Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűtlenWMS2M2Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
461. hozzászólás - 2009.03.14. 16:43:26
Köszönöm a reakciód Ajgatsz, de én nem felzárkózni akarok, hanem élvezni akarom a játékot és számomra igazságtalan pár dolog, például a kínzókamra és az, hogy vannak, akik több millió LE-t nyertek eddig portyázás során, elhiszem hogy valaki tehetséges, és jól megy neki ez a játék, de van, akinek nem ez az élete (szerintem több ilyen ember van). Bajnoki viadalon nyerni szinte lehetetlenség, ha nincs 28. szinten 700 tulajdonságösszeged, 100-as szerencséd és 300-as szakértelemszinted. A játék felépítése ezeket leszámítva KIVÁLÓ. Én és még pár társam (kb. 15-en) töröljük a karakterünket. Jó játékot mindenkinek!
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
462. hozzászólás - 2009.03.14. 18:32:45 (Válasz WMS2M2 #461 hozzászólására.)
Ha jól tudom pont emiatt indította el Miklós a 3. világot, ahol a békés karakterek is rúghatják a bőrt.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
463. hozzászólás - 2009.03.14. 20:40:34
Na ezt ne hangoztasd, a V3 egy ballanced über ütos szerver, ahol meg jobban ütik egymást az emberek mint V1 V2-on...
A különbség az hogy itt nem igazan működik a pók taktika azaz nem lesznek beragadt karakterek akik szetvágják mások játékát, valamint a korlat képlet miatt szinten belül érdemes menni 30pp-vel, azaz nem jellemző a lefelé ütés a topból...

Sokkal korrektebb világ mint V1 V2, és a beragadt pokok problémája nagyon szépen megoldódott magától, valamint a rabszolga modul a legelejétől megy azaz nincsenek őskövület 2-4 misis léegyenlegek, amikkel sose tudsz majd mit kezdeni...
Pontszám: 6.17
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
464. hozzászólás - 2009.03.14. 20:44:05 (Válasz Birka #463 hozzászólására.)
De unalmas! Miről fogtok később végaláthatatlan, gyűlölködő vitákba belemenni?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
465. hozzászólás - 2009.03.14. 21:27:50 (Válasz Birka #463 hozzászólására.)
Azt ne felejtsuk el, hogy a csak portyazok rengeteg tp-t es magasabb szinteken sok LE-t is buknak a csp tulcsordulasa miatt. Nagyon sikeresen kell ahhoz szoni a halot, hogy osszessegeben megerje hosszutavon is.
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
466. hozzászólás - 2009.03.14. 22:26:33 (Válasz Balor #465 hozzászólására.)
A bukott CSP pókoknak, sőt, meg merem kockáztatni hogy még a nem élmezőnybe tartozó nem pókoknak sem számít. Az LE/TP arányon van a hangsúly. Bukott CSP-vel csak lassabban fejlődnek, de szintjükön attól még erősebbek maradnak. Szóval, CSP csak akkor számít ha szint versenyben vagy az élmezőnyben, egyébként tökmindegy. Ezért is szórom könnyű szívvel facsarásra/turbóra/térkapura, első már úgyse leszek, akkor legalább had játszam kényelemben.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
467. hozzászólás - 2009.03.15. 14:10:11 (Válasz Enchanter #466 hozzászólására.)
Ez azert nem egeszen igy mukodik. Idovel az osszes pok kinovi azokat a szinteket, ahol lehet farmolni a kevesbe ugyes/figyelmes jatekosokat. Ott mar jelentosen megvaltozik a LE/TP arany, es attol a pillanattol kezdve hatvanyozottan szamit minden egyes veszni hagyott cselekvespont. Ha azt hiszed egy szintvisszamaradt karakter megelegszik a napi 100K bevetel helyett 30-cal, akkor tevedsz. Az sovany vigaszt jelent szamukra, hogy a szintjukon meg igy is ok a legerosebbek. Nem, fel akarnak zarkozni a szintben elen jarokhoz is, es ebbol kifolyolag a csp-bol elvesztett LE (a Tp a valtoztatas ota annyira nem) fokozottan szamit, mert amig mondjuk 20 szinttel a top alatt van, addig a vadaszatert szerzett LE-je sehol sem lesz az ovekehez kepest. Abbol az elonybol kell meglenie, amit a portyazas soran szedett ossze. Vegyuk meg bele, hogy vadaszattal naponta 80-100K a jelenlegi felso szinteken siman bejon. Ha nem szerez ennyi LE-t portyabol napi szinten, mar buko az elejarokhoz kepest. Lehetosege van a felzarkozasra, de ha nem volt eleg sikeres a portyazasban, akkor bizony atlagosanal soha nem lesz erosebb karakter a mezony elejen.

Persze az is lehet, hogy kulonbozo szemszogbol kozelitjuk meg a kerdest.
Pontszám: 6.50
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
468. hozzászólás - 2009.03.17. 19:53:14
Engem ma először vittek kinzókamrába. Ezt egy rendkívül brutális dolognak artom. Ha van időkorlát, hogy meddig kell ott tartózkodni, akkor miért nincs időkorlát, hogy meddig nem lehet újra elhurcolni. A katakombát sem lehet örökké használi. Valami időkorlát kellene ide is. Ahogy ugyanazt a végzeturat sem támadhatom meg naponta többször csak háborúban. Így azért nem lehetetlenítenék el a gyengébb karatereket. Jogtalan előnyhöz jutnak azok akiknek még nincs. Nem akarom leírni, de valami eszembe jutott egy régi időből erről az épületről.
A hozzászólást Hanga60 módosította 2009.03.17. 19:57:55-kor
Pontszám: 2.86
fórumozóTordaiDFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
469. hozzászólás - 2009.03.17. 20:40:15
Nemtudom, hogy ez normális-e, de nekem semmit nem mutat az ajánlásoknál, pedig már annyi embert küldtem a kamrába, hogy több ma nem is fér. Légyszi utána nézne valaki?
Lord DnS
=Békeidők Hirmondói=
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
470. hozzászólás - 2009.03.17. 20:44:04 (Válasz TordaiD #469 hozzászólására.)
Holnap hajnalban kapod majd meg a LE-t.
Pontszám: 5
fórumozóTordaiDFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
471. hozzászólás - 2009.03.17. 20:47:50 (Válasz Kocos #470 hozzászólására.)
De normálisan nem kellene mutatnia, hogy eddig mennyi van vagy hasonló???
Lord DnS
=Békeidők Hirmondói=
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
472. hozzászólás - 2009.03.17. 20:54:18 (Válasz TordaiD #471 hozzászólására.)
Nem...hnap fogod megtudni, amikor belépsz! (mármint hajnalban)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.03.17. 20:54:34-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
473. hozzászólás - 2009.03.17. 21:59:06
Szeretném megírni a véleményem erről az egész kínzókamra dologról.
Sok épület van egészen eddig nagyon szinpatikusak szivesen építkeztem, élveztem a játékot. De ezen fel vagyok háborodva, hohy valaki csak várja a LE-t nem dolgozik meg érte. Betesz egy gyengébbet ebbe a "fasisztoid" épületbe, és várja, hogy más kikaparja a számára az előnyőket.
Én meg órákig nem játszhatok, ha nem akarom, hogy más húzzon ebből hasznot. Nekem meg kell dolgoznom minden LE-ért más meg lefölözi. Mire emlékeztet ez? Legalább kiválthatnám valahogy magam. Jó tudon,hogy én nem vesztek, de más megkapja mondjuk egy nagyobb küldi szép részét és a billentyűt sem nyomta meg. Utána jön a következő és szépen kiesek a játékól mert csak vegetálni tudok. Legalább 24-48 óráig, ne lehetne újra bezárni.
És látom lesz ilyen hogy gyémánt ...stb gyűlölet. Nem a fajgyűlöletre emlékeztet ez?
Ezután mi következik?
Koncentrációs tábor?
Gázkamra?
Gulág?
Dunába lövés?.....Soroljam még?
Mert nekem ezek jutottak eszembe ezekről a fejlesztésekről.
Talán gondolatébreztő lesz.
Tényleg terror háza sincs még!
Nem tudom kinek mi a véleménye,de minél magasabb szintű leszek anná félelmetesebb dolgokat látok.
Tudom van békés világ is. Ott is van egy karakterem, tényleg nyugisabb, éskellemesebb játszani, de hónapok munkáját most hagyjam itt, mert ellehetetlenítenek ezek a dolgok. Lehet, hogy lesz egyszer a mi szövetségünknek is kinzókamrája, de akkor sem értek egyet az oda zárássa, Ez már szerintem nem fér össze a játék stílusával. Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de egy ilyen remek játékot, (kvíz, szuper) kár eldurvítani.
Tehetek arrol én, hogy még nem játszom olyan régen, hogy ilyen dolgokat tudjak használni.
Ne vegyék el a kedvem, de lehet, hogy kedvünk.
A prémium tagság sem ad semmi védelmet?
Most talán ennyit, és bocsánat a kissé erős hozzászólásért, de dühös is vagyok mert még a neve is rettenetes, hogy kinzókamra, hát még a kép, hogy elborzasztott. Mint a keresztrefeszítetett Jézus.
Ha ezek után kizárnak, hát tegyék.

Tudom, ha nem tetszik, ne játszak

Egy nagyon kellemes játék volt, de ne durvuljon már el.
Pontszám: 3.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
474. hozzászólás - 2009.03.17. 22:12:27 (Válasz Hanga60 #473 hozzászólására.)
Idézet: Hanga60 - 2009.03.17. 21:59:06
Szeretném megírni a véleményem erről az egész kínzókamra dologról.


korábban már írta valaki, hogy ha csak az elnevezés a gáz, akkor feledd. lehetne étterem az épület és meghívják oda a levert kalandozókat, akik hálájuk jelenként a napi bevétel egy%-át leadózzák, miután telitömték a bendőjüket. a hatás ugyanaz és nincs benne fasisztoid részlet. hmm? szerintem részletkérdés.
Pontszám: 6.17
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
475. hozzászólás - 2009.03.17. 22:13:18 (Válasz Hanga60 #473 hozzászólására.)
Elegem van már az állandó rinyálásból, hogy elhúznak ez erősek, meg hogy nem illeti meg a LE, amit kap utánnad aki elhurcol a kamrába.
1. Akinek van kamrája az FELÉPÍTETTE! És mivel nem olcsó, egy csomó LE-t ölt bele, tehát MEGDOLGOZOTT ÉRTE!
2. Az hogy direkt nem fejlődsz, ha kamrába visz valaki, az egy probálkozás arra, hogy KISZÚRJÁL a másikkal. És hogy a saját kicsinyes bosszúd miatt nem fejlődsz, az már a te bajod.
3. Hát igen, itt vannak véres dolgok. A játékosok gyepálják egymást. Aki nem bírja az neveljen tevét.
4. A kamra nem az a NAGY TÁP dolog, egy térkapu napi több LE-t hoz.

Akinek ez sehogy sem megy le a torkán, az tehet mindenkinek egy szivességet és keres magának egy másik játékot, és megkímél minket az állandó idegtépő nyafogásától.
Pontszám: 6.38
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
476. hozzászólás - 2009.03.17. 22:15:19 (Válasz Hanga60 #473 hozzászólására.)
Azért ne feledd hogy igenis tettek érte, felépítették a kamra épületét sok lét áldozva rá, hogy aztán naponta a sikeres elhurcolások után jöjjön annyi lé, amennyi egy sikeresebb vadászatból összejön.

Mondom ezt én aki hősiesen elmegy döntetlenezni, ha túl sokan elhurcolják
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.17. 22:16:22-kor
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
477. hozzászólás - 2009.03.17. 22:25:46
Nem értem mit sír mindenki Én ma Balgosnak termeltem 2500 LE-t, Leinádnak csak 1000-et mert későn jött.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
478. hozzászólás - 2009.03.17. 22:32:51 (Válasz Hanga60 #473 hozzászólására.)
Kedves Hanga60!

Megsúgom, h én nagy ívbe lesz@rom a kimzókamrát, sose használom ki előnyeit, mint pl: csak vadászós, építős karaktereket hurcolok el, hanem azokat a karaktereket támadom, akiket reggelente mindig szoktam pl: farm karik ja és persze a háborúban az ellenségeket. Sztem elég sokan vannak, akik ezt semmisnek veszik, amúgy az én szintemen még annyira nincsenek nagy intervallumok. Nincs nekem arra idő, h szépen kibóklásszam azokat, akik jónak tünnek, hanem ahogy esik úgy puffan...
Ha pedig sokan támadnak...mert ugye megint erre mentük rá, akkor próbálj változtani a stratégiádon, fejleszd magad, tardsd 15% alatt, stb, stb. Ha pedig ezek után sem megy, akkor igenis egyedül Te tehetsz arról, hogy hova jutottál.

További jó játékot!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.25
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
479. hozzászólás - 2009.03.17. 22:50:12
Egyáltalán nem erről van szó elismerem, hogy sok munkátok van benne, nekem is a karakterem fejlesztésébe, hanem ha már nyert, mert ő magasabb szintű régbben játszik, tutti, hogy yer gratula, de maga az elevezés a kép, az elveimmel em fér össze a módja. Nem akarok én kiszurni senkivel, nem az akar kiszurni velem, aki elhurcol?
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
480. hozzászólás - 2009.03.17. 23:24:00 (Válasz Hanga60 #479 hozzászólására.)
Miért akarna kiszúrni veled? nem mindegy neked, hogy Kínzókamrával vagy anélkül veri le az ép-det? Az csak egy elnevezés, semmi több, ráadásul potom összeget kapnak egy ember után. Ha nincs szerencséd, egy portyávat többet szednek le rólad, amit viszont fizikailag is elszed, nem csak képletesen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője