Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
361. hozzászólás - 2009.02.26. 23:36:47 (Válasz Zaccmester #357 hozzászólására.)
Az nem lehet. Az én önpusztításom már csak halvány utánzata lehet a tiédnek. A mentős is leköpött, fogai közt szűrte a szavakat: "Hitvány köcsög! Te sose lehetsz Zacc!" Kicsit pityeregtem, aztán kénytelen voltam tovább élni a szégyenemmel.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
362. hozzászólás - 2009.02.26. 23:41:16 (Válasz Zaccmester #360 hozzászólására.)
Nagyon vicces:) Igen, vettem észre hogy már nem bírod, ha ütlegellek:P
Komolyra fordítva a szót: szerintem gondolj bele jobban ebbe a kínzókamrás dologba, elég sok előnye van amit TE is élvezni fogsz majd.És akkor nyilván nem fogsz panaszkodni.Érdekes módon a "kicsik" nem panaszkodnak, hanem inkább arra törekednek, hogy eljussanak idáig...
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
363. hozzászólás - 2009.02.26. 23:43:48 (Válasz Ajgatsz #359 hozzászólására.)
Nagyjából.
Nem a TÖ a mérvadó szerintem (ezt erősítse meg kamrázó inkább), hanem a LE mérleg. Azért gondolom, mert sz.rrá zúztak az első két nap, de a TÖ összegem nem kiugró. A középvonal szintjein pedig kevesebb a + mérlegű karakter, mint amennyi kamrázó van (és lesz). Azaz a szokványos portyák eltolódnak az ilyen karakterek megtalálásának irányába. Ergó büntetés jobbnak lenni az adott szinten. Már nem magam miatt vitázok, mert bár jön a könyörgés a maradásom érdekében, de továbbra sem veszi be a gyomrom Miki büntetését.
Ez piszkálja a csőröm.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
364. hozzászólás - 2009.02.26. 23:47:38 (Válasz Charma25 #362 hozzászólására.)
Én arra törekedtem, hogy ne verje szét a pofámat a TGY, Azúr, VM stb...
Nem, nem élvezném. Mi ki sem akartuk fejleszteni, ezt korábban említettem. Annak örülnék, ha alattam is sokan játszanának, és nem törölnének ennyien. Megelégszem a sima portyázással, amikor többnaponta, vagy hetente véletlen ráportyázok, és viszem amit tudok.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
365. hozzászólás - 2009.02.26. 23:48:22
Hadd foglaljam össze:

Idézet: Ajgatsz - 2009.02.26. 23:35:43
Zacc, próbállak követni. Tehát a kamra azoknak rossz akik a szintjük tetején vannak, mert őket most többet támadják, igaz? Tehát akinek most a szintjéhez képest magas a TÖ-je, annak most rossz mert a sok kamrázó szétveri. Jól látom a problémád? Akinek meg szintjéhez képest alacsony a TÖ-je, azt meg a játék kezdete óta mindenki szétveri, de most nem róluk van szó. Most komolyan próbálom megérteni a dolgot. Jó irányba járok?


Idézet: Zaccmester - 2009.02.26. 23:43:48
Nagyjából.
Nem a TÖ a mérvadó szerintem (ezt erősítse meg kamrázó inkább), hanem a LE mérleg. Azért gondolom, mert sz.rrá zúztak az első két nap, de a TÖ összegem nem kiugró. A középvonal szintjein pedig kevesebb a + mérlegű karakter, mint amennyi kamrázó van (és lesz). Azaz a szokványos portyák eltolódnak az ilyen karakterek megtalálásának irányába. Ergó büntetés jobbnak lenni az adott szinten. Már nem magam miatt vitázok, mert bár jön a könyörgés a maradásom érdekében, de továbbra sem veszi be a gyomrom Miki büntetését.
Ez piszkálja a csőröm.



Köszönöm bíró-úr, befejeztem.
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
366. hozzászólás - 2009.02.26. 23:50:17 (Válasz Zaccmester #364 hozzászólására.)
Nem tudom... Az a helyzet, hogy még mindig pár száz le-n vitatkozunk...(jó heti összegben sokat jelent) Én pl V2-ben detto ugyanúgy portyázok és senkit nem zavar hogy elviszem kínozni. Talán picivel jobban megválogatom a célpontokat, de nem hiszem, hogy ez annyira fájna valakinek...
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
367. hozzászólás - 2009.02.26. 23:55:22 (Válasz Charma25 #366 hozzászólására.)
Többről ugyan, amihez hozzájön a levert ÉP megsemmisülése. Párszáz + LE meg sem kottyanna odafönt, főleg ha marad ÉP is idelent.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
368. hozzászólás - 2009.02.27. 00:19:36 (Válasz Zaccmester #367 hozzászólására.)
Meg mindig megy a tema? Zacc: katakombaban bujkalva nehezen fog felepulni a sajat kinzokamrad, lesz meg a sajat maxos vadaszos szakertelmed, stb, ami pedig elengedhetlen ahhoz, hogy utolerd a hon ahitott nagyokat.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
369. hozzászólás - 2009.02.27. 00:25:42 (Válasz Simon #368 hozzászólására.)
TB, mindig beletrafálsz! Veled nem jó vitatkozni, mert igazad van általában.
Nem jövök elő, amíg nem érzem úgy, hogy van értelme folytatni. Öreg vagyok már, nem valami rugalmas, főleg negatív és diszkriminatív irányba.

U.i.: utolérni? Napról-napra távolodik az eleje. Eddig közeledtem, aztán már a lépéstartás is kilőve.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.27. 00:27:16-kor
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
370. hozzászólás - 2009.02.27. 00:30:35 (Válasz Zaccmester #369 hozzászólására.)
Mar mondtam, odafenn surusodik a mezony. A szakertelmek/tulajdonsagok ara gyorsabban dragul, mint a bevetel. Kezd kiegyenlitodni a mezony. Ez a par % semmit nem valtoztat ezen, foleg, ha te is elkezded minel hamarabb begyujteni.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
371. hozzászólás - 2009.02.27. 00:48:02 (Válasz Simon #370 hozzászólására.)
Kicsit nehéz, ha egész nap 0 az ÉP szintje a kiszemeltnek. Azt mondtad frusztráló lehet, én azt mondom ellehetetleníti a delikvenst. Brutál módon megnőttek a sebzések (sokat számít a több állat lehetőség is) az új épületeket használóitól, akik közül 5x többen jönnek naponta (ez saját tapasztalatom, nem tudom mennyire általános). Legfeljebb vadászni tud, de a CSP véges, nagyon véges. A gyors szintlépés sem egészséges túlzottan, de szerintem ezt nálam sokkal jobban tudod.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
372. hozzászólás - 2009.02.27. 05:27:12 (Válasz Zaccmester #371 hozzászólására.)
Zacc végre megértettelek!
Eljutottál egy olyan pontjára a játéknak ahonnan már kihívás lenne tovább küzdeni, gondolkozni és taktikázni is kéne.
Sajnos ez a játék hibája, hogy ilyen dolgokra kényszeríti alkalomadtán az embert, és nem hibáztatlak a keserűségedért, hisz a gyenge akarat lassan korunk népbetegsége.
Ajánlom Csernus doki témába vágó tévéműsorait, sokat lehet tanulni belőlük, például hogy a viág sajnos nem minden esetben idomul hozzád, néha neked kell alkalmazkodni, különben elhullasz mint az látszik is.
Ez csak egy játék, ha ebben sem bírod a kihívásokat őszintén remélem stresszmentes könnyű élet vár rád és nem kell hasonlóan szörnyű problémákkal szembenézned a való világban, vagy ha igen remélem apu majd megoldja.
További jó kesergést karaktered törléséig.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.14
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
373. hozzászólás - 2009.02.27. 06:43:12 (Válasz Zaccmester #371 hozzászólására.)
Zacc: javaslat, hogy "dolgozz" akkor, amikor hagyják. Rólam aztán bárki megmondhatja, hogy nem egy "hujuj, de jó karakter". Igaz valamennyire még pozitív a LEdiff-em, de messze nem annyira, mint a tied.
1200-1600-as sebzések? Igen hogyne lennének...tapasztalom. Ennek ellenére, eddig minden nap tudtam portyázni /akár kamra célpont ügyben, akár csak úgy/ és nem, nem gyógypiával. Átgondoltam, kicsit csiszoltam az eddigi taktikámom és műkődik.
(Érdekes, hogy tegnap az /össz/ 5 betámádásból 3 szép vörös volt és néhány szinttel magasabb. Sírok miatta? Nem, ez vele jár.)

A másik, ha valami ennyire nem tetszik, miért nem kérdezed meg a játékkészítők véleményét? Vagy lehet, hogy már megtetted, csak nem azt a választ kaptad, amire számítottál?

Egy bizonyos szintig meg lehet érteni, amit csinálsz. DE ezen a szinten már réges régen átrohantál. Egyet jó lenne ha átgondolnál: a kevesebb néha több. Közhely? Igen. Van benne igazság? Igen.

Nyugodtan tessék lepontozni, szidni vagy ami jól esik. Örülök, ha végig olvasod és... eh, mindegy

Pontszám: 9
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
374. hozzászólás - 2009.02.27. 07:06:50 (Válasz Almási Viktor #372 hozzászólására.)
Ez azért kicsit sok volt Viktor...
Zm-et megértem, mindenki átmegy egyszer ezen, én is keseregtem (sírtam ) anno itt a fórumon, bár akkor inkább a +6 szinttű támadások miatt. De túltettem magam rajta, és rájöttem, hogy teljesen felesleges volt, mert ez a játék velejárója. Azóta én is teljes lelkiismeret furdalás nélkül csapkodom 5 szinttel lefele...
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 4.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
375. hozzászólás - 2009.02.27. 07:12:05 (Válasz Piciklon #373 hozzászólására.)
Reggelt!

Nem szoktam lepontozni, főleg építő jellegűt nem.
A JV-t annyira érdekli a véleményem, mint GYF-et... Ennek is, annak is megvannak a tanácsadói, és mindenki a saját pecsenyéjét szeretné a tűzben tartani. Itt is, ott is nem férnek sokan a tűzhöz, akik éhen fognak dögleni. Mindenhol vannak olyanok, akik ezt szóvá teszik. Aztán vagy meghallgattatnak, vagy eltapossák. Általában az utóbbi jön be, de még lehet bizakodni a posztomusz elismerésben.
Én is tisztában voltam azzal mit vállalok, ha szembe megyek a fórum és JV véleményével. Ja, a JV véleményét nem tudom, de gondolom olvassák, ha már van. Jó lenne, mert különben ennek a keresztes hadjáratnak sem volt értelme.
Pontszám: 4.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
376. hozzászólás - 2009.02.27. 07:15:29
Zacc te egy mártír vagy! Nevedet imába foglalják a jövő nemzedékei!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
377. hozzászólás - 2009.02.27. 07:16:00 (Válasz Almási Viktor #372 hozzászólására.)
Viktor: szerinted hogyan lett a karakterem olyan, amilyen? Magától?

Végülis nem értek én a taktikához és logikához, azért vezettem ennél jóval bonyolultabb játékban 200 fős szövetséget
Pontszám: 3
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
378. hozzászólás - 2009.02.27. 07:17:44 (Válasz Ajgatsz #376 hozzászólására.)
Tudtam én, hogy posztumusz lesz az elismerés.
Jobb lenne pedig, ha időben maradna játéktér a középszinten. Hidd el, nagyon fogtok később unatkozni nélkülük.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
379. hozzászólás - 2009.02.27. 07:27:03
Ajgatsz: Hagyd már békén, csak eteted a trollt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
380. hozzászólás - 2009.02.27. 07:33:55
Délutánonként lehet vadászni, az cseppet se zavarjon, h más belőled él.. ha nem akkor mástól viszi a kínzókamrás LE mennyiséget. Szerintem az elmúlt napokban voltam nagyon jó célpont.. Rengeteget vadásztam és most megint vissza megyek üthetőség alá.. Amíg nem volt a torony addig 370 csp-n csücsültem és nem is ütött senki, mert ütőtávon kívülre estem.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!