Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
fórumozóAlkarinFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
521. hozzászólás - 2009.05.22. 22:16:57
Kínzókamránál nem lehetne egy új panelt nyitni a szövetség adatlapján? Figyelni esetleg, hogy kiket pihentetsz a pincédben, ill esetleg hogy hol áll a mutató.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
522. hozzászólás - 2009.06.06. 12:10:17
MI lenne ha a kínzókamrába nem egyből visz az ellenség ha legyőz hanem %osan.

Kínzókamra 1 szint 10%
Majd minden további szint 5% a végső 80% esélyig.
Igy mindenkinek marad egy kis esélye hogy megszökik az utolsó pillanatban.

Lehet vadítani hogy, a kisebb szintűeknek több esélye legyen esetleg úgy hogy támadó szintje és a védekező szintje közti különbség pluszt és mínuszt adjon az esélyhez.

Pl 40 szintű támadó 36 szintű védő esetén -4 szint ami az esélyt csökkenti 4*5=20%al 60%ra.
40 szintű támadó 44 szintű védő esetén +4 szint ami növeli az esélyt 4*5=20%al 100%ra.De max 99%

Így a kamrázóknak érdeke hogy azonos vagy nagyobb szintre támadjanak és csökkenne a lefelé támadás kissé.
A hozzászólást Texex módosította 2009.06.06. 12:11:01-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 4.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
523. hozzászólás - 2009.11.30. 12:12:27
lemaradtam valamiről? vagy mire lehet vélni az ilyen karakterlapra beírásokat?

"Mára kivadásztam magam, Kínozni nem vitt senki, így csak ezért jönnöd felesleges! "

ez nem épp arra buzdítja az embereket, hogy vigyék el az illetőt, mert már vadászott?
Pontszám: 4.56
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
524. hozzászólás - 2009.11.30. 12:18:28 (Válasz winnie #523 hozzászólására.)
Nem. A kamra bevétel csak onnantól él, mikor először bekamrázták adott áldozatot aznap. Ha tehát ő délelőtt összeszedett 300k-t, majd délután valaki bekamrázza, egy kanyit sem lát belőle. De ha valaki már kamrázta mielőtt elindult vadászni, akkor a délutáni ugyanúgy megkapja a maga egy százalékát a teljes bevételből.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
525. hozzászólás - 2009.11.30. 12:25:10 (Válasz Texex #522 hozzászólására.)
Nem változtatna semmit a lefele támadáson.
Minek támadnának velük azonosakat? Csak több TP és sebzés lenen a jutalom. Az hogy nem viszik el kamrába az alacsonyabbakat? Nem igazán számít. Mivel akkor támadnak másokat.

Egyébként meg: ezt a változtatást nem lehene keresztülvinni. Mivel ez szinte senkinek sem érdeke. Méginkább megölné a portyázást.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 4.21
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
526. hozzászólás - 2009.12.01. 13:09:31 (Válasz Texex #522 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.06.06. 12:10:17
Így a kamrázóknak érdeke hogy azonos vagy nagyobb szintre támadjanak és csökkenne a lefelé támadás kissé.


Már most is az a kamrázó érdeke, hogy szintben magasabb karaktert tegyen be a kamrába. Egyfelől mert ő több lét termel, másfelől mert ő nehezebben szökik meg. (nem lát a portyalistában)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.52
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
527. hozzászólás - 2010.01.12. 19:38:32
Sziasztok mindenkinek
No én is megkaptam életem első elhurcolását kinzókamrában de nem igazán értem ezt az egészet vagyis vmennyire igen ha pl most h ott kuksolok 1 kamrában és én jól kiszurok az elhurcolommal mert nem hiszem h letudnám győzni leállitottam a vadászatomat és várok csak azt nem tudom h meddig tarthat fogva 24 órát? és h utána visszakerülök megint a kamrájába? v akkor már szabad vagyok 24 óra elteltével és egyáltalán az visszatartó erő h addig amig fogva tart nem vadászom nem portyázok tehát nulla amit szerez általam most a fogvatartom elenged v automatikusan kiszabadulok a fogságbol 24 óra elteltével ?
Üdv felhő
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 5.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
528. hozzászólás - 2010.01.12. 21:38:49 (Válasz Felhő #527 hozzászólására.)
Hajnal három körül kiszabadulsz, pontosan akkor, amikor az ajánlási bevétel és a kínzókamra bevétele megjelenik az ajánlásnál.
Aztán akkor tud ismét bekamrázni, ha megint legyőz.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.53
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
529. hozzászólás - 2010.01.12. 21:42:24 (Válasz Felhő #527 hozzászólására.)
Automatikusan kiszabadulsz a kamrából hajnali 3-kor. Viszont aki elvitt az csak a teljes bevételt látja (a 15 embertől összesen kapott LE-t). Azt, hogy konkrétan töled mennyit hozot, azt nem. Tehát hiába nem vadászol lehet holnap megint elkap és egyszer csak le kell vadászni a CSP-ket...
Pontszám: 6.01
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
530. hozzászólás - 2010.01.13. 11:44:10 (Válasz Darah #528 hozzászólására.)
Köszönöm a választ
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 5.80
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
531. hozzászólás - 2010.01.20. 21:05:19 (Válasz Silverado #529 hozzászólására.)
Hmmm, én szeretnék protestálni a hajnali 3 órás "kínzókamra-fordulás" ellen.

Annak, aki kamrázni akar, elég felkelnie 3-kor egyszer, bekamrázik, és húzhatja a lóbőrt.
Ha én viszont el szeretném ezt kerülni, akkor kelhetek fel 3-kor, hogy 1 ÉP-re leveressem magam, aztán másfél óránként ismét, mert van aki 3-kor kamrázik, van aki 5-kor, stb.
Kicsit kellemetlen.

Jobb lenne egy este 8 vagy 10 körüli időpont, hogy legyen az embernek sansza valamennyi időt (2-3 óra) kamra nélkül eltölteni, mert így eléggé reménytelen.

Persze tudom, nekem nem lesz kevesebb a LE-m, ha bekamráznak, de akkor is zavaró a tudat, hogy gyakorlatilag esélyem sincs védekezni egy 7 szinttel feljebbről támadó "kigyúrt" állat ellen.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
532. hozzászólás - 2010.01.20. 21:14:23 (Válasz Ezüstszél #531 hozzászólására.)
Nem értem miért zavar, ha másnak jó. Kamrázz te is. Vagy nem tudsz és "dögöljön meg a szomszéd tehene is"?
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 3.42
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
533. hozzászólás - 2010.01.20. 21:21:25 (Válasz HoGo #532 hozzászólására.)
Leírtam miért zavar.
Azért, mert gyakorlatilag lehetetlen védekezni ellene, hacsak nem kelek fel minden hajnalban 3-kor, és azután másfél óránként reggelig.
Kicsit sem érzem fair play-nek. És én is kamrázok

De attól nem fog megdögleni másnak a tehene, ha 1-2 óra kiesik neki kamraidőből. Legfeljebb valamennyivel kevesebb LE jut neki, és én sem érzem úgy magam, mint a vágásra ítélt marha.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
534. hozzászólás - 2010.01.20. 21:26:18 (Válasz Ezüstszél #533 hozzászólására.)
Én kiírtam az a karakterlapra, hogy nem vadászom ha kamráznak és tényeg nem teszem. Max ha nállunk van a HT akkor. Jah.. és húzom a másodlagosokat, hogy ha legalább a varázslatom összejön akkor is kapjanak párszázat az állatkák. 2x is gondolják meg, kit akarnak kamrázni!

Az hogy 80-90%ban 0 LÉt hoznak töllem, az evidens. Akinek így is megéri támadni, azzal már nem sokat lehet kezdeni.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.88
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
535. hozzászólás - 2010.01.20. 21:36:20
engem valahogy még nem kamráztak nem is értem miért lassan majd fognak próbálkozni , de nem foglalkozok vele , játék , te is mindenki akinek módja van rá kamrázik , próbálkozik , játszik. egyszerüen nem értem meg ha valakit bekamráznak, akkor miért nyöszörög itt mert a másik kap érte egy kis lét? ö is kamrázik, vagy ha nem egy kis odafigyeléssel bár honann ki lehet szabadulni .bár ha nem akar játszani akkor meg katakombák Mona ajánlásával , és akkor ezer százalék hogy nem visznek kamrába
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.28
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
536. hozzászólás - 2010.01.20. 21:52:49 (Válasz Mona89 #535 hozzászólására.)
Drága Mona!

Hogyan szabaduljak ki a kamrából, ha nálam 6-7 szinttel magasabb, 400 TÖ-vel izmosabb karakterek látogatnak meg naponta?
A nem vadászást meg 8 napig tudom csinálni, mert ott vagyok a 400 CSP-nél. Onnantól bukó.

A katakombával pedig sokra megyek, ha utána 2 hétig nem használhatom. Megint ott vagyok ahol a part szakad.

Hogy miért nyöszörgök itt? Már 2-szer leírtam, de 3 a magyar igazság, leírom még egyszer. Mert lehetetlen folyamatosan hajnali 3-kor kelni, és másfél óránként ismét, hogy 15% alatt tartsam magam, míg a kamrázó felkel 10 percre, aztán aludhat tovább nyugodtan.

Szimplán az zavar, hogy védhetetlen, semmi több.
A korábbi ötlettel természetesen magamat is korlátoznám, mivel én is kamrázok.

De azt hiszem inkább befejezem. Aki nem érti, nem érti.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
537. hozzászólás - 2010.01.20. 21:58:03 (Válasz Ezüstszél #536 hozzászólására.)
6-7 szinttel magasabbról, ha nem pihensz, 4 óra kell, mire elérhetnek, ha 1 ÉP-n hagyod ott magad. Ez nem másfél óra. Másrészt aki kamrázott, ő is szokott vadászni. Napközben figyelni kell és ha nem látható, akkor hamaropsan fel fog bukkanni 15% alól (mivel magasabb szintű, így te ekkor már támadhatod). Benyelsz egy italt és puff leütöd. Hiába erősebb, ha 1-2-szer eltalálod + varázslat is bejön, pláne, ha kivégzésed is van, akkor nagy az esélye, hogy kiszabadulsz és elpakolod. Próbáld ki, hátha bejön.
Pontszám: 7.81
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
538. hozzászólás - 2010.01.20. 21:58:21 (Válasz Ezüstszél #536 hozzászólására.)
Igazából csak annyit kellene csinálnia a JV-nek, hogy ne érje meg 6-7 szintet lefelé ütni kamra miatt. (Mondjuk már most sem éri meg, de a sok b*rom ezt nem veszi észre, és az alacsonyabb szintűek játékát veri szét.)

Ha mondjuk csak magasabb szintűt lehetne kamrázni egyből sokkal izgalmasabb lenne a játék és élvezhetőbb is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.85
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
539. hozzászólás - 2010.01.20. 22:02:12 (Válasz Ricardo #538 hozzászólására.)
Szegény Kócos nem nagyon tudna senkit kamrázni
Pontszám: 8.90
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
540. hozzászólás - 2010.01.20. 22:04:44 (Válasz Craslorg #539 hozzászólására.)
Ő így sem tud. Meg hát neki ott van a KH, elvileg az pont a kamra bevételt kárpótolja, ha jól emlékszem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.46
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője