Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
221. hozzászólás - 2009.02.25. 08:48:51 (Válasz Zaccmester #212 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.25. 00:06:37
Nem volt kamra, nem volt gond.


Igen, feltűnt, hogy az ennél bonyolultabb összefüggéseket nem igazán keresed.
Pontszám: 7
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
222. hozzászólás - 2009.02.25. 09:48:17
Nekem a kamra müködésével kapcsolatban lenne egy felvetésem, mikortól számolja a LE-t miután elvitték vagy az egész napra. Mert érdekes lehet hogy éjfél előtt elvinni valakit aki egésznap csak vadászott, az már védekezni se tud ellene.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
223. hozzászólás - 2009.02.25. 10:15:40
És akkor járna jól mindenki. Hisz akkor éjszaka közepén csapnak le, és akkor már úgyis mész feküdni. Persze kivétel a baglyoknak, és nem reggel csapják szét a karaktered hogy egész nap ÉP gondokkal küszködsz. Ami a kiszabadulást illeti, engem most elcipelt Solina... nagy dolog. Megesik az ilyen.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
224. hozzászólás - 2009.02.25. 10:22:21
Engem még azért mindig izgatna a lezárás időpontja.

Ha éjjel 2-kor elkap valaki, akkor az még aznap, vagy másnap? Mert a jutalom ugye reggel 5-kor jön, ez még abba számít bele, vagy már a következő napba?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
225. hozzászólás - 2009.02.25. 11:40:38
Engem baromira nem érdekel, hogy mikor hurcolnak el. Úgyis mindennap ugyanazt csinálom, ha nem utazom el.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
226. hozzászólás - 2009.02.25. 12:14:43
Ha én írnám a programot, úgy csinálnám meg, hogy minden karakternél letárolnám az aznap szerzett LE mennyiségét (ehhez mindig mindig hozzáadnám, ha szerez).
Aztán naponta egyszer, éjjel, végignézném a karaktereket:
- Megnézném kit vitte el a kínzókamrába, és azoknak odaadnám a megfelelő részt (de ezt a napi számlálóhoz nem adnám hozzá) - majd nulláznám a karakter számlálóját.

Ez talán a legegyszerűbb és leggyorsabb módszer.
Ebből viszont az következik, hogy mindegy, mikor viszel el valakit a kínzókamrába, megkapod az egész nap szerzett LE-ért járó bónuszt.
Valamint, hogy nem pontban éjfélkor van a váltás, hanem amikor fut a program, és mivel a program is efuthat pár percig, még csak nem is egyszerre történik minden karakternél.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
227. hozzászólás - 2009.02.25. 12:22:36 (Válasz Jeriko #226 hozzászólására.)
Akkor lenne csak lázadás:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
228. hozzászólás - 2009.02.25. 12:41:19 (Válasz Crimson #227 hozzászólására.)
Ha Árpi programozná, vagy ha azt amit leírt? Esetleg bármelyik?

Az ötlet első látásra brutálisnak tűnik, de ha jobban megnézem, itt az volt a fő probléma, hogy pár embert gyakorlatilag rommá vernek reggelre. Ha viszont tök mindegy lenne mikor vered be a szadizni kívánt játszótárs jobb sorsra érdemes képét, lehet nem szállnának rá ennyien arra a pár emberre és senkinek sem kellene anuszösszeszorítva küzdeni, hogy a megfelelő időpontban (hajnal 5?) tudjon térkapuzni, vadászni, miegymás, ha amúgy is átcsurog az a lé a kínzómesterek felé.
Ráadásul értelmét vesztené a kérdés, hogy mikor is történik a kiértékelés, amit Miklós lehet nem is akar elárulni.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
229. hozzászólás - 2009.02.25. 12:45:34 (Válasz Seligen #228 hozzászólására.)
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
230. hozzászólás - 2009.02.25. 13:07:00 (Válasz Crimson #229 hozzászólására.)
Ebben bizony igazad van, bár én megkérdezném a játékosokat, s nem a kínzókamra kapcsán, hogy ki akar éjjelente taktikázni és ki aludni!

Bár Miklós a kínzókamrában szerintem azt gondolta taktikázásnak, hogy kiszabadulsz a sikeres visszatámadásnál. Ez úgy Sharpa-AranyAlma szint környékén, becslésem szerint 50-60 karakternek megy is. A belső fórumon jól látszik ki kit milyen vehemenciával hurcolt el s mikor kitől szabadult ki.
Én spec. örülök, hogy ők örülnek...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
231. hozzászólás - 2009.02.25. 13:52:14
Szerintem így is, úgy is reggel van a verés, hisz az első X ellenfeled hurcolod el, azaz reggel először azokat vered végig akiket kamrába akarsz vinni, és csak utánna csapkodsz ide-oda. Nem hinném hogy valaki csak ezért nem portyázik egész nap, hogy éjfél előtt elrabolhasson egy pár embert.
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
232. hozzászólás - 2009.02.25. 13:56:21 (Válasz Ajgatsz #231 hozzászólására.)
Pont ezért a legoptimálisabb az lenne, ha 0-24h-ig tart a kamra, így akit 13h-kor kapsz el, maximum éjfélig tartod fogva. És ennyi.
Pontszám: 8.80
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
233. hozzászólás - 2009.02.25. 15:56:04
Miért nincs ellenszere a kínzókamrának? Mert ugye azt senki sem gondolja komolyan, hogy 5 szinttel feljebb lévőt el lehet olyan könnyen verni, pláne 8 óránként. Ja, ma 4-en vittek el.
Pontszám: 8
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
234. hozzászólás - 2009.02.25. 15:56:25 (Válasz Ajgatsz #231 hozzászólására.)
Nem egészen.
Reggeli bunyó eddig is volt és ezután is lesz. Hozzátartozik az egészséges végzetúri értékrendhez és életmódhoz.
Ha viszont mindegy mikor élvezkedsz valakin, akkor valószinűleg némi nyafogás árán minden visszaáll a régi kerékvágásba.
Mai példából kiindulva: Triagia nem fog hajnal 3/4 4-kor próbálkozni, hogy el tud e már vinni és a ma 3/4 7-kor érkező Almira is megvárja, míg kitöltöm a teát Prófétának és Zandernek s csak utána kezdünk a reggel nyolcas mantrának.
De most mindenki igyekszik elkapni az újrafordulási időt, hogy minél hamarabb el tudja cipelni a zsákmányát kivizsgálásra. Ez egyébként valahol 3/4 4 és 3/4 7 közt van, mert Triagnak még nem sikerült, Almirának már igen. Megjegyzem ki tudnánk sakkozni pontosan, ha az akkor élénkebb portyázók leírnák tapasztalataikat. Én azidőtájt még mormotát játszok a kókuszmatracomon.
Mellesleg azt figyelmen kívül hagytad, hogy a taktikázók úgy is gondolkodhatnak, hogy inkább hagynak pár prédát délelőtt nyugodtan lubickolni, majd este csípik nyakon, amikor már nagyobb eséllyel termelt napközben.
Ha tehát nem számítana a napszak, csak a nap, akkor jórészt visszaállna a régi kerékvágás és lenne időm megint megteázni Ariellel a többi látogatás közötti rövid szünetben.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
235. hozzászólás - 2009.02.25. 15:57:23 (Válasz Mortu #233 hozzászólására.)
Lehet, hogy becsúszik majd egy szaki, pl. fájdalomtűrés.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
236. hozzászólás - 2009.02.25. 17:36:20 (Válasz Crimson #229 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.02.25. 12:45:34
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.


Ez azert nem mukodik - mint tudjuk - mert a sok befogottad kozul nem tudod, hogy ki mennyit termel.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
237. hozzászólás - 2009.02.25. 17:36:46 (Válasz Mortu #233 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2009.02.25. 15:56:04
Miért nincs ellenszere a kínzókamrának? Mert ugye azt senki sem gondolja komolyan, hogy 5 szinttel feljebb lévőt el lehet olyan könnyen verni, pláne 8 óránként. Ja, ma 4-en vittek el.


Azert nincs ellenszere, amiert hatranyt sem okoz.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
238. hozzászólás - 2009.02.25. 17:42:03 (Válasz Kocos #236 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.25. 17:36:20
Idézet: Crimson - 2009.02.25. 12:45:34
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.


Ez azert nem mukodik - mint tudjuk - mert a sok befogottad kozul nem tudod, hogy ki mennyit termel.


Pár alkalom után sejthető, ill rövid időn belül kalkulálható
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
239. hozzászólás - 2009.02.25. 17:42:53 (Válasz Kocos #237 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.25. 17:36:46
Idézet: Mortu - 2009.02.25. 15:56:04
Miért nincs ellenszere a kínzókamrának? Mert ugye azt senki sem gondolja komolyan, hogy 5 szinttel feljebb lévőt el lehet olyan könnyen verni, pláne 8 óránként. Ja, ma 4-en vittek el.


Azert nincs ellenszere, amiert hatranyt sem okoz.


Így, ebben a formában továbbra sem igaz. (Napi 3-6 ezer LE azért okoz különbséget)
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
240. hozzászólás - 2009.02.25. 17:51:10 (Válasz Gau84 #238 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.02.25. 17:42:03
Idézet: Kocos - 2009.02.25. 17:36:20
Idézet: Crimson - 2009.02.25. 12:45:34
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.


Ez azert nem mukodik - mint tudjuk - mert a sok befogottad kozul nem tudod, hogy ki mennyit termel.


Pár alkalom után sejthető, ill rövid időn belül kalkulálható


Hat persze majd keresztreferencias tablazatot vezetek az aldozataimrol nem? Ugyan.
Miert erdekelne engem, ha ma nem termelt, akkor majd holnap duplan termel, agy azutan triplan. Nyilvan nem fgook idot tolteni vele, hogy kitalaljam, hogy ki nem termelt epp.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!