Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
301. hozzászólás - 2009.02.26. 17:46:18 (Válasz Petur #300 hozzászólására.)
Éld bele magad annak a bőrébe, aki érdemesnek találtatik kamrába hurcolásra. Sokan vannak nem túl sok ilyenre, és minden nap...
Nem csak fentről kellene okoskodni ám mindenkinek.
Pontszám: 5.40
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
302. hozzászólás - 2009.02.26. 18:11:50 (Válasz Zaccmester #301 hozzászólására.)
És ahhoz mit szólsz, ha azt mondom, hogy mióta kínzókamra van, engem nem támadnak annyian felülről? Pedig minden top szövinek vannak olyan tagjai akik kényelmesen el tudnának hurcolni, csak nem vagyok kiemelkedő karakter a szintemen. Szerintem többen vagyunk akiknek azóta van egy kis mozgástere mióta megéri a kamra miatt az erősebbeket támadni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
303. hozzászólás - 2009.02.26. 18:34:04 (Válasz Lanmandragoran #302 hozzászólására.)
Üssetek mert jól építettem magam, és kockaként ültem a gép előtt órákat, vakon utalgatva Mikiéknek? Ezt a pólót kellene felvennem?
Hú, ez aztán az elismerés! Minnél jobban eléred a játék (elvi) célját, annál jobban sz.patnak meg a fejlesztők, az első napon regisztráltak és teszterek kedvéért. Ez a hányinger szerintem...
Na, most figyeld majd a pontozásom, az összes fent említett szokta díjazni az őszinteséget.
Pontszám: 7.13
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
304. hozzászólás - 2009.02.26. 18:53:15 (Válasz Zaccmester #303 hozzászólására.)
Ebben a részében igazad van, de épp ezt nem vagy hajlandó megérteni, hogy ami miatt te most problémázol, hogy ütnek az erősbbek, akik ellen esélyed sincs, az nem új keletű probléma amiért a kínzókamra a felelős, a szintjükön gyengébbek eddig is sok szinttel lefelé ütöttek a biztos áldozat miatt. Csak ehhez logikus módon nem az alsóbb szintek legerősebbjeit választották eddig, ezért idáig megúsztad, hogy arra ébredj minden reggel, hogy 15% alatt vagy.

Az igazságos, hogy a gyengébb, karik csak mert naponta nem tudnak 12 órát játszani, vagy nincs pénzük folyamatos prémiumra, erre ébredjenek rendszeresen? Az nem, ha te neked is erre kell ébredni? Ezt kéne helyre rakni gondolataidban, és mindjárt belátnád, hogy senkit nem a vesztes portya, meg az elvitt pár LE, meg a néhány %-nyi kínzókamra a gond, hanem hogy nem marad ÉP, erre kell megoldást találni, nem arra, hogy téged megint békén hagyjanak!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
305. hozzászólás - 2009.02.26. 18:58:28 (Válasz Lanmandragoran #304 hozzászólására.)
Hagyd, Simonnal napok óta probáljuk neki elmagyarázni, direkt nem akarja felfogni. Én már feladtam, nem is reagálok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
306. hozzászólás - 2009.02.26. 19:00:10 (Válasz Mortimer #305 hozzászólására.)
Többet én sem fogok, csak azt mondta, ne csak fentről legyen mindenki nagyokos. Én leírtam neki lentről.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
307. hozzászólás - 2009.02.26. 19:05:02 (Válasz Lanmandragoran #304 hozzászólására.)
Lan basszus, egyről beszélünk!
Meg TB is, azzal a bizonyos 15% alatti mondatával. Sajna páran nem látnak tovább az orruknál, és következetesen ferdítik mondandómat, mintha csakis rólam szólna a történet. Mivel törlésben gondolkodom a katakomba mélyén, már igazán leállhatnának pedig ezzel a verzióval...
Szóval, hogy beszélgessünk is valamiről. Említetted, hogy a gyengébb (az is megér egy misét egyébként, hogy milyen okból az. Önhiba, vagy csak pech?) most fellélegezhet valamennyire. Játszunk a számokkal: 100 kigyúrt topszövisre jutott mondjuk 1000 szerencsétlen sorsú, ami eloszlott valamilyen módon. Példánk alapján a kamrával azt érték el, hogy a 100 topszövisre jut 50, a maga szintjén kiemelkedő karakter. Érthető ez így valamennyire? Minden szám hasra ment, csak arány érzékeltetésre írtam.
A következtetést most másra bízom, ha nem megy, szóljatok.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
308. hozzászólás - 2009.02.26. 19:10:52 (Válasz Mortimer #305 hozzászólására.)
Ti mit fogtok fel odafent? Max. az esőt kalapban.
Ferdítetek össze-vissza, meg sem akarjátok érteni a lényeget. Kivétel TrueBlood, tiszteletem az övé!
Nekem ne magyarázd el, hogy Mikinél kinyaltatok valami okosságot, ami tönkrevágja azok játékát, aki tudta követni a nyomotokat, és ez mennyire jó a közepes, de eredményes játékosoknak...
Megjegyzem amit elértem, önerőből értem el. Se multi, se rabszolga, se script, se cimbora imitt-amott.
Pontszám: 4.25
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
309. hozzászólás - 2009.02.26. 19:20:19 (Válasz Zaccmester #308 hozzászólására.)
Basszus, Zacc! Most már odáig süllyedtél, hogy süt belőled az irigység...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 4.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
310. hozzászólás - 2009.02.26. 19:42:29 (Válasz Zaccmester #308 hozzászólására.)
Hiszed vagy nem, nekem is alapvetően megváltozott a játékom a Kinzókamra óta. Azelőtt volt olyan HÉT (nem nap, HÉT), hogy összesen egy támadást kaptam. Kérdezd meg szövetségi társaimat, napokon át nyugodtan vadásztam 15% felett, a támadáslistám tiszta zöld volt szinte folyamatosan, stb. Azután hirtelen napi 3-4 támadás is ért, és azóta 25% alatt mozgok (két szinttel feljebbről még nem néznek be, de háromról már Sharpa vagy Simon elver).
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.02.26. 19:43:43-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
311. hozzászólás - 2009.02.26. 19:58:10 (Válasz bonca #309 hozzászólására.)
???
Kire, mire, miért?
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
312. hozzászólás - 2009.02.26. 19:59:57 (Válasz Mortimer #310 hozzászólására.)
Elhiszem. Mondhatjuk akkor, hogy a kamra negatív hatással van a középmezőnyre, valamint generálja a leszakadást az élmezőnyről?
Ennyiről beszélek napok óta, a gyengébbek kedvéért...
Pontszám: 7.50
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
313. hozzászólás - 2009.02.26. 20:09:33
Legalább lehetne több ősköves italt venni. Épp epikusozunk, és megtámadott egy 5 szinttel magasabb karakter, akinek 180-al (!) nagyobb a tulajdonságösszege. 799 sebzés. Italt már nem vehetek, ha pihenek pár órát, talán még egyet beleüthetek az epikusba...

Ami a legnagyobb szemétség az egészben, hogy állat nem volt nála, nem amiatt jött. A kínzókamrába nem vitt be, szóval nem is azért vert le. Akkor miért? Tp-t nem nagyon kapott, 61 LE-t vitt. Nem is szoktak tőle túl sokat, nem vagyok jó célpont. Valószínűleg csak a győzelem-vereség arány javítása miatt.

Oké, ez nem kínzókamrás ügy, de a gond ugyanaz...
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
314. hozzászólás - 2009.02.26. 20:13:34 (Válasz Zaccmester #312 hozzászólására.)
"Mondhatjuk akkor, hogy a kamra negatív hatással van a középmezőnyre, valamint generálja a leszakadást az élmezőnyről?"

Nem, nem mondhatjuk, én nem állítottam semmi ilyesmit. Ez egy újabb térkapu, ennyi az egész.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
315. hozzászólás - 2009.02.26. 20:21:59 (Válasz Mortimer #314 hozzászólására.)
Egyrészt nem Neked írtam, másrészt semmi hasonlóság a térkapuhoz...

Térkapu: pontjaidért belépsz, kapsz valamit + TP
Kamra: ellehetetleníti SOK magasabb szintű a "kiemelkedő" alacsonyabb karaktert, mert nem marad ÉP-je semmire. Se portya, se térkapu, se epikus stb... 15% fölött AZONNAL érkezik a következő kamrafan.

Ugyanakkor a fent említett hátrányokkal tovább növeli a kettőjük között már meglévő szakadékot, amit vagy a regisztrációs időkülönbségnek, vagy a mázlijának, rosszabb esetben a csalásainak köszönhet. A szövi miatti szerencsés épületbónuszokat már ne is említsem...
Érthető, vagy még ennél is nagyobb a homály?
Pontszám: 2.33
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
316. hozzászólás - 2009.02.26. 20:39:49 (Válasz Zaccmester #311 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.26. 19:58:10
???
Kire, mire, miért?


Emiatt a mondat miatt:
"Nekem ne magyarázd el, hogy Mikinél kinyaltatok valami okosságot, ami tönkrevágja azok játékát, aki tudta követni a nyomotokat, és ez mennyire jó a közepes, de eredményes játékosoknak..."

Úgy érzed, hogy a kamra miatt nem tudod utolérni az élbolyt, holott arról van szó, hogy szembetalálkoztál egy akadállyal és egyszerűbb sírni és feladni, ahelyett, hogy gondolkoznál, hogy tudd megoldani a problémádat. Mellesleg nem is nagyon értem, hogy honnan veszed, hogy valaki a top 20-ból találta ki a kínzókamrát, direkt a pókok ellen. Teljesen nonszensz...

Egy másik mondatod:
"Megjegyzem amit elértem, önerőből értem el. Se multi, se rabszolga, se script, se cimbora imitt-amott."

Megjegyzem, hogy én is így vagyok vele. De ez min is változtat?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 3
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
317. hozzászólás - 2009.02.26. 20:47:29 (Válasz bonca #316 hozzászólására.)
Nem értelek. Az első mondatom általános megfogalmazású.
Onnan veszem, hogy a megszólaló kamra pártiak minden átgondolás nélkül kiállnak a kamra mellett. Szerintük negatívuma nincs, amit felhozunk "lentről", az csak rinya. Ez a nonszensz...
Semmin nem változtat, ez kellene legyen az ALAP!!!!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
318. hozzászólás - 2009.02.26. 20:58:23
Srácok, szerintem hagyjátok Zacc-ot. Meggyőzni úgysem lehet. Többen is próbálták, senkinek sem sikerült. Ő bevette a fejébe hogy a kamra valami szörnyű dolog, és nem hajlandó erről a nézetéről letenni. Az egész vita teljesen értelmetlen, folyamatosan ugyanazokat a köröket futjátok. Tudom nehéz megállni hogy az ember ne reagáljon a kijelentéseire, de talán ha egyedül hagyjuk egy kicsit akkor talán megnyugszik.
Pontszám: 6.88
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
319. hozzászólás - 2009.02.26. 21:01:26 (Válasz Ajgatsz #318 hozzászólására.)
Ez persze visszafelé is igaz, ugye? Csupán az egyenlőség elvén...
Nyugodtan várjátok ki, amíg csak egymást üthetitek, milyen szép lesz az a világ!
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
320. hozzászólás - 2009.02.26. 21:26:02
Engem csini végzetúthölgyek cipelnek folyamatosan az ostorokkal és bilincsekkel felszerelt "kínzó"kamrájukba
Az összes szövitársam irigykedik rám, és lassan elnyerem a szövi házi gigolója kitüntető címet

Ja, és a játékélményem ettől nem csökkent, sőt nőtt.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!