Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
181. hozzászólás - 2009.02.24. 14:10:21
Nem tudom feltűnt-e másnak, de ez a topic lassan átmegy 'Zaccmester siralmai' témába. Zacci panaszkodik megállás nélkül, hogy neki mennyire szörnyű, másik meg vigasztalni próbálják. Tessék Zacc, itt egy finom nyalóka, ne sírjál.
Pontszám: 7.10
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
182. hozzászólás - 2009.02.24. 14:11:21
Engem most Csagataj vonszolt el a kamrába, megpróbálom betömni a száját egy kis LE-vel De rendszert nem csinálunk belőle az biztos (Ó és természetesen próbálok majd még szabadulni )
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
183. hozzászólás - 2009.02.24. 14:13:45 (Válasz CaveMaN #182 hozzászólására.)
Mióta döntetlenezek, tök nyugisak a napjaim, semmi kínzókamra, semmi vandalizmus
úgy tűnik ez is egy jó módszer
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
184. hozzászólás - 2009.02.24. 14:18:19
Szerintem Zaccot is csak azért szeretik ennyien, mert ilyen erősen tiltakozik. Olyat minek kínozzon az ember, aki még élvezi is!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
185. hozzászólás - 2009.02.24. 14:20:05 (Válasz Lanmandragoran #184 hozzászólására.)
Hát én se azért fogom majd minden nap elcipelni mert sok LE-t várok tőle.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
186. hozzászólás - 2009.02.24. 14:49:19 (Válasz Ajgatsz #181 hozzászólására.)
Jó lenne, ha nem verné ki a monitoromat a kapanyél...
Elhiszem, hogy nem éppen mezőgazdasági munkákra alkalmas az időjárás, de akkor menj inkább hóembert építeni.
A fórum vitákra és megvitatásokra alkalmas találmány. Én azt teszem érvekkel és ellenérvekkel. Próbálkozz vele, vagy hanyagolj elméd csillogásának vakító fényének megmutatásától. Előre kösz!

Jut eszembe:
Dalen is vágyhat rá ezek szerint, hogy naponta 0 ÉP-vel kezdje a napot, holmi kínzókamrában ücsörögve. Lehetőleg minél többen.
Megtenné azt a szívességet pár 42. szintű végzetúrnő/úr, hogy megmutatja milyen az? Szeretném pár nap múlva élménybeszámolóját elolvasni ebben a topikban. Ezt is köszi!
Pontszám: 2.86
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
187. hozzászólás - 2009.02.24. 14:54:39
Dalen jelenleg 41. szinttől lefelé elérhető, így én nem élnék ezzel e remek ajánlattal. De őszintén megmondom, inkább elhurcolnék egy jóképű negyvenest.
Végső esetben egy 39-est.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
188. hozzászólás - 2009.02.24. 15:36:15 (Válasz bonca #187 hozzászólására.)
Mongoose,
Mi a Jevával már nem is vagyunk elegek Neked?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
189. hozzászólás - 2009.02.24. 15:45:11 (Válasz Crimson #155 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.02.24. 10:30:32
"Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat)."

Nem vagyok biztos benne, hogy "kisebbek" alatt a legerősebb portyakaraktereket értette


Olyan fejlesztes nem lesz soha, hogy mivel nem tudok ugyesen jatszani, ezert gombnyomasra kapok 100K LE-t.
Pontszám: 7
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
190. hozzászólás - 2009.02.24. 15:50:57 (Válasz Kocos #189 hozzászólására.)
Mééééééér? Én követelem, le vagyok maradva és szükségem van rá!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.67
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
191. hozzászólás - 2009.02.24. 16:55:43
"2. Aki a kamra hatasara minel gyengebb ellenfelet valaszt, az taktikai hibat vet, es ra fog jonni majd, hogy rosszul cselekszik.
3. Akit eddig bevertek minden nap, azt ezutan is be fogjak verni, mindaddig, amig meg nem erosodik."

Bár, nem nekem szólt, de válaszolok. Engem nem izgat, ha elvisznek. Nem az a gond, hanem az, hogy a kamra miatt jönnek rám tömegesen a magas szintű karakterek, akik ellen esélyem sincs, és ők általában túl nagyot sebeznek, ősköves italt meg csak egyszer vehetek egy nap. A 15% alatti ép, meg vadászaton kívül nem sok mindenre jó.

Hova erősödjek? Nem mondom, hogy én vagyok a király, de a szintemről +2 szint szinte sosem érkeznek támadások.

Ma is egy jóval magasabb szintű vitt kamrába, de azért kevesebb támadást kaptam. Meglátjuk estig mi lesz.

Gyengébb ellenfelet választani meg nem taktikai hiba. A szövetségemben látom rá a példát. Akiket hasonló szintűek vittek el, nagyrészt ki is szabadultak
Pontszám: 6
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
192. hozzászólás - 2009.02.24. 17:09:21
látom a közepes szintű prémesek kezdenek pórul járni a kinzókamra miatt

az ÉP veszteséget egyébként tényleg korrigálni kellene. 26-os vagyok, az ultolsó 10 csatámból 9-et egy legalább 3 szintel alattam lévő egyén nyert (a 10-edik egy velem egyszintű srác volt, valszeg küldetés volt neki, meg is vert, gratulálok). és főleg prémiumos emberkék ütnek. 1szem ilyen emberke üt rajtam 4-500-at, volt hogy majd 700-at. 1.3k ÉP-nél benyalok 2 ilyen vereséget és már mehetek is pihenni. persze vadászni tudok aztán megtámadok valami erősebb gyereket vagy megyek térkapuba, vadászok megint, megint leveretem magam. hamarosan megvan az epikus emlékmű és akkor nem kell annyira szomorkodnom hogy más játékoson kell kiélnem a szuicid hajlamaimat mindenesetre az óriási felszereléskülönbség ellenére csak lényegesen magasabb tulajdonságokkal bíró emberek vernek el. nem tudom hogy mások nézik-e a felszerelést is vagy csak a TÖ-t, viszont 50-80-al magasabb Tö-s emberek támadnak, lényegesen jobb felszerelésben. a Tö-t tudom növelni, a szakikkal is tudom "boost"-olni a karimat viszont a felszerelésüket nem tudom kompenzálni mert bár prémiumra fizetek néha de tárgyakra nem. van egy jó teóriám és aszerint fejlesztem a karimat és ha jó az elképzelésem akkor olyan 35-ös szint környékén meg tudom majd fogni a kemény ősköveseket is, de addig szívni fogok...

viszont azt a hatalmas ÉP bukást amivel reggelente találkozom azt nagyon nehéz kezelni. gyógyitalozhatnék de az nem megoldás, még akkor sem ha olcsó. a védelem itala nem lesz jó megoldás mert szerintem még a keményen fizető emberek sem fogják használni. az aki sokat költ és nagyon aktív az nagyon tápos is és ezeket az emberkéket nem nagyon ütik (illetve ők jó eséllyel ki tudnak mászni a kínzókamrából.)

én a kínzókamra használatát korlátoznám, ne lehessen nagy szinkülönbség a győztes és az áldozat között. ha marad a szintkülönbség akkor a szerencsétlen rabok kb esélytelenek lesznek kiszabadulni. természetesen nem vagyok magas szintű csak egy kis 26-os, átlagos tulajdonságokkal, fogalmam sincs hogy mi lehet olyan 10 szinttel feljebb de a szintemen lévő táposabb emberek is komoly hátrányban vannak a max távról leütögető emberkékkel szemben, pláne ha 35+-os ősköves felszereléssel bírnak. de gondolom ugyanez a helyzet lesz majd 35 környékén is amikor a 40-esek ütnek lefele 45+-os felszereléssel.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
193. hozzászólás - 2009.02.24. 17:13:35 (Válasz S0laris #192 hozzászólására.)
Egy olyan kerdest hadd tegyek fel, hogy akinek ilyen nagy gondot jelent a sok sebzodes, az miert nem rak par pontot egeszsegre? Hogy all most az egeszseged a tobbi tulajdonsagodhoz kepest?
Pontszám: 8
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
194. hozzászólás - 2009.02.24. 17:17:03 (Válasz S0laris #192 hozzászólására.)
Az a baj a tobbseg ott teved, hogy azt gondoljak, a kiszabadulas minden esetben realis alternativa kene, hogy legyen. Miert? A kiszabadulas inkabb azert van ott, hogy egyreszt ne legyenek lebeszelt oda-vissza beulesek a kamraba, masreszt, hogy tektikazni kelljen, azaz olyan ellenfeleket zuppolj a kamraba, akik eleg erosek, de azert kiszabadulni nem fognak.
Ha mindig lenne esely kiszabadulni, akkor pont az a cel nem valosulna meg, hogy a magas szinten megszuno / kieso portya zsakmanyokat potoljuk.
Pontszám: 5
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
195. hozzászólás - 2009.02.24. 17:18:13
Mennyit is, 10 pontot növeli az ép-t egy szint? Egy ötvenes rá kéne dobni, hogy megfogjon 500 sebzést, de még az is kevés...

Tényleg normalizálni kéne a sebzéseket, ha magasról támadnak lefelé. Az adott karakternek nem lesz előnye abból, hogy 700 sebzéssel nyeri meg a csatát. Ugyanaz, mintha a felével nyerné.
Pontszám: 4.75
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
196. hozzászólás - 2009.02.24. 17:26:49
37(+8) az Egészségem. persze növelhetném ezt de nem hiszem hogy a "tank build" használható lenne ebben a játékban. sok embert kémgömböztem már meg és azt kell hogy mondjam hogy a szintemen még nem láttam embert akinek 50 feletti. pesze nem láthatok mindenkit de a megoldás nem az hogy az egekig növelem az ÉP-met mert akkor is lecsapnak és a magas ÉP a többi tulajdonság kárára fog menni.

ott a pont Doktordikhead-nél (szép név), minek nyeljek be 5-700 sebzést hogyha alig 100-at ütök vissza? moderálni kéne az elszenvedett ÉP-t abban az esetben ha veszítesz egy sokkal magasabb ember ellen. úgyis nyer, akkor meg minek tegye tönkre a karimat 2-3 ember?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
197. hozzászólás - 2009.02.24. 17:31:30 (Válasz Kocos #194 hozzászólására.)
Kocos, Téged mennyire zavarna, hogy 5 percenként rávernek a karakteredre?

Tehát a probléma nem is abból fakad, hogy ki lehet-e jönni vagy sem - bár szerintem jobban venné ki magát, kicsivel izgalamasabb lenne -, hanem hogy szó szerint 5 percenként megtámadják őket.
Pontszám: 8.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
198. hozzászólás - 2009.02.24. 17:49:01 (Válasz S0laris #192 hozzászólására.)
A problema nem a kamraval van. A problema az EP vesztessel van. Most annyi tortent, hogy kicsit eltolodtak erosebb karakter iranyba a portyazasok. Ez hatalmas pozitivum a jatek szempontjabol, erre szerintem nem is szamitott Miklos!

Igy a jatek meg nagyobb retege erzekeli a hatalmas szopatast es kart amit a lefele tamadas okoz. Ezt kell megoldani, nem a kamrat bolygatni. Az pont jo, ahogy van.

Alacsonyabb szintunek EP regerenarcio csata utan!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
199. hozzászólás - 2009.02.24. 18:11:41 (Válasz Doktordikhed #195 hozzászólására.)
Nem tíz pontot, hanem ahanyadik szintű vagy. A max ÉP-d mindig szint*egészség+180.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
200. hozzászólás - 2009.02.24. 19:02:54
kiszámoltam a tegnapi csatáimból hogy 3168 sebzést nyeltem be a tegnapi napon. a max ÉP-m 1272. ez azt jelenti hogy majdnem kiüti a pihenés nélküli regenerációmat 24 órára. abban a 3.1k sebzésben nincs benne az az ÉP veszteség amit a saját portyázásomból szenvedtem el (valamint kikaptam 2 olyan embertől aki egyszintű vagy alacsonyabb, az az én hibám.) tehát ez az ÉP veszteség csak és kizárólag 3+ szintel magasabbaktól jött. van hogy visszanyal a fagyi, ezt annak tudom be hogy jó irányba fejlesztem a karimat de még korai stádiumban vagyok, valamit az is benne van hogy büntivel támadnak. egyébként a "sírásom" igazi oka nem az hogy ennyi ÉP-t bukom. az állatkámat 1 nap alatt le tudják verni nagyon csúnyán. ezért van az hogy mostanában nem látok állatokat amikor portyázom, inkább pihentetik őket az emberek, én is akkor veszem elő a saját állatomat hogyha megyek portyázni, aztán küldöm vissza gyakorolni vagy gyógyítok.

én még szerencsésnek mondhatom magamat, eléggé sokszor jutok gép elé napközben úgyhogy sok pihenéssel tudok portyázni és nincs akkora hatással rám az hogy levernek a nagyok. viszont azok akik nem jutnak gépközelbe sokat azokat könyörtelenül tönkre lehet tenni és "lebutítani" a "csak" vadászat szintjére. ha leverik az állatomat akkor oda az egyik legfontosabb sebzéscsökkentő faktor és úgy rongyá verik az embert pillanatok alatt.

a kínzókamra szerintem hosszú távon egy olyan táp amit mérsékelni kellene. kicsit mosolygok azon hogy a prémesek is verik mostmár a nyálukat (ez sosem történ meg Bitefight-ban, ott is hagytam azt a rakás szerencsétlenséget), de szerintem esélyt kellene adni a szenvedő alanyoknak is, legalább annyit hogy esélyük legyen kiszabadulni. engem még nem hurcolt el senki, valszeg azért mert akik ütnek nem olyan szövetségben vannak aminek lenne kínzókamrája, de ami késik nem múlik.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője