Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
141. hozzászólás - 2009.02.23. 15:25:57
Jeriko "Az, hogy most téged többen támadnak, szerintem semmiképpen nem a kínzókamrának köszönhető, inkább olyasmi lehet a háttérben, hogy szintet léptél, és bekerültél több erősebb karakter látómezejébe."

És pont véletlen, hogy kettő be is cipelt a kínzókamrába Nyilván, te nem látod át annyira, mert a leírásod alapján elég magas szintű vagy, de nagyon kellemetlen a kínzókamra miatt megszaporodott támadásoknak köszönhetően szinte folyamatosan alacsony ép-n tanyázni. Persze, vadászni lehet, de egy másik fórumon márt volt róla szó, hogy nem csak ebből áll a játék.

Igenis, rá kell kényszeríteni a játékosokat, hogy magukhoz méltó ellenfeleket keressenek. Ha csak 5 van, akkor tessék őket támadni A fenti hozzászólások alapján szerintem kiderült, hogy sokan a gyengébbeket ütik. Egy alacsonyabb szintű építőt kell bevinni, vagy alacsonyabb szintű prémiumost. Lehetőleg háború után, amikor levadássza a felhalmozódott csp-t. Tuti Le. Leütni úgysem fog. Én is ezt tenném. Persze, ettől még nem jó, amikor 600-700-as sebzésekkel parkolópályára tesz vkit az ember órákra.
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
142. hozzászólás - 2009.02.23. 16:11:08
Az mekkora buli lenne, ha a kínzókamra nem csak a megszerzett LE-t áramoltatná, hanem az esetleges deficitet is!
Jóváírás:
"A kínzókamrába 626 LE áramlott belőled."
A hozzászólást Seligen módosította 2009.02.23. 16:13:35-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
143. hozzászólás - 2009.02.23. 16:11:09 (Válasz Doktordikhed #141 hozzászólására.)
A lefelé támadásra szerintem egyedüli magyarázat az állatok trenírozása lehet, semmi másért nem éri meg lefele támadni, LE-t sem lehet szerezni, plusz a TP-vel is jobban jársz ha nyered a szinteden vívott csatáid felét, ami ugye statisztika.
Az állat viszont elkedvtelenedik a balul sült portyáktól, erre kéne valami megoldás, vszinű kevesebben támadmnának 5 szinttel lefele.
Volt ötlet ilyen baráti portyára, az is jó lenne, csak ne kelljen az állat miatt állandóan biztos portyákba belemenni....
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
144. hozzászólás - 2009.02.23. 16:49:00 (Válasz Almási Viktor #143 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.02.23. 16:11:09
A lefelé támadásra szerintem egyedüli magyarázat az állatok trenírozása lehet, semmi másért nem éri meg lefele támadni, LE-t sem lehet szerezni, plusz a TP-vel is jobban jársz ha nyered a szinteden vívott csatáid felét, ami ugye statisztika.
Az állat viszont elkedvtelenedik a balul sült portyáktól, erre kéne valami megoldás, vszinű kevesebben támadmnának 5 szinttel lefele.
Volt ötlet ilyen baráti portyára, az is jó lenne, csak ne kelljen az állat miatt állandóan biztos portyákba belemenni....


Ha lefele 100%-os vagy, akkor a szinteden 66%-osnak kell lenned.
Az is magyarazat lehet, ha valaki nem olyan eros, hogy a vele egyszintuek ellen eselye legyen.
Pontszám: 8.33
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
145. hozzászólás - 2009.02.24. 05:54:57
Ismét egy fejlesztés, ami csak mélyebbé teszi a szakadékot a játékosok között... Nevetséges, hogy minden nap a kínzókamrában kell lenni. Még erősítsem is az amúgy is top karaktereket, esélye sincs a kicsiknek kikerülni belőle.
A hozzászólást Mortu módosította 2009.02.24. 05:57:14-kor
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
146. hozzászólás - 2009.02.24. 06:09:06 (Válasz Mortu #145 hozzászólására.)
Tekints rá úgy, mintha még egy térkapu lenne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
147. hozzászólás - 2009.02.24. 06:29:32
Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Inkább olyan fejlesztéseket kellene kitalálni, ami segítené a kisebbek felzárkózását. Ez megint csak a TOP 150-200 játékosnak jó, akik amúgy is erősek már. Tudom, persze, hogy a fizetősöket ki kell szolgálni, de ettől még belterjesebb lesz az eleje. Nem lenne jobb, ha többen csatlakoznának az élbolyhoz? Azt meg vicc, hogy ki lehet kerülni a kínzókamrából. Senki sem gondolhatja komolyan, hogy kb. 100 TÖ különbségűt le lehet győzni úgy, hogy 8 óránként lehet támadni, esélye 0. Én is fizettem a játékért, de már meggondolom, megéri-e ezért. Szerintem nem, de biztos mások is döntenek majd így.
Pontszám: 2
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
148. hozzászólás - 2009.02.24. 06:47:51 (Válasz Mortu #147 hozzászólására.)
"Inkább olyan fejlesztéseket kellene kitalálni, ami segítené a kisebbek felzárkózását."

Bármilyen fejlesztést raksz be, az fogja előbb és magasabb szintre fejleszteni, aki magasabb szintű, többet kap vadászatból, már minden egyebet kimaxolt, illetve nagyobb a szövetsége és a lélekkútja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
149. hozzászólás - 2009.02.24. 09:28:39
Remek dolog ez a kamra. Belépek, mondom megyek döntetlenezni és epikust ütni.
Erre semmi ÉP-m, mert két 5, és egy 4 szinttel magasabb pacallá vert és kamrába vitt.
Szóval ma megint helybentopi, és a kamra miatt...
Ez így most tényleg annyira jó?
Netán ez is csak a játék lassításáról szólt? Mert akkor sikeres. Ők nem keresnek rajtam, én mozdulni sem tudok ÉP nélkül, hááát...
Pontszám: 2
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
150. hozzászólás - 2009.02.24. 09:42:07 (Válasz Zaccmester #149 hozzászólására.)
Valóban tropára vertek? Akkor nekem még szerencsém volt hogy befértem.
Na ott a vödör meg a lapát, ki kell ganajászni a kennelt. Munkára!
Pontszám: 7.20
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
151. hozzászólás - 2009.02.24. 09:46:12 (Válasz Ajgatsz #150 hozzászólására.)
Gondolhatod mi maradt 3x700-800 sebzés után.
Ne haragudj, de bűn lusta vagyok. Ma is csak epikus és döntetlenes műsorom van.
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
152. hozzászólás - 2009.02.24. 10:14:28 (Válasz Mortimer #146 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.02.24. 06:09:06
Tekints rá úgy, mintha még egy térkapu lenne.


Vagy mintha a spektralist novelne meg 1%-akal szintenkent.
Pont ugyanannyira igazsagtalan, mint a spektralis szakertelem. Hiszen aki elol van, az tobbet tud raszanni, tobbet tud belole kiszedni, tehat meg jobban tudja tolni. Fuj de gusztustalan.
Csak mert elore szuletett.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
153. hozzászólás - 2009.02.24. 10:19:13 (Válasz Mortu #147 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2009.02.24. 06:29:32
Inkább olyan fejlesztéseket kellene kitalálni, ami segítené a kisebbek felzárkózását.

Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat).

Ez megint csak a TOP 150-200 játékosnak jó, akik amúgy is erősek már.

Nem. Pontosan azoknak jo, akik felepitik, mindegy, hogy 100. vagy 1000.

Tudom, persze, hogy a fizetősöket ki kell szolgálni, de ettől még belterjesebb lesz az eleje. Nem lenne jobb, ha többen csatlakoznának az élbolyhoz? Azt meg vicc, hogy ki lehet kerülni a kínzókamrából.


TB kijött az enyémből. Én is az övéből.

Senki sem gondolhatja komolyan, hogy kb. 100 TÖ különbségűt le lehet győzni úgy, hogy 8 óránként lehet támadni, esélye 0. Én is fizettem a játékért, de már meggondolom, megéri-e ezért. Szerintem nem, de biztos mások is döntenek majd így.


Köszönjük, hogy íly módon is emeled a játékosállomány színvonalát!
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
154. hozzászólás - 2009.02.24. 10:30:16 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
Enyémre is mondj valamit légyszi, hátha abban is van valami pozitív nézet, hogy mi ebben a jó nekem. Én nem találok...
149. hsz.
Köszi!

Módosítás:
pontos számokkal kifejezve 3 csatában kaptam 1811 sebzést a kamra miatt. Vesztettem 2 LE-t. Ahogy ma kinéz, nem fogok tudni semmit csinálni, tehát hozok 0 és 10 LE közötti "nyereséget" elcipelőimnek.
Viszont ez napi szinten már nem lesz humoros, mondhatni nem csak a karakter lesz agyonvágva, de a játéklehetőségem is (lásd ÉP nélkül nincs élet).
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.24. 10:36:38-kor
Pontszám: 2
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
155. hozzászólás - 2009.02.24. 10:30:32 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
"Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat)."

Nem vagyok biztos benne, hogy "kisebbek" alatt a legerősebb portyakaraktereket értette
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
156. hozzászólás - 2009.02.24. 10:36:04 (Válasz Crimson #155 hozzászólására.)
Zaccmester 200ezres pozitívban van, legjobb prémium cuccokkal. Simán értendő rá is.

Ha lenne Kínzókamránk, nálam is élen szerepelne, mivel feltehetően több LE-t szerez egy nap, mint egy 100ezres mínuszban lévő karakter.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
157. hozzászólás - 2009.02.24. 10:38:01 (Válasz Mortimer #156 hozzászólására.)
Módosítottam az előzőt számokkal. Nincs ÉP, nincs sikeres Zaccmester.
Pontszám: 5.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
158. hozzászólás - 2009.02.24. 10:46:10 (Válasz Zaccmester #154 hozzászólására.)
és emiatt miért ne tudnál vadászni?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
159. hozzászólás - 2009.02.24. 10:47:32 (Válasz Mortimer #156 hozzászólására.)
Rá már igen, mivel ő nem szintvisszamaradott. 200K plusz teljesen normális, semmi rendkívüli nincs benne.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
160. hozzászólás - 2009.02.24. 10:48:34 (Válasz Mazlee #158 hozzászólására.)
Két dolog:
nem akarok (küldetéssel sz.pok másfél hete), véges a CSP.
Egyébként kamrában nem is fogok csinálni semmit a jövőben sem.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!