsos csaták is. szerintem ez az a terep, ahol egy kis kiszámíthatatlanság elkél, mert hallom, hogy a többség előre megnézi a táblázatban, hogy milyen próbák várnak rá. rég rossz lenne _szerintem_ ha valóban ki lehetne számolni, hogy megéri-e a kalandot csinálni vagy sem. megjegyzem, a LE-vesztés pite, az mindig van az embernél, de ha jön egy zárnyitós, mászós, csapdaészlelős, azt a besülés után azonnal eldobom. oda már túl sok KP kell.
Pontszám: 6.03
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
491. hozzászólás - 2010.02.11. 06:37:31 (Válasz Mortimer #489 hozzászólására.)
Nehogymár még a kalandból is tápolni lehessen

Legyen egy kis erőfeszítés a "kalandozásban". Ha úgy véled, hogy nem éri meg, akkor nem csinálod meg az összeset, vagy kidobod a LE próbásat, ha éppen ez akkora gond...
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.60
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
492. hozzászólás - 2010.02.11. 09:48:36 (Válasz Eliteninja #491 hozzászólására.)
mondjuk én úgy vagyok vele, hogy Lélekgyémántból LE-áért nem kapható jutalmat tudok venni, szóval bármennyi LE-t megér egy olyan cucc, amit másképp nem kaphatok meg.

ez a lélekmérgező milyen hatást produkál nálad? mutatsz csatát?
Pontszám: 6.69
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
493. hozzászólás - 2010.02.11. 19:33:34 (Válasz Eliteninja #491 hozzászólására.)
Nem a tápolásra gondolt szerintem, hanem arra, hogy ne legyen ennyire aránytalan a befektetés és a hozadék. Vannak kalandok, ahol többször is áldozol LEt, majd a csaták során jó ha a negyede, fele visszajön. Legalább a háromnegyede nem lenne baj.
V1
Pontszám: 7.16
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
494. hozzászólás - 2010.02.11. 23:09:53 (Válasz Archibald Cunningham #493 hozzászólására.)
de épp ez a lényeg, hogy ezeket a kalandokat el kell dobnod, ha úgy érzed, hogy nem éri meg. aki azt akarja, hogy ne legyenek olyan kalandok, amelyek nem érik meg, az igenis csak a tápot tartja szem előtt. ha nem tetszik, akkor eldobod, találsz másikat. pofonegyszerű.
Pontszám: 5.04
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
495. hozzászólás - 2010.02.11. 23:32:50 (Válasz Archibald Cunningham #493 hozzászólására.)
Kivételesen egyetértek Winnie-vel. A relikvia maradjon relikvia, akár LGY-s akár AH-s, ne mérjük már azt is cukorban.

Winnienek: mostanság nem raboltak LE:D az a nagy vesztett LE diffem is azért van, mert futárt játszom és házhoz viszem a LE-t ha 100%os a fertőzésem akkor 1:1-ben sebez.

Példának: elrabolnak tőled 5k-t akkor elvileg 5k sebzés szétöszlik a dögjei között. Ezt csökkenti a vastag bőr. Szerintem mindenféleképp érdemes megvenni. Kaptam olyan levelet, hogy durva a cucc(persze az illetőnek alacsony alapszintű dögjei vannak) meg kaptam olyat is, hogy fasza, de simán kigyógyítom. Mindenesetre csökkent a LE-vel támadók száma és már csak kavicsot visznek azok a kedves játékosok akik 8-9 szintet lefele ütve 30as vagy nemtom hanyas lopással elviszik az egészet. Tövig...
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.08
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
496. hozzászólás - 2010.02.15. 11:57:22
65. szinten 43. szintű irányított vadászat próba. 6 ember van 65. szinten, abból 2. vagyok szakértelemösszegben. Ez ebből a 6 emberből jön össze?
Pontszám: 7.01
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
497. hozzászólás - 2010.02.15. 14:30:33 (Válasz Mortu #496 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2010.02.15. 11:57:22
65. szinten 43. szintű irányított vadászat próba. 6 ember van 65. szinten, abból 2. vagyok szakértelemösszegben. Ez ebből a 6 emberből jön össze?


igen. most komolyan: hat ember van, az hat levél, megkérdezed és, ha bug, akkor felhívod rá a JV figyelmét. ha nem, akkor közelebb jutunk egy lépéssel a próbaszintek működéséhez.
A hozzászólást winnie módosította 2010.02.15. 14:31:29-kor
Pontszám: 6.39
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
498. hozzászólás - 2010.02.15. 14:31:01 (Válasz Mortu #496 hozzászólására.)
egyszer mar leirtam es PONT NEKED, de bevagom megegyszer hogy all ossze egy proba

Idézet: Endyr - 2010.02.06. 23:27:07
egy proba mindig ugy all ossze, h veszi a szakertelem/kepesseg szintatlagat es hozzaad egy random erteket 1 es szinted/3 kozott (max 30). Ezutan te veszed a sajat szakertelmed/kepesseged es dobsz kockaval ami hozzaad egy erteket 1 es szinted /3 kozott (szinten max 30).

Mivel a tanulas atlaga a szinteden 60 (mert valsz. mindenkinek annyi), ezert itt azon mulik, h a random neked kedvez vagy ellened dob, igy 0tol 29 kristalypontba fog neked ez fajni. Vagyishat mindenkinek, nemcsak neked


tehat 65os szinten a random faktor az 1-21, azaz a 43bol extrem esetben lehet 21 is a probabol a veletlen resz, igy valojaban a proba alapja 22 lenne, ami viszont kimondottam alacsony.

probalj elrugaszkodni attol, h amibol jonak erzed magad annak 0 kristalypontbol le kell mennie. random mindig van.
Pontszám: 7.61
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
499. hozzászólás - 2010.02.16. 06:49:25
Akkor legalább olyan próbaküszöbök lennének, ahol legalább VAN valamennyi esély kristálypont felhasználása nélkül megcsinálni minden kalandot... Mert amikor egy kalandban a benne van a három kalandszakértelem, akkor ha megfeszülsz, sem tudod KP nélkül megoldani azt. Elég magas a SZÖ-m, de ugye csak egyet lehet turbózni egyszerre, aztán 78. szinten simán 50-60 körül vannak ezekre a próbák.
Pontszám: 7.01
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
500. hozzászólás - 2010.02.16. 07:13:11 (Válasz Mortu #499 hozzászólására.)
Egen az nem lenne rossz. De Endyr gondolatát követve: tulképpen saját magunknak voltunk az ellenségei, amikor sokan megnövelték a kalandszakértelem szintjeiket. Ha maradt volna mindenkinek 0, akkor viszonylag kisebb lenne a kristálypont felhasználás... Lásd szubtéri érzékelés próbák, a legtöbb szinten 10 alatt van a követelménye...
V1
Pontszám: 7.18
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője